Už od puberty se mi líbily ženské nohy nejlíp v silonkách a hezkých lodičkách, ale nikdy jsem neměl příležitost si s nimi užít. Měl jsem pár holek, ale byly to jen takové krátké vztahy, kde jsme měli jen normální sex a na to, abych přítelkyním říkal o mé úchylce k nohám, bylo brzo. Párkrát jsem jí je při sexu políbil, ale nikdy to nebylo tak, že bych si užíval jen s nimi. Myslel jsem, že se už nikdy nedočkám až do letošního podzimu. Letos na podzim jsem zaskakoval u kolegy ve fitku. Byl jsem po vejšce. Dobrá práce se nedala sehnat a tak mi kamarád nabídl práci ve fitku.

Byla to pohodová a docela dobře placená práce. Jen jsem poslouchal hudbu a dával lidem klíčky od šaten. Navíc se zajímám i o kulturistiku a mohl jsem si vždy po pracovní době ještě zadarmo zacvičit. A to jsem ještě nevěděl, jak se mi změní život a já dosáhnu toho, po čem tak dlouho toužím. Často jsem si všímal žen a jejich nožek. Zaujala mě však pouze jedna. Byla to žena tak kolem 25-30 let, atletické postavy, patrně nějaká úřednice. Chodila vždycky kolem druhé hodiny a to v úterý a čtvrtek. Vždycky na sobě měla sako, sukni a na nožkách černé nebo tělové silonky, které byly vždy obuty do bot na podpatku. Zřejmě tam chodila pravidelně. Už od začátku jsme si padli do oka. Ona se na mě vždy pousmála a prohodili jsme pár slov.

Dal jsem ji klíčky a madam si to kráčela do ženských šaten a já celou dobu pozoroval její lesknoucí se nožky. Poté se převlékala v šatně a v legínách cvičila. Celou dobu co cvičila jsem přemýšlel nad tím, jak má ve skřínce zamknuté silonky a botičky. Asi měsíc jsem pořád v kuse dumal nad tím, jak se zmocnit jejich silonek nebo lodiček. Náhradní klíčky od skřínky jsem měl, ale ta odvaha chyběla. Tak to šlo dál a dál. Vždycky jsme spolu prohodili pár slov, až jich bylo časem víc a víc. Začala se mnou i flirtovat a poté si mě přidala i na facebooku. V polovině listopadu přes noc venku slušně nachumelilo. Dali jsme tedy lavičku k sezení na zouvání bot už k baru, protože jsme nechtěli, aby nám návštěvníci šlapali na koberec. Druhý den, co jsme to takto zavedli, bylo úterý a to bylo venku obzvlášť nevlídno. Opět to tálo, jak je u nás zvykemm a venku byla pořádná obleva. Ve fitku odpoledne nikdo nebyl a já si tam jen surfoval na netu. Bylo už po druhé hodině a pořád nikdo nepřicházel. Když kolem čtvrt na tři přišla ona. Opět měla silonky černé barvy a na nohách hnědé oxfordky na podpatku. Řekl jsem jí, že se musí vyzout už tady, protože je venku mokro. Opět jsme se na sebe jen usmívali. Padlo sem tam i nějaké to lichotivé slovo z obou stran. Zula se. Dal jsem jí klíčky od šatny a ona se šla převléci. Cestou jsem pozoroval její chodidla.

Přes ty černé průsvitné silonky jí byly vidět prstíčky. To byla chvíle, na kterou jsem čekal. Za chvíli vyšla z šatny a šla cvičit. Já opět váhal, ale asi po deseti minutách jsem se rozhodl. Vyšel jsem z baru do dámské šatny, rychle jsem tam popadl její střevíce a vzal si je zpět za bar, do místnůstky pro personál. Přivřel jsem dveře a prohlížel jsem si ty boty. Byly trochu mokré napovrch, ale né uvnitř. Tam krásně voněly po jejich nožkách a bylo vidět, že jsou už nějakou dobu nošené. V místnůstce jsem byl asi půl hodiny. Byl jsem tak vzrušený, že jsem si ji nasadil na penis a po chvíli do ní vystříkl proud semene. V tom jsem slyšel, jak někdo vešel do fitka. Rychle jsem si natáhl kalhoty a šel k baru. Byla to další žena na cvičení, ta ale neměla silonky, jen kozačky a ponožky.
Všiml jsem si, že moje silonková slečna už končí a míří do šaten. Popadla mě panika. Jen co zašla do šatny, rychle jsem popadl její boty a dal jí je zpět na místo, kde je předtím zanechala. Měl jsem chvíli čas na to se za barem uklidnit. Vzpomněl jsem si ovšem, že jsem zapomněl ty boty zase utřít od mého semene. Už bylo ale pozdě, protože zrovna vycházela. První šla na bar zaplatit a dát mi klíčky. Snažil jsem se navázat konverzaci a řekl jsem jí, že bych ven v tomhle počasí ani nechtěl a že nesnáším tohle počasí.
[block:ad=89]

