Keďže leto treba využiť ako sa patrí, tak naozaj zo všetkým. Jedno nedeľné letné ráno sme sa rozhodli ísť okúpať na priehradu na záhorí. Ja som došiel zo služby, dali sme si s Adel spoločné raňajky a zahájili odchod. Po prechode studeného frontu s pred pár dní bolo o kúsok chladnejšie, nebolo úplne horúco no na kúpanie a malý výlet to stačilo. Moja najdrahšia ma prekvapila, keď po svojich úpravách nasadla do auta. Volánová minisukňa, lesklé silónky jej obľúbenej značky, no však ten druh, ktorý je z tých lesklých tohoto výrobcu ten najlacnejší. A biele tenisky. Adel má tieto silónky v zásobe obvykle iba z jedného dôvodu. Zvyčajne na jedno použitie a preto mi to nedalo. Vravim jej, zlatíčko, ty máš pančušky? Áno, kôli tebe... a k tomu šibalský úsmev. To čosi predznamenalo. Vybrali sme sa na cestu, okúpať sa a oddýchnuť si k jednej vodnej nádrži na záhorí. Hneď, ako sme vyšli na dialnicu, Adelkyna ruka začala blúdiť po mojej rýchlo reagujúcej oblasti rozkroku. Ja som na nič nečakal a už tá moja kopírovala osilónkovaný povrch Adelkyných nôh. Diaľnica bola takmer prázdna a tak našemu predstaveniu v podstate nič nebránilo. Adel mi postupným roztváraním svojho rozkroku sprístupnila svoj poklad skrytý za silónkami a tangami. Napred som ju dráždil iba cez obe vrstvy, no potom prišiel spontánny moment, keď som prvú a zároveň tenšiu vrstvu zachytil pod prst a prudko trhol. Adelka pocítila silnú vlnu vzrušenia. Potiahol som za jej tangá, ktoré boli jednou rukou neroztrhnuteľné a zároveň s týmto pohybom sa posunula na sedadle tak, že som vedel do nej prstom vniknúť. Začal som ju stimulovať. Toto všetko počas diaľničnej jazdy. Pomáhala mi prácou zo svojím svalstvom a polohou na sedadle, čo úspešne jej sladké telo priviedlo k dvom po sebe rýchlym orgazmom. Tretí nasledoval tak, že mi schmatla ruku oboma svojimi dlaňami a natlačila si môj ukazovák, že pohybmi panvy znovu zažila ten slastný pocit.

Prišiel čas zmeniť smer jazdy a ja som potreboval obe ruky. Adel sa oprela do sedadla a absorbovala nevšedný zážitok. Ja som jej ho chcel ešte vylepšiť tým, že tom v stave v akom sa nachádzala, vzal do dlane časť silóniek z jej stehna a prudko trhol rak, že mi kus zo silóniek ostal v dlani a na stehne mojej partnerky sa otvorila veľká diera. Pri opakovaní tohoto úkonu vždy pri trhnutí Adelka vzdychla. Prežívala s vejúcimi vlasmi a zavretými očami skazu svojich silóniek.
Zavŕšenie tejto erotickej zábavy prišlo tesne pred cieľom cesty, keď si vyzula tenisky a pomaly si vyzliekla trosky toho, čo zostalo z pančušiek, ktoré pred odjazdom z domu zdobili hej nohy.
Po kúpaní, spoločnom bláznení, objímaní a hladkaní sa na deke, potom skvelej zmrzline sme sa vybrali domov. Ešte sme sa stavili cestou u kolegu na gulášik z daniela, ktorého čerstvo strelili.

Večer doma sa začalo pokračovanie nášho divadla. Po večernej sprche prišla Adel do izby. Priehľadná čierna podprsenka s postrojom, lesklá čierna minisukňa na zapínanie... Daj ruky za hlavu, hovori mi. Spravil som to a ona netuším odkiaľ vytiahla torzo silóniek z rána a zviazala mi s nimi ruky. Začala dlaňami a ústami kopírovať moje telo. Bozkávala ma snáď všade. Potom sa zamerala na tú najdôležitejšiu časť. Stiahla mi šortky a začala bozkávať tam. Nasledovalo láskanie v ústach. Ja som mal zavreté oči ako ona ráno a vnímal toto zázračné hlboké nekonečno... Adel si potom rozopla prvé dva gombíky na svojej rozopínacej lesklej minisukni, pripravenými nožnicami prestrihla svoje tangá a až na doraz si ma zasunula do seba.

Keď po sérií orgazmov nastal môj, Adel nožnicami prestrihla silónky, čo zväzovali moje ruky. Keď som sa jej spýtal, že čo toto malo znamenať, odpovedala mi stroho. Oddanosť... potom sa ku mne pritúlila a ja som bez slov z jej tváre utieral slzy emócií. Boli to veľmi podobné slzy ako tie, ktoré celý svet mal možnosť v minulosti vídávať na atletických štadiónoch, keď fenoménke skoku o žrdi emócie po víťazstve na pódiu nedovolili udržať rovnaké slzy šťastia.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Iba ty smieš...
Obrázek uživatele leroy leroy
19.01.2024 | zatím žádný komentář
Cesta do Tatier a spandex
Obrázek uživatele leroy leroy
28.10.2023 | zatím žádný komentář
Zvláštna esemeska
Obrázek uživatele leroy leroy
20.11.2022 | zatím žádný komentář
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
Nočná víla
Obrázek uživatele leroy leroy
27.03.2021 | zatím žádný komentář
Návrat z Teambuildingu
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2020 | 5
Hra na stopovačku
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2019 | 4
Kolegove okrúhliny a...
Obrázek uživatele leroy leroy
13.05.2019 | zatím žádný komentář
Jak sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
01.07.2018 | 1
JAK sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
27.05.2018 | 2
Môj prvý rehabilitačný...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.04.2018 | 2
Příjemné setkání
Obrázek uživatele TVIF007 TVIF007
16.04.2012 | 7
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Imatrikulácie
Obrázek uživatele marek623 marek623
25.08.2015 | 10
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
V kině
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
13.10.2012 | 21
Masáž 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.07.2023 | zatím žádný komentář
3 kráľovné
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
28.05.2019 | 4
Vďačne ponížený...
Obrázek uživatele invadersmustdieFEET invadersmustdieFEET
23.01.2014 | 11