Bol som s kolegyňou z iného oddelenia vyslaný na služobnú cestu vlakom do Prahy. Na moju radosť to bola žena, ktorá vystupovala v nie jednom mojom erotickom sne. Volala sa Stanka a bola vedúcou druhého oddelenia v našej firme. Vysoká, štíhla brunetka, štyridsiatnička s krásne tvarovanými nožičkami a zadočkom.

A práve tie krásne nožičky mi niekoľko krát nedali spať. Ja mám tridsaťšesť rokov a som slobodný a zaťažený na ženské nožičky a zadočky. Rozprával som sa s ňou len pár krát, no zdala sa mi odmeraná a neprístupná. Je vdova, manžel jej zomrel pri autonehode pred ôsmimi rokmi. Stretli sme sa pred firmou kde sme čakali na šoféra, ktorý nás mal odviezť na vlakovú stanicu. Bola nádherná ! Hnedá sukňa po kolená ,blúzka a na nádherných nožičkách naboso šľapky na rozkošnom podpätočku. Proste nádhera ,prekonalo to všetky moje očakávania. Začal som sa báť ako to vydržím, a dúfal som že na mne nevidno nervozitu. Na Stanke, zdalo sa mi, bolo vidno únavu. Po pozdravoch a úvodných kecoch sme nastúpili do služobného auta a viezli sme sa na stanicu. Bola špička a tak to trvalo pol hodiny. Celý ten čas som nemohol odtrhnúť oči z jej nožiek a mal som čo robiť aby som ostal pokojný. Po príchode do kupé som bol rozčarovaný, lebo som dúfal že budeme sami. Na jednom celom sedadle už ležal starší pán tvárou k operadlám a podľa pravidelného odfukovania som usúdil že tvrdo spí.
[block:ad=89]

Usadili sme sa a Stanka skonštatovala, že si ide obliecť niečo pohodlnejšie a odišla na WC. Po chvíľke sa vrátila v trojštvrťových nohaviciach a na moju veľkú radosť aj v tých istých šľapkách. Musel som sa veľmi premáhať aby som sa v kuse nepozeral na tie nádherné, pestované nožičky. Pri debate o všeličom som si ani nevšimol, že sme sa pohli zo stanice. Asi po nejakej polhodine Stanka povedala, že si ľahne ak mi to nebude vadiť, lebo celú noc a celý deň pripravovala materiály na služobku. Hlavou mi okamžite blyslo, že by si mohla ľahnúť hlavou k dverám kupé, a tým pádom nožičkami ku mne. Moje myšlienky a túžby boli vyslyšané, a jej chutnučké nožičky som zrazu mal tri centimetre od seba. Ľahla si podobne ako náš ďalší spolucestujúci, tvárou k operadlu a pokrčené nôžky sa končili neskutočne blízko mňa. Ponúkol som sa že zahasím svetlo, čo som aj hneď oľutoval, lebo už bola tma a ja som videl nožičky dosť nejasne. To na druhej strane dalo neskutočnú silu mojej predstavivosti. Po nejakom čase, ktorý som nevnímal, som počul, že aj Stanka pravidelne dýcha a spí.

Asi po hodine a pol ma prepadla neskutočne silná túžba dotknúť sa jej holého chodidla. Vyskúšal som akoby náhodný dotyk. Nič sa nezmenilo tak som ruku nechal tak aby sa opierala o jej chodidlo, ktoré bolo dosť chladné. Vlastne aj bolo dosť chladno. Napadlo ma ,že mám v taške na vrchu mikinu, opatrne som ju vytiahol a prikryl som Stanke boky, božský zadoček a časť nožičiek. Sníval som s rukou opretou o jej nôžku a postaveným indiánom o tom ako bozkávam jej nožičky až som zaspal. Zobudil ma tlak na môjho ešte stále tvrdého indiána. Keď som sa prebral a začal vnímať, zistil som že sa Stanka v spánku otočila krásnym oblým zadočkom k operadlu a vystrela si svoje nožičky rovno na mňa, teda rovno na môjho indiána. Najprv som sa zľakol a nevedel som čo mám urobiť. Normálne panika. Chcel som jej nádherné nôžky zložiť zo mňa, ale keď som chytil jej, teraz ešte chladnejšie chodidielka, tak nimi v spánku zavrtela a pritisla k môjmu bruchu ešte viac. Ostal som ako obarený s jej nohami v rukách. Po chvíli som si uvedomil aké veľmi chladné sú Stankine nôžky a aká je zima v kupé. Je polovica septembra a noci sú už chladné. Nechcel som ju budiť a po chvíli premýšľania som tie nádherné skvosty predsa len položil na sedadlo a z tašky vytiahol uterák. Mikinu som jej prehodil cez plece a bok a uterákom zakryl zadoček a nohy.
[block:ad=90]

Usadil som sa a opatrne som vzal jej studené chodidielka do rúk a opatrne ich dal naspäť na seba. Držal som ich neustále aby sa zohriali. Zdalo sa mi že to veľmi nepomáha a tak som ich skryl pod tričko priamo na moje brucho a jemne ich trel rukami. Veľmi som nepremýšľal čo robím, nemyslel som na to čo by mi povedala keby sa zobudila. Ani neviem po akom čase som zaspal a ako dlho som spal, ale keď som sa zobudil, v šoku som si uvedomil že ešte vždy držím Stankine chodidlá pod tričkom a keď som opatrne otvoril oči prišiel šok ďalší. Stanka už nespala, sedela opretá bokom s nožičkami na mne a pozerala von oknom. Krvi by sa vo mne nedorezal ! Pozrela sa na mňa, usmiala sa tak ako som ju ešte nevidel a povedala že som zlatý a že som to elegantne poriešil. Prikývol som hlavou a nedokázal povedať ani slovo. Po chvíli som si uvedomil, že sme v kupé ostali sami. Spal som tuho, ani som nezaregistroval kedy vystúpil náš spolucestujúci. Keď som zo seba po chvíli konečne dostal slovo, bola to najväčšia hlúposť akú som mohol povedať. Že ak chce môže sa natiahnuť oproti na sedadle. Pozrela mi do očí a povedala že ak mi to nevadí ostane takto, lebo tak jej je dobre a vedľa by jej bola asi zima. Pochopil som. V duchu ma napadlo „ si ty ale hlupák !“. Vzala nohy zo mňa a postavila sa. Už si to pobabral. Napadlo ma okamžite. Chvála bohu som sa mýlil, lebo Stanka sa natiahla ako mačička a povedala že si musí odskočiť. Spadol mi kameň zo srdca. Nevedel som čo bude ďalej a ani som nemohol premýšľať. Bol som z toho úplne vedľa. Keď sa vrátila, zamkla kupé a sadla si tak ako predtým. Opatrne som vzal jej chodidlá do rúk a ona zatvorila oči a potichu povedala zohrievaj. A ja v siedmom nebi som zohrieval. Viac, povedala šepky. Dal som si jej krásne nožičky k ústam a dýchal som na ne teplý vzduch. Počul som ako potichu vzdychá a odvážil som sa dotknúť jej hebkého chodidla perami. To bolo to najúžasnejšie čo sa mi prihodilo. Po chvíli Stanka povedala, že takú opateru by brala, načo som jej povedal že telefón na mňa má, stačí len zavolať.

Pozrela na mňa a uvidel som ako sa jej rozšírili oči, vypadlo z nej „ ježíš, dúfam že tie moje chudery nesmrdia ?“. Demonštratívne som zaboril nos medzi jej hebké prstíky a hlasno nasal ich nádhernú vôňu. Nemusíš sa báť nič voňavejšie som ešte pri nose nemal. Pokračovala, že na to nepomyslela a napadlo ju že keď jej smrdia tak ako ju bolia, že to bude trapas. Ukľudnil som ju a povedal, že aj od bolesti jej veľmi rád pomôžem. Začal som jej tie krásne chodidlá masírovať. S masážou som vydržal skoro trištvrte hodiny a už ma riadne boleli ruky. Do Prahy to bolo už len nejakých dvadsať minút a Stanka navrhla aby sme sa pomaličky chystali. Vstala a z tašky vylovila ponožky a topánky. Sadla si aby si ich natiahla na svoje nádherné nožičky, ale ja som okamžite pokľakol a so slovami, že ak opatera, tak full, som jej začal obúvať ponožky a topánky. S úsmevom povedala super a pohodlne sa oprela. Taxíkom sme došli do dcérskej spoločnosti a za celý deň sme mali na rozhovor pol hodiny času a aj to pri obede. Skončili sme poobede o štvrtej a išli sme sa ubytovať do hotela. Pekný hotelík v centre. Stanka dostala manželskú a ja jednoposteľovú izbu. Dali sme sa do poriadku a o šiestej zišli dole na večeru. Po večeri sme asi dve hodinky posedeli pri víne a debatovali o všeličom. O osobných veciach len veľmi málo, ale aspoň som zistil že je to triezvo rozmýšľajúca krásna žena. Pobrali sme sa spať. Keď som si ľahol bolo niečo po pol desiatej a po niekoľkých minútach ma vystrašilo zazvonenie telefónu v izbe. V prvom momente mi napadlo, kto mi preboha volá do hotela ? Zodvihol som a ozval sa Stankin hlas, že vraj či platí tá ponuka na opateru o jej boľavé nohy. Povedal som že samozrejme a od radosti som myslel že vyskočím až po plafón. Pre istotu som so sebou vzal niveu na masáž a letel som ako blázon o dve izby ďalej, doslova k Stankiným nohám. Zaklopal som a ozvalo sa ďalej. Sedela v posteli a ako som ja vošiel vstala a mne skoro vypadli oči z jamiek. Mala na sebe pyžamové tričko a kraťasy. Proste nádhera.

Prešla okolo mňa, zamkla izbu a vrátila sa do postele. Začala sa ospravedlňovať, že je taká drzá, ale že tá masáž vo vlaku sa jednoducho nedá zabudnúť a že ju strašne bolia nožičky. So slovami, že to je v úplnom poriadku som si kľakol k posteli a začal masírovať jej krásne nôžky. Snažil som sa ako som len vedel aby bola spokojná. Po nejakom čase som ju požiadal aby si ľahla na brucho a pokračoval v masáži hebkých chodidiel a aj prštekov. Sedel som na zemi a pomaličkými ťahmi som masíroval hebučké a voňavučké Stankine chodidielka. Splnil sa môj dávny sen. Mal som v rukách nádherné skvosty krásnej ženy a mohol som z blízka nasávať ich vôňu. Po hodnej chvíli maznania sa s jej nožičkami sa mi zdalo že zaspala. Chvíľu som počúval ako pravidelne dýcha a dostal som bláznivý nápad. Nápad sa v okamihu zmenil na obrovské nutkanie. Nutkanie dotknúť sa Stankiných nožiek jazykom. Jemne som jazykom prešiel pomedzi svoje masírujúce prsty po hladučkej päte a prenikol mnou elektrizujúci pocit. Po chvíli som sa odvážil to zopakovať a dotkol som sa jazykom postupne každého pršteka na oboch nôžkach. Zdalo sa že spí a tak som sa osmelil a pripojil som jemné bozky a kvôli maskovaniu som ju neprestajne masíroval. Keď zrazu zdvihla hlavu tak som sa zľakol a prestal ju bozkávať. Dotkla sa nohou môjho líca a povedala pokračuj. Začal som jej chodidlá bozkávať náruživejšie a pomaly som sa presunul ku krásnym kotníkom, načo ma Stanka nohami usmernila späť k chodidlám. Po chvíľke mi pošepla že jej je zima na nôžky. Ľahol som si na koniec postele hlavou k jej nôžkam a zakryl nás perinou. Sen! Bozkával a olizoval som nádherné nôžky. Pri druhom pokuse posunúť sa vyššie cez kotník k lýtku, som bol zase usmernený jej nôžkami späť. Radšej som nepokúšal osud a dýchal jej na chodidielka ďalej. Ani neviem kedy som zaspal, ale keď som sa prebudil a zorientoval, zistil som že to nebol len sen a že mám pri ústach tie najkrajšie nôžky aké som kedy videl. Poškuľoval som po nich niekoľko rokov a teraz som ich mohol bozkávať. Neuveriteľné. Pozrel som na hodiny. Bolo pol šiestej ráno a o šiestej sme sa dali zobudiť. Ležal som a bozkával Stankine nohy a čakal som pokiaľ sa zobudí.

