Sedel som pri počítači a čumel do monitorov. Som programátor a denne presedím pri monitoroch kopu času. Pretiahol som si stuhnuté ramená a krk. Snažím sa dosť športovať, ale keď končím nejaký projekt, tak sedím pri počítači skoro v kuse. Na šport nemám vtedy čas. Bola už hlboká noc, skončil som prácu a chystal sa do postele, ešte pred tým som si ale chcel pozrieť nejaké obrázky ženských nôh. Som nimi posadnutý, milujem dotýkať sa ich, bozkávať ich. Mám tridsať rokov a som sám, moja posledná priateľka nemala veľmi v láske, keď som sa dotýkal jej chodidiel a už vôbec nie, keď nebola osprchovaná. Nevedel som jej vysvetliť, že tak sa mi to páči najviac, keď ich má spotené a ešte k tomu v pančuškách. Škoda. Prezeral som si rôzne obrázky a videa skoro hodinu. Bol som silno vzrušený, pobral som sa do postele.

Ráno som vstal a prvé čo som cítil bola bolesť v krku a chrbte. Sedel som hodnú chvíľu na posteli. Po sprche som si urobil kávu a predtým ako som si sadol k počítaču, som zabehol vybrať schránku. Pár listov a pozdravov zakrývala kopa letákov, ako vždy. Blížili sa Vianoce a rôzne obchody a firmy sa predbiehali pri reklame. Hodil som celú kopu na stôl tak prudko, že sa jeden z letákov vzniesol do vzduchu a spadol pod stôl. Zodvihol som ho, reklama ma zaujala, bola to reklama nejakej masérky, ktorá príde k vám do domu. Chvíľu som sa na ten leták pozeral, napadlo ma, že si to vyskúšam. Odložil som ho k počítaču a pustil sa do práce. Je utorok a ja mám do konca týždňa čo robiť.

Bol obed, prerušil som sedenie pred monitormi a premýšľal, kam skočím na obed. V rámci pohybu som chcel vymeniť donášku za prechádzku, ešte pred tým, ako som vyšiel z domu, som zavolal na číslo z letáku na masáž. Ozval sa milý ženský hlas a dojednali sme sa na šiestu večer. Vytešený som sa vybral do čínskej reštaurácie, ktorá bola asi desať, pätnásť minút cesty od môjho domu. Mám tridsať, ale v práci sa mi dobre darí, programujem už od vysokej školy, zarobil som si na dom a auto, mám chalupu v horách. Som spokojný so svojim životom, chýba mi len žena, s ktorou by som ho mohol zdieľať.
Po obede som pracoval, bol už večer, keď ma vyrušil zvonček pri dverách, otvoril som a pozeral sa do krásnych smaragdovozelených očí, najkrajšej ženy na svete. Stál som tam bez slova, „dobrý večer, prišla som masírovať, teda ak som tu správne,“ ozvala sa milým hlasom, krásna neznáma. Spamätal som sa, „áno, samozrejme, nech sa páči, poďte ďalej,“ pozval som ju, pomohol som jej s rozkladacím masérskym stolom. Vošla dovnútra a na moje prekvapenie sa za dverami prezula, vyzula si čižmičky a obula si korkáče, ktoré si so sebou doniesla. Na rozkošných nožičkách mala pančušky, chvíľu som zízal na jej pršteky. Rýchlo som sa spamätal. Viedol som ju do haly. Rozložila si stôl a pri tom sme sa rozprávali, pýtala sa ma aký mám problém, vysvetlil som jej čo robím a čo ma bolí. Bola odo mňa nižšia, mala nádhernú postavu, tmavé vlasy, a čo sa mi najviac páčilo, krásne, rovné nohy, končiace sa pevným zadočkom. Musel som si dávať pozor, aby som nepozeral ako úchyl. Osmelil som sa a opýtal sa jej, „prepáčte madam, nebojíte sa takto chodiť k cudzím ľuďom? Čo keby sa vám niečo stalo?“ otočila sa ku mne, nádherne sa usmiala, „nevolajte ma madam, som Joyce, a nebojte sa, viem sa brániť a mám účinný mechanizmus na kontrolu, či som v poriadku, detaily si ponechám.“ Ozrejmila mi, „som Thomas, Tomy, skrátene, teší ma Joyce.“ Pokynula mi aby som sa zobliekol a ľahol si na stôl. Trochu som sa obával, či taká drobná, jemná žienka, dokáže pomasírovať moje svaly. Obával som sa zbytočne, zjavne vedela ako na to a o chvíľu som stonal od bolesti pod jej rúčkami. Dierou v masérskom stole, v ktorej som mal tvár, som pozoroval jej krásne chodidlá. Obchádzala okolo stola a ja som sa nevedel vynadívať, keď sa naťahovala a stála na špičkách, mal som možnosť zahliadnuť jej pätičky a časť podošvy. Jej chodidlá boli božské, musel som si dávať obrovský pozor, aby som sa nevzrušil pri myšlienkach na jej nohy. A mal som čo robiť. Masáž trvala hodinu a ja som si aj napriek bolesti, ktorú mi táto žena spôsobovala, prial, aby sa to nikdy neskončilo.

