Drahá pani učiteľka, zhodou okolností som v BA. Predsviatočný čas. Všade zhon, prebiehajú koncoročné uzávierky papierov, účtov a dokumentácií, a ja som dostal predvolanie na generálne riaditeľstvo. V tomto zimnom počasí nechcem riskovať cestu autom, preto využívam služby železničnej spoločnosti. Vlak prichádza pred obedom a kým sa dostávam na úrad, je obedňajšia prestávka. Musím počkať až sa referentky vrátia z obedu, čo chvíľu trvá. Na personálnom sa dozvedám , že je potrebné len podpísať nejaké potvrdenia, čo sa dá vybaviť poštou, ale jedno prehlásenie musím podpísať priamo na úrade osobne. Vec na necelých päť minút.

Nemám kúpený spiatočný lístok a v pokladni na stanici zisťujem, že spoje domov sú úplne obsadené a najbližší, s pár voľnými miestenkami, ide tesne pred polnocou. Kupujem teda jednu voľnú a rozladený zhodnocujem situáciu. Otvorené sú len prevádzky s povolením, niet ani kam sadnúť na kávu do tepla. Bratislavskí kolegovia sú rozcestovaní aby stihli navštíviť príbuzných pred sviatkami a minúť aspoň pár dní z nevyužitej dovolenky. Známi sú buď tiež mimo BA, alebo až do neskorého večera v práci, koniec roka, treba dokončiť nedorobené. Po niekoľkých momentoch odhodlávania a následnej straty odvahy, v zozname nachádzam známe číslo. Nejaký ten týždeň som sa neozval. Napokon predsa stláčam hovor a ozýva sa vyzváňací tón. Krátko na to počujem Váš hlas: "Drahý X, to je prekvapenie, čo nové?" Po niekoľkých slovách s pozdravom, vysvetľujem situáciu s prosbou o pomoc. Vravíte: "Pred momentom som prišla z mesta a Idem na sľúbenú krátku návštevu ku kamoške, ale zmrznúť ťa nenechám." Nadiktujete mi kód na otvorenie hlavného vchodu a že kľúč od bytu nájdem na skrinke s informáciami pre bývajúcich na prízemí, s tým, že sa poponáhľate. S úľavou v prvých potravinách kupujem malý UM a víno, nech nejdem s prázdnymi rukami. Napriek skorému času, kým som doelektričkoval na určené miesto, začína sa šeriť. Najkratšie dni v roku, najmenej denného svetla. Všetko je ako ste povedali. Už v byte u Vás rýchlo varím čaj. sladký a trochu UMu na zahriatie. Štrkot kľúčov v zámke dverí do bytu ohlasuje Váš príchod. V rámci pravidelných prechádzok ste sa rozhodli ísť od kámošky pešo, je to niekoľko stoviek metrov, a tak prichádzate uzimená skoro za tmy, aj keď je len čosi po štvrtej. Zamračená obloha tme výrazne napomáha.

Po privítaní nalievam obom čaj a sadáme k stolu. Pri rozhovore čaj zohrieva a tvárami sme čoraz bližšie k sebe. Um v čaji uvoľňuje atmosféru a na úsmev Vašich pier reagujem podvedome vlhkým bozkom. Jazykmi vychutnávame jeden druhého. Po sekundách sa zháčite, odtiahnete svoje pery a so smiechom poviete: "Ten čaj naozaj zohrieva, ale nôžky mám stále skrehnuté." Stiahlo mi trochu hrdlo a nesmelo sa Vám ponúkam zohriať nohy masážou. S radosťou prijímate a ja navrhujem presun na vhodnejšie miesto. Pohodlne sa usádzate do kresla vedľa gauča v izbe a ja Vám prisúvam stoličku pred kreslo. Vykladáte na ňu nohy, lýtkami na sedadlo a chodidlá z neho presahujúce, voľné pre moje ruky. Popíjate čaj s UMom a sledujete ako Vás vyzúvam a sťahujem hrubé zimné ponožky, pod ktorými máte chodidlá v tmavých pančuškách. Začínam Vám ich trieť teplými rukami a po chvíli aj zohrievať teplým dychom. Váš učiteľský pohľad spoza skiel okuliarov pozorne sleduje moje počínanie a vyzerá to, že začínam celkom dobre. Rád by som čo najlepšie poslúžil a tak prikladám tvár na Vaše stupaje a pripájam jemné bozky a hladkanie jazykom. Cítite ako teplo prechádza na Vaše nohy a poviete: "Začínaš dobre, pokračuj!" Zintenzívnim lízanie a do úst beriem prsty, ktoré potrebujú zahriať najviac . Neviem, pokiaľ siaha nylon pančušiek a tak ruku vsúvam zdola do voľnej nohavice a nahmatávam lem.

