Uplynulo již mnoho a mnoho let od mých prních náctiletých zkušeností s footfetishem. Dávno už vím, že mně velice vzrušuje , když se mi někdo věnuje na nožkách a tyto hrátky se staly krásnou s pravidelnou součástí erotických chvil s mými partnery a posléze i s mým manželem. Oba si tyto chvíle dodnes užíváme. Jak léta jdou, neřekla bych, že mě ještě může něco překvapit,...ale i to je možné.
Musím se sama pochválit, že nejen manželem, ale i kolegy jsem ještě i nyní těsně po čtyřicítce vnímána jako atraktivní. Dá to už sice trochu prácé, jenže při troše sportu tělo stále ještě drží správné tvary a na čém si opravdu zakládám, to jsou mé nožky. Při své práci musím nosit pravidelně lodičky a silonky i v létě, takže když už, tak už, na této výbavě nešetřím a manžel je při naší společné úchylce naprosto spokojený.
Příhoda, o kterou se s vámi ráda podělím, se udála vloni na podzim. Manžel byl pracovně měsíc v zahraničí a já musela sama zvládat práci, domácnost a naše dvě děti. Byl konec měsíce, ve firmě jsme toho měli nad hlavua já odpoledne zjistila, že před devátou večer se domů nedostanu. Telefonem jsem děti ponoukla k samostatnosti a poprosila sousedku, jestli by na děcka nedohlídla a nezahnala je po osmé do postele. Sousedka Renata byla single, měla spoustu času, pracovala na směny, a často mně pomohla, když jsem nestíhala. Renča ráda souhlasila a že vše bude oukej.
Když jsem večer dorazila domů, vše bylo jak má. Obě děti spaly, uklizeno, paráda. Vzala jsem láhev Becherovky z lodiček vklouzla do crocsek , shodila jsem pracovní kostýmek, zabalila se do županu a zazvonila na sousední dveře Renatě poděkovat.
[block:ad=89]

"Ahoj, pojď dál. Jé Becher, paráda, dáme panáčka na dobrou noc." Vešla jsem do sousedčiné garsonky, kde jedna místnost plnila funkci ložnice, obýváku i kuchyně. Renča tak většinu činností vykonávala v posteli. Bylo tomu tak i nyní. V televizi běžel nějaký seriál a my jsme si sedly vedle sebe na rozestlanou postel a a nalili si po panáku... pak ještě jednoho. Renča byla plná života a vykládala mi spoustu drbů z baráku a okolí, ale na mě doléhala únava z celého dne. Postupně jsem se sesunula na postel a poslouchala ji v pololeže. "Hele, ale do postýlky mne v těch crocsech nelez, jó...", Renča se ke mně natáhla a lehoučce mně suňdala jednu botu z nožky. "Máš krasnou pedikůru",poznamenala...a když mi sundávala druhou neodpustila si podívat se zblízka na mé nafrancouzsko nalakované prstíky a lehce je protřela mezi prsty. To byla chybka, protože, unavená a po tom alkoholu, jsem zcela spontánně slastně zavrněla. Renča si toho všimla. "Tobě se to líbí?" zeptala se opatrně, skoro se strachem v hlase. ”hmmm, jo, vlasně moc...". Nejistota v jejích očích se rázem proměnila v rošťácké plamínky. Asi netušila, že přes zeď od ní bydlí někdo s podobnou zálibou. A ani já to o ní nevěděla. Renata je třicátnice, pečlivě o sebe dbá, je opravdu atraktivní, ale že ulítává na nožkách, to jsem nevěděla.
[block:ad=90]

