Letos na jaře se mi asi po půl roce ozvala moje kamarádka. Je totiž z jiného města, tak se moc nevídáme. Ale známe se už asi 10 let, někdy od začátku vejšky, kdy jsme spolu chvíli chodili. Ozvala se mi z čista jasna v pátek ráno, zda li by u mě nemohla večer přespat. Ve městě se totiž konal ples a pak nějaký večírek, na který chtěla jít, ale neměla by se jak uprostřed noci dostat domů. Prosila mě, ale mně se moc nechtělo, protože když u mě spala naposled s její kamarádkou, tak mi rozbily v opilosti půlku obýváku. Sice sem jim to prominul, ale byl jsem naštvaný. Moc mně v telefonu prosila, až sem nakonec souhlasil. Navíc měla být sama, tak jsem nečekal, že mi bude dělat doma nepořádek. Byly jsme domluveni, že jí půjdu ve 3 otevřít před dům, ale že mě ještě prozvoní. Nebyl jsem moc nadšený, protože jsem v sobotu ráno musel vstávat kvůli melouchu.

Večer jsem si nařídil budíka na půl 3 a asi v půl desáté jsem to zabalil. Pak mě probudil budík. Vstal jsem, udělal si kafe a pustil si nějakej film. Bylo asi čtvrt na 4 a teprve mě prozváněla. Típl jsem to, protože to znamenalo, že je na cestě. Jenže za chvíli zase zvonil telefon. Tak jsem ho vzal a z něho se ozýval jen hlasitý smích pak nějaké mumlání a nakonec to, abych jí šel otevřít, protože mě čeká dole před domem. Moc tomu nebylo rozumět, až se tam ozval nějaký chlapský hlas. Že mám jít dolů a zaplatit taxík a jít si vyzvednout slečnu. Odpověděl jsem, že jdu dolů a rychle si ještě šel pro peněženku. Dole jsem viděl nějakého chlápka a vedle na zemi seděla ona v krásných černých šatech, tělových stříbřitých silonkách a černých lodičkách. Byl to taxikář, co jí přivezl. Řekl mi cenu a já ji zaplatil. Bylo to teda hodně. Pomohl mi s ní vstát a já ji pak ještě podpíral od vchodu, kde se se mnou taxikář rozloučil. Mezitím stihla převrhnout koš a rozsypat ho. Měla jí teda jak z praku. Opravdu super, ale teď jsem ho uklidit nemohl. Měl jsem plné ruce práce s ní. Dojeli jsme nahoru a otevřel jsem byt. Celou dobu se smála a něco povídala. Ve dveřích sem jí ukázal cestu do pokoje a řekl jsem jí, ať si tam jde lehnout. Já musel ještě dolů uklidit ten koš. Vzal jsem lopatku a šel uklízet.
[block:ad=89]

Asi po 10 minutách jsem se vrátil do bytu. Šel sem za ní do pokoje. Ležela na boku na pohovce, tak jak přišla. Ani boty si nesundala. Byla jen tak nějako zamotaná v dece, takže měla přikrytou jen horní polovinu těla. Spala jak zabitá. Při tom pohledu na její nožky se mi udělala v kalhotách boule. Šel jsem k ní blíž, abych jí mohl sundat lodičky. Nechtěl jsem, aby mi tam ležela v botách. Klekl jsem si a sundal jí lodičku. Přes nos mi přejela vůně jejich nožek. Silonky měla protančené od večera a chodidla měla zpocená. Jako milovníkovi nožek se mi naskytl nádherný pohled. Zvedl jsem nožku k puse a políbil jí. Nic to s ní nedělalo, tak jsem jí políbil znovu a znovu. Nakonec jsem jí přejel jazykem po chodidle. Nádherná chuť jejich nožek a silonek. Vzal jsem si do pusy její prsty. Bylo to nádherné, ale já byl nadržený k prasknutí. Sedl jsem si na pohovku a její nožky sem měl v klíně. Sundal jsem si kalhoty a její nožkou si přejížděl po penisu. Z druhé nožky jsem jí sundal lodičku a strčil si jí do pusy, zatímco druhou jsem si ho honil. Vůbec to s ní nic nedělalo, jen se ze spánku tak nějak usmívala. Po chvíli jsem si dal i její druhou nožku na penis a honil si ho oběma chodidly. Najednou se začala hýbat a otáčet se. Okamžitě jsem přestal. Sice bylo světlo ztlumené na minimum, ale už jsem myslel na to, co by na tohle řekla, že tu sedím a mám její nožky v mém rozkroku. Naštěstí se jen otočila na druhý bok a něco nesrozumného zamumlala. Při tom mi vystavila ještě trochu zadeček, který byl oblečen v oněch silonkách. Nožky zůstaly v mém rozkroku, navíc je nastavila ještě lépe než předtím. Měl jsem penis přesně mezi jejími chodidly. Začal jsem pokračovat v zvedání jejich nožek kolem mého penisu. Chvíli jsem pokračoval, až sem to nemohl vydržet. Začal jsem stříkat a všechno šlo na její chodidla. Celé silonky měla zmáčené mojí tekutinou. Chvíli jsem tam zůstal sedět a nic nedělal. Mezitím začala hýbat s nožkou. Asi podvědomě cítila na nožkách mokro. Takže si jen přejela nožkou o chodidlo a pokračovala až na lýtko. Tím pádem si mojí tekutinu rozmazala i na lýtko. Vzal jsem jí nožku zpět a začal jí to rozmazávat po celých nožkách. Pak jsem jí to ještě ubrouskem trochu utřel a nechal jí spát. Vzal jsem lodičky a uklidil je na chodbu. Za nějakou chvíli jsem šel taky.
[block:ad=90]

