Po dlhších úvahách som sa rozhodol že aj ja pridám svoju trošku do mlyna. Nakoľko som dlhoročný obdivovateľ ženských nožičiek v pančuškách, legínkách a rôznych oblečkoch čo podtrhujú krásu a pôvab ženského pokolenia. Táto vášeň pretrváva u mňa dlhé roky a mňa nenapáda nič iné ako ju rozvíjať, hoci by bolo lepšie nájsť spôsob ako sa tomu brániť. No nedá sa. Je to ako droga a každú jar čakám čo krásky vytiahnú zo svojho bohatého šatníka.
Zažil som rôzne príhody, či už bežného alebo nie celkom bežného charakteru s dievčatami a ich doplnkami. Od vzrušujúcich prechádzok po vonku s takto oblečenou partnerkou až po vášnivé postupné zbavovanie sa v súkromí toho čo mala na sebe. V mnohých prípadoch to už bolo po mojom nálete nepoužiteľné. Preto ma bavili časté návštevy obchodov, secondhandov, trhov a internetových obchodov kde som pre svoju a so svojou lepšou polovičkou vyberal patričné kúsky ktoré nás oboch oslovovali.

No prišlo dlhé obdobie abstinencie keď som nemal inú možnosť ako sa iba pozerať. Prizeral som sa nielen na svojich kolegov a kamarátov ako chodia na spoločné akcie s partnerkami v dráždivých Outfitoch a sledovať ako to fešákom je jedno čo majú ich krásky na sebe. Dívať sa na to ako ide po parku pár, dievča sa krúti ako satelit okolo svojho partnera, v tenučkých lesklých silónkách, minisukničke a polopriehľadnej blúzke. On pri tom čumákuje kamsi do prázna.

Po dlhom vyhýbaní sa a vyhováraní sa na prácu som po rokoch prijal poukaz na rehabilitačný pobyt. Nárok na neho je každé dva roky no ja som nejako nechcel ísť. Nepripadalo mi konštruktívne na 3 týždne zmiznúť a všetko nechať tak. No nechal som sa ukecať. Po prvom týždni nudy sa striedal predošlý prelínajúci sa týždenný turnus. Pobyt v kúpeľnom meste na juhu stredného slovenska bol viac-menej nudný. Príroda okolo bez hôr, rovinatá krajina, skôr na korčule a bicykel, nulový spoločenský život, po večeroch sledovanie asi viac ako našich programov, programov maďarskej televízie.
Po týždňovom nudnom letargickom pobyte prišla zmena. Nastupil nejaký podnikový seminár. Niekoľko zaujímavých dievčat a dám v strednom veku. Všetky som pri ich príchode preskenoval svojim rentgenovým pohľadom a usúdil som, že by to tu mohlo byť zaujímavejšie. Môjmu kolegovi-spolubývajúcemu, prišla manželka, vybavila si ubytovanie na nejakom priváte a už od piatku trávili víkend spolu. No boli sme dohodnutí že v sobotu poobede ideme všetci spoločne von a večer na zábavu v našom hoteli. Trochu povzbudivé po týždni nudy. Kolega bol čerstvo ženatý po pomerne krátkej známosti. Presviedčal ma že našiel skvelú osobu a ešte ja ako starý romatik som mu radil fintu ako ju požiadať o ruku.
Srávili sme zaujímavé poobedie v peknom počasí a večer sa chystala hotelová zábava z diskotékou. Kolegová mladomanželka si obliekla pekné priliehavé šaty, lodičky, čierne silónky a vlasy do drdolkov. Bolo sme zaujímavá trojka. Ja ako nechcený som sa podujal do úlohy sluhu a nosil im pitie a strážil veci keď tancovali a zabávali sa.

