Ještě ten den jsem zavolala kamarádce masérce, že se sní ještě dnes potřebuji sejít na kávu, neměla nic proti, souhlasila a já začala promýšlet plán na další dobrodružství, protože jsem věděla, že kamárádka masérka je pro každou legraci.

Sešli jsme se s Petrou v kavárně kousek od její masérny, podrobně jsem jí vylíčila můj plán, abychom se v půlce masáže vyměnili, bez problému souhlasila, jen chtěla, abych s ní zašla do salónu, kde mi ukázala několik masérských praktik, aby Ivánek nic nepoznal. Po stručném proškolení v masérně jsem se nemohla dočkat zítřka.

Druhý den jsem šla za Petrou do masérny o půl hodiny dříve, než byl Ivánek objednaný. Petra mne posadila do vedlejší místnosti a udělala mi kávu, ještě ve stručnosti jsme si ujasnily postup výměny. Když přesně na čas Ivánek zklepal na dveře. Petra mne nechala ve vedlejší místnosti a dveře jen přivřela, aby mne Ivánek neviděl a já mohla poslouchat. Nejprve mu řekla, ať si odloží až do spodního prádla. potom ať se posádí před solux a nahřeje si záda. Přitom na něho mluvila, že má na dnešek pro něho připravenou speciální masáž, s relaxační hudbou. Ivánek bez zaváhání souhlasil. Petra pustila hudbu posadila ho na masážní lehátko a zeptala se ho jestli mu může pro zvýšení prožitku zavázat oči Ivánek se nebránil a tak můj plán zatím vycházel skvěle. Nejprve položila Ivánka na břicho stáhla mu nové trenkoslipy na bedra a začala mu jemně, ale hluboce rozvolňovat zádové svalstvo, když už měl záda rozmasírovaná, tak po smluveném signálu jsem ji zavolala na mobil a ona řekla Ivánkovi, že se omlouvá a ať se mezitím otočí na záda a masáž bude pokračovat z druhé strany těla. Ivan se zavázanýma očima se otočil na záda a podle pokynu Petry si dal ruce za hlavu. Tehdy přišla má chvíle Petra vklouzla do vedlejšího pokoje a já nastoupila nad Ivánka, Petra mi ještě ze dveří ukázala vztyčený palec, a opět přivřela, první co jsem udělala tak jsem Ivánkovi stáhla trenko slipy i zepředu, až přes pánevní kosti. Pozorovala jsem jeho přirození, ale stále byl jeho obrys přes prádlo malý a měký, tak jsem se pomalu pustila do masáže jeho mužné hrudi a byla moc zvědavá co udělá až se přesunu níž, neboť přes stuhu na očích vůbec nemohl tušit kdo ho masíruje. Pokračovala jsem s masáží až na břicho, když už jsem byla dost nízko zavadila jsem jako nechtěně konečky prstů o horní lem už tak nízko stažených trenkslipů a pečlivě pozorovala co nato jeho přirození a opravdu jsem zahlédla nepatný pohyb pod nimi. Takže jsem se přesunula dolů k chodidlům, abych mu poskytla trochu času na zklidnění. A začala ho masírovat od chodidel přes lítka až na stehna a nejvíce jsem se věnovala vnitřní straně jeho stehen a jak jsem postupovala výš a výš bylo na Ivánkovi vidět jak moc mu dá práce se ovládnout. Proto jsem si řekla, že je nejvyšší čas přejít do útoku. a několika dlouhými tahy jsem zajela Ivánkovi až pod spodní lem jeho trenkoslipů, ale to už své ovládání nadobro vzdal a jeho spodní prádlo se proměnilo v cirkusový stan. V tom okamžiku měl snahu se posadit tak jsem mu položila ruku na čelo a vrátila ho zpět do polohy v leže. Vůbec se tomu nebránil, když v tom dohrálo CD. Do masérny nahlédla Petra a šla ho pustit znovu, když uviděla Ivánkovi trenkoslipy usmála se na mne ukázala palec nahoru a před puštěním CD řekla nahlas "ovlouvám se, ale pustím hudbu znovu" , Ivánek řekl, "samozdřejmě"
[block:ad=89]

Petra odešla. A já znovu zabořila prsty pod Ivánkovi trenkoslipy a pokračovala v masáži, stál mu jako eifelova věž a bylo dost dobře vidět jak moc se musí ovládat, aby z lůžka po mně nevyskočil. Přešla jsem tedy do útoku a už se začala věnovat jeho přirození naplno a za chvilku při použití masážního olejíčku to už nevydržel a vyprázdnil mi své semínko do dlaně. Vzala jsem několik ubrousků a pečlive mu přirození očistila. Znovu se chtěl posadit tak jsem ho opět pohlazením po čele položila zpět na lehátko. Pokračovala jsem ještě chvilku s masáží, ještě jednou jsem ho uchopila za přirození až když změklo, a tak aby si toho nevšiml jsem mu přes něj navlékla stužku s nápisem " tohle by jsi své paní dělat neměl" potom jsem mu upravila trenkoslipy zpět, a dala Petřě signál, abychom se znovu prohodily, Petra už jen standartně dokončila masáž a rozvázala Ivánkovi oči, škoda, že jsem jeho pohled v tu chvílí nemohla vidět, čekala jsem vedle, než se Ivánek obleče zaplatí a odejde, kupodivu se o erotické vložce masáže vůbec nezmínil a já zatím vedle nad šálkem kávy přemýšlela jestli to byla nevěra nebo ne.

