Jsem městská holka, která vyrostla v dobře situované rodině a zdědila jsem obdivuhodnou postavu po své matce. Díky tomu jsem nikdy netrpěla problémem s nedostatkem nápadníků a obdivovatelů, kteří by mě nejraději viděli ve společné posteli. V průběhu puberty se začalo ukazovat, že dostupný klasický sex je více méně východisko z nouze a mé tělo bude v budoucnu vyžadovat více. Už na gymplu moje dlouhé nohy oděné do tělových silonek a obuté do korkáčků, případně do dřevěných sandálků, působily rozruch nejen u profesorského sboru a spolužáků. Byla jsem si dobře vědoma, že moje oblíbené krátké sukýnky a dmoucí se čtyřky nenechaly chladnými ani některé spolužačky, ať již ze závisti nebo čistě živočišné touhy. Po zkušenostech s kluky proběhlo několik epizodek i se spolužačkami, ale stále tomu něco chybělo. Tehdy jsem v sobě začala objevovat skryté touhy dominance i submisivity a rozličných fetišů.

Na vysoké škole jsem si padla do oka se spolužačkou Janou, která se ukázala být ze stejného těsta jako já. Jana se stala brzy mou spolubydlící v pronajatém, třípokojovém bytě. Byla menší, dlouhovlasá, plnoštíhlá brunetka s prvotřídními pětkami a krásnými nohami. Tak jako já ráda zvýrazňovala svoje přednosti výrazným oblékáním s neuvěřitelnými výstřihy a kraťoučkými sukýnkami, které vždy doplnila vkusnými punčoškami a svou výšku kompenzovala extrémně vysokými podpatky. Vždycky se na nich pohybovala tak ladně, jako by se s nimi narodila.
[block:ad=89]

Večer po přednáškách a práci na zkrácený pracovní poměr pro jednu head hunterskou agenturu jsme dorazily domů a po nezbytné sprše se převlékly do pohodlných vytahaných triček, která zakrývala jen to nejnutnější. Janina velká prsa se pod tričkem dmuly a moje bradavky s piercingem v bradavkách byly nepřehlédnutelné. Při natažením se do horní skříňky se skleničkami nebo ohnuti se pro pánev v kuchyni vždy vykoukly naše zadečky nebo lasturky. Po celodenním chození na podpatcích jsme doma nechávaly naše nožky odpočinout. Jana nosila dřeváčky Scholl, které jí při chůzi pleskaly o chodidla a podtrhovaly krásný tvar chodidel a prstíků s precizně upravenými nehty, temně červeným lakem a dvěma prstýnky na prstících. Já jsem dávala přednost francouzské pedikůře a klasickým korkáčkům s jedním páskem. Po večeři a nezbytném umytí nádobí, jsme se s lahvinkou bílého vína usadili k televizi, pustili si film a klábosily o škole, práci, klukách, sexu... Po dopití první lahve, kdy už jsme začínaly cítit opojení alkoholem padlo společné rozhodnutí ochutnat ještě jednu lahev, vždyť zítra je sobota a nemusíme do školy ani do práce. Mírně připitá Jana se natáhla na gauč, sundala si dřeváčky, položila nohy na můj klín a prohlásila, že by potřebovala po celodenním pobytu v patnácticentimetrových podpatcích masáž. Sáhla jsem po hydratačním gelu, které se v holčičím „doupěti“ povalují na každém rohu a začala jí jemně masírovat chodidla. Jana jen slastně zvrátila hlavu, vrněla a užívala si masáž. Po chvíli jsem si všimla, jak si Jana zajela rukou pod tričko a začala si dráždit svoji již mokrou lasturku. To mě vzrušilo, dodala jsem si odvahy a přiblížila jsem její chodidla ke svým rtům a začala jsem olizovat její prstíky. Janou projela vlna vzrušení a potichu vzdechla. Ochutnávala jsem její prstíky jeden po druhém a prsty její ruky mizeli jeden po druhém v mokré lasturce. Rychle ze sebe strhla tričko a na mě vykoukly její nádherná prsa s velkými, tmavými dvorci a bradavkami trčícími do prostoru. Byla nádherně vzrušená a já si strkala do pusy všechny její prstíky, tak hluboko jak jen to šlo. Střídala jsem obě její nožky ve své puse, lízala její chodidla a kotníky až se Jana zmítala v návalech vzrušení. Klekla jsem si na podlahu, Janiny nohy si položila na ramena a ochutnala její studánku rozkoše s vyholenou čárkou a olízla její poštěváček. Jana jen sykla, pevně stiskla svoje velká prsa a mojí hlavu mezi svými stehny. Mezi prsty jí vykukovaly nateklé bradavky. Kmitala jsem jazykem v jejím lůně a Jana tekla do mých úst. Svezla se na gauči o něco níže a nabídla mi k ochutnání i svoji zadní dírku. Přejížděla jsem jazykem po hrázi a záměrně se vyhýbala zakázanému území. Jana si roztáhla svůj zadeček a pipinku rukama a mě se odhalil pohled na její velký poštěváček a lačnou prdelku. Masírovala jsem jí klitoris prsty a jazyk jí zarazila do dírky. Jana v extázi vykřikla a zkropila můj obličej mohutným přívalem squirtu. Ležela zkroucená na gauči, jejím tělem procházely křeče orgazmu.
[block:ad=90]

