Konečne som zmaturoval. So spolužiakmi sme sa dohodli, že hneď v piatok po maturách pôjdeme na chatu a riadne to oslávime. Teda so spolužiakmi. Len taká malá skupinka siedmych najlepších kamarátov. Tri babenky a štyria chalani. Ja som sa na to veľmi tešil, lebo v partii bola aj Miška, ktorá sa mi veľmi páčila a zdalo sa mi, že ani ja jej nie som ľahostajný.

Je to kočka, vysoká meter šesťdesiatpäť, sexi vyšportovaná postava, kučeravé špinavo blond vlasy. Vyšportované telo a jej krásne nožičky som priam zbožňoval. Od základnej školy robí džudo a ja som submisívny a snívam o tom ako ma krásna žena trápi a ponižuje. Miška je veľmi milá, inteligentná a sebavedomá v podstate už žena. Tých niekoľko príležitostí, keď nám v partii ukazovala nejaké hmaty z džuda a práve na mne, mi navždy utkvelo v pamäti. Keď mi páčila ruku, vyhŕkli mi slzy, a to mám skoro meter osemdesiatpäť a osemdesiatpäť kilo. V džude nemala žiadny cit a keď niečo ukazovala, tak to naozaj stálo za to. Tých niekoľko chvíľ bolesti sa na niekoľko rokov stali základom mojich snov, v ktorých samozrejme vystupovala Miška ako moja pani, ktorej ležím pri nohách.
[block:ad=89]

Predstavoval som si ako jej bozkávam nohy. Ako na mne trénuje džudo. Veľmi som sa tešil na tú chatu. V piatok poobede sme sa vypravili na chatu. Bola to práve Miškina chata, teda jej rodičov. Najprv sme si pripravili proviant a niečo na pite, zatopili v kozube a potom sme si v pohodičke posadali ku kozubu a pili a bavili sme sa. Ja som sedel na zemi vedľa kresla kde sedela Miška a ešte jeden spolužiak sedel na zemi vedľa kresla s frajerkou. Niekedy po polnoci, už sme toho dosť popili, si Miška prekladala nohu cez nohu a šibrinkovala mi nôžkou v botaske okolo nosa. Keď si ju prekladala tretí krát tak som jej povedal, že ešte raz a zahryznem sa do nej. Smiali sme sa a po chvíli si Miška zase preložila nohu. Chytil som ju za ňu a zakusil sa jej do špičky botasky. Asi som do toho dal veľa sily, lebo zjojkla a vyhŕkli jej slzy. Vynadala mi do somárov a schuti sme sa na tom zasmiali. Ani neviem, kedy sme skončili, ale keď som sa zobudil, ležal som v posteli, a vonku bola tma.

Ako som sa dostal na poschodie si nepamätám. Vstal som a zišiel dole. Nikde nikto, len Miška driemala v kresle. Všade bolo upratané. Dotkol som sa jej kolena a to bola chyba. V okamihu sa mi rozmazal obraz a ležal som na zemi s vykrútenou rukou a jej nôžkou v botaske na krku. Chvíľu sa na mňa prekvapene pozerala a keď sa úplne prebrala, pritlačila ešte viac a s úsmevom kráľovnej povedala „ popros !“. bolesť bola taká ohromná, že som ani sekundu neváhal. „No vidíš, že vieš“ dodala. Potom mi povedala, že zatiaľ, čo ja som tvrdo spal, sa všetci rozišli a ona stihla upratať. Opýtal som sa prečo ma nezobudila, bol by som jej pomohol. Skúšala to, ale neúspešne. Dali sme si kávu a spomínali na včerajšiu zábavu. Domov sa jej nechcelo a tak sa rozhodla, že ostane ešte jeden deň. A aspoň sa poriadne vyspí a oddýchne si. „Zajtra síce mám tréning, ale vykašlem sa na neho“ povedala na záver. Toto bola moja jedinečná šanca. Opatrne som sa opýtal „vadilo by ti, keby som ostal a strážil ťa ?“ Pozrela mi do očí a povedala, dobre, ale budeš moja ochranka a služobník a budeš ma počúvať na slovo. Páčilo sa mi to a tak som okamžite súhlasil.

