Skončili letné prázdniny a dva mesiace voľna boli zrazu fuč... preč. S tým nastal problém a to konkrétne začiatok štúdia na strednej škole. Aby som vám v tom urobil jasno - som strašný introvert, nemám rád veľké množstvo ľudí na jednom mieste (a to ešte neznámych ľudí!!!) a tak som mal strašné obavy. Avšak nebolo sa čoho obávať - ľudia na škole sú veľmi v pohode, kolektív skvelý.

Toto ale nie je podstata dnešnej poviedky. Podstata je jedna istá učiteľka, ktorá ma od začiatku školského roku veľmi zaujímala aj napriek tomu, že nás na ničom neučila. Zaujala ma práve jej úžasným párom nôh, ktorý som na škole každý deň vídal. Pekné korkové papuče, v nich jej nádherné chodidlá v silónkach - či už telových alebo čiernych - na tom nezáleží, hlavne že ich mala. Vždy som ich hladovo sledoval, napríklad na obede, kedy pod stolom bola krásne vyzutá a dávala ich na oči môjmu už vtedy vzrušenému ja alebo keď len tak postávala na chodbe a mala dozor. Skrátka som mal potrebu ju vždy sledovať. A vzhľadom na to, že mám pokročilé štádium foot fetishu, nohy boli samozrejme to prvé čo mi prišlo na oči. Inak je to veľmi pohľadná žena, čierne krátke vlasy po ramená, štíhly trup s menej výraznými prsiami a guľatý zadok s úžasnými, ale že fakt skvelými nohami. Najčastejšie som ju vídal v jej korkáčoch, ale občas sa mi naskytla aj príležitosť vidieť jej úžasné nožky v šatách a lodičkách (a to som bol neskutočne vďačný že sa niečo také vôbec stalo).

Ako som vyššie spomenul - táto učiteľka nás na žiadnom predmete nemala, ale vďaka absencií jedného učiteľa nás mala suplovať. Už len keď som to v rozpise suplencií videl sme sa ja a môj kamarát tam dole zaradovali. Nastal ten deň D. Po zazvonení prišla k nám do triedy, usadila sa za katedru, ladne prehodila nohu cez nohu a pohupovala na špičke prstov jej korkovú šlapku. Tie úžasné chodidlá v tých úžasných telových silónkach... mmm.. proste nádhera, pomyslel som si. Nič viac som si nemohol želať. Takto sa ťahalo krásnych 45 minút toho, ako som predstieral že sledujem na mobile seriál, ale v skutočnosti som sledoval niečo iné. Niečo... viac zaujímavé.

Po jej odchode z triedy mi nezostalo nič iné len smutne povzdychnúť a vydržať do konca vyučovania aby som dorazil domov a konečne poskytol úľavu môjmu kamarátovi tam dole.

Šťastie mi hralo do kariet a tak sa mi dostavila ďaľšia príležitosť si jej nádherné skvosty prehliadnuť na dlhšiu chvíľu pomerne skoro (teraz nemyslím každodenné zízanie na jej nožky na obede). Znova suplencia, naša trieda. Znova to isté miesto a znova tie jej úžasné skvosty, na ktoré som sa díval vždy akoby som ich videl iba prvý krát. Tentokrát mala jej nádherné čierne silónky. Avšak tentokrát koniec vypadal inak, tentokrát ma požiadala aby som jej konkrétne ja pomohol s odnesením krabice. Odôvodnila to tým, že som najbližšie ku katedre (keďže sa všetci zoskupili vzadu a pozerali na mobiloch rôzne videá) a tak som sa za ňou vydal po schodoch do jej kabinetu, kde som ju mal počkať. Netuším či to bolo naschvál, ale odišla na moment z kabinetu kde som bol sám, a zbadal som ich. Tie nádherné lodičky, v ktorých dochádza do školy každé ráno a neskôr sa prezuje do tých papučiek. Neváhal som ani sekundu, a vydal som sa k tým lodičkám, sklonil sa, uchopil ich a nasiakol som tú úžasnú vôňu krásnych chodidiel.

Dnu sa skrývalo menšie prekvapenie, konkrétne jej čierne silónkové ponožky stlačené v špičke jej topánky. Túto príležitosť som nemohol nechať len tak, tak som ich vzal a sadol si opäť do svojho miesta. Potom som mohol ísť preč a pred odchodom z kabinetu mi venovala nádherný úsmev a ja som jej ho opätoval...

.
.
.

(Obrázok nie je originál, je to z Instagram stránky jednej veľmi peknej foot-fetish dámy - credits footfetishwife)

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Stredná škola očami...
Obrázek uživatele Colbert Colbert
04.06.2018 | 2
Ranní odchody
Obrázek uživatele Tatarek Tatarek
01.07.2020 | 1
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Tajná návšteva sesterny...
Obrázek uživatele rarach rarach
31.07.2012 | 16
Moje první zkušenost III.
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
29.11.2016 | 7
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
Jak jsem se stal holkou
Obrázek uživatele Ruten Ruten
21.03.2012 | 15
Červené lodičky
Obrázek uživatele sandalslover sandalslover
10.12.2015 | 8
Na vodě ve třeťáku
Obrázek uživatele Adzynko Adzynko
16.03.2014 | 16