Když odezněly přívaly rozkoše, Jana se ke mě nahnula a dlouze mě políbila. Poručila, abych zůstala kde jsem a zmizela do svého pokoje, kde se zamkla. Byla jsem překvapená, ale zároveň vzrušená a začala jsem si hrát se svou lasturkou a hnětla svoje prsa. Pozorovala jsem svoje sexy nožky a pohupovala korkáčky na palečkách. Po chvíli se otevřely dveře a v nich stála Jana. Měla na sobě černo-červený kožený stahovací korzet pod prsa s velkými kovovými přezkami, který zvýrazňoval velikost a tvar jejích nádherných plných prsou. Krátkou, koženou sukýnkou s rozparkem na boku až k pasu, která nebyla schopna zakrýt ani jejího velkého, stále ještě vlhkého motýlka. Její nádherné nožky oblečeny do černých tenoučkých samodržek zakončených vysokou krajkou mě vzrušovaly, ale do extáze mě přiváděli pantoflíčky na ultra vysoké platformě, které obepínaly Janinu nožku jen pár tenkými proužky kůže. Koukala jsem na ní jako u vytržení. Přišla ke mě a hodila přede mě kožený obojek a střevíčky na vysokém podpatku s příkazem, abych si oboje vzala na sebe. Otočila se a zmizela zpátky ve svém pokoji. Chvíli jsem jen seděla a pokoušela se pochopit, co se vlastně děje, ale vzrušení zvítězilo a já si mlčky připnula obojek na krk. Když jsem vzala do ruky boty, zjistila jsem, že to jsou nízké baletky s asi osmnácti centimetrovým podpatkem a extrémním sklonem. Normálně nemám s podpatky problém, ale takhle vysoké jsem na sobě nikdy neměla. Obula jsem si baletky a pokusila se postavit se. Nemohla jsem udržet stabilitu a spadla jsem zpět na gauč. V tom se Jana opět objevila ve dveřích, tentokrát s velkým připínacím penisem a provazem v ruce. Poručila, abych se postavila, což byl v nestabilních baletkách nelehký úkol. Provaz mi začala omotávat kolem zad, hrudníku a podvazovat prsa. Cítila jsem bolest podvazovaných prsou, ale zároveň jsem byla vzrušená. Metry provazu omotávali moje natékající čtyřky a stupňovali moje vzrušení.

Když Jana dokončila podvazování mých kůzlátek, poručila, abych si klekla na zem. Strčila svoje božské nožky k mému obličeji a přikázala olízat její prstíky a sexy pantoflíčky. Plnila jsem s radostí její příkazy a olizovala její prstíky v nylonové pavučince a vysokou platformu pantoflíčků. S mírnou obavou jsou pokukovala po obrovském strap-onu. Jana se postavila přede mě a poručila, ať jí předvedu, jak umím kouřit jejího připínáka. Vzala jsem strap-on opatrně do pusy a po nesmělém olizování se ho postupně pokoušela zasunout ho co nejhlouběji do mého hrdla. Jana mě chytila za hlavu a natlačila mi obrovské dildo hluboko do krku až jsem začala chroptět. Byla jsem nadržená, ten večer jsem ještě neměla orgazmus a zoufale už jsem to chtěla. Jana strčila svůj prst do mé studánky a jala se prozkoumávat mojí hladce vyholenou pipinku. Šťávička ze mě tekla vzrušením a Jana postupně přidávala prst za prstem. Cítila jsem, jak mě celá její ruka vyplňuje, hekala jsem a svíjela se vzrušením. Pak ze mě Jana vytáhla ruku, klekla si za mě a pomalu do mě zasouvala obrovské dildo. Bylo tak silné a tak dlouhé, myslela jsem, že exploduji. Vzrušení pulzovalo mým tělem, Jana posouvala hranice, dildo s každým zásunem pronikalo hlouběji do mého těla. Jedním mohutným přírazem dildo narazilo na dno mojí jeskyňky a já vybuchla v mohutném a hlasitém orgazmu.

