Pracujem ako výpočtový technik v jednej veľkej firme. Na oddelení sme len dvaja, ja mám na starosti hardware a moja šéfka slečna Janka, ktorá sa stará o software. Ja mám 36 a ona 29 rokov. Veľmi jej lichotí keď ju oslovujem slečna Janka.

Má neskutočne krásnu postavu a dlhé krásne nohy s nádherne tvarovanými lýtkami a chodidlami. Vždy ma nesmierne fascinovali ženské nožičky, a keďže som slobodný a bez záväzkov tak som doteraz len sníval o lízaní a láskaní nožiek nejakej krásnej ženy. Často som ostával v práci po pracovných hodinách a ukájal som svoju vášeň pri internete, kde som si vďaka rýchlemu pripojeniu pozeral klipy zamerané na footfetiš a na druhý môj sen a to facesitting a piss. Vždy keď som surfovanie skončil ,vymazal som históriu prehliadača v mylnej domnienke že to bude stačiť. Chyba lávky. Nanešťastie si moja šéfka každé ráno na svojom kompe pozerala na našom serveri kde všade som na nete bol. Dnes už môžem povedať že vďaka bohu, že to robila. Jedného krásneho dňa ma poprosila aby som ostal po práci a pomohol jej vybaliť nový počítač a pozapájal všetko čo treba. Nemám čo robiť a tak som samozrejme súhlasil.
[block:ad=89]

Mala na sebe sympatickú sukničku a na bosých nožičkách korkáče ktoré som bozkával a olizoval asi tisíckrát keď som tu bol sám. Asi tri hodiny sme nosili vybaľovali a zapájali káble. Pri zapájaní som vo všelijakých polohách ležal pod Jankiným stolom a nenápadne sledoval jej nožičky .Podávala mi káble a keďže sa pri tom musela naťahovať tak sa stávalo že stála na špičkách a ja som mal sto chutí vsunúť jazyk medzi jej nádhernú nôžku a korkáč. Bol som strašne vzrušený a vyhľadával som také nemožné polohy ,len aby som mal tvár čo najbližšie pri jej jemne spotených ,nádherne voňajúcich nožičkách. Bol som ešte pod jej stolom keď si sadla do svojho kresla .Keďže som bol obrátený chrbtom a zapájal ešte posledné káble tak som to veľmi nevnímal. Prebral som sa až keď povedala že ju strašne bolia nohy a že by potrebovala dokonalú masáž čo hneď doplnila tým že si na moje ramená vyložila svoje bosé nožičky. Neodvážil som sa ani pohnúť, zhlboka som vdychoval ich fantastickú vôňu .Začala ma nohami hladiť po krku a po hlave až sa jej prstíky začali zozadu prechádzať po mojej tvári. Zatvoril som oči a obliala ma nesmierna horúčava. Neviem ako dlho to trvalo ,stratil som pojem o čase a do reálu ma vrátila otázka že čo bude s tou masážou. Povedala to takým krásnym podmanivým hláskom že sa mi zatočila hlava. Nebol som schopný dostať zo seba jedno jediné slovo a tak som len prudko prikývol hlavou. Otočil som sa a začal som ju masírovať na nožičkách. Odrazu ich odtiahla a postavila sa. Zľakol som sa že je koniec. Ona len vstala ,zamkla dvere a zhasla svetlo a zatiahla žalúzie. Pozoroval som ako krásne si vykračuje .Bola ako anjel. Sadla si a zasvietila lampu na stole. Tá lampa vytvárala krásne intímčo. Nastavila mi nôžky a medovým hlasom povedala pokračuj. Išlo to ťažko lebo som nemal krém. Len čo mi to preblesklo hlavou ,začul som otváranie a zatváranie zásuvky na stole a jej krásna ruka mi podávala Niveu. Tak fantasticky a nádherne ako vonia nivea zmiešaná s vôňou potu ,nevonia nič na svete. Indián mi tlačil na rifle a ja som čakal že ich buď roztrhne alebo sa zlomí. Také vzrušenie som v živote nezažil. Bolo to fantastické.
[block:ad=90]

