Ako už tradične som na sviatok zamilovaných zobral svoju partnerku na valentínsky vílet. Každoročne jedna vopred naplánovaná destinácia, vlakom na otočku za jeden deň. Skoro ráno prvým rýchlikom a posledným nazad. Tento raz to bola krátka túra na Bilikovu chatu.
Vystihli sme pomerne pekné zimné počasie, mínusové teploty, sneh a slnko.
Adelka si do vlaku zobrala len tenisky, nadherné lesklé čierne PVC legíny a štucne. Večný biely ramienkový top a bielu mikinu. V poprade si na stanici na svoje nádherné legíny obliekla tepláky a obula horskú obuv.

Vo vlaku cestou tam sme sa dráždili len občasne, cestou hore k chate som ju pár krát schmatol a vášnivo pobozkal, ruka stláčala jej malý pevný zadok, pod teplákmi boli neklamne citeľné superlesklé legíny. Do snehu som jej vždy prstom nakreslil niekoľko srdiečok a jedno som snehovou guľou nakreslil na strom.
Cesta nazad, tak to bolo iné kafe.
Keď vystúpil náš spolucestujúci, ostali sme v kupé sami. Napred len medzi spoločnou debatou občasny bozk a jemné podráždenie, no postupne sa intenzita zvyšovala.
Nakoniec sme sa rozhodli zamknúť kupé a zatiahnuť záclonky. Ostávali približne dve hodiny cesty a vlak bol takmer prázdny.

Adel sa usalašila rozkročmo na mne a začali sme sa vášnivo bozkávať. Naše pery a rozkroky stále viac a viac zvyšovali svoj vzájomný tlak. Rozopol som jej mikinu a odložil nabok. Odstránením prvej prekážky ostala v bielom tope a podprsenke. Vo zvyšujúcej sa intenzite vášní postupne povoľovali zábrany.
Ako prvý letel z Adelky na tri trhnutia k zemi jej dlhodobo prežívajúci biely top, ktorý už poniekoľký krát " ušiel hrobárovi z lopaty ". Potom som rozdrapil podprsenku a začal strašne vášnivo bozkávať jej krk a poprsie. Citelne sa Adelke priteplilo v rozkroku. Nemal som odhad, či sa môžem pustiť aj do tých vinylových lesklých legín. No nakoniec vášeň a chuť si ich vychutnať zvíťazili. Ešte pred cestou som do batoha vložil malý rozkladací nožík na prežitie. Adel o ňom vedela. Batoh som ešte predtým položil na sedadlo vedľa nás. Po prosbe mi pomohla nožík vybrať. Oboma rukami som ho za jej chrbtom otvoril. Nadvihol tú lesklú nádheru a zarezal...

Nožík som odložil nabok a začal trhať. Kto za už snažil niekedy odstraňovať prekážku v podobe vinylových legín, vie, že sa dosť bránia. S ťažkosťami som sa dotrhak ku švu, ktorý už nekládol veľký odpor a potom, keď adel nadzvihla riťku, otvor som dorobil až celkom dopredu. Rukami som schytil tangá a naznačil trhanie. Tangá som chcel odhrnúť a stiahnuť si nohavice. Adelka mi tak ako to zvykne robiť, pošepla do ucha. Mám náhradné... na nič som nečakal a nepredpokladané sa stalo skutočnosťou. Dal som si s adelkinou pomocou dolu nohavice a slipy a uchopil do oboch rúk jej tangá. Jemne potiahol aby som ju podržal tochu v napātí a až potom trhol. Tenučké tangá sa ihneď rozleteli a vytiahol som ich von. Okamžité vniknutie spôsobilo po pár sekundách a predošlom dráždení rýchly orgazmus. Dorážanim, intenzitou, chuťou a všetkým týmto spoločným nasledovala séria rýchlych a ďalších. Nakoniec nôj vlastný kŕč spojený z náročným vyvrcholením. Súčasne s ním držiac a trhajúc superlesklé legíny mojej krásnej partnerky.

Každá aj tá najlepšia a najkrajšia hra sa raz skončí. Museli sme sa aj my dať do poriadku a precitnúť z tohoto zvláštneho a nie každodenného zážitku. Po nutných úpravách zovňajškov som zbytky toho čím ma Adel valentýnsky dráždila, nahádzal do batoha. Potom sme sa po zbytok cesty privinuli k sebe a bez slov občasným bozkom obaja premýšľali nad tým, čo bola ilúzia a čo realita. Čo nám to obom zas dalo a ako sme zas obaja zahodili pocit strachu a vystúpali vyššie a vyššie...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Iba ty smieš...
Obrázek uživatele leroy leroy
19.01.2024 | zatím žádný komentář
Cesta do Tatier a spandex
Obrázek uživatele leroy leroy
28.10.2023 | zatím žádný komentář
Zvláštna esemeska
Obrázek uživatele leroy leroy
20.11.2022 | zatím žádný komentář
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
Nedeľnè kúpanie
Obrázek uživatele leroy leroy
01.09.2021 | zatím žádný komentář
Nočná víla
Obrázek uživatele leroy leroy
27.03.2021 | zatím žádný komentář
Návrat z Teambuildingu
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2020 | 5
Hra na stopovačku
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2019 | 4
Kolegove okrúhliny a...
Obrázek uživatele leroy leroy
13.05.2019 | zatím žádný komentář
Jak sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
01.07.2018 | 1
JAK sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
27.05.2018 | 2
Môj prvý rehabilitačný...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.04.2018 | 2
SEX na pračce (pp popáté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
13.01.2016 | 19
Sousedka
Obrázek uživatele fidosek fidosek
20.03.2012 | 20
Párty 3.časť
Obrázek uživatele ffph ffph
05.04.2012 | 3
Popelka a malér
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
25.05.2020 | 1
Silonky v práci - II. díl
Obrázek uživatele carodejka carodejka
10.06.2012 | 20
Domácí choutky
Obrázek uživatele šato šato
24.07.2016 | 3
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Modelka silonka
Obrázek uživatele zedan zedan
01.05.2012 | 11