Moje tělo se svezlo na koberec, ale dolehnutí na moje podvázaná a bolavá prsa mě donutilo si zase kleknout na všechny čtyři. V Janině očích byla patrná spokojenost vojevůdce, který rozdrtil protivníka v rozhodující bitvě. Tenhle sexy vojevůdce ale dospěl k názoru, že ještě nemám dost a že jeho protivník vyžaduje další lekci. Strčila mi uměláka před obličej a poručila olízat všechnu moji šťávu, což jsem s radostí vyplnila. Nahnula se ke mě, její plné pětky teď bez opory bimbaly nade mnou. Uchopila moje prsa do svých rukou, hnětla je, drtila, kroutila trčícími bradavkami a tahala mě za kroužky piercingu zdobícími moje bradavky. Sedla si na gauč a natočila si mě tak, aby se pohodlně dostala k mým dírkám. Cítila jsem, jak její nožka v punčošce a v pantoflíčkách dotkla mých vnitřních částí stehen a přiblížila se k mé studánce. Moje sladká šťávička zmáčela Janiny punčošky. Její nárt a prstíky se mě dotýkali a mě se vzrušením točila hlava. Náhle cítím jemný dotek podpatku, který se začíná prodírat do mojí zadní dírky. Jsem napjatá, tenký a ostrý, dvaceticentimetrový podpatek pomalu zajíždí hluboko do mě. Vzlykám vzrušením, tahám se za piercing v mých bradavkách, toužím po dalším orgasmu. V tom Jana vytahuje podpatek z mého análku. Cítím, jak studené kapky lubrikantu dopadají mezi moje půlky a prstík zkoumající okolí mojí dírky. Chci už ho cítit uvnitř, chci si užívat to vzrušení. Jana si mě přisune blíže k sobě a já cítím, jak se špička uměláka občas otře o mojí lasturku. V tom její prstík zmizí v mé zadní dírce a já vydechnu slastí. Další kapky studeného gelu dopadají mezi moje půlky a další prst násobí mé vzrušení. Cítím napětí, vzrušení, jdu tělem naproti Janiným pohybům a čtyři prsty vyplňují moji prdelku k prasknutí. Dopady dalších kapek gelu oznamují, co se bude dít dál. Jana vyndavá prsty z mé dírky a vytlačuje další kapky gelu na svojí ruku. Přitom se na mě spiklenecky usmívá a rukou jasně naznačuje, jaká bude další meta tohoto zápasu. Obavy z celé pěsti v mém zadečku se mísí se vzrušením. Jana opatrně opakuje proceduru a postupně zastrkává jeden prstík do mého zadečku po druhém. Cítím, jak klouby její ruky napínají moji sedinku k prasknutí, pěst proniká do mého zadečku a bolest se mění v silný orgasmus, křičím a svíjím se ve vlnách rozkoše.

Fyzicky odpadávám, jsem úplně vyčerpaná. Janička mě pomalu zvedá ze země, usmívá se a dává mě dlouhý polibek. Rozmotává provazy a osvobozuje moje bolavá prsa. Chladivým hydratačním gelem natírá moje prsy a občas jim věnuje polibek, jako by se jim chtěla omluvit za způsobené příkoří. Posazuje mě na gauč, zouvá z mých nožek baletky, letmo líbá moje prstíky a obouvá mě do pohodlných korkáčků. Pak mizí ve svém pokoji, aby se po chvilce objevila opět ve vytahaném bavlněném tričku a dřeváčcích. Sedá si ke mě, bere mě do náručí a občas mě políbí. Dopíjíme lahev bílého vína a přesouváme se do Janiny postele, kde v jejím objetí usínám...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Silonky v práci - II. díl
Obrázek uživatele carodejka carodejka
10.06.2012 | 20
Návštěva erotického klubu
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.10.2013 | 12
Školní kabinet a půda -...
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
20.10.2015 | 17
Oslava maturity
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.01.2013 | 17
Cesta vlakom
Obrázek uživatele footman footman
19.05.2012 | 5
Cesta z města
Obrázek uživatele naked naked
28.05.2014 | 9
Povedená Masáž II
Obrázek uživatele FootDan FootDan
04.02.2012 | 4
Mail bývalej pani...
Obrázek uživatele luckylicker luckylicker
11.01.2022 | 2