Za celý ten čas som nepovedal ani slovo. Po chvíli ma požiadala aby som ju masíroval jazykom a jednu nôžku zodvihla k mojím ústam a druhú mi položila do rozkroku a jemne mi po ňom začala jazdiť hore dolu. Ja som sa pustil do lízania tej najkrajšej nôžky na svete. Na tú jemne slanú chuť nikdy v živote nezabudnem. Keď si vymenila nožičky a celú špičku mi natlačila do úst nevydržal som a vytiekol som. Strašne som sa zahanbil. Z Janky vybehlo "jej to je krásne" a druhou nožičkou ma masírovala ďalej. Posunula sa na svojom kresle na kolečkách do zadu a prstom ma volala k sebe. Prišiel som k nej na kolenách a až teraz som si všimol že má sukničku vytiahnutú hore až k pasu. Prisunula sa ku mne ,vyložila si nohy na moje plecia a pritiahla moju hlavu tak že som ústa a nos zaboril do čiernych vlhkých gatiek voňajúcich zvláštnou korenistou vôňou zmiešanou s vôňou potu a moču. Takto som ostal uväznený a tlak jej nôh bol silný ,taký silný že som sa nevládal odtiahnuť. Nahla sa nad mňa a zozadu mi chytila ruky, dala ich za môj chrbát a o chvíľu som na nich pocítil niečo studené. Nič som nevidel a ani nepočul. Až po chvíli som zistil že to sú putá. Oboma rukami ma chytila za vlasy a začala si mojou tvárou masírovať jaskynku. Po chvíli ma pustila, chcel som niečo povedať ale zastavilo ma jej gesto, keď si položila prst na ústa a povedala pssst. Položila ma na zem na chrbát a postavila sa jednou nohou na hrudník a druhou na ústa. Nemohol som sa nadýchnuť ,Janka si začala sťahovať gaťky a sukničku ,a mne to prešľapovanie po hrudníku a tvári nepôsobilo bolesť ale rozkoš. Bol som v siedmom nebi. Sadla mi na hrudník a do úst mi napchala svoje gaťky. Chvíľu sa vrtela svojím rozkošným zadočkom po hrudníku a pomaly sa posúvala ku krku až sa dostala rovno na môj krk. To ma začalo dusiť, vytiahla gaťka z mojich úst a posúvala sa ďalej. Keď mi dosadla na ústa a nos začala jazdiť po tvári a v čoraz dlhších prestávkach mi dávala na chvíľu možnosť nasať zmes vzduchu a jej vône. Začal som jej nesmelo jazykom prechádzať úchvatnú mušličku a riťku, podľa toho čo práve bolo na dosah. Lízal som ju odhadom pol hodiny ,keď sa urobila a pustila mi svoju sladkú šťavu rovno do úst a nosa. Celú som ju ešte očistil jazykom a ona sa posunula nižšie a sadla si na môj rozkrok. Vášnivo sme sa začali bozkávať. Potom si presadla a sadla si chrbtom k mojej tvári na môj krk. Rozopla mi nohavice a po jemnom maznaní sa z mojou pýchou, ho vzala do úst a začala ma pomaly sať. Mne pod hlavu podložila skrížené nôžky a zodvihla mi hlavu tak, že som mal rovno pred ústami jej krásnu riťku, ktorú som hneď začal obrábať jazykom. To bolo niečo nádherné. Neviem ako vycítila že to už na mňa ide , ale vždy v tom momente povolila a chvíľu počkala. Myslel som že sa zbláznim. Nakoniec ma vysala a vypila do sucha. Chvíľu na mne nehybne ležala a tak ako aj ja rýchlo dýchala.