No zrazu môj zrak zaujal úplne iný objekt. K neďalekému rezervovanému stolu prišli dámy z už spomenutého podnikového seminára. Boli pekne ustrojené no nevenoval som im zvláštnu pozornosť. Až na jednu výnimku. Bolo medzi nimi dievča, ktoré som si predtým vôbec nevšimol. Drobná, štíhla, tmavé dlhé vlasy, nádherné a výrazné oči... a... Biela blúzka nad bedrá vypasovaného strihu s okrajom jemne nad okraj jej skladanej čiernej minisukne, lesklé telové pančušky a čižmy pod kolenách na vysokom podpätku. Pastva pre moje oči a katalyzátor abstinenčných príznakov. Začal som ju sledovať. Pozeral ako sa krásne smeje, ako sa farebné svetlo reflektorov odráža od striebristých gombíkov na jej blúzke a od jej lesklých siloniek, na ktoré pohľad ma najviac priťahoval. Sedela distingvovane, nerobila vyzývavé pohyby, občas preložila nohu cez nohu čo lákalo viac a viac moje snímače. Po chvíli došiel kolega s partnerkou a ja aby som zahnal trvale patrný výraz mojej plachosti, tak mu vravím... To je baba čo? Na jeho odpoveď nebolo treba dlho čakať. Páči sa Ti? Ja že jasné. Pozri, aká je rozkošná... ... ... a ako pekne oblečená... Nečervenaj sa... Vraví jeho manželka. Je to na mne tak vidno? Si priehľadný. Ja som si vonku všimla že sa otáčaš za podobnými typmi. Začala bojovo-taktická porada ako sa k nej dostať bližšie. Špekulovali sme čo a ako urobiť a hlavne ju nevyplašiť. Než sme usnovali sieť plánov, tak sme zistili, že už vedľa nesedí. Hľadíme po sebe a premýšľame. Nikto si nevšimol ju odchádzať. Išli sme sa na striedačku popozerať po okolí, každý iným smerom, či ju nezbadáme. Kolegova manželka išla preveriť dámske WC. Až sme sa všetci bezradne stretli na terase. v tom vidíme že na konci terasy hotela stojí osoba v tme. Posmelil som sa a skúsil ísť bližšie. Prepáčte, všimol som si vás pri susednom stole... Neni vám zima? A už som vyzliekal svoju prechodnú bundu s leteckými nášivkami. Nechcela napred priznať, no potom že áno. Znelo to asi doterne, no zvedavosť mi nedala. Čo sa tu separujete? Veď vaša spoločnosť sa baví. To vás niekto nazlostil? ... ... Ale... Nie... Je mi smutno... Prečo? Keď smiem vedieť? Napísal mi priateľ. Sväto sväte mi sľúbil že zajtra príde. No že ide odviezť kamaráta kamsi na letisko. Že je to dôležitejšie... Divím sa mu. Odpovedal som. Chlap by nemal a obzvlášť kôli dievčaťu rušiť slovo. Ste spolu dlho? Nie. Len pár mesiacov, no toto bol posledný dôkaz ako mu na mne nezáleží. Pozrel som sa jej do tých jej krásnych a jemných očí ktoré boli vlhké od sĺz a vravím jej, poďte, predstavím vám svojho kolegu a jeho manželku. Zoznámili sme sa vlastne naraz vzájomne. Išli pomaly dnu...
Môžem sa niečo spýtať? Vraví... Kľudne. Odpovedám. Ste tu sám? S kolegom a jeho ženou. A manželka? ja som dlhodobo odložený vravím... Nevravte. Kolega dosvedčí odpovedám. Ten vás určite nepotopí keď máte zálusk na smutnú účtovníčku. Je to o tom či mi veríte alebo nie. Moje slová zneli vážne. Pôjdeme dnu. Predstavím vás a aj vašu spoločnosť tej mojej.

Pozoznamovali sme sa a ďalej sa večer začal odvíjať spoločne. Sedel som po celý čas vedľa Adely, ako sa mi predstavovala a vychutnával si jej spoločnosť a aj spoločnosť ostatných slečien a dám na úrovni, ako sa ukázalo.

Môj nos bol plný jej jemne dráždivej mladistvej vône, svetlá sa hrali s jej silónkami na jej nádherných rovných nohách, neskôr sme si išli aj zatancovať. Moja pozornosť patrila len jej. Pozval som ju na drink. Pri bare mi vraví že či by som ju nešiel odprevadiť do izby, že sa chce prezuť, pretože v tých kozačkách jej začalo byť teplo. Neodmietol som, Prešli sme na poschodie do jej izby. Ja som stál v chodbičke a ona si sadla na posteľ a prezula sa. Ja som toto divadlo jedným očkom sledoval. Po tom všetkom čo som v živote už zažil a čo všetko videl a skúsil... To nehovorím o ženách... Prial som si ležať pri jej nádherných nohách, voňavých lesklých silónkách, dotýkať sa tej nádhery ktorú vytvorila príroda.
Pred zrkadlom v chodbe sa Adel, ako som ju začal ja volať, narýchlo upravila a šli sme nazad dolu. Cestou som sa jej opýtal, či by nešla na malý výlet zajtra. Že aj tak je tu nuda. Povedala že by šla, len má trochu strach, pretože ma nepozná. Zaviazal som sa jej, že nemám jediný nekalý úmysel ak ju to ukľudní. Len chcem stráviť deň v príjemnej spoločnosti a naplánoval som to tak že aj ona bude spokojná.
Zvyšok spoločného večera sme strávili spolu s jedným ešte krátkym rozhovorom opäť na terase. Zistili sme že bývame od seba necelých 50km a že dokonca pozná jedného môjho známeho, čo sa prisťahoval čo by bratislavčan, pred rokmi do ich dediny.