Priložil som do kozuba a išiel som sa osprchovať. Keď som sa vrátil sedela ešte v kresle kde som ju nechal. Kázala mi otvoriť víno. Popíjali sme a bavili sa. Zrazu si Miška zívla a skonštatovala, že by sme mali ísť spať. Vstal som a vybral sa hore. Zastavila ma otázkou „ hádam nechceš aby som hore išla pešo ?“ chvíľu som na ňu nechápajúc pozeral a potom mi došlo. Prišiel som ku kreslu a kľakol si na štyri. „madam, dovoľte mi aby som vás odviezol do vašej spálne“ povedal som a ona si na mňa normálne sadla ako na koňa a povedala „poďme“. Bol som ako v tranze a jej váhu som ani necítil. Prišiel som ku schodom a Miška si pod mojim bruchom prekrížila nohy a stlačila ma aby zo mňa nespadla. Pozrel som hore na schody a nebolo mi všetko jedno. Po chvíli trápenia sa som schody s Miškou „v sedle“ zvládol. Doviezol som ju až k veľkej posteli. Zosadla a poškrabkala ma po hlave ako koníka. Sadla na posteľ a nastavila mi nožičky.

„Zobuť !“ zavelila a ja som ju začal zobúvať a vdychovať jej pot, mala na nožičkách tie isté botasky ako včera. A bolo to aj cítiť. Vôňa potu bola intenzívna ale nie nepríjemná. Tak báječne môžu voniať len spotené ženské nožičky. Ľahla si. Vták mi stál ako sťažeň. Ešte že som mal pevné rifle. Čakal som ako ďaleko to zájde. „aj ponožky“ ozvalo sa s postele. Ako som jej sťahoval vlhké ponožky, pri ľavej nohe sikla od bolesti. A potom som si všimol krvavú podliatinu na Miškinom palčeku. Boli to moje zuby. Rozpomenul som sa ako som jej včera zakusil do botasky. Asi som to fakt prehnal. Začal som jej fúkať na palček. Sadla si. Pozrela sa potmehúdsky na mňa a povedala „potrebovali by umyť“. Vstala a aj mne pokynula aby som vstal. Na posteli som sa ocitol behom jediného žmurknutia. Pristál som na bruchu a v okamihu mi sedela na chrbte a moje ruky vystreté za chrbtom mi páčila od chrbta. To vám je bolesť. Chvíľu po mne poskakovala, pričom mi vždy tlačila na ruky až som si myslel že mi ich vykĺbi. Nevidel som čo robí, lebo som mal hlavu zatlačenú do periny. Keď tlak na moje ruky povolil a ja som konečne odlepil hlavu so slzami bolesti v očiach, zbadal som pred sebou na posteli hodené jej nohavice. Už viem čo bolo to poskakovanie po mojom chrbte. Otočil som hlavu na bok aby som
Mišku videl, ale hneď som dostal facku jej od potu lepkavým chodidielkom, tak som ju otočil späť. Natiahla mi moje ruky okolo môjho tela a presadla si chrbtom k mojej hlave.
[block:ad=90]

Nohami mi tlačila ruky k telu, takže som nimi nemohol hýbať a chodidielka mi podstrčila pod tvár k ústam. „Môžeš mi ich očistiť“ povedala a dodala „jazykom, samozrejme“. „To máš za ten kusanec.“ Neveril som vlastným ušiam. Začal som jej chutnučké, lepkavé chodidielka čistiť jazykom a chuť jej spotených nožičiek bola proste úžasná. Pre mňa to nebol trest. Pre mňa to bola cesta do raja. Lízal som jej medzierky medzi zlatučkými prštekmi a celé hebké chodidlá. Cmúľal som pršteky, jeden po druhom a jemne som jej hrýzol celé chodidielka. Mala neskutočne hebkú pokožku ešte aj na pätách. Báseň. Začal som šalieť a otáčal som hlavu zo strany na stranu, len aby som jazykom dočiahol čo najďalej, aby som jej olízal čo najviac jej pokožky. „Ale, ale“ ozvala sa.