Tak jsem si řekla , že udělám malý test, chvilku po tom co odešel, jsem mu napsala sms, jak moc poněm toužím a jak moc bych ho právě teď chtěla a že jsem právě sama doma roztoužená. Napsal, že má už po masáži a tak se na chvilku staví. Potřebovala jsem ho dostat ke mně dřív než objeví stuhu na svém penisu. A opravdu za nedlouho zazvonil u dveří mého bytu. Pozvala jsem ho dál, hned ve dveřích jsem ho vášnivě políbila a ručkou ho něžně pohladila po poklopci kalhot a ačkoliv byl nedávno dokonale odsemeněn ucítila jsem, že se mu znovu staví. Pozvala jsem ho do kuchyně a udělala mu povzbuzujícícčaj do velkého hrníčku a potom i kávu, aby musel co nejdřív na záchod kde stužku objeví chudáček nic netušil. Stužka totiž byla velmi pevná a uděla jsem jí takový průměr aby se mu lehce navlékla přez přirození když není vzrušený a aby nešla sundat ani rozvázat když má erekci.
[block:ad=90]

Ivánek usedl naproti mně byla jsem ještě oblečená jak jsem se vrátila z města v krátké sukénce s rozparkem a tmavých silonkách se vzorkem, odložila jsem si nohy k němu do klína a on mi je něžně hladil. vypil půllitr čaje a potom popíjel kávu. Jemně jsem ho dloubala prstíky nohou stále oděných v silonkách v rozkroku, aby jeho erekce byla co největší, když dopil řekla jsem mu, ať se předemně postaví, poslechl naslovo a hned, bylo znát, že můj vycvik k poslušnosti již má své výsledky. Rozepnula jsem mu poklupec stáhla kalhoty přez boky a začala mu mnout přirození přes jeho trenkoslipy a opatrně, aby nic nepoznal jsem přes látku nahmátla, že stuhu tam ještě má, když v tom začal působit čaj v kombinaci s kofeinem z kávy a Ivánek potřeboval velmi na malou stranu. Propustila jsem ho na wc. Předtím jsem pečlivě uklidila všechny předměty kterými by se dala stuha přestřihnout nebo přeříznout. Ivánkovi to na záchodě trvalo docela dlouho a když přišel měl kalhoty zapnuté a byl hodně nervozní. Okamžitě jsem se na něho vrhla a začala ho opět hladit v rozkroku ačkoliv se bránil tak jsem mu zajela rukou do kalhot a přes trenkoslipy jsem opatrně nahmátla stužku, stále si tam měl. Tak jsem si řekla, že už ho nebudu trápit, že mu to za vyučenou stačí a propustila ho a domluvila si s ním termín na zítřek, aby mne nenechal dlouho čekat, vášnivě jsem ho políbila a ještě ho jednou pohladila po přirození, abych ho co nejvíc navnadila. Potom mne ještě napadlo,že jsem mu měla dát bo čaje povzbuzující pilulku a mužná by tu stužku nebyl schopen sundat až do zítřka, ale to bych ho už asi trestala moc.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Návštěva restaurace II...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
18.08.2016 | 5
Návštěva restaurace I. (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
11.07.2016 | 5
Karty (PP poosmé)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
09.06.2016 | 8
Svázané ruce punčoškou (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
08.03.2016 | 15
SMS (PP pošesté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.01.2016 | 15
SEX na pračce (pp popáté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
13.01.2016 | 19
Lest (PP počtvrté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
04.12.2015 | 23
Poprvé (PP potřetí)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.11.2015 | 14
Vyjížďka na motorce (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
12.10.2015 | 12
autostop (PP poprvé)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.09.2015 | 24
Kamarátova nevlastná...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
27.01.2020 | 6
Silonky v práci - II. díl
Obrázek uživatele carodejka carodejka
10.06.2012 | 20
Kolegove okrúhliny a...
Obrázek uživatele leroy leroy
13.05.2019 | zatím žádný komentář
Povedená Masáž II
Obrázek uživatele FootDan FootDan
04.02.2012 | 4
Historka od botniku z...
Obrázek uživatele Aniv Aniv
10.12.2017 | 4
Čokoláda 1/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
21.12.2016 | 4
Vánoční překvapení
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.01.2022 | 1
Peťa
Obrázek uživatele Vilém Vilém
05.04.2016 | 8