Renča se potutelně usmála a sehnula se zpátky k mým nožkám na posteli. Citlivě je vzala do dlaní a opatrně se jich začala systematicky dotýkat. Určitě to nedělala poprvé. Nejdříve mi nozky, stále ještě ve vzorovaných černých silonkách, jen lehce hladila, ale postupně přitlačila a začala je místečko po místečku masírovat. Od pat přes plosky k prstíkům a zase zpátky a každý prstík zvlášť. Já se přestala úplně ovládat. Ležela jsem na zádech jen v županu, spodním prádle a punčocháčích, moje sexy sousedka se věnovala mým nožkám téměř líp ne kdokoliv před tím a já stoupala na vlně vzrušení, které co chvíli mělo přinést první orgasmus. Když mně Renča vzala palec a dva prstíky jedné nožky i se silonkou do pusy a projela bŕíška prstíků jazykem, dosáhla jsem prvního vyvrcholení. Dnes mě udivuje, že jsem z toho všeho neměla špatný pocit nějaké nevěry, ale prostě neměla a jen jsem si nááádherně užívala. Renatka věděla co dělá a co chce udělat. Po chvíli mně sundala punčocháče a ksdyž je stahovala, neopomněla mi projet prstíkem přes mou rozmáčenou mušličku. Renča se dál věnovala mým nožkám a nejvíc si užívala vylizování místeček mezi mými prstíky. Byly jsme obě vzrušené, přerývaně jsme dýchaly a vzdychaly. Chtěla jsem aby si to taky užila a napadlo mě jednu nožku jí vzít, natáhnout a nasliněnými prstíky zkusit zajet Renče do její puklinky lásky. Moc se mi to nedařilo, ale Renatka jak byla rozvášněná jedním trhnutím kalhotky sundala a já měla volnou cestu. Nepřekvapilo mě, jak má mušličku vlhkou a rozvášněnou, ale co v ní má místa, protože moje nožka do ní vjela celá až k patičce. Začala jsem do Renči postupně přirážet a ona se mohla zbláznít blahem. Zmítaly námi další a další orgasmy.

Renata udělala podobnou vec, co já jí a zajela do mně palečkem své nožky. Paleček jsem měla v dírce a prstíky mně dráždila na hrázi a kolem análku. Neuvěřitelné... Abych i já poprvé v životě okusila chuť cizí nožky, natáhla jsem se pro Renatinu druhou nožky, stáhla jí z ní balerínku a přitáhla k obličeji. Pocítila jsem její vůni čerstě zapocené nožky, vynechala jsem mazlení prsty, a začala jsem ji cumlat prstík po prstíku, olizovat chodidlo a lehoučce celou nožku okusovat. Obě jsme byly úplně mimo a ani nevím jak dlouho. Vášnivě jsme se navzájem věnovaly svým nožkám a mušličkám a obě si užívaly orgasmus za orgasmem. Celou tu vášeň utnul můj mobil, volal mi manžel...chtěl z Norska popřát dobou noc. Naráz jsme na sebe s Renatou koukaly, zase jsme seděly dedle sebe na posteli a nevěděly co říct. "Renatko, to było nádherný...víš, pro mně to bylo poprvý.., takhle s holkou..,..ale víš, u mme se nic nemění...budem zas jen kamošky a sousedky, jo?" "Fakt to bylo nádherný, já už to s holkou párkrát zkusila, ale jsem ráda, že to taky bereš jako jen úlet. Mám novou známost, víš..." "tak si dáme panáka na dobrou noc a já půjdu"
Doma jsem tu noc už neusnula. Přišly ty výčitky. S Renatkou jsme ten úlet ještě dvakrát zopakovaly, ale poprvé to bylo nejkrásnější....

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Vánoční překvapení
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.01.2022 | 1
Popelka - divný fetiš
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.07.2021 | 1
Popelka - odplata
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
04.09.2020 | 1
Popelka a malér
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
25.05.2020 | 1
Vášnivý stážista
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
31.07.2019 | 2
Zase nová zkušenost III
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.04.2019 | 6
Zase nová zkušenost 2
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.12.2018 | 3
Zase nová zkušenost...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
26.10.2018 | 4
Moje první zkušenost -...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
09.11.2015 | 5
Moje první zkušenost - I...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
16.11.2014 | 13
Známá
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
07.08.2012 | 44
Tchýně
Obrázek uživatele kandaulismus kandaulismus
12.12.2013 | 18
Neznámá žena ve vlaku
Obrázek uživatele jarasinda jarasinda
26.08.2016 | 6
V poslednej chvíli...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
17.02.2018 | 3
Na brigáde 5.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.10.2022 | zatím žádný komentář
Neobvyklá snídaně
Obrázek uživatele lenul lenul
06.12.2016 | 5
Na vodě ve třeťáku
Obrázek uživatele Adzynko Adzynko
16.03.2014 | 16
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9