Čas od času sa spoločne s kolegami a kamarátmi stretávame na prenajatej chate. Tento raz sa nám podarilo dať dohromady až štyri páry.
My sme prišli o deň a pol skôr. Mali sme momožnosť stráviť v inom, príjemnom prostredí spoločný čas vo dvojci, ktorého je málo a je vzácny.
Napred sme išli na dhšiu prechádzku po okolí a po návrate, už sa zvečerievalo, som išiel narúbať do kôlne drevo na celý predĺžený víkend. Zatiaľ moja partnerka pripravovala stôl a samú seba

Upravila veľkú sedačku, aby sme sa tam obaja zmestili. Doniesol som drevo a zakúril v krbe...
Keď spoza kuchynského závesu vyšla moja Adel, nemo som hľadel na pripravené prekvapenie.
Oblečená v čiernych priliehavých minišatách s krátkym rukávom, namiesto výstihu v oblasti hrudníka okrúhly otvor, ktorý prezrádzal prítomnosť čiernej podprsenky a jej obsahu, lesklé telové silónky a čižmy pod kolená na podpätku. Až po bozku a objatí som zistil, že jej sexi oblečok má na chrbte dva pod sebou rovnaké otvory ako je ten predný, v tvare osmičky. O tom som získal informáciu hmatom. Začal som ju čoraz vášnivejšie bozkávať a ona mi bozky a dotyky s láskou ponúkala obratom.

Stupňovaním rýchlosti dotykov a rastúcou intenzitou vášne som postupne rukami skontroloval takmer všetko dostupné. Preskúmal som opakovane otvory na zadnej strane šiat, ktoré sa stále viac a viac dostávali do ohrozenia. Kľudne mi ich rozdriap. Povedala mi adel ticho do ucha. Z toho však bolo jasné že aj keď ich má na sebe naposledy, treba nájsť moment prekvapenia a nespraviť z jej dráždivého kúsku v sekunde kus nepoužiteľnej handry. Po dlhšej sérií vášnivých dotykov som sa rozhodol, už pri dosť vášňou rozpálenej partnerke, schytiť vzadu nad pásom spodok otvoru na jej šatách a zväčšiť ho roztrhnutím nadol. Toto sa podarilo a ja som takto získal prístup k dovtedy zakrytému lemu Adelkyných pančušiek a táng. Pocítil som jemnosť toho zázraku pod prstami a predstavil si, ako si ich tak pred pol hodinkou moja partnerka starostlivo obliekla na ich posledné vystúpenie. Moje prsty občasne zašli aj pod lem silóniek, za účelom dotknúť sa jej táng ešte v celistvom stave.

Hladil som rukami jej pekne vytvarovany zadok, či už cez upravený otvor v šatách alebo cez ne. Postupne sme klesli na sedačku a vzhľadom na to, že Adelka mala vysoké čižmy, tak tam predtým dala kvetovanú deku. Položil som ju na deku medzi kytičky ako ten najkrajší kvet a pod hlavu jej dal vankúš. Chytil oboma rukami otvor v šatách na prsiach a naznačil trhnutie. Adel ma vtedy chitila za zápästia a šepká mi, počkaj, dáme to spolu... zatiahol som za otvor a ozvalo sa jemné prasknutie. Šev okraja otvoru na šatách povolil a elastický materiál sa začal rozdelovať ako zips. Adel pritom stále držala moje ruky tými svojimi malými. Roztrhli sme viac menej spoločne šaty až dolu po okraj, kde bolo nutné silnejšie trhnúť. Moja partnerka si z lásky upravila plohu tela tak, že mi zároveň stiahla nohavice a slipy a ja som si ju upravil pod seba. Definitivne som rozrthol posledný spojovací kúsoj otvotu v predu na jej šatách a rovno roztrhol aj podprsenku. Začal strašne vášnivo bozkávať prsia. Každý detail. Cítil som okolo svojho tela jej nohy v tenučkých silónkach a kozačkách. Premýšľajúc nad ďalším scenárom, som Adel schmatol a vysadil na seba.

Rozložila sa na mojom rozkroku. Začal som vášnivo behať dlaňami po jej zadočku a osilonkovaných stehnách. Chytil silónky za lem a trhol. Ich ďalší osud bol spečatený. Len som trhal a trhal. Oslobodzoval dôležité miesta od lesklého silónu sledoval, ako mojej laske stúpa teplota v rozkroku. Položil som ju nabok dotrhal zbytky silónu a jedným uchopením a trhnutím rozdelil biele tangá na dve polovice. Okamžite som sa ústami prisal na jej rozkrok a jazykom prenikol čo najhlbšie. Vášnivo dráždil jej prirodzenie, zátoveň poťahujúc za trosky silóniek, nastal prvý orgazmus. Potom ďalší a ďalší... nakoniec som ju znovu vysadil na seba a vnikol do nej. Niekoľko pohybov a bol na svete ďalší... Adel mala na sebe zbytok rozrthnutých šiat, ktoré na nej viseli. Zbav ma tej čiernej handry. Prosí ma pomedzi vzdychy. Chytil som torzo šiat vzadu za krkom, roztrhol vrchný, potom stredný spoj otvorov a dokončil natrhnutý spodný okraj otvoru. Šaty boli na dva kusy. Blížil sa vrchol. Obaja sne to cítili. Po spoločnom a intenzívnom vyvrcholení a ešte malých dozvukoch som ako vždy Adel objal a silno stisol. Dal jej najavo komplexnejším dotykom to, čo som slovami vyjadriť nevedel.
Vyzul som jej čižmy, zbavil ju zbytkov toho čo mala na sebe, samozrejme dotrhaním, zabalil ju do deky a uspal ju. Ako zaspávala po tom uragáne, stihla mi ešte povedať, v momente, keď sa jej zatvárali oči, jednu krátku vetu. Ľúbim ťa...
A&M

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Iba ty smieš...
Obrázek uživatele leroy leroy
19.01.2024 | zatím žádný komentář
Cesta do Tatier a spandex
Obrázek uživatele leroy leroy
28.10.2023 | zatím žádný komentář
Zvláštna esemeska
Obrázek uživatele leroy leroy
20.11.2022 | zatím žádný komentář
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Nedeľnè kúpanie
Obrázek uživatele leroy leroy
01.09.2021 | zatím žádný komentář
Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
Nočná víla
Obrázek uživatele leroy leroy
27.03.2021 | zatím žádný komentář
Návrat z Teambuildingu
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2020 | 5
Hra na stopovačku
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2019 | 4
Kolegove okrúhliny a...
Obrázek uživatele leroy leroy
13.05.2019 | zatím žádný komentář
Jak sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
01.07.2018 | 1
JAK sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
27.05.2018 | 2
Môj prvý rehabilitačný...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.04.2018 | 2
Lákavá tchýně
Obrázek uživatele šato šato
07.11.2016 | 8
Bujaré mládí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
22.12.2019 | zatím žádný komentář
Saška a prvý zážitok
Obrázek uživatele zuko zuko
27.03.2015 | 12
Když musíš, tak musíš
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
28.02.2020 | 3
Má bezvládná švargrová
Obrázek uživatele rarach rarach
24.07.2012 | 33
Dějepis
Obrázek uživatele pirin pirin
10.10.2013 | 51
Návrat z Teambuildingu
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2020 | 5
Sousedky a jejich botky
Obrázek uživatele Yanus Yanus
14.01.2020 | 5