Zisťujem, že máte pančuškové podkolienky a snažím sa ich obe stiahnuť. Keď máte lem podkolienok na členkoch, zastavujete ma otázkou: "Rukami? Načo máš ústa a pery?" V duchu si nadávam do babrákov a po chvíli sa mi darí pomocou úst a pier stiahnuť Vám podkolienky. Pokračujem bozkávať a láskať jazykom Vaše chodidlá naboso, kým nie ste so mnou spokojná. Odsuniete stoličku a nohy mi spustíte do lona, keď kľačím pred Vami. Beriem jednu do dlaní a druhú nohu si kladiete na moju hlavu, aby som sa predklonil. Cez pootvorené pery mi prstami vnikáte do úst nohou položenou v dlaniach. Aj ja sa snažím, aby ste sa špičkou chodidla obuli do mojich úst čo najhlbšie a tak otváram pery čo najširšie. Dôkladne obkrúžim každý jeden prstík jazykom a poriadne povylizujem medzierky medzi nimi. Nohu mi vytiahnete z úst, vyložíte si ju na moje plece a chodidlom odzadu zachytíte moju hlavu, aby som nemohol uhnúť. Druhú nohu mi vsuniete do úst tak ako prvú a ja po jednom cmúľam opakovane všetky prsty a kĺžem jazykom v medzierkach medzi prstami. Sŕkajúc čaj s UMom sa usmejete a šeptom vravíte: "To je ono! Poriadne, ešte! To je super po celom dni." Necháte ma niekoľko minút pokračovať k svojej spokojnosti a prikážete mi ľahnúť si na chrbát.

Rýchlo zaujmem pozíciu na chrbte hlavou k Vaším nohám a chodidlami mi pristúpite tvár. Zhora ku mne znie Váš hlas: "Doteraz ti to šlo celkom dobre, tak si to nepokaz! Postaraj sa o moje päty!" A ja bozkávam a lížem obe päty niekoľko dlhých minút. Celé stupaje máte olízané dočista a zvlhčené slinami z mojích úst. Jazykom cítim zmäknutie pokožky,najmä na pätách, kde obvykle najskôr zhrubne a stvrdne, preto skúšam jemne hryzkať, či sa uvoľní. Áno, ide to a ja Vám z chodidiel, zubami jemne okusujem nepotrebnú vrstvu. Ide mi to lepšie ako rybičkám v tureckých kúpeľoch. Samozrejme hneď aj prehĺtam čo sa uvoľní, aby bol poriadok. Počas mojej starostlivosti o Vaše nôžky si rozopínate nohavice a spolu s nohavičkami ich vyzliekate. Necháte ma ešte chvíľu bozkávať a lízať svoje nohy, čo je pre Vás príjemný relax. Skonštatujete: "Si celkom šikovný, páči sa mi to. Aby si si ale nemyslel, že som nevďačná. Zdvihni sa späť na kolená!" Kým z ľahu na chrbte opäť kľačím tesne pred Vami, posúvate sa kúsok dopredu a zdvíhate naširoko rozkročené nohy, ktoré spočinú na podrúčkach kresla. V kľaku sa ocitám hlavou medzi Vašimi stehnami, tvárou blízko roztúženého lona. V momente som opantaný korenistou vôňou Vašej mušličky a začínam strácať sebakontrolu.