„Nejako si sa nám rozparádil, nejako ti zachutili moje nohy.“ Vstala a so slovami „ostaň, dostala som nápad.“ Odišla. Po chvíli sa vrátila a a na moje počudovanie doniesla spacák. Nechápal som, lebo na posteli boli periny. Kázala mi vyzliecť sa, že ideme spať. Ani ten náhly koniec som nemohol pochopiť. Položila na posteľ spacák a v momente keď zips s dvoma vozíčkami otvorila od vrchu do polovice vaku a druhým vozíčkom otvorila ten vak na spodnej strane a kázala mi strčiť tam hlavu, som pochopil jej rafinovaný nápad. Strčil som hlavu do vaku a ona zatiahla zips až k môjmu krku. Potom si aj ona ľahla do spacáka, ale z opačnej strany, takže ja som mal v spacáku iba hlavu a na nej skončili Miškine chodidlá. Masírovala mi prštekmi tvár a ja som ich lízal a cmúľal. V tom spacáku sa mi ťažko dýchalo, ale povedal som si že to vydržím aj keby som sa ráno nemal zobudiť. Do toho teplého a ťažkého vzduchu sa zrazu ozvalo niečo čo som ešte nikdy nepočul. Áno, bol to ženský prd. Dlhy a intenzívny. Mišku som tlmene počul. Povedala „ups!“ Je to zvláštne, ale bolo to veľmi vzrušujúce. Noc som našťastie prežil. Ráno som bol zobudený masážou tváre, nie práve najjemnejšie urobenou Miškinými nožičkami. Okamžite som ich zasypal bozkami. Po chvíli Miška rozpisovala spacák a ja som sa mohol nadýchať čerstvého vzduchu. Bolo to osviežujúce. Ležala na chrbte a pri svojich nožičkách mala moju hlavu. „Vždy sa ti páčili, čo ?“ opýtala sa zrazu a mne chvíľu trvalo pokiaľ mi došlo o čom rozpráva.

Zaskočila ma. „Áno, celú školu som sa každé ráno tešil, že ťa uvidím a celý čas som dúfal, že sa mi podarí nejakým spôsobom pobozkať ti aspoň jednu nožičku.“ „Nechala som ťa dlho čakať. Sledovala som ťa každý deň. Som rada že si to nevzdal.“ Svoje slová doplnila tým, že ma začala nožičkami otáčať a za hlavu a krk posúvať hore pomedzi svoje krásne tvarované nožičky. Keď som mal hlavu nad jej kolienkami, tak mi nohami stlačila krk. Bolelo to ale ani som sa nepokúsil brániť sa. Jednak by to nemalo zmysel a jednak mi to robilo dobre. Chytila ma rukami za vlasy a pritiahla si moju hlavu medzi stehnami až do rozkroku. Ucítil som mix neskutočne vzrušujúcich vôni. Vôňa Miškinho potu, moču a vlhkej jaskynky ma doslova ochromila. Vrtela zadočkom a mojimi ústami si masírovala cez sexi gaťky svoje lono. Nič také som nikdy nezažil. Začal som ju bozkávať a pokúsil som sa zapojiť aj jazyk. Odrazu prestala. „Kde sa tak ponáhľaš? Máme kopec času. Teraz sa venuj mojej boľavej nožičke.“ A dosť tvrdo ma skopala k jej chodidielkam. Bozkával som ich, cmúľal jej pršteky a okusoval pätičky skoro celé doobeda. Poobede sme dopratali chatu a pobrali sme sa domov. Až pred vchodom, keď som sa s Miškou lúčil som dostal prvú pusu. Bola úžasná. Už sa neviem dočkať ďalšieho „rande“.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Masáž 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.07.2023 | zatím žádný komentář
Masáž 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.05.2023 | zatím žádný komentář
Žena v kardigane - 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2023 | 1
Vagabund 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
11.03.2023 | zatím žádný komentář
Vagabund 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
06.02.2023 | zatím žádný komentář
Zrodenie fetišistu.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.01.2023 | 2
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2
Na brigáde 5.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.10.2022 | zatím žádný komentář
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.05.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
16.04.2022 | 5
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6
Prevýchova.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.11.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Prichytený IV
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.09.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
V obchode
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.11.2012 | 23
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Liečebný pobyt
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.10.2012 | 17
Prekvapenie
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.10.2012 | 19
Autobusom na dovolenku
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.09.2012 | 20
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
Študent
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.09.2012 | 31
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.08.2012 | 36
Lyžovačka na horách.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.08.2012 | 14
Šéfka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.07.2012 | 28
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Služobná cesta - I.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.06.2012 | 9
Dievča od vedľa
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.06.2012 | 19
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Butik IV.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
23.05.2012 | 4
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Stopárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.04.2012 | 6
Tvrdý trest
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2012 | 11
Popelka a malér
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
25.05.2020 | 1
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Párty 2.časť
Obrázek uživatele ffph ffph
03.04.2012 | 4
Setkání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
16.09.2013 | 38
Študent
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.09.2012 | 31
Peťa
Obrázek uživatele Vilém Vilém
05.04.2016 | 8
V čekárně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.12.2018 | 7
Hra na stopovačku
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2019 | 4