Ona si mezitím sedla a se starostlivým pohledem mi odpověděla, že ho také nesnáší a navíc, když chodí pořád v kostýmku. Že je jí potom zima, zvlhnou jí vlasy a má mokro v lodičkách. Při těchto slovech už měla jednu botku nazutou a nazouvala si druhou – tu s mým spermatem. Jen co ji nazula, zavázala si tkaničky, stoupla si a prohodila jen s ustaraným pohledem: „kéž by tyhle sračky byly už pryč. Zase mám mokro v botě a to mi venku ještě zase zmoknou vlasy. Už aby bylo zase teplo a léto“. Odpověděl jsem jen, že ji chápu a že už chci taky léto. Pak se na mě s úsměvem podívala, rozloučila se a odešla. Při tom jsem v duchu děkoval, že je takové počasí a myslí si, že to mokro v její botě je od vody. Ulevilo se mi a zase jsem byl natěšený z představy, že teď má ty botky s mým semenem na sobě a má od nich zmáčené silonky. Pořád jsem ale myslel na to, jak bych se dostal k jejím silonkovým nožkám. A to se mi za týden také podařilo!

Následující úterý bylo už zase bez sněhu a docela sucho. Lavičku pro přezouvání jsme tam už nechali. Opět jsem čekal na druhou hodinu, až přijde. Byl jsem celý nervózní, protože jsem byl rozhodnutý si dnes přivonět k jejím silonkám. Po druhé tu byla a mé oči opět zíraly na její nožky. Mezi vysokými kozačkami a sukní byly vidět její třpytící se tělové silonky. Už od dveří se usmívala a zdravila mě. Když se přestrojila a šla cvičit, rozhodl jsem se jít na věc. Ve fitku byl jen jeden chlap a v tuhle dobu moc dalších lidí nechodilo. Za barem byly u lavičky její kozačky. Vzal jsem tedy náhradní klíček od její skříňky a nenápadně vklouzl do ženské šatny. Otevřel jsem její skříňku a v ní jsem hned uviděl její tělové punčocháče. Vzal jsem je a přivoněl k nim. Musely být ještě trochu teplé, protože nádherně voněly po jejich nožkách. Strčil jsem si jedno chodidlo silonky do pusy a byl jsem omámen její vůní a chutí. V tom jsem se otočil a uviděl ji. Udiveně se na mě dívala: „Co to děláš s mýma silonkama?“ pronesla udiveně, ale se lstivým úsměvem. Rychle jsem je vyndal z pusy, ale pořád jsem je držel. Přišla ke mně blíž a ze skříně si vzala mobil, pro který se vrátila. „To se ti tak líběj?“ Stál jsem tam jak zaražený a nic neříkal. Ani jsem nepostřehl, že mě začala tykat. Stála u mě a sáhla mi do rozkroku. „Koukám, že tě pěkně vzrušujou“ prohodila a já už jí vracel její silonky. Vzala si je, uložila je do skříňky a přivřela ji. Řekl jsem jí, že se moc omlouvám, že nevím co to do mě vjelo, ale že se mi hrozně líbí a obzvlášť její nohy. Nehorázně jsem se styděl. „A kvůli tomu mi bereš silonky? To jsi mi nemohl říct dřív? Co seš to za chlapa?“ Při těchto slovech jsme vyšli z šatny a ona šla dál cvičit a dělala jako by nic. Nechápal jsem, co mám dělat. Propadl bych se hanbou v tu chvíli. Seděl jsem v místnosti pro personál a říkal jsem si, že jsem si teď asi všechno zkazil a bál jsem se okamžiku, kdy bude odcházet.
Asi po půl hoďce jsem viděl, jak jde do šatny. Po chvíli vyšla převlečená, ale bez kabátu. Ten držela v ruce.
[block:ad=90]