Zachraňujete ma slovami: "Vezmi si svoju odmenu a poriadne ma vylíž! Aj mne to po celom dni dobre padne." a moju hlavu rukami nevediete do lona a mušličkou vtískate vlhký dlhý bozk na moje pery. Nedávam sa zahanbiť a bozk opätujem s rovnakou intenzitou, ku ktorej mi pomáha tlak Vašich rúk, v ktorých držíte moju hlavu. Vášnivo vybozkávam a jazykom vylížem celé Vaše lono. Nádherná odmena, ktorú si patrične vychutnávam. V pohľade cez okuliare, ktorým ma kontrolujete, už nie je nič prísne učiteľské, skôr povzbudzujúce. V tvári máte široký spokojný úsmev a Váš pohľad je skrátka očarujúci. Nasmerujete si moje ústa priamo na mušličku a dovolíte aby som ju bozkával lízal a jazykom vnikal dnu. Vzájomný pohľad, v ktorom sa stretajú naše oči, svedčí o obojstrannej spokojnosti. Po počiatočnej živelnosti začínam lízať systematickejšie, hľadám jazykom, kde Vás to teší. Skladáte si nohy na moje plecia a chrbát, hlavu mi pevne držíte rukami a keď sa mi podarí jazykom nájsť citlivé miesto hneď vzdychnete: "Áno! Tam, presne! Ešte, líž poriadne!" a ja pozorne načúvam a plním povely až do prvej triašky, ktorá sa ozýva pomerne rýchlo. Odtláčate ma a hlboko predýchavate. Obaja sa občerstvujeme hltom čaju a po krátkej chvíľke mi nariaďujete sadnúť na zem chrbtom ku gauču a v záklone položiť hlavu na matrac, čo aj hneď robím aby sme mohli pokračovať. Rozkročená kľakáte na gauč nad moju tvár a rukami sa opierate o zadné chrbtové matrace. Pozriete na mňa dolu s otázkou: "Si pripravený na riadnu jazdu? A chceš to?" S hlavou medzi Vašimi kolenami držiac v rukách Vaše členky, ktoré sú mimo matrac, nahor odpovedám: "Áno! Áno veľmi!" Priehlavkami na mojej hrudi ma držíte v pozícii, dosadáte na moju tvár a najprv pomalými dlhšími ťahmi po nej prechádzate mušličkou. Potom syknete: "Jazyk von a poriadne drž!" Pohyby panvou začínate skracovať a zrýchľovať.

Divoko prirážate mušličkou na moje ústa, jazykom kmitám aj ja, prajem si ho mať dlhší aspoň raz toľko. Preniká mnou slastný pocit odovzdanosti a podriadenosti. Aj Vy si si tú jazdu užívate: "Ešte! Poriadne líž jazykom! Neprestávaj!" a napokon s triaškou klesáte celou váhou na moju tvár so slastnými vzdychmi. Chce to krátku pauzu, ktorú využívam na otvorenie vína, ktoré nám nalievam do pohárov. Sadáte k stolu, popíjajúc chutné víno si krátite čas oddychu rozhovorom so mnou, kým ja kľačiac masírujem jazykom a bozkávam Vaše nohy. Cítim to ako prejav úcty a lásky, že som Vašim majetkom. Do tretice všetko dobré. Poprosím Vás, či ma môžete ešte raz pomilovať na ústa. So smiechom odpovedáte: "Keď tak pekne prosíš môžem, pomilujem ťa. Máš šťastie, že mám na to náladu a túžbu ešte si užiť." Na pokyn ľahnúť na zem klesám ako blesk, ,hneď vedľa stola. Postavíte sa nado mnou, hlavu mám medzi Vašimi chodidlami. Necháte ma pobozkať Vám obe nohy, ktoré si medzitým obujete do páskových sandáliek na vysokom opätku, ktoré zvýrazňujú Vašu ženskosť a moju podriadenosť. Jednou rukou sa pridŕžate stola a v druhej víno v pohári na stopke. Neskutočný pohľad. Pomaly sa spúšťate do drepu nad moju tvár, pritom si odpíjate z vína a lascívne prechádzate jazykom po perách. Trochu ste ma potrápili, keď ste zastali niekoľko centimetrov nado mnou. Ale prsty, ktoré hlboko vnárate do pošvy a následne do mojich úst všetko vynahradzujú. Nasadáte mušličkou na moje pery a pomaly jemne si necháte môj jazyk kĺzať dnu a von. Chvíľu to trvalá, meníte rýchlosť aj intenzitu prírazov, dokonca sa na mne otáčate tvárou k mojim nohám, ale chýbajúci pohľad do očí neprispieva k intímnemu splynutiu a vyvrcholeniu. Preto opäť čupnete tak, aby sme si pri lízaní Vašej chutnej jaskynky roztúžene hľadeli do očí. Napokon v hlbokom podrepe s mojimi ústami na mušličke, keď mi zdola hlavu rukou pridŕžate v lone a po chutnom hlte vína to prichádza. V silnom orgazme prechádzajúcom celým Vašim telom nastáva obrovské uvoľnenie akoby výbuchom ohňostroja. Ja jazykom robím čo sa dá a do úst prijímam tečúcu vlahu Vašej rozkoše.