V 7 ráno jsem měl budík. Byl jsem nevyspalej, ale za tu noc to stálo. Šel jsem se na ní podívat. Stále tam spala oblečená v poskvrněných silonkách. Udělal jsem jí čaj do termosky a připravil pár rohlíků. Napsal jsem jí vzkaz, ať je tu jako doma a počká až přijdu, připravil jí tam můj župan a šel jsem do práce. Asi po dvanácté sem se vrátil domů. V koupelně jsem si všiml pověšených šatů a na topení silonek. Zřejmě je jen dala na topení, protože se na nich udělalo pár flíčků ode mě, jak usychaly. Vstoupil jsem za ní do pokoje, kde ležela pod dekou ve spodním prádle a dívala se na televizi. Přivítali jsme se a já viděl, že má silnou kocovinku. Udělal jsem jí česnečku a pak jí nabídl, že jí odvezu domů což uvítala. Pak vstala a zamířila do koupelny. Moc se nestyděla, protože nahou jsem jí už tenkrát viděl, když jsme spolu chodili. V koupelně na sebe navlíkla šaty, protože nic jiného tu neměla a šla zpět do pokoje. Ještě se chvíli posadila, bylo vidět, že jí není dobře. Zeptala se mě, kde nechala lodičky. Ochotně jsem jí je přinesl a cestou se stavil v koupelně i pro silonky, které tam nechala. Poděkovala mi a pak se zeptala co je dlužná. Řekl jsem jí, že jsem jí jen donesl věci, ale ona myslela za celý večer. Řekl jsem jí ať to nechá být (jelikož mi ten taxík už splatila v noci, ale to jsem jí říct nemohl). Ještě jednou mi poděkovala a při tom si na sebe oblékla ty silonky. Moc to neřešila, ale já na nich teď krásně viděl stopy po dnešní noci. Obula se a šli jsme k autu. Cestou mi ještě jednou poděkovala a řekla mi, že doufá, že jí zase takhle na podzim při dalším plesu zachráním. Já s tím jen vřele souhlasil a řekl jí, že s tím počítám. Doteď nevím, jestli si z té noci něco pamatuje, či jí to z těch poskvrněných silonek ráno došlo, nebo vůbec netuší co se dělo. Každopádně už se těším na naše další shledání.

PS: fotka je z onoho večera z plesu. Je to ta v černých šatech.

„Tato povídka není z mých rukou, ale z rukou mého známého, který si přál zůstat v anonymitě. S jeho dovolení sdílím tento zážitek, který mi poslal.“

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Bujaré mládí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
22.12.2019 | zatím žádný komentář
V čekárně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.12.2018 | 7
Pod postelí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
03.10.2016 | 4
Vesnická oslava
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.07.2016 | 9
Mamčina kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
08.05.2016 | 15
V šatně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
18.11.2015 | 17
Na koleji
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
15.06.2015 | 20
Kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
28.02.2015 | 17
Moje přiznání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.01.2015 | 20
Moje silonkové poprvé
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
26.11.2014 | 21
Ve fitku
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
30.01.2014 | 35
Setkání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
16.09.2013 | 38
Návštěva doktorky
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
12.07.2013 | 56
Sousedka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.03.2013 | 35
Známá
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
07.08.2012 | 44
Punčošky
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
14.03.2013 | 34
Šťastné zistenie
Obrázek uživatele ejakulatoris ejakulatoris
10.07.2018 | 4
Zázrak v obchodě
Obrázek uživatele šato šato
14.02.2017 | 12
Zase nová zkušenost...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
26.10.2018 | 4
Seznámení s botou Madam
Obrázek uživatele lizacbot lizacbot
29.10.2014 | 12
Venkovské choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.09.2016 | 9
Mamčina kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
08.05.2016 | 15
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář