Život přináší pořád něco nového. Své první poznání sexu s laskáním nožek jsem vám zde už popsala stejně jako mé poznání těchto něžností se ženou. Musím přiznat, že parkrát do roka se sousedkou takto zhřešíme, ale stojí to za to. Jinak nic víc, poklidný a krásný vztah po léta se stejným manželem.
Až počátek tohoto měsíce byl opravdu výjimečný.

Do kanceláře k nám nastoupila nová posila. Referentka Markéta, třicátnice, myslím si, že pro muže velice atraktivní. Štíhlá vysoká bruneta s krásnou postavou a opravdu vyvinutým poprsím. Krásné štíhlé dlouhé nohy a pod silonkami patrná perfektním pedikůra s rudě nalakovanými nehtíky. Markéta se netajila, že je sama po rozchodu a drze prohlásila, že je samice na lovu...

Pracovala u nás asi druhý týden, když v pondělí ráno mi zazvonil mobil. Markéta se moc omlouvala, ale prý měla o víkendu úraz na kole a pochroumala si nohu. Chystá se k lékaři a dá vědět jak to dopadne.

Dopadlo to tak, že kotník byl zlomený a novokolegyně šla na neschopenku. Po týdnu volala znovu, že dostala chodící sádru a že by mohla pracovat z domova. Ta myšlenka se mi zalíbila, protože se její práce kupila na jiné, tak jsem jí navrhla, že k ní v poledne přivezu pizzu a šanony k vyřizování
Když jsem u Markéty u dveří zazvonila, překvapila mě tím, že mi otevřela pouze v tenounkém průsvitném zupánku, kalhotkách a v té sadře kterou měla na levé noze od prstů po koleno. Byla ale perfektně upravená, nalíčená, parfém, vzornou manikůru s vínově rudým lakem, který měla i na nehtících na nohách. Byla bosá, ze zasádrované nožky vyrukovala právě jen krásně upravené prstíky.

Pozvala mě dál, sedly jsme si proti sobě k jejímu malému jídelním stolku a daly si pizzu. Klábosily jsme o práci a o jejím úraze. Upřeně na mě hleděla a vykládala co a jak se jí pŕihodilo, kdyžjsem se úplně vylekala, že mi zdravou nohou přejiždí po mém lýtku nahoru a výš a až pod sukni a k rozkroku.
Uvédomila jsem si že její rozchod asi nebyl s mužem, ale s holkou. Zjevně byla Markéta “ na lovu”... co už, na její hru jsem přistoupila...
Jak jsem cítila její nožku na svém stehně jemně jsem ji chytila rukou za prstíky a promnula jí je aniž bych přerušila konverzaci. Ani ona nedala nic znát a nechla mě ať se snažím. Po malé chvíle jsem si ji za nožku přitáhla a položila si její plosku na svou musličku, která už byla dost vlhká a muselo to být cítit i přes kalhotky. Markéta ucukla, ale jen proto aby vstala, vzala mě za ruku a kulhající se sádrou mě odvedla k sedačce v obýváku. Pořád jsme si jen hleděly do očí a nic si už neřekly. U sedačky z ní župánek sklouzl a rovnou si stáhla i kalhotky. Byla úplně nahá jen na tu sádru na noze.

Potom se nedá říct nic jiného než že se na mě vrhla. Prakticky ze mě strhla svetr a podprsenku, začala vášnivě šátky moje bradavky a přitom mně stahovala sukni. Kalhotky roztrhala a mně to ani nevadilo. Nechala jsem ji ať si se mnou dělá co chce. Bylo to neuvěřitelně silné a živočišné. Když se jazykem věnovala mé puklince, ve vášni jsem jí chytla pravou nožku a začala ji olizovat a cumlat prstíky. Asi to nečekala, protože začala náhle hluboce oddychovat a za chviličku se prohnula mocným orgasmem. Otočila jsem se a nabídla jí svoje nožky s den před tím upravenými nehtíky se stříbrným lakem. Vášnivě se na ně vrhla. Bylo to báječné. Já si pro změnu vzala k ústům tu její levou zasádrovanou nožku a začala se jí věnovat. Po více než týdnu jí prstíky krásně voněly, ale z pod sádrového obrazu se linulo opravdu silné aroma. Než jsem si uvědomila, jak moc mě to rajcuje, pocítila jsem, že Markéta do mě pronikáprstíky druhé nožky. Nádhera. Udělaly jsme se prakticky zároveň.

Po dobré hodině intenzivního sexu jsme na sebe konečně promluvily a já ji asi hrozně zklamala, když jsem jí vysvětlila, že to byl úlet, protože jsem bi-, ale mám chlapa a chci aby to tak zůstalo. Byla trošku otrávená , jenže jen chvilku, než navrhla, ze to vlastně nevadí a že až dovezu další válku práce, tak si to zopakujeme. Potvora drzá. ...jenže já už se těšila na příště. A taky že se stalo... Ten příběh ještě pořád trvá a je to krásné. Markéta bude mít sádru do půlky listopadu, tak ji prostě prací zásobovat musím...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Vánoční překvapení
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.01.2022 | 1
Popelka - divný fetiš
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.07.2021 | 1
Popelka - odplata
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
04.09.2020 | 1
Popelka a malér
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
25.05.2020 | 1
Vášnivý stážista
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
31.07.2019 | 2
Zase nová zkušenost III
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.04.2019 | 6
Zase nová zkušenost 2
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.12.2018 | 3
Moje první zkušenost III.
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
29.11.2016 | 7
Moje první zkušenost -...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
09.11.2015 | 5
Moje první zkušenost - I...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
16.11.2014 | 13
Situace kolem Jany
Obrázek uživatele Petra_K Petra_K
20.06.2016 | 16
Jak jsem přišel o...
Obrázek uživatele charlie47 charlie47
25.03.2016 | 2
Korkáče
Obrázek uživatele Milujem Silonky Milujem Silonky
15.07.2012 | 18
Punčoškový úlet
Obrázek uživatele MrQ MrQ
28.03.2012 | 8
Známá
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
07.08.2012 | 44
Punčošky
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
14.03.2013 | 34
Sousedka
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
12.05.2013 | 61
Posledný večer a málo...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2024 | 1