S rozžiarenými očami sledujete ako prehĺtam každú kvapku tečúcu z Vašej uspokojenej mušličky, ani jedna mi neunikla. Po upokojení vyvrcholenia a vydýchaní dopíjame naliate víno a prehodíme pár viet s konštatovaním, že to bolo naozaj krásne a mohlo by byť častejšie. Pri kontrole času vravíte, že je najvyšší čas ísť aby som stihol vlak a možno sa u Vás ešte zastaví suseda na kus reči. Poďakujem za prichýlenie aj všetko ostatné. Pri obúvaní v chodbičke si v podrepe naprávam pätu na topánke a pridŕžam sa rukou skrinky na obuv, ktorá slúži aj na sadnutie. Dvíhate nohu a pristúpite mi tú ruku na skrinke. Pochopím hneď toto majetnícke gesto a vtískam bozk na nôžku, ktorou stojíte na mojej ruke, samozrejme dávam bozk na rozlúčku aj na druhú nôžku. Keď som úplne pripravený na odchod ešte vyžobrem jeden bozk na mušličku. Nie je to až také náročné, keďže od pása dole nemáte nič okrem sandálok a narýchlo prehodený župan, ktorý stačí roztvoriť. A tak si nohu v sandálke na vysokom opätku vyložíte na skrinku a župan sa sám odhŕňa. Keďže ešte kľačím nakláňam hlavu aby som ústa nastavil k bozku. Pritisnete mi na pery ukojenú, vlhkú mušličku a krásne ju pobozkám aj nakoniec poláskam jazykom. So slovami: "Bež už! A darček máš vo vrecku." si dávame pusu na rozlúčku. Sediac v električke strkám ruku do vrecka na bunde a vyťahujem tmavé nylonové podkolienky. S úsmevom k nim privoniam, pobozkám ich a strkám späť do vrecka. Zrazu napriek pokročilému času začína sa rozvidnievať a ja sa budím. Bol to sen, ale nádherný....

P.S.: Mail bol prijatý veľmi kladne (1+) a realizácia bola ešte krajšia, aj ja som si užil. Pani učiteľka je čerstvá, čulá dôchodkyňa. Mám to k nej cez celé Slovensko a rád by som bol do BA predvolaný častejšie :-). Ak sa páčilo, dajte vedieť, môžem opísať zoznámenie a prvý spoločný zážitok. Foto je z netu, vlastné neviem narýchlo nájsť.
Vďaka za prečítanie.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Restaurace
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
13.05.2015 | 32
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
Paní profesorka
Obrázek uživatele kos kos
04.02.2012 | 21
Punčocháče 4
Obrázek uživatele Ruten Ruten
04.02.2012 | 6
Na vodě ve třeťáku
Obrázek uživatele Adzynko Adzynko
16.03.2014 | 16
Na stáži v Itálii
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
09.02.2018 | 6
Moje silonková premiéra
Obrázek uživatele Katovamilenka Katovamilenka
16.05.2012 | 16
Peťa
Obrázek uživatele Vilém Vilém
05.04.2016 | 8