„Hotovo, na dnes by to stačilo, váš chrbát je naozaj stvrdnutý a krk máte samú hrudu. Bude to chcieť niekoľko krát zopakovať, navrhujem dvojdňový interval, na začiatok. Teda ak máte záujem.“ Povedala Joyce a pomohla mi posadiť sa a zísť zo stola. „Žiadne prudké pohyby, aspoň do zajtra, upozorňujem vás, že to možno zajtra bude trochu kruté, ale ste chlap, prežijete to.“ Páčilo sa mi jej sebavedomé správanie. Naučeným pohybom, raz dva zložila stôl. „Ja vám veľmi pekne ďakujem Joyce, dúfam, že mi to pomôže. Môžeme sa dohodnúť na pozajtra večer?“ vybrala z tašky diár, „áno, mám voľné termíny,“ poznačila si ma, „takže prídem vo štvrtok o šiestej.“ Pozrela na mňa svojimi nádhernými očami, uvedomil som si, že je to naozaj krásna žena. Zahrkotalo mi v bruchu. Na prvý pohľad som sa zaľúbil do masérky. No paráda. Odprevadil som ju k dverám, rozlúčili sme sa. Odišla.

Sedel som pri počítači a premýšľal, myslel som na Joyce, nevedel som ju dostať z mysle. Po chvíli ma napadlo, že som jej vlastne nezaplatil. Hneď som jej zatelefonoval, zodvihla so slovami, „dobrý večer Tomy, stalo sa niečo? Je vám zle?“ opýtala sa hneď s obavou v hlase, „nie Joyce, som v poriadku, len som si spomenul, že som vám nezaplatil,“ „to nevadí, nič sa nedeje, zaplatíte vo štvrtok,“ odvetila, „dobre, ďakujem Joyce, dobrú noc vám želám.“ „Dobrú noc aj vám Tomy.“ Ešte hodnú chvíľu som len tak sedel s telefónom v ruke. Zaspával som s myšlienkou na Joyce, na jej nádherné labky, smaragdovo zelené oči.
Ráno som vstal, teda lepšie povedané, zobudil som sa a pocítil som účinky včerajšej masáže. Zdalo sa mi, že sa ani nepostavím. Bolel ma každučký sval od zadku až po temeno hlavy a hlava samotná tiež. Ťažko som sa postavil, sprcha, káva. Taká moja ranná klasika. Počas dňa bolesti ustúpili. Večer som zase zaspával s myšlienkou na Joyce.

