Už v predošlom čase sme so svojou partnerkou popísali spoločnými silami naše zážitky a zverejnili ich na tomto skvelom portáli formou poviedok, ktoré sa tu množia.
Vždy sa snažíme niečo vymyslieť, niečomu nechať voľný priebeh a niečo nechať vyzrieť náhode. Tak aby náš, inak naozaj dobre a krásne fungujúci vzťah neupadol do stereotypu. Robíme obaja pre to maximum. Skúšame a vymýšľame všakovaké zápletky, divadielka, inšpirované naozaj všetkým možným.

Jedna vec však nebola nikdy súčasťou našich scenárov. Obaja sme si to uvedomili iba nedávno. Pri návrate z jedného z predĺžených víkendov, keď sme pri jednej s okresných ciest videli spoločne stopovať jedno dievča. Všimli sme si ho obaja. A začala spontánna debata. Asi študentka... No... neviem... Sú prázdniny... Tak asi... ... no... Neviem...
Potom sa zrodil spoločný nápad a dohoda, že ako to asi urobiť. A s tým, že každý si nechá pre toho druhého v talóne čosi, čo toho druhého snáď prekvapí.
Prišiel september a teploty šli dolu. Prišiel môj čas... Moja priateľka Adela nosí kôli mne silonky aj v lete, pokiaľ nie je extrémne teplo. No ja ako dieťa leta, toto obdobie z celého roka prežívam najradšej. Odchodom leta je zadosťučinením iba častejšie možný pohľad na nohy mojej partnerky v pančuškách, minisukniach, šortkách, legínach a rôznych vzájomných kombináciách, ktorým bránia vysoké letné teploty.

Dohodli sme plán... Každý si čosi pripraví...
Adel vymietla sekáče, zmenila účes, líčenie... Ja som bol už v teréne s autom som čakal v dohodnutej oblasti. Bol podvečer druhého septembrového víkendu a Adel sa nechala taxíkom odviezť na približne dohovorené miesto. Poslala mi len na mobil dohodnutu šifru o pripravenosti.
Vydal som sa jej smerom. Po cca 3 km jazdy som vedľa okresnej cesty na Pezinok uvidel stopovať v šere dievča...
Hneď som zastavil. Upútala ma pomerná strohosť jej oblečenia. čipkovaný biely top, cez to prehodená jej obľúbená riflová bunda, Kratučká zvonová čierna skladaná sukňa, lesklé silonky nadkolienky a tenisky.
Stiahol som okno... Dievča s vulgárnym rúžom na perách sa ma pýta.. Kam idete? Zveziete ma? Posadila sa na miesto vedľa mňa, na ktorom sedela už mnohokrát. No ako stopárka tu sedí poprvý raz.
Idem na Trnavu po starej, hovorím. Ano, to mi vyhovuje... odpoveď.
Prvých 10km bez komunikácie a čakal som, že kto a ako ju začne. Začala Adel... Vy Ste nejaký plachý tuším... Vašej partnerke to nevadí? Vadí. Stroho odpovedám. Tak to si toho s vami moc neužije teda, keď ste taký... Mám možno iné atribúty asi. Je so mnou spokojná. Spokojná? A ste spokojný aj vy s ňou? Ano. Som. Máme pekný a romantický vzťah. Aká je v posteli? uspokojí vás? Jednoznačne že áno. Môžte si byť istá!! Tomu neverím. Ja by som Vás uspokojila lepšie ako nejaká intelektuálne založená zúfalá slečinka. Myslíte si to? Ja by som mal skôr na Vašom mieste obavu, že zo mňa ktosi postŕha hentie handričky čo máte na sebe a riadne ma vytrieska !!! To si nikto nedovolí... Aby Ste sa nedivila. Nečakane som strhol volant na lesnú cestu. Pozrel na Adel... Nezatajila prekvapenie a čo mi potom aj potvrdila, dokoca sa ju zmocnil na krátky moment malý strach... Využil jej moment prekvapenia, po zastaveni auta jej jedným ťahom vyzliekol jej riflovú bundu, zatiahol ruky dozadu a stiahol pripravenou elektrikárskou zdrhovačkou. vytiahol ju z predného sedadla a " naservíroval " si ju na to zadné. Prebehlo to rýchlo a keď sa z toho trošku spamätala, spýtala sa... Toto robíš každej? Nie. Len tebe. Koledovala si si!!
Začal som rukami jazdiť po jej tele. Nemala žiadnu možnosť sa brániť. Tak už bola povoľná. Vysadil som si ju na seba a dráždil dotykmi jej telo. V stredovom tuneli medzi sedadlami mám odložený zachránený malý švajšiarák, čo ktosi v robote pre odlomenú špičku vyhodil. Po zabrúsení zaujall pre istý účel toto miesto. Raz som ho použil, no už dávnejšie pri autových hrátkach, pomocou neho som zbavil Adelky jej podprsenky a nohavičiek. Otvoril som ho, schmatol so dlane Adelkyn biely top popretkávaný čipkami a prepychol ho zo strany. Začal som ho postupnými ťahmi rozrezávať. Čo to robíš?!! To nesmieš!!! Zdriapem z teba tie handry ty štetka. Nie!!! To Nie!!! Takto nie!!! Ja som však nepočúval a zbavil moju stopárku jej topu. Keď z nej spadol na zem, tak som ho vzal do rúk a na protest voči jej žiadosti ho pred jej očami roztrhol na dva kusy a hodil ho na sedadlo. Vtedy som na Adel spozoroval, jej typický nárast vzrušenia, no zatiaľ úspešne hrala obranu svojho oblečenia a zneužitia jej ženskosti. Nie!!! Nie!!! Kričí na mňa. Ale ano moja zlatá! Pekne si to užijeme. Dostaneš čo ti patrí. V priebehu pár sekúnd môj švajčiarák krájal slečne podprsenku a chystal sa na jej ale naozaj krásnu sexy sukničku. Trochu sa znovu preľakla, no povedal som jej, že budem opatrný. Iba ju zbavím tej handry. Dobre nabrúsený malý nôž prerezal postupne pás a zbytok som jednoducho dotrhal. Sukňa letela a na mňa pozerali už len tangá za lesklými bellindami, ktoré moja láska tak rada nosí a tak rada ma nimi dráždi. No teraz tu mám v aute pred sebou akúsi povoľnú stopárku. Jej silonky ma nezaujímajú. Prerezal som drzým napichnutím ich pásový lem. Začal ich drasticky trhať. Inak, ako to robím pri milovaní s Adel. Rozkúskoval som, znovu však nožíkom, biele tangá. Vzdy kúsok chytil a odrezal, hodil Adel na jej rovné bruško. Keď z nej postupne " zmizli " na nič sa nečakalo a už som bol v nej. Dostala ihneď orgazmus... Začala sama dorážať a ja som takto dostal priestor na ďalšiu likvidáciu toho, čo na mojej stopárke ešte zostalo. postupne som rozrezal ostatné časti siloniek a pustil sa aj do jej nadkolienok. Chcel som, aby to stálo za to a ostali ako vždy, iba tenisky. Postupne sa mi to podarilo a kým prišlo posledné spoločné vyvrcholenie, začal som provokačne v rukách trhať vačšie kúsky...