Po chvíli sa postavila vybrala z kabelky silonky a otočila ma na brucho. Zviazala mi nimi nohy a priviazala mi ich k nohe stola. Obrátila ma späť na chrbát a potom si tak ako predtým kľakla nad moju hlavu tvárou k mojím nohám, zodvihla mi ju a nohy vsunula pod môj krk. Takže vlastne sedela v akomsi tureckom sede, s jaskynkou na mojich ústach a nohami prekríženými pod mojim krkom. To mi pôsobilo nesmiernu bolesť, myslel som ,že mi zlomí väzy. Ruky si vsunula okolo stehien k mojej hlave a pri ušiach mi prstami stlačila také zvláštne body, ktoré spôsobujú nesmiernu bolesť a tlakom svojich prstíkov ma prinútila otvoriť ústa naplno. Sedela mi na tvári a ja som ju lízal. Začal mi dochádzať dych a ja som sa začal hádzať.

Trošku sa nadvihla a počkala pokiaľ sa nadýchnem a keď som vydýchol znovu dosadla, tak to ma trápila asi pätnásť minút a pri poslednom výdychu to prišlo. Počkala pokiaľ úplne vydýchnem a dosadla, po asi desiatich sekundách mi začala močiť rovno do úst. Ak som sa nechcel zadusiť tak som to musel poctivo polknúť. Bolo to báječné. Ešte ma prinútila priviesť ju jazykom k orgazmu a potom ma pustila z objatia svojej riťky a nožičiek. Úplne vyčerpaný a v báječnej pohode som hneď zaspal. Keď som precitol ,bol som už rozviazaný. Janka sedela na kresle a nôžky mala vyložené na mne. Hneď jednu presunula k mojim ústam a ja som jej ju začal bozkávať. Opýtala sa ma či sa mi to páčilo. Povedal som jej že to bolo to najkrajšie čo som kedy zažil. Potom som sa dozvedel odkiaľ vie o mojom fetišizme. Prezerala si stránky kde som surfoval a potom si začala kontrolovať presnú polohu svojich korkáčov. Mala ten istý problém ako ja, a preto sa bála nájsť si chlapca. Bála sa čo by povedal keby zistil akú ma úchylku. Ja som mal ten istý problém. Teraz si žijeme ako v siedmom nebi.
Deluxe.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Cesta domov
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2024 | zatím žádný komentář
Masáž 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.07.2023 | zatím žádný komentář
Masáž 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.05.2023 | zatím žádný komentář
Žena v kardigane - 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2023 | 1
Vagabund 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
11.03.2023 | zatím žádný komentář
Vagabund 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
06.02.2023 | zatím žádný komentář
Zrodenie fetišistu.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.01.2023 | 2
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2
Na brigáde 5.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.10.2022 | zatím žádný komentář
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.05.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
16.04.2022 | 5
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6
Prevýchova.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.11.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Prichytený IV
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.09.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Oslava maturity
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.01.2013 | 17
Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
V obchode
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.11.2012 | 23
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Liečebný pobyt
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.10.2012 | 17
Prekvapenie
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.10.2012 | 19
Autobusom na dovolenku
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.09.2012 | 20
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
Študent
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.09.2012 | 31
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.08.2012 | 36
Lyžovačka na horách.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.08.2012 | 14
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Služobná cesta - I.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.06.2012 | 9
Dievča od vedľa
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.06.2012 | 19
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Butik IV.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
23.05.2012 | 4
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Stopárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.04.2012 | 6
Tvrdý trest
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2012 | 11
Moje švagrová Lenka
Obrázek uživatele Honor Honor
15.04.2016 | 6
Korkáče
Obrázek uživatele Milujem Silonky Milujem Silonky
15.07.2012 | 18
Cesta na ples
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
05.08.2015 | 25
Známá
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
07.08.2012 | 44
Brigáda
Obrázek uživatele footman footman
12.05.2012 | 12
Liečebný pobyt
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.10.2012 | 17
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Počítač
Obrázek uživatele Ruten Ruten
22.03.2012 | 5