V predošlých príbehoch sme už s mojou partnerkou poísali niekoľko rôznych spoločných zážitkov a prekvapení, no pre mňa bolo prekvapením, s akou požiadavkou prišla moja skvelá partnerka.
Ešte minulý rok k nim do práce nastúpila nová kolegyňa. Tiché nenápadné dievča, na vianočnom večierku sa s Adel zblíźili. Bola niekoľko krát aj u nás a už aj s prespaním.
Adelke sa zdôverila, že k nim nastúpila rovno z centra záchrany. Po úplnom nervovom zrúteni. To jej spôsobil parner s ktorým žila a plánovala spoločnú budúcnosť. Dôvodom, prečo ju opustil, bolo to, že Mirka ako dieťa prevrhla na seba vriacu vodu. Okrem niekoľkých nepríjemných popálenín, nie moc zdarilých operácií, aj poškodenie sebavedomia. Toto sa znásobilo, keď ju opustil partner, našiel si dievča bez podobných problémov a jej to oznámil, keď už nejaký čas chodil s tou druhou, že s kalikou žiť nebude. Mirka skončila na psychiatrii a v centre záchrany.
Keď potom spoznala Adel, strávila u nás víkend, povedala Adel, že čo by dala za taký vzťah ako máme my. Postupne sa podozvedala ako to u nás funguje a keď začali riešiť milostné veci, Adel sa priznala k našim silónkovým hrátkam a vecami s tým spojenými. Mirka nechápala, že takéto niečo vôbec je možné zažiť. Preto ma Adel požiadala, že či by som jej nebol ochotný urobiť romantický večer vo dvojci. Že by bola veľmi rada a šťastná, keby som to pre ňu urobil.
Pripravila hlavne ju ale aj mňa na novú hereckú úlohu. Prijal som to hlavne kôli Adel no bolo mi ľúto aj Mirky, že takto hnusne dopadla.
Adel ju vzala ku kaderníčke, vymietli obchody a rezervovala chatu neďaleko mesta v chatovej oblasti. Povedala mi, že chce aby to Mirka mala zo všetkým všudy....

Potvrdila jej, že je stopercentne zdravá...
V piatok večer som ju vyzdvihol aj s vecami na dohodnutom mieste. Už, keď mi nastupovala do auta, bola ako vymenená. Úplne iný účes, nalíčená, šperky a... červené minišaty s volánovou krátkou sukňou, kožená ľahká bunda, superlesklé silónky a balerínky.
Tašku som dal do zadu k tej svojej netušiac, aké poklady skrýva. Usadila sa a vraví mi, má to byť vraj so všetkým! Vytýkavá reč. Tak som ju objal a pobozkal. Napred iba tak, no dožadovala sa mileneckého bozku. Tak ho dostala. Krásne voňala a nežne sa ma dotkla. Pravdepodobne napísala Adel správu, že to klaplo a nezutekal som, nakoľko mne došla správa s textom: rob to s ňou všetko tak, ako keby si to robil so mnou...
Vyrazili sme... keď sme sa ubytovali, zašli sme do reštiky pod chatami, kde občas aj s Adel chodíme. Požiadal dom obsluhu o zapálenie sviečok a urobil Mirke trochu romantiky. Tá pokračovala aj po návrate na chatu. Začala vášnivá bozkávačka a popri tom som rozmiestňoval a zapaľovsl sviečky. Mirke som vyzliekol jej koženú ľahkú bundu a zároveň uvidel poškodené časti jej tela, ktoré doteraz bunda zakrývala. Vášnivo ju bozkával tak, ako to chcela odo mňa Adel. Myslel som pri tom na ňu a trochu ma aj hrýzlo svedomie.