Keď sa zobudila a začala sa na posteli naťahovať skoro ma z nej skopla. Prudko sa posadila a odkryla perinu. Trošku prekvapene sa na mňa pozerala a s milým úsmevom ma privolala k sebe. Prišiel som k nej zboku postele a po kolenách a ona sa usmiala ešte viac a dala mi pusu. Bol som v siedmom nebi. Povedal som jej že už je čas aby sme sa pripravili na raňajky a Stanka mi poďakovala za báječnú starostlivosť o jej nôžky. Po ceste k dverám som jej povedal že nemá začo, kedykoľvek. Išiel som sa pripraviť a celý čas som nevedel čo si mám o tom myslieť. Mal som ohromnú radosť, ale aj veľmi zmiešané pocity. Páčim sa jej, alebo to na mňa len hrá a potom ma odkopne. Je veľmi, veľmi pekná a mužov si môže vyberať. Uvidíme. Máme pred sebou ešte štyri dni, to znamená tri noci služobky. Nič také intenzívne som ešte nezažil a nebol som si istý či ešte niekedy zažijem. Uvidíme.

Pokračovanie.
Deluxe.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Cesta domov
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2024 | zatím žádný komentář
Masáž 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.07.2023 | zatím žádný komentář
Masáž 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.05.2023 | zatím žádný komentář
Žena v kardigane - 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2023 | 1
Vagabund 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
11.03.2023 | zatím žádný komentář
Vagabund 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
06.02.2023 | zatím žádný komentář
Zrodenie fetišistu.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.01.2023 | 2
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2
Na brigáde 5.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.10.2022 | zatím žádný komentář
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.05.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
16.04.2022 | 5
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6
Prevýchova.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.11.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Prichytený IV
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.09.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Oslava maturity
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.01.2013 | 17
Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
V obchode
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.11.2012 | 23
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Liečebný pobyt
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.10.2012 | 17
Prekvapenie
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.10.2012 | 19
Autobusom na dovolenku
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.09.2012 | 20
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
Študent
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.09.2012 | 31
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.08.2012 | 36
Lyžovačka na horách.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.08.2012 | 14
Šéfka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.07.2012 | 28
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Dievča od vedľa
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.06.2012 | 19
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Butik IV.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
23.05.2012 | 4
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Stopárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.04.2012 | 6
Tvrdý trest
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2012 | 11
A co když je to pravda...
Obrázek uživatele Tester Tester
20.03.2013 | 49
Žena v kardigane - 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2023 | 1
Sekretářka mého šéfa
Obrázek uživatele Sigaran Sigaran
13.07.2019 | 3
Pracovní choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.08.2016 | 10
Posedlost footfetishem
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
22.10.2016 | 17
Co je v domě, není pro...
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 1
Návštěva restaurace I. (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
11.07.2016 | 5
Splneny pancuskovy sen
Obrázek uživatele Silonkar Silonkar
20.03.2012 | 7