Vyšel jsem z místnosti pro prsonál, ale ona šla za bar a jen řekla, abych zase zašel dovnitř a šla tam za mnou. Přivřela dveře a já byl přinucen si sednout. Ona si odložila a řekla „Že ty ses mi udělal minulý týden do boty?“ Zahanbeně jsem přikývl. „Já si to myslela, když to nejdřív hřálo a doma jsem měla na silonkách bílý skvrny! Koukám, že moje nohy opravdu zbožňuješ“ a při těchto slovech zvedla nožku a položila mi ji do klína. „Svlékni si triko“ poručila mi. Udělal jsem, co řekla. Byl jsem zahanbený, ale také vzrušený. „Panečku to je tělo“ libovala si, a při tom na ty korby z fitka rozhodně nemám. Sedla si naproti mně a dala mi obě nohy k obličeji. „Pomazli se nima.“ Očividně ji to bylo příjemné až mě to zaráželo. Líbal jsem jí chodila a mazlil se s nima. V kalhotech jsem měl už velikou bouli. „Vytáhni ho a ukaž mi, jak si to děláš. Dělej, chci tě vidět!“

Neváhal jsem a provedl tento příjemný úkol. Jednu nohu mi na něj položila a já cítil, jak přejíždí přes můj penis. Všiml jsem si, že si to začala taky dělat. Přejížděla mi přes něj a já ji líbal druhou nohu. Viděl jsem, jak se svíjí patrně vlivem orgasmu. V tom mi dala i druhou nohu na penis a začala mi ho rychle honit. Byl jsem v sedmém nebi. Náhle jsem zaslechl, jak někdo vstoupil do fitka. Přestala a já na sebe hodil kalhoty a vyšel za bar. Další slečna co chtěla vstup. Dal jsem jí klíč a rychle se vrátil do místnůstky. Tam už ona klečela na křesle a řekla mi, abych do ní vniknul. Vyklubala se z ní pěkná dračice. Neváhal jsem a už jsem jí držel za zadek. Užívala si to. Já jsem to v sobě musel držet, protože jsem byl z jejich nohou hrozně natěšený. Měl jsem problém to vydržet sotva deset minut. Pak se udělala, ale pokračovali jsme dál. „Až budeš, udělej se mi na chodidla.“ Tato slova mě ještě víc vzrušila. Asi po minutě jsem ho vytáhl, ona sevřela nohy a já na ně pustil proud semene. Celé silonky měla bílé od mého spermatu. Nic lepšího jsem dosud nezažil. Konečně jsem zažil to, po čem jsem tak dlouho toužil. „Tohle jsem ještě nezažila. Na nohy se mi ještě nikdo neudělal. Koukám, že se ti fakt líbím a milovat taky umíš. Měli bysme si to zopakovat.“ Při tom se na křesle otočila a rozetřela si semeno po silonkách. „Máš tu nějaký kapesníky? Měl jsi toho fakt hodně.“ Přinesl jsem jí je. „Tak a teď mi otři nožky, takhle nikam nemůžu.“ Otíral jsem jí je, ale jen tak letmo.

Stále je měla mokré. „Přines mi kozačky.“ Poručila a já ji je přinesl a ještě jí je nazul. Vstala a oba jsme vyšli z místnosti. Nikdo nás neviděl. Řekl jsem jí, že nic lepšího jsem ještě nezažil a že je výborná. Ona byla taky spokojená a dokonce mi napsala adresu, a že se domluvíme abych se stavil, protože budeme pokračovat. Vzala si kabát a řekla: „Budu se těšit. Tak pá a mám u tebe vstup,“ pak mě políbila a odešla. Já jsem jen za ní zaplatil vstup a už se těšil na to, až se domluvíme a půjdu k ní. Druhý den mi od ní ještě přišla tato fotka s popisem „těším se na tebe“.

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Bujaré mládí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
22.12.2019 | zatím žádný komentář
V čekárně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.12.2018 | 7
Pod postelí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
03.10.2016 | 4
Vesnická oslava
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.07.2016 | 9
Mamčina kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
08.05.2016 | 15
V šatně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
18.11.2015 | 17
Na koleji
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
15.06.2015 | 20
Kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
28.02.2015 | 17
Moje přiznání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.01.2015 | 20
Moje silonkové poprvé
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
26.11.2014 | 21
Páteční noc
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
30.04.2014 | 26
Setkání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
16.09.2013 | 38
Návštěva doktorky
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
12.07.2013 | 56
Sousedka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.03.2013 | 35
Známá
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
07.08.2012 | 44
Návštěva restaurace I. (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
11.07.2016 | 5
Nedeľnè kúpanie
Obrázek uživatele leroy leroy
01.09.2021 | zatím žádný komentář
Elena
Obrázek uživatele Vilém Vilém
12.12.2016 | 3
Punčoškový úlet
Obrázek uživatele MrQ MrQ
28.03.2012 | 8
Návštěva restaurace II...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
18.08.2016 | 5
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
Spolužaččine nohy
Obrázek uživatele borat borat
02.12.2013 | 33