Po poslední návštěvě Ivánka jsem už byla spokojenější, vše se vyvíjelo sice pomalu, ale jistě. Chytal se do mých jemných punčoškových sítí a pomaličku mi podléhal, hlavně nesmím nic uspěchat, aby se zbytečně nevyděsil, toužím, aby klečel u mých nohou a o rozkoš prosil.

Další jeho návštěvu jsem jsem si už ve své fantazii začala představovat a plánovat hned jak se za ním zavřeli dveře, chudák ani netuší co vše ho ještě se mnou a mými silonkami čeká, Ale pevně věřím že to vše co se mnou zažije bude milovat a toužit potom, aby to nikdy neskončilo.

I když jsem byla velmi netrpělivá, musela jsem první zprávy sms vyčkat, chtěla jsem, aby napsal on první. A opravdu mne dlouho čekat nenechal. Zprávička přišla hned druhý den ráno děkoval za krásný večer se mnou a jak se moc těší, až se znovu setkáme, já se tedy těšila minimálně stejně jako on, popsal mi jak jsem byla skvělá a moc sexy, to mi ale nemusel popisovat to jsem přeci věděla, ale přesto mi jeho zpráva lichotila. Nakonec napsal, že se ráno probudil velmi vzrušený, určitě měl erotické sny a určitě o mně. Což mě taky velmi potěšilo. V tu chvíli jsem, už ale dobře věděla, že Ivánek bude především plnit moje erotické sny, ale ne ve snu, ale v reálu. Domluvili jsme si schůzku na druhý den navečer u mne. Už jsem se nemohla dočkat a opět jsem vymýšlela scénář jak to podle mne nejlépe proběhne.
[block:ad=89]

Druhý den jsem se opět důkladně připravila, dokonalý makeup, mé blonďaté vlasy dozadu do ohonu, na sebe černé upnuté tričko, úzkou riflovou mini, tělové silonky (ty na něho zaberou vždy) na konec jsem si, ale oblékla pantoflíčky na klínku, abych ho zase moc neprovokovala. Zvonek u dveří, Ivánek a docela i včas. Nechala jsem ho zout a pozorovala jsem ho z uctivé vzdálenosti. Vstal, byl trochu zklamaný, že jsem stála trochu opodál a nedostal na mne, aby mne obejmul. Požádal mne zda by si mohl umýt zpocené ruce, samozřejmě jsem mu to dovolila a ukázala na koupelnu. Měla jsem ji na jeho návštěvu pečlivě připravenou, po celé koupelně jsem rozmístila takové ty ženské věci, které když muži vidí tak je i vzrušují. Ivánek došel k umývadlu, vše očima důkladně zhodnotil. Začal se mýt, když mě v hlavě bleskl nápad. Při mytí jsem k němu přistoupila zezadu, přitiskla se na něho a obě ruce mu zastrčila do jeho kapes kalhot a světe div se pravá kapsa byla opět díravá jako u těch motorkářských. Tak si má ručka ihned proklestila dírou až k jeho přirození a zase nebylo ani malé ani měkké. Ivánek se otočil a vášnivě mne políbil, já už na nic nečekala rozepla mu kalhoty stáhla mu je do půli stehen i se slipy, přitiskla jsem se k němu, aby cítil můj roztoužený klín na svém přirození, pak jsem ho otočila k umývadlu nabrala jsem do dlaní trochu tělového krému promnula si ruce a začala mu jeho chloubu pomalu masírovat, dívala jsem se mu při tom svůdně do očí a bavila se tím jak se poddává mým ručkám, potom jsem náhle přitvrdila a začala mu i kuličky mačkat, až se mu začala podlamovat kolena, když náhle řekl proč to dělám a já mu při upřeném pohledu do jeho očí odpověděla "protože prostě chci", ještě jsem zrychlila dlaně, zesílila stisky a to už nevydržel a jeho sperma pomalu odtékalo do umývadla, já pokračovala pořád dál dokud mu nezačal měknout, abych ho spermatu zbavila co nejvíce, když bylo dílo dokonáno, ještě jsem mu ho omyla studenou vodou, něžně uklidila měknoucího zpět do kalhot a zatáhla opatrně zip. Nechápavě se na mne podíval a zeptal se mně jenom "proč, vždyť jsi z toho nic neměla" ja na to odpověděla "mně těší a baví dělat Ti rozkoš, a navíc doufám, že to pro dněšek nebylo vše a tedy věřím, že podruhé déle vydržíš", on na to "co když se mi nepostaví" usmála jsem se a odpověděla mu, " Toho se vůbec nebojím, a navíc ať neměj strach ta erekce je přeci moje starost, a já si ho postavím kdykoliv budu chtít".
[block:ad=90]

