Konečně jsem se dočkala, Ivánek se vrátil ze služební cesty a ohlásil se na návštěvu, ani netuší jak moc se na jeho fešáka a jazýček už těším. Opět pro mne začalo dilema co si obléci na sebe, aby mi nebyl schopen odolat. Zvítězila halenka s hlubokým výstřihem sukénka s vysokým pasem a volnějším střihem v růžové barvě, neodolala jsem, oblekla si bíle samodržící punčochy a lodičky na jeho oblíbeném vysokém podpatku v barvě sukénky. Zvonek u dveří tentokrát na čas, asi už byl hodně nadržený, hned jak jsem otevřela dveře vášnivě mne objal a začal mne líbat. Hned v objetí jsem ručkou prověřila jak je na tom s připraveností tam dole, divila jsem se, že se do těsných kalhot vůbec vešel. Odešli jsme opět do kuchyňky a já mu uvařila povzbuzující čaj, když tu mi blesklo hlavou, že mi tu kdysi sousedka nechala povzbuzující pilulku pro muže s tím, že zaručeně funguje. Neodolala jsem a tajně ji Ivánkovi rozmíchala v čaji, ne že by to potřeboval, ale tak moc jsem ho chtěla, že jsem to riskla. Ivánek dopil čaj a já čekala jak bude účinkovat. Dala jsem mu nožku v silonce do klína a jemně ho mačkala v rozkroku a on mi při tom masíroval chodidla. Bylo na něm znát, že se velice špatně soustředí a i přes rifle jsem zřetelně cítila, jak mohutně mu v nich pumpuje.
[block:ad=89]

Zeptala jsem se ho zda si nechce jít sednout do obýváku, nadšeně souhlasil, ale chtěl si mne tam odnést samozřejmě jsem mu to dovolila. Odnesl mne do pokoje a usadil mne do křesla. Jasně jsem cítila jeho horké ruce a vůbec celý byl rozpálený, zřejmě po té pilulce. Zůstal stát přede mnou a mlsně si mne pohlížel. Zeptala jsem se zda mu není horko, přitakal mi a svlékl si svetr a zůstal v tričku, bylo vidět, jak se odhodlává na mne skočit, ale já měla obavu, aby nebyl brzo hotov a já o svůj podíl rozkoše nepřišla. Zkusila jsem jak moc se mi je schopen poddat. Riskla jsem to a poručila mu „klekni si přede mne“. Ani jsem nečekala jak rychle a bez rozmýšlení to udělá a velmi mne to potěšilo. Klečel a jeho pumpující klín byl zřetelně vidět. Trochu jsem poroztáhla kolena a okamžitě zareagoval, vrhl se mi hlavou do klína a divoce líbal a lízal ani jsem si nestačila sundat kalhotky, ale jeho ústa si s mými tangy zručně poradila. Jak tak klečel přede mnou hladila jsem ho po zádech, stáhla mu při tom triko vůbec se nebránil a hned se zase vrhl jazýčkem do mého klína a já prožila ten den první orgasmus, byl nadržený jak hřebec v říji. Moc jsem si to užívala. Když se náhle postavil přede mnou a já si ho za pásek přitáhla k sobě rozepnula jsem mu kalhoty a podpatkem lodičky mu je stlačila k až k zemi, celý se chvěl touhou po mně a mně to velmi vzrušovalo, potom jsem mu poručila, aby poodstoupil a podpatkem lodičky jsem mu stáhla pod kolena i slipy, které při jeho vzrušení vypadali minimálně o číslo menší než by potřeboval. Stál přede mnou nahý a instinktivně si rukama clonil přirození.
[block:ad=90]

Trochu mi to vadilo tak jsem vstala a ze šuplíku tajně vytáhla připravené silonky, přitulila se k němu zezadu a vzala ho za ruce a za zády mu je silonkou rychle pevně svázala, sedla jsem si zpět do křesla a zálibně se na něho podívala, stál jak přikovaný a jen jeho ztopořený pij se trochu pohupoval jak byl nadržený a pumpoval do něj krev. Řekla jsem mu takhle je to lepší, klekl si přede mnou na kolena, a pokračoval v mém orálním uspokojování a já sice bez pomoci jeho rukou prožila další orgasmus. A aby nepřišel zkrátka masírovala jsem mu penis lodičkou o podlahu, šílel touhou. Potom jsem se před něho postavila a přitiskla si ho do klína a ve své rozkoši si jeho jazýček užívala dál. A on se neuvěřitelně činil i když mněl neustále přišlápnutý penis špičkou lodičky k podlaze. Náhle jsem dostala nápad, otočila jsem se k němu zády a přišlápla mu šourek štíhlým podpatkem, asi to muselo trochu bolet, protože se snažil ucuknout. To jsem , ale nechtěla tak jsem přišlápla víc, aby to pochopil.

