Náš spoločný pobyt v Tatrách zbehol ako všetky dobré veci rýchlo. Absolvovali sme niekoľko pekných túr a výletov, no nadišiel večer posledný. Veci sme už mali v postate zbalené a niečo som už zaniesol aj do auta. Chceli sme ešte posedieť s našimi domácimi, nakoľko prídeme až na budúci rok.
Adelka odišla podľa dohody o čosi skôr a ja som mal prísť asi za štvrť hodiny.
Po mojom príchode do našej dočasnej rezidencie som sa nestačil čudovať. Adel stála v izbe pri okne, na stole zapálené sviečky, prekrížené nohy v balerínkach, lesklých silónkách, nádherých dlhých čiernych spandexových legínách, a celú túto krásu dotvárala biela blúzka s lesklými gombíkmi a malými ozdobnými volánikmi.

Svetlo sviečok sa odrážalo od legín, gombíkov na blúzke a Adelkiných očí.
Podišiel som k nej , sadol si na pohovku a načiahol k Adel ruku. Pritiahol ju bez slova k sebe a postavil predo mňa. Začal som ju hladiť a bozkávať cez to čo mala na sebe.

Musela tušiť, čo jej outfit, ktorý ma dráždil a postupne privádzal do šialenstva čaká. Cítila, že jeho koniec je neodvratný a protestovať nebude mať význam. Veď si to na seba dala kôli mne. Tá chvíľa začiatku skazy sa začala blížiť...
Vášnivo som bozkával moju krásnu partnerku, moje ruky chodili po jej tele ešte v celistom stave jej oblečenia a pribúdali vášnivé bozky. Adel vzdychala a nechala sa unášať výkonmi mojej fantázie. Navyšoval som jej vzrušenie ako sa len dalo aby čo najviac povolili zábrany a aby dobrovoľne vydala svoje oblečenie na pospas mojim úchylkám. Mal som veľkú chuť roztrhať jej tie veci čo najdokonalejšie a vášnivo sa s ňou pomilovať.

Na kresle pri batohu bol položený vyskakovací nožík. Zatlačením tlačidla vybehla obojstranná čepeľ. S predu som schmatnutím do dlane nadvihol Adelke blúzku a z boku zarezal. Zozrezal som ju čo najviac a tak, aby som neporanil partnerku. Nôž som odložil a blúzku úplne roztrhal. Potom znova nožom prerezal na 3x podprsenku. Stiahol adel na seba a začala vášnivá bozkávačka. Po dlhých a vášnivých, až viac menej divokých bozkoch som Adel poloźil na pohovku a znovu vzal do ruky nôž. Sama si zhodila balerínky a ja som chvíľu s jednou rukou hladil jej olegínované nohy a v druhej držal nôź. Nadzdvihol som nad kotníkom spandexový zázrak a vloźil pod neho čepeľ noža. Trhnutím nahor nemal spandex šancu.

Začalo postupné rozrezanie legín na oboch nohách. Vyvrcholilo rozrezom v pásovej časti a prerezaním pásového lemu. Ostala iba v lesklých Bellindách a bielych tangách. Po hladení a bozkoch, bozkoch aj v oblasti táng. Znovu hrotom noža nastal rozrez Adelkyných lesklých Bellínd, ktoré tak rada nosí a občas mi dovolí neštandardným spôsobom odstrániť ich v zápale vášne z jej spodnej časti tela. Silónky som postupne dotrhal na kúsky a prisal sa ústami na Adelkyn rozkrok v tangách. Tým ostávalo už len málo času. Znovu z vyuźitím noža som na tri krát odstránil Adelke z rozkroku už beztak dosť mokré tangá. Jazyk som vložil čo najhlbšie ako to len šlo a zároveň s Adelkynou pomocou si dával dole tričko a tepláky. Pi prvom Adelkynom orgazme som do nej vnikol. Po orgazme znovu nasledoval jazyk a vášnivé bozky a potom znova vniknutie. Po piatom orgazme ma Adel prerušila, zmenili sme polohu a môj orgazmus sa odohral do jej úst a na ne, vzhľadom na rozsah dávky. Keď to trochu celé ustalo, poutierala si ústa a môj nástroj torzom jej lesklých legín.
Nejakú chvíľu som ju ešte v náručí objímal, hladil a bozkával.
Potom si začala prezerať zbytky svojho večerného odevu a povedala mi... stálo to za to ako aj celá táto dovolenka...
Uložil som ju do postele a uspal.
Ráno nás čakala cesta domov a návrat do reálu...

A & M

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Iba ty smieš...
Obrázek uživatele leroy leroy
19.01.2024 | zatím žádný komentář
Cesta do Tatier a spandex
Obrázek uživatele leroy leroy
28.10.2023 | zatím žádný komentář
Zvláštna esemeska
Obrázek uživatele leroy leroy
20.11.2022 | zatím žádný komentář
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
Nedeľnè kúpanie
Obrázek uživatele leroy leroy
01.09.2021 | zatím žádný komentář
Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
Nočná víla
Obrázek uživatele leroy leroy
27.03.2021 | zatím žádný komentář
Návrat z Teambuildingu
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2020 | 5
Hra na stopovačku
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2019 | 4
Kolegove okrúhliny a...
Obrázek uživatele leroy leroy
13.05.2019 | zatím žádný komentář
Jak sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
01.07.2018 | 1
JAK sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
27.05.2018 | 2
Môj prvý rehabilitačný...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.04.2018 | 2
Sekretářka mého šéfa II.
Obrázek uživatele Sigaran Sigaran
21.10.2019 | 4
Sousedka
Obrázek uživatele fidosek fidosek
20.03.2012 | 20
Spolužaččine nohy
Obrázek uživatele borat borat
02.12.2013 | 33
Obyčejný nákup
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 10
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
Seznámení s botou Madam
Obrázek uživatele lizacbot lizacbot
29.10.2014 | 12
Návrat kluka k...
Obrázek uživatele Puncochacnik Puncochacnik
05.06.2012 | 1
Panička z banky
Obrázek uživatele pantyhoser pantyhoser
28.06.2013 | 26