Vnímal jsem hladkou kůži jejích prstíků dotýkající se mého čela. Vnímal jsem vůni její kůže linoucí se mi k nosu. Mísila se s vůní čokolády a slin. Nevím jak dlouho ten okamžik trval, ale zdál se nekonečně krásný. Tak opojný až hypnotizující. Seděl jsem na místě tak blízko veškerému požitku po kterém jsem toužil. Tělo dívky jenž ležela předemnou vybízelo k nejrůznějším požitkům. Já se ale nemmohl ani hnout. Jako můra lapená světlem vysel jsem v tom okamžiku zcela ovládaný očekáváním.

Nožka se začala pomalu posouvat a bříškem palečku mi přejížděla přes nos. Po levé tváři, bradě a nakonec rty. Přejížděla po nich jako by roztírala rtěnku. Zdálo se mi neuvěřitelné,že má tak hebkou kůži. Při tom všem jsem ucítil druhou nožku jak se dotýká mého mužství. V tu chvíly jsem vzrušením otevřel ústa a Terka využila příležitosti. Cítil jsem se skvěle. Vše bylo trochu naruby, ona pronikla do mě a já objal špičku nohy jazykem. Ocucával jsem prstíky a lehce sál paleček. Špička penisu mi zvhla v neutuchajícím vzrušení. Její nožka si hrála přejížděla po něm a roztírala kapičky.

Vyplázl jsem jazyk a nechal jí přejíždet po něm tlapkou. Nádhera. Konečně jsemm otevřel oči a spatřil nejprve její oči. Lačné, vášnivé a chtivé daru vnímání. Začal jsem jí po stehně roztírat čokoládu. Hladil jsem jí, masíroval a olizoval nožku. Pak druhou. Vzrušení ze mě odkapávalo. Potom se stalo něco neuvěřitelného.

Terky sebrala do rukou velký rozpouštějící se úlomek botky a prohnětla jej v rukách. Pak se ke mě napřímila a ukazováčkem mi udělala tečku na nose. Roztomilé. Úsměv. Její pak můj. Políbyla mě a přitom mě rukama chytla za p*nis. Celý ho omatlala rozteklou čokoládou. Věděla co dělá. Bylo to šíleně příjemné. Další polibek a její ruce na mých tvářích. Rozmázla po mě kakaovou hmmotu jako bych byl indián. Položila se a obě její nožky teď zpracovávali můj rozkrok. Senzace. Netrvalo dlouho a blížil se vrchol blaha. Bílé sp*rma se spojilo s tmavou čokoládou. Terky si přitáhla nožku a začla jí olizovat. Nyní mnou procházelo nepopsatelné uspokojení a zadostiučinění. Ale to nebyl konec. Její ústa se teď věnovala mému rozkroku. Vychutnávala si mě. Dnes jsme měli narozeniny oba.

Netrvalo dlouho a už mi zase stál. Nechal jsem jí chvíly si s ním hrát a pak jsem jí otočil na pejska. Rozhodl jsem se převzít iniciativu a realizovat další svoji představu. Klekl jsem si k ní a začal jemně jazykem dráždit její p*čku. Přitom jsem vsunul p*nis do oblouku mezi nožkami pokrytými zbytky čokolády a s*ermatu. Ona s nimi lehce pohybovala. Oba jsme vzdychali a kroutili se v rozkoši. Paráda. Holkq se udělala první. Zvolil jsem zásun a udělal jí znovu. Tentokrát společně.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

čokoláda 2/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
24.01.2017 | 6
Čokoláda 1/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
21.12.2016 | 4
Skrytá touha na seznamce
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
07.02.2017 | 3
Sekretářka mého šéfa II.
Obrázek uživatele Sigaran Sigaran
21.10.2019 | 4
Po párty
Obrázek uživatele Footfetishlover84 Footfetishlover84
31.10.2016 | 5
Když musíš, tak musíš
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
28.02.2020 | 3
Den, který musel přijít
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
27.06.2016 | 8
Nohy mladej Sarahle
Obrázek uživatele ovoniam ovoniam
03.04.2015 | 5
Matka mojej expartnerky
Obrázek uživatele pantyhoser pantyhoser
03.05.2013 | 17
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2