A trochu jsem se předklonila, až se mi nadzvedla sukénka a on mne uviděl zezadu, neodolal a s přišlápnutým šourkem mi jazýčkem přivodil další mohutný orgasmus. Potom jsem ho propustila z přišlápnutí podpatkem a usadila se zpět před něho do křesla a zálibně si ho prohlížela, bylo to moc vzrušující a nejvíc snad ta malá modřinka na šourku ve tvaru mého jehlového podpatku. Měl ruce stále svázané za zády, tak jsem si ho přitáhla blíž a začala se ručně věnovat jeho přirození. Řekla jsem si, že si po tom výkonu zaslouží taky trochu rozkoše a začala mu ho masírovat vonným olejem, šílel blahem a když už vypadalo, že vystříkne, ozval se u dveří zvonek, vstala jsem hodila přes sebe domácí župan a vyměnila lodičky za bačkůrky. Za dveřmi sousedka jestli si nedáme kávu, souhlasila jsem vždyť já už svůj příděl rozkoše měla pro dnešek vyčerpán a Ivánek ať si počká. Přivřela jsem dveře do pokoje, hodila mu jeho oblečení a šeptla „obleč se mám návštěvu“. Když Ivánek dlouho nešel došlo mi, že má stále svázané ruce za zády, šla jsem ho vysvobodit, když jsem ho uviděla bylo mi do smíchu stál nešťastně nad oblečením se svázanýma rukama, jediné co se mu podařilo natáhnout si slipy, ale po pilulce ztopořený úd už do nich nedostal, já se smála a on se rozkošně rděl. Když tu mi najednou přes rameno nahlédla sousedka a s pousmáním řekla, to jsi měla říct, že tu máš návštěvu já bych se stavila jindy, Ivánek se jen instinktivně otočil, ale to zase bylo vidět jak má ruce za zády svázané silonkou, sousedka nato jen "waaau", přitočila se ke mně a do ucha mi špitla „vzrušující , nepůjčila by jsi mi ho někdy", já nato, „prozatím jen můj a výcvik je teprve na začátku tak o tom zatím vůbec neuvažuju“, sousedka se ještě jednou zálibně podívala na Ivánka svůdně si olízla ret tak, aby to dobře viděl, rozloučila se a odešla. Já si zpátky oblékla lodičky a přicupitala k stydícímu se Ivánkovi a aniž bych ho rozvázala stáhla jsem mu slipy zase ke kolenům a začala ho masážním olejem opět stimulovat, vždyť si to po tom všem dnes už určitě zasloužil. Už, už to vypadalo, že bude, když mu náhle zazvonil mobil vzala jsem jeho mobil přijala hovor a přiložila mu ho k uchu , byl to nějaký jeho důležitý zákazník, to mne však nedonutilo přestat v masáži jeho přirození vonným olejem, měl problém se na hovor soustředit až chvílemi i koktal. Když hovor ukončil, vypnula jsem mu telefon a myslela si, že ho konečně dodělám.

Jenže on se začal omlouvat, že musí neprodleně do práce, odpověděla jsem, když musíš, tak musíš. On se na mě tak vyčítavě podíval a já mu řekla tak si to schováme na příště kdy bude víc času. A něžně mu ho zastrčila stojícího do slipů, potom jsem mu natáhla kalhoty zapnula pásek a zip. V duchu mi bylo, ale líto když jsem cítila jak ho má stále velkého a tvrdého. Ivánek se se mnou smutně rozloučil a já ještě při odchodu jsem mu silně promnula kalhoty v rozkroku, a do ucha mu zašeptala "víš, že si to nesmíš udělat sám musíš počkat na svou Paní, jinak bych se moc moc zlobila" a dívala jsem se mu přitom upřeně do očí, a on odevzdaně kýval hlavou a souhlasil. Asi hodinu po tom co odešel mi přišla sms, jak moc po mně touží a že mu stále stojí, odepsala jsem, že mne to těší, že mu tak dlouho stojí a že mne mrzí že toho nemohu využít. Večer další sms jak mu stále erekce nepolevuje a jak moc by chtěl být v mé náruči, došlo mi, že je to asi stále ještě účinek té tabletky. Odepsala jsem, že se ten jeho fešák stále těší na mne a ať ani nepřemýšlí o tom, že by porušil to co mi slíbil. Odepsal, že ho to ani ve snu nenapadlo. V duchu jsem si řekla jestli mu to vůbec mohu věřit. Pozdě večer další sms, že nemůže usnout a má stále erekci a divoké představy jak si spolu užíváme. Popřála jsem mu dobrou noc a krásné sny a hlavně ať nezapomene na slib co mi dal a ať se těší na zítřejší setkání, že ho už přivedu na vrchol blaha jen ať se těší. A já se ale možná těšila víc než on.

Text je publikován bez korekce v podobě, která nám byla zaslána jeho autorkou.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

U masérky (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.01.2017 | 4
Návštěva restaurace II...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
18.08.2016 | 5
Návštěva restaurace I. (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
11.07.2016 | 5
Karty (PP poosmé)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
09.06.2016 | 8
SMS (PP pošesté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.01.2016 | 15
SEX na pračce (pp popáté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
13.01.2016 | 19
Lest (PP počtvrté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
04.12.2015 | 22
Poprvé (PP potřetí)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.11.2015 | 14
Vyjížďka na motorce (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
12.10.2015 | 12
autostop (PP poprvé)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.09.2015 | 24
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20
Romík a Tina začátek
Obrázek uživatele verka verka
19.07.2016 | 13
S cizím mužem v cizím...
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 4
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
29.07.2016 | 3
Co se v mládí naučíš...
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 14
Popelka - divný fetiš
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.07.2021 | 1
Posedlost footfetishem
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
22.10.2016 | 16
Nová fanynka
Obrázek uživatele hoselover hoselover
25.05.2015 | 9