Ráno sme sa pri raňajkách na seba usmiali a dohodli stretnutie na parkovisku o 9.00. Pýtala sa ma ešte že čo si má obliecť a ja jej vravim, že je to v celku jedno, no najlepšie bude niečo na voľný čas a určite bude potrebovať čiapku, šatku, alebo aspoň gumičku do vlasov. Nechápavo na mňa hľadela.
Nechápavo som hľadel ja, keď prišla na parking pred hotel. Dva culíky ako školáčka, kráľovná bielych tenisiek... Vravím jej, no to už sme si tykali, malo to trochu nádych komplimentu, ktorý nemal znieť ako klišé... Slečna, vy so mnou nemôžete predsa ísť, veď nemáte ešte občiansky preukaz. Usmiala sa... Priviedol som ju k môjmu autu. Starší ale starostlivo udržiavaný kabriolet. Vtedy pochopila, prečo som ju pučil s tou šatkou. To ideme s týmto? Iné tu nemám. Odpovedám. V Kabriu som sa ešte neviezla. Kam vlastne ideme? Prekvapenie iba pre Teba...

Celú cestu na miesto sme sa rozprávali o všetkom možnom. No hlavne o nej. Čo rada robí, kam rada chodí... Dlho sme sa bavili o hudbe. Potom som jej povedal, že mi s ňou bolo dobre včera a že ma mrzí že za ňou jej priateľ odmietol prísť. Že ja by som na jeho mieste isto iste prišiel. Ostala ticho. Po krátkej dobe jazdy sme prišli na miesto nášho výletu. Banské jazero s čistou vodou a v jeho okolí malé banské múzeum. Po chvíli, ako sme sa začali prechádzať pori jazere mi z toho ticha odrazu povedala jenu vec. Zastavila, zahľadela sa mi do oči a povedala mi, že napísala ešte v noci svojmu priateľovi, že ho už nikdy nechce vidieť. A aj že si uvedomuje, ako veľmi riskuje. Neriskuješ. Vravím jej. Tak krásne dievča ako si ty, môže mať kohokoľvek. A to nevravím iba o tvojej fyzickej kráse. Mám ťa na mysli celú. Dlho sme sa pozerali jeden druhému do očí. Potom sa ma pýta, mohla by som mať aj teba? Mohla... Vravím... Len ja som riziko... Aké riziko? Kôli práci? Prídeš na to. Tie pred Tebou na to prišli... Chcem vedieť čo to je! Nemôžem Ti to takto povedať. To sa nedá. Všetkými spôsobmi sa to snažila zo mňa vypáčiť. Skúšam nájsť spôsob ako Ti to povedať. Len nechcem, aby si si myslela že si objektom môjho záujmu iba pre to. Chcem ťa celú ako si. Si pre mňa dokonalá. Tak čo to teda je? Začal som koktať.. ... Zbožňujem nohy v silónkach. Milujem to, keď ich má dievča na sebe. Na Tebe je to ako čerešnička na torte. Podtrhuje to dvakrát tvoju ženskosť a krásu... červený ako pravá segedínska paprika... Dostala to zo mňa... Hľadí na mňa a vraví. Tak už viem, prečo si mojím spodným partiám venoval toľko pohľadov včera... Prepáč mi to. Som úchylný. Nedokážem sa toho zbaviť... Ona mi hovorí.. Pokiaľ to riešiš iba v súkromí s partnerkou, nekradneš babám silónky z balkónových šnúr a nebeháš potom v nich po ulici, tak sa nič strašné nedeje. Nebehám!!! Odpovedám rezolútne. Užívam si to iba v súkromí a s partnerkou.