Roztrhol som Mirke jej šaty a potom podprsenku. Začal vášnivo bozkávať jej telo a hlavne jej popáleniny, ako by ich ani nemala. Napred som spozoroval slzy, no potom si to začala užívať. Dotrhal som šaty až dolu a vtedy som zbadal pod jej krásnymi lesklými pančuškami na stehne popálený fliačik. Roztrhol silónky na stehme v tom mieste a začal miesto vášnivo bozkávať. Potom moje bozky smerovali vyššie a vyššie... roztrhaním jemných silóniek a nohavičiek som získal prístuo k jej ženstvu. Jazyk som jej strčil čo najhlbšie, po stimulácií prišiel silný abstinenčný orgazmus. Ešte počas neho som prestal a vložil dnu svoj penis. Vyložil ju na seba a likvidáciou jej šiat, čo pohyb to trhnutie som jej ich úplne zlikvidoval.
Vyvrcholeniami a únavou sme zaspali. Na druhý deň si nabalili jedlo a išli na túru. Poobede sme na terase hrali šach a čakali na večer.
Mirka sa išla prezliecť a ustrojiť...

Objavila sa na terase v bielej blúzke, čiernej minisukni, čiernych lesklých silónkách a bielych teniskách. Navrhol som jej, ísť sa prejsť. Aj sme išli, no po chvíli mi vraví, že sa strašne túži ešte so mnou milovať a je jedno za akých okolností. Keď sme došli do chaty, vrhla sa na mňa ako hurikán, začala ma bozkávať a vraví mi... zdriap to prosím zo mňa!!! Položil som ju na pohovku, z vrecka vytiahol vyskakovací nožík, schmatol jej bielu blúzku nadvihol a z boku do nej zarezal. Roztrhal som jej ju na kusy. Len na nej visely zbytky, keď som ju po vášnivých bozkoch zdvíhal a znovu rozrezaním nožom zlikvidoval jej minisukňu. To isté som urobil aj jej silónkam. Nadvihol zo stehna, zarezal a rezal čo najďalej. Zbavil Mirku prekážok a skočil do nej... Môj vlastný orgazmus som naťahoval ako sa len dalo, nech si to užije čo najdlhšie... po skončení a precitnutí dom vzal znovu nôž, porozrezoval zbytky jej outfitu, ešte ju vybozkával a uložil spať...
Na ďalší deň ju zaviezol domov a vášnivým bozkom sa zvítali s Adel. Podelil sa o nevšedný záźitok a herecký výkon, ktorý už hádam nebudem musieť tak skoro zopakovať, a Mirka, ako dom sa presvedčil, super baba, bude mat partnera, ktorý ju rád v zápale vášne zbaví toho, čo bude mať na sebe, či už štandardným vyzlečením alebo totálnou likvidáciou...
Nepoškodeného ma vrátila mojej Adelke a ja sa teším už na ďalšie silónkové hrátky s ňou...

A&M&M

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Iba ty smieš...
Obrázek uživatele leroy leroy
19.01.2024 | zatím žádný komentář
Cesta do Tatier a spandex
Obrázek uživatele leroy leroy
28.10.2023 | zatím žádný komentář
Zvláštna esemeska
Obrázek uživatele leroy leroy
20.11.2022 | zatím žádný komentář
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
Nedeľnè kúpanie
Obrázek uživatele leroy leroy
01.09.2021 | zatím žádný komentář
Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
Nočná víla
Obrázek uživatele leroy leroy
27.03.2021 | zatím žádný komentář
Návrat z Teambuildingu
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2020 | 5
Hra na stopovačku
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2019 | 4
Kolegove okrúhliny a...
Obrázek uživatele leroy leroy
13.05.2019 | zatím žádný komentář
Jak sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
01.07.2018 | 1
JAK sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
27.05.2018 | 2
Môj prvý rehabilitačný...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.04.2018 | 2
Splneny pancuskovy sen
Obrázek uživatele Silonkar Silonkar
20.03.2012 | 7
Kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
28.02.2015 | 17
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Výberové konanie
Obrázek uživatele qwerty7 qwerty7
06.11.2014 | 19
S cizím mužem v cizím...
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 4
Oprava
Obrázek uživatele janddrozd janddrozd
16.06.2012 | 22
Punčoškový úlet
Obrázek uživatele MrQ MrQ
28.03.2012 | 8
Den, který musel přijít
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
27.06.2016 | 8