Konečne je štvrtok, už od včera som ako na ihlách, neviem ako vydržím celý deň, do večera sa asi zbláznim. Nevedel som sa sústrediť na prácu, každú chvíľu som myslel na Joyce, chcem ju večer po masáži pozvať na kávu, dúfam, že bude súhlasiť. Ani neviem, či niekoho nemá, veď som ju videl len jeden jediný raz, musím sa to dozvedieť, želal som si aby bola singl ako ja. Pred šiestou som chodil po dome ako zmyslov zbavený, bol som veľmi nervózny, každú chvíľu som pozeral von oknom. Konečne prišla, letel som k dverám a pozval ju. Vošla a prezula sa do korkáčov. Tentoraz mala na nožičkách len tenučké pančuškové ponožky, také kratučké, pod členky. Rezkým krokom prešla do izby a rozložila stôl. „Tak ako po masáži?“ opýtala sa s úsmevom. Zasmial som sa, „ak vám mám povedať pravdu, včera ráno som myslel, že zomriem, bolel ma celý človek!“ odvetil som jej, zasmiala sa, „vy chlapi ste ale pekné padavky, trošku sa vás dotkne jemná žena a celý deň plačete.“ Skonštatovala a poklepala po stole, „poďte padavka!“ prepálil som ju naoko nazlosteným pohľadom, usmievala sa, vyzliekol som si tričko a zaľahol som. Tvár natlačená do otvoru v stole a oči natlačené na jej chodidielka, doslova, išiel som si ich vyočiť, fascinovali ma jej chodidielka, svaly na nich hrali, keď chodila okolo stola a sem tam sa postavila na špičky. Ten pohľad bol úchvatný, jej nádherné, dlhé pršteky boli božské. Celú hodinu som sa kochal týmto nádherným výhľadom. Joyce masírovala bez slova, na konci sa ozvala, „cítim, že niektoré platničky nie sú na svojom mieste,“ vzala z tašky plachtu, podišla k stene a natiahla plachtu na zem, pozrela na mňa, „pomôžem vám?“ opýtala sa, pochopil som narážku a v okamihu som sa premiestnil, ľahol som si na brucho, „budete dýchať pomaly a zhlboka, keby to bolo na vás veľa, dajte mi vedieť,“ zamumlal som na súhlas a čakal čo sa bude diať. Joyce sa na môj chrbát jednoducho postavila, zaprašťalo mi v ňom. Urobila po ňom pár krokov a zišla, postavila sa tesne k mojej tvári, cítil som vôňu jej nožičiek, to bolo niečo úchvatné, zamrvila prštekmi, „musím si vyzuť ponožky, šmýka sa to, dúfam, že vám to nevadí.“ „Nie, samozrejme, že nie,“ odvetil som jej, stiahla si ich a pustila na zem, dopadli tesne vedľa mojej hlavy. Teraz neviem, neuvedomila si to, alebo to urobila nárokom? Vlastne mi to bolo jedno, cítil som vôňu jej spotených nožičiek a veľmi ma to vzrušovalo. Neskutočne sa mi tá vôňa páčila. Joyce znova vyšla na môj chrbát a začala mi ho masírovať svojimi chodidielkami.