Vzal som ju za ruku a podišli sme k vode. Zabudli sme na prvú pusu ak teda máš aj ďalej záujem. Sadli sme si k vode, vzal som ju do lona a nežne pobozkal. Chutila ako med. Mala horúce a sladké pery ako cukrová vata. Chcem byť s tebou. Vravím jej. Veď už so mnou si a máš ma. Ano. No ja som vždy takéto chvíle považoval za zázrak. Neboli každodenné. Veľmi výnimočné. Zažil som to s osobou ktorú už nikdy mať nemôžem a teraz držím v rukách zázrak ktorý mi pomotal riadne včera gebulu. Usmievala sa, zatvárala oči, hladila mi ruky tými svojimi malými dlaňami. neviem koľko času sme tam strávili. Skrátka dokonalá chvíľa. Po chvíli mi vraví, že ak to teda chcem, bude mať na sebe silónky keď pôjdeme spolu von. Že to neni žiaden problém. Ba práve naopak. Bude rada keď bude pre mňa čo najviac zaujímavá. Snáď ťa ja nesklamem, odpovedám jej. A začali sme sa trošku vášnivejšie bozkávať. Strávili sme spolu celý deň, dali si obed, pozreli banícke múzeum, trošku sa bláznili pri vode... No nastal čas sa vrátiť. Rozoberali sme cestou že čo povieme našim spolubojovníkom. Ja jej vravím, že ja nemám problém výjsť s pravdou von, no ak to požaduje, zachovám dekórum. Cestou sme o tom už nevraveli. No keď sme pred hotelom vystupovali z auta, chytila ma za ruku a vraví, kašlem na to! Predstavím ťa ako svojho nového partnera! Sme dospelí a nebudeme sa na nič hrať.
Prišli sme do hotelového apartmánu kde boli 4 z jej 7 kolegýň. Zavolajte ostatné baby vraví im. Do 5 min bol apartmán zaplnený celou účasťou doškolovacieho kurzu účtovníctva. Adela ma chytila za ruku a vravíí ako vo filme od Filipa Renča Román pre ženy... Dovoľte, aby som vám predstavila svojho nového priateľa Martina. Nastalo ticho... Až po chvíli asi 50 ročná dáma-kolegyňa vravi... Výborne, veď ten starý aj tak za nič nestál, Len či o tom vie... Napísala som mu, že ho už nechcem vidieť. Teraz som šťastná a to som pri ňom nikdy nebola.

Odišli sme z izby. Povedala mi, že sa ide prezliecť na večeru. A že či môže sedieť pri mne. Budem potešený, odpovedám. Išli sme sa obaja prestrojiť. čakám pred jedálňou a nestíham sa diviť. Moje nové dievča si sebaisto vykračuje chodbou v čižmách z včerajšej diskotéky, tenučkých telových pančuškách, čiernych a strašne sexy šortkách, top na ramienka a cez to prehodená rozopnutá polopriesvitná biela blúzka športového strihu. Pohľad, za ktorý sa v tuzexe platí bonami... Vravim jej po bozku tak ironicky. Pôjdeme po večeri von? Jasné, dostávam usmiatu odpoveď...
Prechádzame sa po hrádzi pri rieke, jej krásne klepú podpätky čižiem vďaka ktorým je trochu vyššia čo ju robí ešte o kúštik pôvabnejšou. Rozprávame si také tie nežné nezmysly a potom sedíme na lavičke. Opýtal som sa jej, či jej môžem hladkať nohy a dotýkať sa jej siloniek. Dostávam ďalšiu usmievavú odpoveď, no po chvíli neuchádza Adelkinej pozornosti hrča, ktorá začína vytvárať tlak v mojich nohaviciach. Ale no tak... To ťa tak vzrušujem? Celá ako si. Všetko zo všetkým. Si dokonalá. Nemám ti čo vytknúť. To mi môj frajer furd piskoval... čo to ješ, čo si to obliekaš, čo to rozprávaš, kam to ideš... Hlavne keď som šoférovala auto. Bolo to strašné niekedy s nim... Divím sa ti a obdivujem tvoju trpezlivosť. Aj ja. Seriem na neho. Nebolo mu nič dobré. Všetko obrblal. Mal ma len do postele. Bola som mu dobrá keď ho prestali baviť kamaráti a mal plné gule. Inak som ho nezaujímala... Pritisol som si ju k sebe a vravím jej... Ty budeš od dnes moja malá láska. Dostaneš všetko to čo Ti budem schopný dať, ak to nebudeš zneužívať. Zapozerala sa na mňa a zvlhli jej oči presne tak isto ako deň predtým na terase.

