Obecné

Kolik stojí registrace na Punčošce?

Registrace a veškerý obsah na Punčošce je zdarma. Pro přístup do některých částí je třeba získat body. Detailnější přehled získáte v sekci Získání bodů.

Co mám dělat, když zapomenu heslo?

V případě, že znáte své uživatelské jméno nebo e-mail, můžete požádat o reset hesla (http://www.puncoska.com/user/password). Na e-mail Vám budou následně zaslány instrukce s dalším postupem.

Proč mám zadat při registraci další informace? Zda jsem muž, či žena a zda nosím silonky?

Punčoška je anonymní portál. Těmito 2 informacemi o sobě prozradíte aspoň něco málo. Uvádějte prosím tyto údaje pravdivě. Pokud podvádíte vy, mohou tak podvádět i ostatní. Budete-li chtít o sobě vyplnit více, můžete tak udělat ve vašem uživatelském profilu po přihlášení.

Jak mě budete informovat, že mám např. přístup do galerií?

O všem, co je pro Vás důležité se dozvíte prostřednictvím soukromých zpráv, které Vám v případě změn budou odesílat administátoři.

Došlo ke smazání obsahu, co jsem sem přidal. Co se děje?

Nejsme pornoweb, jednotlivé příspěvky procházejí schvalováním administrátorů. Může se stát, že příspěvek musíme smazat. O tomto jste informován/a prostřednictvím soukromé zprávy. Jsou v ní uvedené i důvody, k čemu mohlo dojít. Pokud s tím nesouhlasíte, odpovězte na tuto soukromou zprávu a příslušný administrátor Vám vysvětlí svůj důvod ke smazání.

Jak můžu smazat/odstranit můj účet?

Je to jednoduché - pošlete zprávu s předmětem SMAZAT uživateli Tester. Tělo zprávy ponechte prázdné.

Nebo můžete použít přímo tento odkaz, který zprávu vytvoří za Vás - https://puncoska.com/messages/new/1/SMAZAT a následně ji jen odešlete.

Dojde ke smazání Vašeho uživatelského účtu, všeho co jste přidal/a i získaných bodů. Následně Vás přesměrujeme na stránku, kde Vám poděkujeme :).

Obsah na webu

Jak přidat povídku?

Kdo může přidat?
Každý registrovaný uživatel

Jak přidat povídku?
V menu vpravo nahoře je rozbalovací menu Přidat obsah a pod ním najdete Přidat povídku

Co má/nemá obsahovat povídka?
Jak vypadá povídka se můžete podívat přímo u nás. Nejedná se o 5 vět, které popíšou Váš zážitek, ale ucelené vyprávění (případně rozdělené do několika částí. To, co napíšete je i Vaše vizitka a pamatujte na své čtenáře. Jsme schopni opravit drobné chyby, ale korektury a gramatické úpravy opravdu dělat nemůžeme. I proto pod povídkou je uveden text, jak jsem s ní případně nakládali.

Získání bodů

Kolik a za co získám body?

Přehled za co získáte body uvádíme v následující tabulce:

Aktivita Body podmínky přidělení
Přihlášení na Punčošku 5 bodů Započítá se 1x za 24 hodin
Přidání komentáře 10 bodů Komentář musí být smysluplný, žádné wow, yes apod.
Přidání povídky 50 bodů Povídka musí mít parametry pro veřejnění, příběh o 1 odstavci opravdu nezveřejníme - více v sekci Obsah
Přidání fotky do veřejné galerie 100 bodů Fotka musí splňovat parametry pro zveřejnění (minimální rozměry, kvalita, původ apod.) - více v sekci Obsah
Přidání fotky do uživatelské galerie 200 bodů Fotka musí splňovat parametry pro zveřejnění (minimální rozměry, kvalita, původ apod.) - více v sekci Obsah
Přidání fotky do klubové galerie 1000 bodů Fotka musí splňovat parametry pro zveřejnění (minimální rozměry, kvalita, původ apod.) - více v sekci Obsah

Administrátoři si vyhrazují právo upravovat bodový stav a případně příspěvky mazat. Smazáním příspěvku dojde také k odpovídajícímu odečtu bodů. Pokud se uživatel bude snažit opakovaně získat body proti pravidlům Punčošky, může mu být administrátorem zablokován přístup.

Je platnost bodů nějak omezena?

Ne, body vám zůstávají. Pouze pokud se rozhodnete, že si přejete zrušit svůj účet u nás, dojde ke smazání i veškerých bodů. Proto si tento krok předem dobře rozmyslete.

Můj bodový stav klesl pod hranici XX bodů a už nemám přístup do....

V takovém případě se nic neděje a přístup můžete opět získat, pokud získáte opět body za svou aktivitu. Jen pozor, pokud Vám budou body opakovaně odebrány z důvodu opakovaného porušení pravidel Punčošky, může Vám být přístup zablokován trvale - nejen Vašeho uživatelského jména, ale i IP adresy.

Členství a členové

K čemu na Punčošce slouží přidělování bodů?

Aktivita na Punčošce je ohodnocena body. Po dosažení určitého počtu se Vám otevřou další sekce webu.

- Galerijní uživatel - 50 bodů - získáte přístup do veřejných galerií a galerií uživatelů
- Klub Punčošky - 10000 bodů - získáte speciální členství v Klubu Punčošky a dostanete přístup do klubových galerií

Jaké jsou druhy členství na Punčošce?

Anonymní uživatel - tzn. nejste registrovaný uživatel, vidíte obsah, který je omezeně přístupný. Do některých částí nemáte přístup. Nemůžete psát komentáře apod.
Registrovaný uživatel - provedl/a jste registraci na Punčošce, máte své uživatelské jméno a heslo. Můžete psát komentáře, přispívat do diskusí apod.
Galerijní uživatel - totéž co registrovaný uživatel, máte navíc přístup do veřejných a uživatelských galerií. Abyste se mohl/a stát galerijním uživatelem, potřebujete získat alespoň 50 bodů (více v sekci Získání bodů)
Člen Klubu Punčošky - oproti galerijnímu uživateli má navíc přístup do klubových galerií a do speciální sekce diskusního fóra určeného pouze členům. Získáte jej pokud nasbírate 10 000 bodů (více v sekci Získání bodů)

Jak poznat, kdo je muž a kdo žena?

Uživatele poznáte jednak podle barvy jejich nicku - mužské jsou modré, ženské jsou do růžova. Také v každém profilu je toto (spolu s dalšími údaji) uvedeno.