Náš tatranský pobyt sa naplnil posledným večerom. Na druhý deň odchod domov. Všetko už takmer zbalené. Posedeli sme ešte s domácimi pod prístreškom, bilancovali pobyt, čo sme všetko videli a zažili a mali sme si ísť ľahnúť. Adel išla hore skôr. Prišiel som za ňou a napred som sa domnieval, že Adel si už ľahla spať. Všade ticho a tma. Otvorím na izbe dvere a nestíham sa diviť. Na stole sviečky, pri okne stojaca Adel, prekrížené nohy, na nich čierne lesklé spandexové legíny. Svetlo sviečok sa odrážalo od jej nôh a gombíkov na bielej blúzke. Nedokázal som nič povedať. Len som zízal a divil sa. Či je toto vôbec možné. Bolo jasné, že ideme improvizovať a zároveň aj nie... niečo pôjde štandardne a niektoré momenty budú ponechané našej fantázií a predstavivosti.

Prišiel som k nej a objal ju. Začal bozkávať čelo, vlasy a ústa. Hľadel jej nemo do očí a premýšľal, kam bude môcť moja vášeň zájsť. Či aj pre tento posledný večer platí, že iba ja smiem úplne všetko. Či úvaha, že bez prakticky akýchkoľvek signálov sa moja parnerka vzdala svojho vábivého otfitu.
Sadol som si na blízku pohovku a načiahol ruku. Adel sa priblížila ku mne. Postavila sa predo mňa a ja som začal rukami chodiť po jej tele, bozkávať ju a hladiť. Ona svojimi malými rukami hladila moje plecia a šiju. Potom si ku mne kľakla, rukou mi dala signál, aby som sa oprel o operadlo pohovky. Moje tepláky a slipy boli rýchlo dole a výbava tvrdá ako skaly tatranských štítov, v okamihu v adelkyných ústach. Keď som sa po chvíli chcel zodvihnúť z operadla a " niečo " začať podnikať, bolo mi znovu rukou dané najavo, že táto fáza má ešte pokračovanie. Domnieval som sa, že získaný čas moja milá využije na postupné zbavovanie sa svojho oblečenia, takto to robí keď je to, čo má na sebe iba kulisa a nie hlavný aktér. Tým mi dáva najavo, že jej mám z toho pomôcť bez škody. Tentoraz však nič. Napätie stúpalo, môj vrchol sa blížil a na Adelke bolo všetko tak ako predtým. Prekážky boli na svojom mieste.

Na základe nemého impulzu odo mňa bolo jasné, že ak máme pokračovať, musí nastať pauza a prechod do ďalšieho dejstva. Dvihol som Adel, utrel jej palcom ústa a pobozkal. Napred len tak a potom už vášnivo. Ja som ďalej sedel na pohovke a ona kľačala na koberci, ruky mala na mojich kolenách, ja som schmatol jej blúzku a chcel ju roztrhnúť. Nepodarilo sa a vtedy som všetko pochopil. Outfit bol plánovane vydaný na pospas osudu, vopred podšité gombíky aby hra neprestala byť zaujímavou. Dvihol som sa z pohovky a cez stôl som sa načiahol k batohu, kde na jeho boku bol v puzdre vyskakovací ruský vokenský nôž. Nasledoval bleskový návrat k Adel, dotvorenie noža, nadvihnutie blúzky z predu a zarezanie z boku. Odložil som nôž a začal trhať. Adel sa šibalsky a zvodne zároveň usmiala. Blúzku som úplne roztrhal. Niektoré časti rovno dokončil nožom. Iba na nej visela. Roztrhal som jej aj rukávy. Ostal len zdrap bielej látky. Začal som jej bozkávať ústa a krk. Nožom prerezal na chrbte podprsenku a prerezal aj ramienka, odhodil na zem. Vytiahol Adelku na pohovku, ľahli sme si a začali sa veľmi vášnivo bozkávať. Začal som ju hladiť po jej spandexovo olegínovaných nohách a s prekvapením zistil, že má aj silónky.

V tom slabom svetle sviečok a nohách v balerínkach som si to nevšimol. Premýšľal som čo spraviť. Ešte nejaký čas som rukami jazdil po tej nádhere, bozkával Adel a prikladal jej úd na rôzne miesta. Vzal som znova nôž, prstom nadvihol na jej ľavej nohe lem legín, vložil nôž a potiahol. Pomerne tenké lesklé legíny to vdali. Takto som postupoval hore až tesne pod pásový lem a rovnakým spôsobom sa pustil do celistvej časti legín na druhej nohe. Odhali sa v plnej kráse matné telové silónky a čierne tangá, ktoré pôsobili, že sú z podobného materiálu ako legínny, len asi trošku tenšie. Silónky tohoto typu nebývajú na na nohách mojej partnerky často. No dnes ich treba rýchlo odstrániť. Vyzul som jej balerínky, napichol tenký silón na nôž a za asi 20 sekúnd som už rezal tangá a pripravoval spojenie.
Nastala tá najpodstatnejšia fáza...
Niekoľko rýchlych orgazmov, potom jeden pomalý a potom ďalší pomalý spoločný... Keď sa búrka skončila, nastalo mierne podnebie. Bozkávanie a láskanie. Nakoniec tradičné odstránenie zbytkov, odnesenie Adelky na rukách do postele a jej uspatie.
Toto všetko prebehlo bez jediného slova.
Ja som ešte dopuratoval a nachystal batožinu na ráno.
Po prebudení na druhý deň som svojej princeznej spravil raňajky a čakal kým sa zobudí. Ja som zatiaľ znosil veci na dvor k autu a poukladal do kufra. Prišiel som hore, Adel sa už prebrala, prišla ku mne a silno ma objala. Bolo to krásne zlatíčko... ticho mi povedala. Spolu sme sa najedli a ako som odkladal riad, Adel natiahla na seba outfit na cestu....
Sedela až domov vedľa mňa v strieborných spandexových legínach a lesklých silónkach...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Posledný večer a málo...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2024 | 1
Cesta do Tatier a spandex
Obrázek uživatele leroy leroy
28.10.2023 | zatím žádný komentář
Zvláštna esemeska
Obrázek uživatele leroy leroy
20.11.2022 | zatím žádný komentář
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
Nedeľnè kúpanie
Obrázek uživatele leroy leroy
01.09.2021 | zatím žádný komentář
Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
Nočná víla
Obrázek uživatele leroy leroy
27.03.2021 | zatím žádný komentář
Návrat z Teambuildingu
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2020 | 5
Hra na stopovačku
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2019 | 4
Kolegove okrúhliny a...
Obrázek uživatele leroy leroy
13.05.2019 | zatím žádný komentář
Jak sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
01.07.2018 | 1
JAK sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
27.05.2018 | 2
Môj prvý rehabilitačný...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.04.2018 | 2
Zajímavý večer
Obrázek uživatele Thor Thor
12.05.2020 | 5
Posedlost footfetishem
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
22.10.2016 | 17
Preclené pančušky.
Obrázek uživatele prostej prostej
24.12.2023 | 3
Pod stolem
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
24.02.2016 | 25
Vyjížďka na motorce (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
12.10.2015 | 12
První zkušenost
Obrázek uživatele feetlover23 feetlover23
20.04.2015 | 15
Já a trofej starší dámy
Obrázek uživatele Gfdyg Gfdyg
17.12.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8