Na hoteli sme si ešte celý večer písali cez chat až sme zaspali s telefónmi v ruke. Ráno mala už po raňajkách, lebo ich čakal kurz a ja som šiel ešte pred behať. Po raňajkách som poprosil recepčného, nech dá poslať do školiacej miestnosti Adelke ružu...
Po školení sme sa mali stretnúť. Každý deň sme sa stretli. Trávili večery, prechádzky, chodili aj do fitka, čo sme zistili že je naša spoločná popracovná činnosť. V piatok som ju privítal po školení mimoriadne vášnivým bozkom. čakal nás posledný víkend a pripravil som pre ňu prekvápko. Mala v sobotu odísť domov, no ja som zaplatil v hoteli jednu noc navyše pre ňu. No bolo nám obom jasné, že týmto sa všetko nekonči. Dohodli sme sa že keď sa vrátim tak pôjdem hneď za ňou. Adel si dohodla na ďalši víkend ubytko s kolegovou manželkou. Vedel som, že týždeň budem bez nej, no predstava, že teraz bude iba moja a potom za mnou príde, ma doslova a do písmena motivovala a vzrušovala. Chcem sa Ti páčiť!!! Vraví mi. Čo si mám obliecť? Môžeš si nechať aj tie krásne lesklé legíny čo máš na sebe. Zajtra pôjdeme do mesta na nákup. Posledný oficiálny večer a chcem byť dokonalá. Rád to absolvujem s Tebou. Stroho som odvetil.
Ležali sme na deke, hladkali sa, bozkávali... Občas nenápadne a nesmelo troška podráždili... Túto noc chcem spať vedľa teba, povedal som jej a trochu silnejšie pri tom pritisol k sebe. Jej odpoveď bola jednoznačná. Nič iné si už pár dní neželám. Kolega bude u manželky na priváte a ty môžeš byť u mňa. Večer ma čakaj. Prídem a prekvapím ťa. Nepoviem ti kedy...

Sedím a čakám v práznej izbe. Vonku ešte jarné májové, večerné šero... Po zaklopaní sa otvoria dvere... Prišla s kvetinou v ruke... Minisukňa, nadkolienky lesklé 15 tkové bellindy, čierny top ktorý mal pod spodným okrajom jej prekrásne rovné bruško... Prikráčala ku mne a podáva mi ružu... Nič nevravela... Čučím na ňu ako sova na hodiny. Ľúbim ťa... Vravim jej... Z celej duše... Si prekrásna... ... Privrela oči a povedala vetu z filmu Top Gun... To jej musel poradiť kolega s manzelkou... Aj ja ťa ľubim, no pomiluj ma lebo ma stratíš... Aby si to neľutovala... Ráznejšim tónom som odvetil.
Vzal si ju na ruky, zavesil na seba a začali sme sa vášnivo bozkávať. Vášnivo. Veľmi... Položil ju na postel a pokračoval vo vášnivej hre. Chcem Ti ich roztrhať... Vravim v zápale vášne ale nesmelo. Martin, tie silónky sú tvoje... Ani chvíľu som nelenil. Prešiel ešte 2x rýchlo rukami po tej nádhere a potom trhnutím oslobodil jej nádherný voňavý rozkrok od jej pančušiek, ktoré doteraz v celku zdobili spodnú časť jej tela. Prisal som sa ústami na jej voňavé červené tangá. Podaroval som jej ženstvu asi dovtedy najvášnivejši bozk aký tam kedy dostala. Chcem tie tangá... Sú Tvoje... Obtrhal som zvyšky jej bedrových bellínd pod pásom, aby som sa dostal k jej tangám a na boku ich na oboch stranách roztrhol a odhodil ich ako niečo, čo mi veľmi zavadzia. Začal som so slzami v očiach od šťastia bozkávať jej prekrásne a voňavé prirodzenie. Nevedel som prestať.... Ako dlho som to už nerobil... Ako dlho som nemal v rukách ženu. Ku ktorej môžem niečo cítiť. Ktorá mi za to stojí. Po asi 4 orgazme mi povedala, že ma chce cítiť vo vnútri. Odpovedal som že áno, no chcem jej sladké hruštičky... Vysloboď si ich... Nebolo veľa treba a temnotou izby sa niesol znova zvuk trhania látky. Spod jej topu na mňa vybehli nádherne pevné dvojky. Pre niekoho možno malé, no na Adel by väčšie boli asi moc. Všetko akurát. Nič nechýba a ani nič neprebýva. Zbavil som ju nadobro jej topu a vášnivo sa venoval jej prekrásnemu poprsiu. Bozkával striedavo jej ústa a aj krk. Pritom daroval jej prsiam aj spústy dotykov. Adel zatial nelenila a vyslobodzovala môj nástroj lásky z už dlhšie tesných šortiek. Chcela si ho vziať do úst, no povedal som jej, že toto je len pre mužov čo odchádzajú z mesiaca... Vysvetlil som jej to až po dlhšej dobe... Lol