Keď to všetko z nás opadlo a precitli sme, Adel začala plakať... Povedala mi... Láska, to bolo tak krásne.... Bol si úžasný... Ja jej vravim... Ano... Bolo.. Vďaka Tebe... Vďaka tomu aká si... Preto je to také.
Nožíkom som ju oslobodil od zdrhovačky, aby sme sa mohli objať, Objímali sme sa asi pol hodinu. Potom prišli bozky a ešte jedno číslo. No to už bolo o nás dvoch, bez hereckého výkonu. No márne by v tom každý z nás hľadal stereotyp či klišé. K dokonalosti stačí niekedy veľmi málo.

Potom som odklopením zadného sedadla našmátral a vylovil záchranný balíček a svoju krásnu Adel obliekol a vyzbieral zbytky jej stopárskeho outfitu do malej igelitky...

A & M

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Posledný večer a málo...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2024 | 1
Iba ty smieš...
Obrázek uživatele leroy leroy
19.01.2024 | zatím žádný komentář
Cesta do Tatier a spandex
Obrázek uživatele leroy leroy
28.10.2023 | zatím žádný komentář
Zvláštna esemeska
Obrázek uživatele leroy leroy
20.11.2022 | zatím žádný komentář
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
Nedeľnè kúpanie
Obrázek uživatele leroy leroy
01.09.2021 | zatím žádný komentář
Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
Nočná víla
Obrázek uživatele leroy leroy
27.03.2021 | zatím žádný komentář
Návrat z Teambuildingu
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2020 | 5
Kolegove okrúhliny a...
Obrázek uživatele leroy leroy
13.05.2019 | zatím žádný komentář
Jak sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
01.07.2018 | 1
JAK sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
27.05.2018 | 2
Môj prvý rehabilitačný...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.04.2018 | 2
Herečka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
08.12.2014 | 7
SMS (PP pošesté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.01.2016 | 15
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Na brigáde 5.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.10.2022 | zatím žádný komentář
Oprava
Obrázek uživatele janddrozd janddrozd
16.06.2012 | 22
Co je v domě, není pro...
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 1
Popelka - divný fetiš
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.07.2021 | 1
Lucka
Obrázek uživatele Milujunožičky Milujunožičky
27.01.2015 | 16