Zdravím rád bych se s vámi podělil o můj příběh, který se mi stal v 9. třídě základní školy.
Ke konci 9. třídy jsem si začal uvědomovat, že mě na holkách vzrušují kromě zadku hlavně nožky. Hlavně tedy chodidla a všechno s nimi spojené. Především ponožky. Byl už Červen a my měli poslední tělocvik. Ve třídě byla jedna moc pěkná holčina vysoká brunetka s krásnýma dlohýma nohama.
Takže když byl ten poslední tělocvik, tak jsem se nenápadně vypařil pryč a "šel si odskočit". Ve skutečnosti jsem ale popadl jednu její botičku ( černou nike tenisku) a běžel na záchody. Tam jsem botičku asi 2 minuty lízal, čuchal k ní, jezdil tkaničkama po obličeji. Když jsem lízal dno boty, představoval jsem si jak tam měla svojí nožičku, klasicky v černé kotníkové ponožce. Po necelých 2 minutkách jsem se při olizování jazyku boty vystříkal, utřel to a běžel zpátky cvičit.

Následoval 2 denní výlet a samozřejmě tam jela i ona. Kluci se holkám hrabali ve věcech a našli samozřejmě i její špinavé prádlo. Hned jsem si tu šedou igelitku zapamatoval a věděl jsem, že to není naposledy co jí vidím. Když už byl konec výletu, tak jsme si batohy dali do takové velké místnosti, protože jsme museli mít vyklizené pokoje. Svůj batoh jsem si samozřejmě dal k jejímu abych měl lepší přístup. Když jsem se ujistil že nikde nikdo není, tak jsem šel na věc. Otevřel jsem batoh a hned na vrchu byla ta taška. Klepavýma rukama jsem ji naslepo prohrábl a vytáhl jsem černou kotníkovou ponožku s bílíma puntíkama. Najednou někdo zarachal a otevřel dveře. Věřte tomu nebo ne ale stála tam ona. Stála a dívala se na mě jak držím její ponožku. "Ahoj.. co tady děláš všichni jsou dole?" zeptala se, než spatřila tu ponožku. Ani slovo jsem ze sebe nevydal a tak pokračovala. "Co děláš s tou ponožkou? A proč se mi hrabeš v batohu??" otázala se trochu naštvaně. "No... víš... já totiž...". Ne ani za boha jsem nemohl říct nic. Ale pak řekla něco co mě definitivně odrovnalo: "Hele nebudu tě trápit.

Vím že se ti líbím a vím CO se ti na mě líbí". "Vážně...?" Zeptal jsem se roztřeseným hlasem. "Jo vím to už od té chvíle co jsi mi vzal tu botu v těláku. Viděla jsem tě jak si jí bereš a jdeš na záchod a taky sis párkrát fotil moje nohy když sis myslel že o tom nevím. Tak jsem si dala dvě a dvě dohromady". Věděla to. Věděla všechno a teď jsem se jenom bál aby to nikomu neřekla. "Neřekneš to nikomu že ne?... prosím". "Neboj neřeknu. Vlastně... mi to přijde docela roztomilý". "Cože to právě řekla?" Znělo mi v hlavě. "A vlastně mě teď trochu bolí nohy... tak kdyby ses mi na to třeba podíval?". Nemůžu uvěřit vlastním uším. Tohle je sen nebo co?. "No jasně... jo určitě...". "Sedla si na stůl k batohům a já padl na kolena. Věděl jsem že může kdokoliv kdykoliv přijít ale to mě nezajímalo. Penis se mi hnedka napnul v kalhotech. Měla svojí klasickou kombinaci: Černé tenisky a černé kotníkové ponožky. Třesoucíma rukama jsem jí rozvázal tkaničku a vyzul jednu botu. Hned jsem ucítil ty její nožky. Jelikož jsme se nikdo ten večer nesprchovali tak to bylo o to intenzivnější. Protáhla si prstíky a já zabořil pusu do její ponožky a začal zhluboka na sávat její vůni. Příjemná vůně potu mě neskutečně rozdráždila až jsem to nemohl vydržet. Sundal jsem i druhou botu a během toho se mi "omylem" otřela pravou nožkou o kalhoty, kde jsem měl nažhavený péro. "Ahh" jemně jsem vzdychnul a podíval se na ní. Ne opravdu to nebylo omylem, ona věděla co a proč to dělá.

Řekla mi ať jdu zkontrolovat jestli nikdo nejde. Doběhl jsem tedy ke dveřím a viděl že všichni jsou venku a každy něco hraje, nehrozilo tehdy, že by někdo přišel. Vrátil jsem se a řekl jí že jsou všichni dole aže nidko nepřijde. Řekla mi ať si sundám kalhoty. Chvíli jsem jen tak stál a koukal na ní. "No šup nebo fakt někdo přijde" Nečekal jsem na nic a stáhl si kalhoty i s trenýrkama. Konečně jsem ho osvobodil. Tehdy 15ti centimetrový pták se teď upínal přímo k ní. Pousmála se a řekla: "A teď se modli ať nikdo nepřijde". Jen jsem polkl. Vzala si ho obratně mezi nožky a začala honit. "Trochu na sucho co?" zeptala se a hned na to si ke mě klekla. Čekal jsem že mi na něj plivne nebo tak, ale ona ho jen jednou přejela pusou. Byl to můj první orál a měl jsem co dělat abych se jí nevcystříkal do pusy. Když si zase sedla pokračovala v honění nožkama. Jemně mi jezdila palcem po špičce žaludu.

Ty ponožky byly takové jemně chlupaté a tak to bylo hrozně příjemné. Netrvalo ani minutu a začalo mi v něm škubat. Vystříkl jsem dávku semene na její nožky a něco dopadlo i na její bříško. Druhá dávka jí postříkala ponožky z jiného úhlu a ta třetí nejmenší už to završila. Stál jsem tam stále s napruženým pérem a v hlavě jsem měl totální zmatek. Rychle se oblékla, ponožky si sundala a dala do pytlíku. Vzala si jiné tentokrát bílé. Zbystřila jak se na ně dychtivě dívám a s úsměvem řekla: "To už ti nedovolím jiné nemám". Jen jsem se usmál a oblékl se. "Neboj zůstane to mezi námi :)" A taky zůstalo. Než jsem odešel, zahrabala v tašce a řekla: "K té ponožce co sis bral si vezmi i tu druhou do páru. Co já bych s jednou ponožkou dělala a hádám že ty je využiješ dobře :)"
Když jsem večer přijel domů čekalo mě několik zpráv od ní, kde mi posílala vyfocené ponožky. Asi bonus k tomu všemu Biggrin
Tak to byl můj příběh z 2 denního výletu v 9. třídě. Mám ještě jeden příběh co se mi stal tak kdybyste chtěli napište do komentářů a já to zpracuji Smile

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Saška a prvý zážitok
Obrázek uživatele zuko zuko
27.03.2015 | 11
Stredná škola očami...
Obrázek uživatele Colbert Colbert
27.12.2017 | 7
Poprvé (PP potřetí)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.11.2015 | 14
Svázané ruce punčoškou (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
08.03.2016 | 15
Zázračná šatňa
Obrázek uživatele hosik651 hosik651
19.11.2013 | 22
Dievča od vedľa
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.06.2012 | 19
Největší vrchol s...
Obrázek uživatele šato šato
07.10.2016 | 6
Stredná škola očami...
Obrázek uživatele Colbert Colbert
04.06.2018 | 2