Silonky či pancusky zbožňujem už od detstva ale intenzívnejšie sa tomuto slastnemu kúsku jemného odevu venujem tak od štrnástich rokov...ale teraz k môjmupríbehu. Chodil som raz s jednou babou,nemala síce moc pekné nôžky ale zasa iné prednosti na hrudi,spoznali sme sa v práci ,všetko bolo ok až do chvíle keď ma chcela predstaviť svojim rodičom.

Tak som prišiel zazvonil a otvára mi dvere sexi žena v minisukni a na nohách krásne leskle pancusky telovej farby,hneď som sa zalubil a v nohaviciach to stuhlo.Po krátkom predstavení a zoznámení sme si sadli v obývačke jej mama volala sa Iveta si sadla naproti mňa čo ma veľmi potešilo lebo som mal nádherný výhľad na jej prekrásne nôžky..viedli sme nudné konverzácie o hlupostiach ale ja som rozmýšľal iba nad jednim, ako sa zmocniť jej siloniek.
[block:ad=89]

Keďže sa to celé trochu časovo natiahlo a aj sa niečo popilo ponúkli mi, aby som zostal na noc s čím som samozrejme súhlasil.Keď sa všetko spratalo a šlo sa spať tak ja som číhal na svoju príležitosť,vykradol som sa potichučky z izby kde spala so mnou aj priateľka a zamieril do kúpeľne kde som aj našiel to po čom som celý večer túžil.Áno boli tam,ležali prehodene cez práčku spolu s čiernymi nohavickami ,okamžite som si gatky priložil k nosu a sal tú vôňu omamnu dole to už vrelo tak som neváhal.

Ráno som mal trochu obavy čo bude či to nepraskne.Po raňajkách Iveta povedala že ide dať prať hneď som zbystrel ale našťastie nič nezistila. Poďakoval som za nocľah a "výdatne"pohostenie rozlúčil sa a odišiel. Asi po dvoch mesiacoch som sa s tou babou rozišiel no na jej mamu Ivet len tak nezabudnem.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Panička z banky
Obrázek uživatele pantyhoser pantyhoser
28.06.2013 | 26
Situace kolem Jany
Obrázek uživatele Petra_K Petra_K
20.06.2016 | 16
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
Bujaré mládí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
22.12.2019 | zatím žádný komentář
Popelka - divný fetiš
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.07.2021 | 1
Kouzelná šatna
Obrázek uživatele Pantyh0seMan Pantyh0seMan
10.07.2015 | 14
Na vodě ve třeťáku
Obrázek uživatele Adzynko Adzynko
16.03.2014 | 16