Odešli jsme do kuchyňky a já se ho zeptala "čaj nebo kávu". Ivánek si usedl na židli a pozorně mně pozoroval jak připravuji čaj. Několikrát jsem se o něho otřela abych v něm opět probudila touhu. Potom jsem usedla naproti němu a dala si nohu přes nohu. Podíval se na mne a trochu jízlivě si rýpl "Proč dnes nemáš lodičky" obratem jsem odpověděla, že je na něm, aby mi je oblékl, tedy pokud chce. Samozdřejmě nadšeně souhlasil. Tak jsem ho poslala do chodbičky, ať nějaké vybere, odešel a já ho pozorovala dveřmi jak se nemůže nabažit pohledem na moji sbírku botiček, po chvilce kochání vybral čené na štíhlém vysokém podpatku a přinesl je. Poklekl přede mne (jak já ten pohled zbožňovala na muže klečícího přede mnou, vždy mne to velmi vzrušovalo) sundal mi pantoflíček a něžně obul lodičku když jsem nožky měnila neopomenula jem mu zavadit o rozkrok, bylo vidět jak se opět začíná vzrušovat, to samé jsem provedla i s druhou nožkou, a to už bylo opět zřetelně vidět jak se mu dmou kalhoty pod zipem. Požádala jsem ho, že si musím odskočit, samozdřejmě mi to hned dovolil a usadil se na židli, odešla jsem do koupelny kde jsem si hned sundala punčochové kalhoty a nahradila je punčochami ve stejné barvě aby si ničeho nevšiml, a sundala jsem si kalhotky, abych se vrátila bez nich. Spláchnula jsem a vkráčela zpět do kuchyňky seděl stále na své židli, ale hned jak jsem vyšla z koupelny zpozorněl a opět si mne prohlédl od hlavy až po paty, tedy správně po podpatky. Postavila jsem se přímo před něho a udělala krok naproti němu instinktivně roztáhl nohy, abych mohla ještě blíž udělala jsem to a on mně objal kolem pasu, opětovala jsem to a přitiskla se mu koleny v punčoškách do klína a to už jsem cítila jak v klíně pulzuje. Když náhle vstal popadl mne a posadil na linku v místě kde byla zabudován automatická pračka. Já už taky na nic nečekala a rozepnula mu kalhoty a štíhlími podpatky jsem mu je stlačila ke kolenům, to už jsem viděla jak je jeho penis opět připraven k akci. Hladil mne po stehnech, až zjistil že mám punčošky a jinak jsem naostro, to už však neodolal pronikl do mne a začal divoce přirážet. Já ho obejmula nohama a zkřížla mu je za zadkem a zatlačila mu podpatky do nahé kůže a ještě víc ho k sobě přitiskla, byli jsme oba na vrcholu blaha. Po příchodu kdy byl důkladně odsemeněn měl slušnou výdrž tak jsem si to užívala dobrých 20 minut divokého sexu, když v tom ani nevím proč jsem si vzpoměla na prádlo zapomenuté v pračce. Dostala jsem nápad a po paměti nahmátla programátor, nastavila jsem ždímání a zmačkla start. Stalo se neuvěřitelné pračka začala ždímat a vibrovat, zažili sme oba prudký a velký orgasmus i když hodně brzo, dokázala bych si to představit i déle. Ivánek se šťastný a vyčerpaný sesunul k mojim nohám a odpočíval. Já byla taky nad míru spokojená. Pochvilce jsme usedli zpět ke stolu dopili kávu a povídali si jak to bylo spontální a skvělé. Domluvili jsme si hned brzo novou schůzku, abychom dlouho nečekali na nové dobrodružství.

Při loučení mne Ivánek objal a políbil, a já mu letmým dotykem přejela po kalhotech, abych ho už od teď navnadila na příště. Hned jak odešel, opět má fantazie nabírala na otáčkách, protože jsem si byla jistá, že udělá cokoliv co já vymyslím.

Text ponechán v původním formátu tak, jak byl autorem doručen.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

U masérky (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.01.2017 | 4
Návštěva restaurace II...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
18.08.2016 | 5
Návštěva restaurace I. (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
11.07.2016 | 5
Karty (PP poosmé)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
09.06.2016 | 8
Svázané ruce punčoškou (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
08.03.2016 | 15
SMS (PP pošesté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.01.2016 | 15
Lest (PP počtvrté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
04.12.2015 | 23
Poprvé (PP potřetí)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.11.2015 | 14
Vyjížďka na motorce (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
12.10.2015 | 12
autostop (PP poprvé)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.09.2015 | 24
Růžové punčocháče 2
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 10
Prevýchova.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.11.2021 | zatím žádný komentář
Sousedky a jejich botky
Obrázek uživatele Yanus Yanus
14.01.2020 | 5
Podzimní výlet
Obrázek uživatele Marian Marx Marian Marx
27.02.2013 | 22
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
31.01.2017 | 3
Hrátky na chalupě 2/3
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 10
Romík a Tina začátek
Obrázek uživatele verka verka
19.07.2016 | 13
Jak jsem se stal holkou
Obrázek uživatele Ruten Ruten
21.03.2012 | 15