Ano, jsem další fetišista co má zálibu v ženských nohách. Ikdyž se asi neprojevuje teď tolik, protože mám rodinu a jiné zájmy. Ale vždy se mi to líbilo. Ať už se jedná o ženské nožky, silonky, nebo lodičky. A tímto bych se chtěl přiznat k něčemu co se mi stalo před deseti lety, když mi bylo šestnáct let. Nikdy jsem to nikomu neřekl a také říct nechci, jen takto anonymně tady u Vás, na Punčošce.

Byl jsem tehdy nezkušený, mladý panic a ke všemu stále nadržený. Ještě jsem neměl holku, maximálně jen na líbání, a tak jsem si to musel dělat sám - několikrát denně. Stačilo abych si den neulevil a mohl jsem bouchnout, jak jsem byl "plnej". Jenže v tuhle dobu jsem jel v létě o prázninách na dva týdny k babičce na venkov. Tam jsem vydržel bez sebeukájení, což je logické. Poslední dny jsem se už opravdu těšil domů. Jenže pak jsem volal našim a tam mi bylo řečeno, že moje máma odjíždí do zahraničí na služební cestu a tak nezbývá, než že bych mohl zůstat dál u babičky, a nebo se domluvit s kamarádem a jet zpět do Prahy. Můj táta jezdil s kamionem, tak nebyl doma a já neměl kam jít. Docela mě to štvalo, protože to znamenalo další týden "na suchu". Nakonec jsem se teda dohodl s kamarádem, že u něho týden budu bydlet. Byl jsem z toho trochu otrávenej, ale pak mi docvaklo. Kámošova máma. Vždycky to byla pěkná "baba". Mohlo jí být něco kolem čtyřiceti, což mě v tu dobu hrozně přitahovalo. Navíc vždy nosila podpatky a silonky. Občas jsem si na ní ve svých představách vzpomněl. Hlavně na její sexy nohy. Takže jsem se začal docela těšit.
[block:ad=89]

Přijel jsem tedy do Prahy. Nejdřív jsem si vybalil a pak jsme zašli s kamarádem tuším do kina. Navečer jsme se vrátili, koupili si jídlo a hráli na počítači. Bylo už asi osm večer, když v tom přišla domů jeho máma. Pozdravil jsem a hned se jí podíval na nohy. Měla krásný kostýmek a černé semišové lodičky. U nich domy bylo zvykem, že se chodilo v přezůvkách, anebo v případě jeho mámy i v botech. Pak přišla blíž k nám a začala se s námi bavit. Při tom jsem si všiml, že má na sobě tělové silonky. Hodně mě to překvapilo, protože bylo léto a ve dne přes třicet stupňů teplo. Ale jeho máma dělala na úřadě a tím se to vysvětlovalo. To už jsem měl v kalhotách tvrdo. Asi dva týdny jsem to už nedělal, a tak jsem už měl hříšné myšlenky. Bohužel měla pořád ty lodičky, takže jsem jí neviděl na prsty. Alě mě bohatě stačilo, vidět jí v těch lodičkách. Potom odešla, ale já od tý doby myslel jen na její lodičky a nohy. Neskutečně mě to vzrušovalo a tak jsem si řekl, že s tím něco udělám.

Po vykoupání jsme se si šli lehnout a ještě se dívali na televizi. Chtěl jsem být co nejdéle vzhůru, abych mohl v noci přičichnout k těm jejím lodičkám. Vím, že se šla koupat až někdy ve třiadvacet a do té doby byla pořád v tom kostýmku a lodičkách. Na chvíli jsem usnul, ale pak mě vzbudilo, když jsem zaslechl, jak vyšla z koupelny a šla do ložnice. Tak jsem vzrušením dál, čekal až bylo skoro půl jedné a všude ticho. Šel jsem tedy jako na záchod s tím, že si tam udělám dobře s těma lodičkama. Byly hned za dveřmi našeho pokoje, před botníkem. Hned jsem je vzal a šel s nimi na záchod. Cestou jsem ho měl jako tyč. V koupelně jsem za sebou zamkl a hned si vzal jednu lodičku a přitiskl ji k tváři. Nádherná vůně mě omámila. Slastná chuť jejich lodiček. Nikdy před tím jsem nic takového nezkusil. Bylo to opravdu vzrušující. Vzal jsem hned druhou lodičku a zabořil do ní můj penis a začal si to dělat.
[block:ad=90]