Vsunul som pomaly svoj nástroj do jej uzučkej dierky a čakal čo to spraví. Behom asi 20 sekúnd dosiahla od vzrušenia ďalsí orgazmus. Začal som sa pokúšať o ďalší a pritom poťahoval za zbytky jej siloniek na stehnách. Roztrhaj ich!!! Úplne ich roztrhaj!! Rozpráva na mňa zakusujúc si do spodnej pery. Ani chvíľu som nelenil a začal mojej milovanej osobe plniť jej prianie o totálnej deštrukcií jej tenučkých silóniek, ktoré ešte asi pred pol hodinou odrážali z jej útlych stehien večerné zbytky vonkajšieho svetla. Ďalšie vyvrcholenie už bolo spoločné. Bozkával som ju ďalej a ona si to užívala. Po asi ďalšej pol hodine som si len vymenil prezervatív a dielo dokončil ešte dvomi orgazmami a likvidáciou zbytkov Adelkiných pančušiek.
Zaspali sme v náručí a ráno sa prebudili v tej samej polohe. Musel som jej dať svoje tepláky a tričko aby si šla hore po veci a potom na raňajky, Rozlúčila sa pred obedom s kolegyňami a Spravili si zasa svoj " zaľúbený " program. Zbehli do mesta a nakúpili všelijaké veci. Topy, blúzky, nohavičky, sukne, silónky... Kadečo...
Večer pokračovalo naše erotické divadlo. Po dlhej sérií vášnivých bozkov som jej roztrhal čerstvo kúpenú blúzku. Adel jemne vzdychla keď som jej ju schytil a trhol... Gombíky sa rozutekali po dlážke izby... Okrem jej čiernych lesklých silóniek som jej dal na " totálku " aj čerstvo kúpenú minisukňu... Po sérií orgazmov som aj s Adelkiným maličkým prispením zariadil už ďalsiu úplnú nepoužiteľnosť jej bielej blúzky...

Je to všetko už pomaly rok no moja Adel leži teraz pri mne keď dopisujem tieto riadky ku ktorým došlo vo váhavých úvahách. Má stále ten samý zaľúbený pohľad ako keď poprvý raz vošla s ružou v ruke do mojej hotelovej izby. Stali sme sa sponzormi sekáčov kde chodíme nakupovať potrebné potreby. Raz tu možno aj Adel sama napíše, čo to je " na mačičku, vystrihovačka, na tajnáča "... A tak podobne...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Iba ty smieš...
Obrázek uživatele leroy leroy
19.01.2024 | zatím žádný komentář
Cesta do Tatier a spandex
Obrázek uživatele leroy leroy
28.10.2023 | zatím žádný komentář
Zvláštna esemeska
Obrázek uživatele leroy leroy
20.11.2022 | zatím žádný komentář
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
Nedeľnè kúpanie
Obrázek uživatele leroy leroy
01.09.2021 | zatím žádný komentář
Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
Nočná víla
Obrázek uživatele leroy leroy
27.03.2021 | zatím žádný komentář
Návrat z Teambuildingu
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2020 | 5
Hra na stopovačku
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2019 | 4
Kolegove okrúhliny a...
Obrázek uživatele leroy leroy
13.05.2019 | zatím žádný komentář
Jak sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
01.07.2018 | 1
JAK sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
27.05.2018 | 2
3 kráľovné
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
28.05.2019 | 4
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Co je v domě, není pro...
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 4
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Návštěva restaurace I. (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
11.07.2016 | 5
nožíčky
Obrázek uživatele andy.liberec andy.liberec
09.03.2017 | 4
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
14.01.2013 | 18