Môj posledný neobvyklý zážitok je Vám už známy. Ako ma moja skvelá partnerka požičala svojej kolegyni...
Mirka, ktorá mala skutočné psychické problémy, tak pobyty u nás a milostný zážitok ju povzbudili a naštartovali. Našla odvahu nájsť si lepšie pracovné miesto, no skôr sa asi nechcela viazať. Naďalej k nám chodí na návštevy, posedíme, občas u nás prespí, hlavne, keď som preč.
No jedného dňa mi pípla esemeska od nej. Chcela by som sa s Tebou stretnúť...

Napred som nevedel ako reagovať na príliš strohý a nič nenaznačujúci text. Ale odpísal som. Že vlastne nič nepotrebuje, iba sa stretnúť a porozprávať. Tak som si spravil čas a dal jej urýchlujúci návrh. Nech sadne na vlak, ja ju vyberiem na stanici v meste, kde je blízko naša základňa, pôjdeme si niekam sadnúť a potom ju zaveziem domov. Tak aj bolo. Keď mi sadla do auta, prekvapila. Leto končilo, bežalo to babie a ona v čiernom lesklom tope s krajkou, riflová bunda, predpokladám na zakrytie jej popálenín, šedá minisukňa lesklé čierne silónky a balerínky. Voňala ako jahody. Povedal som, že mám vybraté miesto. Sedeli sme v cukrárni s terasou a niečo si dali. Rozprávala mi, ako je vďačná Adel a mne, že to, čo sme pre ňu urobili znamená veľa a tak... No bol čas ísť domov. Posadil som ju do auta a keď som sa rozbehol, vraví mi, nechoď prosím na dialnicu.

Niečo od Teba ešte potrebujem. Trochu prekvapeného ma nenapadli súvislosti. Mirka spustila... veľmi si želám, aby si ma ešte raz pomiloval ako vtedy. Moja rozpačitá reakcia, že či si uvedomuje čo žiada a aké to môže mať následky a tak, odpovedá mi, poďme niekde kde budeme sami a rob si so mnou čo chceš... Príležitosť robí zlodeja a dvakrát sa neopakuje. Zašiel som ma poľnú odpočku a do lesa aj napriek zákazu vjazdu. Zastavil som, skopil si sedadlo a pretiahol sa na zadné. Predtým zamkol auto. Nechal ticho hrat hudbu a zozadu sklopil aj sedadlo spolujazdca a vtiahol Mirku k sebe. Upravil sedadlá aby bolo miesto a mirka si zatiaľ vyzliekla bundu. Začala ma vášnivo bozkávať. Nielen že voňala, ale aj chutila ako jahody. Ja som sledoval jej osilónkované nohy ako nimi provokačne o seba trie a silónky svojou prítomnosťou vydávajú typické šušťanie, ktoré veľmi dobre poznám. Rozopínala mi nohavice a vraví mi: zdriap zo mňa tie handry! Prosíím! Po ďalšom bozkávaní a hladení jej tela a nôh s nevynechaním jej nepekných popálenín, začala likvidácia jej textilu. Otvoril som môj malý príručný nožík a prerezal Mirke ramienka jej lesklého topu.

Začal vášnivo bozkávať krk, ramená a popáleniny. Natiahol jej top a z boku zarezal. Trhať to moc nešlo a tak som ho opatrne rozrezal. Skončil na koberci podlahy. Roztrhal som jej podprsenku, bozkával a hladil jej prsia. Položil ju na chrbát a pustil sa do jej minisukne. Ona mi však vytiahla zo slipov penis, pritiahla sa k nemu a vzala do úst. Po zopár ťahoch mi vraví, kým sa s tebou pohrám, zbav ma tých krámov čo mám ešte na sebe. No nebolo na čo čakať. Natiahol som látku minisukne a opäť s malým nožom zarezal. Minisukňa ostala len na páse. Mirka vytiahla môje mužstvo z úst a napomína ma. Snáď tú handru na mne nechceš nechať. Opatrne som prerezal podšitý pás a vytrhol celú s pod nej. Minisukňa sa tiež ocitla na zemi. Vytiahol som svoj penis z jej úst oddialij jej nohy. Nasadil si prezervatív a oboma rukami uchopil čierny silón.

Silónky nemali šancu. Ich majiteľka a nositeľka zároveň, ich vydala napospas osudu. Trhnutím vzniknutá veľká diera v rozkroku však znamenala iba získanie prístupu k jej tangám, ktoré skončili pod čepeľou nožíka, začiatok ich úplnej likvidácie. Keď som do nej vnikol, z každým pohybom realizoval roztrhnutie na nejakom mieste. Po vystriedaní rôznych polôh, ktoré nám priestor auta umožňoval, sme obaja vyvrcholili. Mirka 2x po sebe. Ja som zatiaľ nelenil a trhal jej to, čo zostalo z jej lesklých silóniek. Ostali len zbytky. Nikto by nepovedal, že tá kôpka na dlážke zdobila celé poobedie jej nohy. Dlho sme sa ešte objímali a bozkávali. Nechcel som ju o nič pripraviť. Len som už premýšľal, ako ju dopravím domov. Mirka však z maličkého ruksaku vytiahla tričko, legíny, nohavičky a v minúte bola oblečená. Všetko mala dopredu nachystané. Cestou domov som sa v duchu obával aj o tie jej legíny, lebo chuť na ňu akosi zvláštne stále stúpala. No prišla v nich domov. Rozlúčili sme sa dlhým bozkom a ja som už uvažoval, čo poviem Adel...
No najlepšie asi pravdu, veď to vlastne spískala ona sama...

M.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Iba ty smieš...
Obrázek uživatele leroy leroy
19.01.2024 | zatím žádný komentář
Cesta do Tatier a spandex
Obrázek uživatele leroy leroy
28.10.2023 | zatím žádný komentář
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
Nedeľnè kúpanie
Obrázek uživatele leroy leroy
01.09.2021 | zatím žádný komentář
Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
Nočná víla
Obrázek uživatele leroy leroy
27.03.2021 | zatím žádný komentář
Návrat z Teambuildingu
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2020 | 5
Hra na stopovačku
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2019 | 4
Kolegove okrúhliny a...
Obrázek uživatele leroy leroy
13.05.2019 | zatím žádný komentář
Jak sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
01.07.2018 | 1
JAK sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
27.05.2018 | 2
Môj prvý rehabilitačný...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.04.2018 | 2
Keď je realita lepšia...
Obrázek uživatele LongDark LongDark
09.05.2022 | 1
Liečebný pobyt
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.10.2012 | 17
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
Kolegove okrúhliny a...
Obrázek uživatele leroy leroy
13.05.2019 | zatím žádný komentář
Bujaré mládí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
22.12.2019 | zatím žádný komentář
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Masáž 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.07.2023 | zatím žádný komentář
Poprvé
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.02.2021 | zatím žádný komentář