Při tom jsem se podíval na prádelník. Na něm ležely ty její silonky, co měla celý den na sobě. Hned jsem je popadl a dal si je do pusy. Krásná, slaná chuť jejich silonek. Netrvalo mi to ani deset vteřin a už jsem stříkal do té lodičky. Málem jsem z toho omdlel, ale po chvilce jsem se zase vzapamatoval. Takhle jsem si to ještě nikdy neudělal. Při pohledu na tu naplněnou lodičku jsem začal být zase vzrušený. Vzal jsem teda ty silonky, navlékl si je na penis a začal si ho v nich masírovat. Při tom jsem čichal k té první lodičce a vzrušovalo mě, jak se ta druhá máčí mým semenem. Netrvalo to dlouho a už jsem si připravil tu první lodičku k penisu. Tak tak jsem sundal z penisu silonky a už jsem zase stříkal. Při tom to ukáplo i na ty punčochy a na semiš lodiček. Tak jsem to těma silonkama otřel a vrátil je zpět na stejné místo. Potom jsem vzal lodičky a dal je zpět na své místo, abych je utřel. Vzal jsem papírové kapesníčky a začal utírat tu do které jsem se udělal podruhé. Snažil jsem se otřít stélku a potom jsem ještě čistil ten semiš. Jenže v tu chvíli na mě promluvil kámoš. Myslel jsem, že dostanu mrtvici. Hned jsem se postavil. Zeptal se co dělám; tak jsem jen řekl, že nic že jsem byl na záchodě. Šel taky na záchod. Naštěstí nic neviděl, jak byl rozespalej. Ale mě ještě tlouklo srdce leknutím. Zalehl jsem do postele a ihned usnul.

Ráno jsem se vzbudil asi v devět. Kámoš ještě spal. Vyšel jsem tedy z pokoje a koukám v předsíni, že tam lodičky nejsou. Hned mě vzrušilo pomyšlení, že je má teď na sobě. Tak jsem šel do koupelny na záchod. Při tom jsem si všiml prázdné krabičky od nových silonek, která ležela na umyvadle. Šel jsem k záchodu a koukám, že v koši na prádlo jsou její včerejší punčochy. Vzal jsem je do ruky. Jedno chodidlo bylo celé mokré. Pak mi to došlo! V noci jsem totiž vyčistil jen tu lodičku, do které jsem se udělal podruhé, ale tu první, kde toho bylo mnohem víc jsem neosušil. Úplně jsem se vyděsil a zamrazilo mě. Musela si ráno obout stejné boty a proto bylo to chodidlo tak zmáčené. Asi si je pak šla vyměnit, což by vysvětlovalo tu prázdnou krabičku. Úplně jsem se děsil večera.

Přijela dřív, už kolem šesté večer, a byla nějaká naštvaná. Hned jsem jí koukal na nohy. Na tom semiši byly ty stopy z noci vidět. Ale k mému překvapení nešla za mnou, ale za kamarádem a pěkně mu vynadala. Že když si v noci dělá pití, tak ať si aspoň rozsvítí. Snad prý jí to vylil do bot a ještě to určitě rozlil i jinde. On si pití skutečně v noci dělal, ale nerozlil ho. Jenže to jsem říct nemohl. Jen jsem koukal na to, jak obhajuje tu svou pravdu a jak ona si myslí něco jiného. Byl to docela podraz ode mě, ale němohl jsem se prozradit. Naštěstí to tímto skončilo, a mě se ulevilo. V noci jsem byl opět v koupelně a v koši jsem našel i její druhé silonky. Byly ulepené od celodenního nošení. I na těch lodičkách to bylo poznat. Ale byl jsem rád, že to takhle dopadlo. V tom týdnu jsem se jí ještě dvakrát uděla do lodiček, ale pokaždé už jsem to po sobě utřel. Když jsem odcházel domů ke konci týdne, vzal jsem si domů ještě na památku jedny z jejich silonek, na kterých jsem se uspokojoval doma. Nikdy jsem to nikomu neřekl, ani kámošovi, ani nikomu jinému. Až teď, aspoň takto anonymně. Dnes už bych na to asi neměl odvahu, ale v tý době to bylo hodně vzrušující.
Tato povídka není z mých rukou, ale od známého, který si nepřál být uveřejněn.

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Bujaré mládí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
22.12.2019 | zatím žádný komentář
V čekárně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.12.2018 | 7
Pod postelí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
03.10.2016 | 4
Vesnická oslava
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.07.2016 | 9
Mamčina kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
08.05.2016 | 15
V šatně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
18.11.2015 | 17
Na koleji
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
15.06.2015 | 20
Kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
28.02.2015 | 17
Moje silonkové poprvé
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
26.11.2014 | 21
Páteční noc
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
30.04.2014 | 26
Ve fitku
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
30.01.2014 | 35
Setkání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
16.09.2013 | 38
Návštěva doktorky
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
12.07.2013 | 56
Sousedka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.03.2013 | 35
Známá
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
07.08.2012 | 44
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6
Příběh ze školy, Škola-...
Obrázek uživatele Martin332 Martin332
11.01.2021 | 2
3 kráľovné
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
28.05.2019 | 3
Punčošky a Roman
Obrázek uživatele verka verka
19.06.2013 | 43
Posedlost footfetishem
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
22.10.2016 | 16
Jak jsem se stal holkou
Obrázek uživatele Ruten Ruten
21.03.2012 | 15
Kouzelná šatna
Obrázek uživatele Pantyh0seMan Pantyh0seMan
10.07.2015 | 14
Pomocný režisér
Obrázek uživatele PITRS PITRS
15.08.2012 | 16