Po chvíli podišla k môjmu krku, „jemne ma kopla prštekmi do líca, „dýchajte pravidelne, výdych, nádych,“ pokynula mi a ja som sa hneď prispôsobil, postavila sa chodidlami okolo mojej chrbtice a keď som vydýchol, jemne hupla a vo mne zaprašťalo, takto mi po centimetroch prešla celú chrbticu, za každým výdychom hupla a vo mne to prasklo. Keď skončila zišla zo mňa, postavila sa k mojej tvári, „opatrne sa otočte na chrbát,“ zavelila a ja som sa pomaly otočil, dychčal som ako po behu. Pozeral som hore, do jej usmiatej tváre, žmurkla na mňa a jednoducho sa postavila na moju hruď. Vytlačilo to zo mňa vzduch, prešľapovala po mojej hrudi a ja som sa kochal pohľadom na bohyňu stojacu na mojej hrudi. Bola nádherná, cítil som ako moje vzrušenie narastá. Ostala nehybne stáť, čakala pokiaľ vydýchnem a hupla, ruplo vo mne, otočila sa, stála hebkými pätičkami pri mojom krku, znovu hupla a znovu vo mne puklo. Zase sa otočila a ešte raz hupla, tentoraz sa nič neudialo. Pozrela na mňa opierajúc sa rukou o stenu, „dúfam, že ste v poriadku, ale cítila som, že vo vás niekoľko krát puklo, zajtra by to malo byť omnoho lepšie,“ povedala stále stojac na mojej hrudi, „Joyce, to bolo super, ďakujem vám,“ odvetil som jej s menšími ťažkosťami a potom som dostal nápad, „smiem sa im poďakovať?“ pozrela na mňa udivene, asi nie celkom chápala čo chcem, ale aj tak prikývla, ja som jej uchopil ľavú nohu za členok a jemne ju začal dvíhať, povolila ju a nechala ju napospas mojim rukám, pomaly som si jej hebučkú podošvu priložil k ústam a dal jej dlhý bozk priamo na stred, vrátil som jej nohu späť a vzal druhú, dostala rovnakú pusu, Joyce nenamietala, len na mňa uprene hľadela, skúsil som pokračovať, rukou som nahmatal jej ponožtičky vedľa mojej hlavy a znovu jej chytil nohu, dal som jej ešte jednu pusu a natiahol jej na ňu ponožku, ešte jedna pusa a vzal som druhú nohu, procedúra sa opakovala. Hebkosť pokožky ma fascinovala, musel som vynaložiť všetko úsilie, aby som jej nezačal bozkávať chodidlá milimeter po milimetri. Nevedel som, či som neprestrelil, ale nenamietala, myslím, že keby sa jej to nepáčilo, už by mi to povedala. Zišla zo mňa, podala mi ruku, „pomaly, žiadne prudké pohyby!“ pomohla mi sadnúť si, „chvíľu si poseď a potom choď na kolená a pomaly sa postav,“ prešla k tykaniu, páčilo sa mi to. O chvíľu som stál, cítil som sa ako znovuzrodený, Joyce skladala svoj prenosný stôl, „Joyce, smiem vás pozvať na kávu, alebo čaj?“ Pozrela na hodinky, „žiaľ, len tak tak stihnem ďalšieho zákazníka,“ povedala a ja som v jej hlase počul smútok. Až mi podskočilo srdce, tešil som sa, aj keď ma odmietla, ten tón v jej hlase ma veľmi potešil. Otočila sa na odchod, „prídem v sobotu o štvrtej,“ dodala a ja som celý natešený podišiel k nej, stála pred dverami, akosi automaticky som si kľakol a chytil jej nohu za členok, oprela sa rukou o moju hlavu a ja som ju prezul, druhú nohu mi ponúkla sama. Vstal som a hanbil som sa, pozeral som do zeme, „v sobotu mám len teba, trošku ponaťahujeme kĺby, zdáš sa mi stuhnutý,“ jej slová mi neskutočne zlepšili náladu. Usmial som sa, „ďakujem Joyce, veľmi sa teším,“ rozlúčili sme sa a Joyce odišla. Stál som pri dverách až pokiaľ jej auto nezmizlo za rohom. Zatvoril som dvere a oči mi padli na jej korkáče, zabudla si ich. Zodvihol som ich a priložil si ich k nosu, nasal som jej vôňu, podlomili sa mi kolená. Rýchlo som sa poobzeral, neviem prečo, veď som bol doma a sám, priložil som jazyk k lesklej stope po jej prštekoch a tá božská, slaná a elektrizujúca chuť ma ochromila. Priniesol som si ich k stolu a ešte niekoľko minút si užíval jej vôňu a chuť. Dnes som išiel spať zavčasu, v posteli som dlhú dobu myslel na Joyce a zaspal som s rukou v rozkroku.

Delluxe.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Cesta domov
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2024 | zatím žádný komentář
Masáž 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.07.2023 | zatím žádný komentář
Žena v kardigane - 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2023 | 1
Vagabund 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
11.03.2023 | zatím žádný komentář
Vagabund 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
06.02.2023 | zatím žádný komentář
Zrodenie fetišistu.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.01.2023 | 2
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2
Na brigáde 5.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.10.2022 | zatím žádný komentář
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.05.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
16.04.2022 | 5
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6
Prevýchova.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.11.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Prichytený IV
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.09.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Oslava maturity
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.01.2013 | 17
Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
V obchode
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.11.2012 | 23
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Liečebný pobyt
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.10.2012 | 17
Prekvapenie
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.10.2012 | 19
Autobusom na dovolenku
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.09.2012 | 20
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
Študent
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.09.2012 | 31
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.08.2012 | 36
Lyžovačka na horách.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.08.2012 | 14
Šéfka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.07.2012 | 28
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Služobná cesta - I.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.06.2012 | 9
Dievča od vedľa
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.06.2012 | 19
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Butik IV.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
23.05.2012 | 4
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Stopárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.04.2012 | 6
Tvrdý trest
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2012 | 11
Pracovní choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.08.2016 | 10
Ponožky a spolužačka
Obrázek uživatele Postel Postel
12.10.2016 | 10
Divadlo
Obrázek uživatele Kapo Kapo
04.02.2012 | 11
V robote
Obrázek uživatele pirin pirin
10.11.2013 | 33
Školní kabinet a půda -...
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
20.10.2015 | 17
Tvrdý trest
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2012 | 11
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
RISK JE ZISK
Obrázek uživatele VansAndNylons VansAndNylons
16.02.2020 | zatím žádný komentář