Ženské nožky miluji snad už od malička. Doteď si pamatuji to první, příjemné brnění, když moje učitelka vešla do třídy. Na nohou měla nádherné pantoflíčky s tělovými silonkami, přes které prosvítaly krásně upravené nehtíky. Tehdy jsem asi poprvé pochopil, co mě na ženách nejvíce přitahuje. Ale tu dobu už odvál čas...
Nyní jsem již nějaký pátek šťastně ženatý a musím říct, že velmi šťastně, neboť moje paní nejenže moji zálibu toleruje, ale sama jí má navíc ráda. Přesto se ale s vámi musím podělit o příhodu, která se mi stala a odstartovala tak neuvěřitelnou část mého erotického života.
Sestra mojí ženy se jmenuje Lenka. Švagrové je 27 let, bruneta, pomněnkově modré oči. Je to typ ženy, která když si stoupne pod sprchu, má suché nohy. Panička od bohatého manžela, která má sice nějaké to kilečko navíc, ale vždy dokáže prodat svoji krásu. Tváří se sice konzervativně, ale v jádru je to divoška. A ty její nožky. Nádherně upravené, měkkounké, hebké na dotek, vždy nalakované nehtíky. Častokrát jsem byl jimi přímo hypnotizován, když jsem je potajmu sledoval při návštěvě, či výletu. Dokonce jsem si je stihl i několikrát natočit pod stolem, když s nimi kroužila a hýbala prstíky. Korunu všemu nasadila minulý rok, kdy si nechala na pravou nožku udělat tetování. Obrazec který jí vede od prstíků přes nárt, kotníček až do poloviny lýtka. Tehdy jsem opravdu přemýšlel, zda se zvládnu ovládat a neztropím rodinné faux pas. Ale proč to všechno píšu.
[block:ad=89]

"Leni, prosím Tě, mohl bych si vyfotit to tvoje tetování? Kolega by chtěl něco podobného nechat vytetovat přítelkyni k narozkám." Ptal jsem se Lenky na oslavě jejich setřenice ještě na parketu, po společně protančených hodinách a nějaké té vypité sklence. Její manžel se zúčastnit nemohl pro nemoc a moje žena musela být v práci. Tak jsme zbyli na oslavu jen my dva. "Jasně, jó není problém," pravila s mírně šibalským úsměvem. Uchopila mě za ruku a táhla mě z parketu na chodbu a z chodby do opuštěné šatny. V pozadí bylo slyšet už jen dunění basů a já se cítil snad až provinile, když jsem za ní vstupoval do osamělé a mírně osvětlené šatny. Ovšem v domnění, že za chvíli uvidím její bosou tlapku. Budem tam jen my dva a já si je bud moct natočit, nafotit, osahat. "Tady je světlo, to půjde" a než jsem se stačil rozkoukat, už jsem klečel u její nožky a vychutnával si každý její pohyb, když si zuvala baleríny. Pomalu se objevila patička, nádherné chodidlo a nakonec prstíky. Byl jsem jako ve snu. Měla nádherný, růžově pastelový lak. "No, tak můžeš fotit," slyšel jsem ji jakoby z dálky. Okamžitě jsem vytáhl mobil a začal její nožku fotografovat a natáčet.
"Tobě to nějak trvá," mluvila ke mě s jakýmsi divným tónem v hlase, který jsem u ní nikdy dřív neslyšel.
"Víš, že máš moc hezké nožky?," polkl jsem na prázdno. "Mohl bych si vyfotit ještě tu druhou?" Až jsem se v tu chvíli sám sebe polekal. Co jsem to řekl? Teď se určitě zasekne, bude si myslet o mě kdoví co a bude rázem po všem. Místo toho jsem ovšem viděl její lehký úsměv a to už se pomalu zouvala i druhá balerínka. Asi je už fakt opilá myslel jsem si, protože do té doby jsem ji znal jen jako konzervativní paničku. Ale co, situaci musím využít. Taková příležitost se prostě nemusí neopakovat. A tak jsem se okamžitě s focením přesunul na druhou nožku. Nemusím vám vykládat, že mě kalhoty už hodnou chvíli pěkně tlačily.
[block:ad=90]

"Tak tobě se tak líbí moje nožky?," slyším ji a všechno jako by se v tu chvíli zastavilo. Jako v mrákotách si uvědomuju, že zatímco fotím její levou nožku, pravou tlapkou mi pomalu přejíždí po naběhnutém poklopci. Nejsem schopen slova, nevnímám nic, než ten její pohyb u mě na kalhotách. Zcela omámen pouštím mobil na zem, roztřesenou rukou uchopím její chodidlo do rukou a zvedám jej před svůj obličej. Dostává ode mě polibek na nárt, potom na paleček a to už začínám jazykem hladit všechny její prstíky, chodidlo i patu. Chutnala absolutně božsky a ta vůně. Už dřív jsem si při návštěvách měl možnost očichat její boty, nebo silonky i ponožky z koše na špinavé prádlo. Vlastně jsem nechápal, jak to dělá. Boty i nožky ji prostě voněly po levanduli. Žádný upocený zápach. Prostě levandule.
Po těchto nádherných vteřinách ji chytám za ruku a stahuji k sobě na zem. Zatímco se začínám jazykem věnovat jejímu druhému pokladu, ona se svojí pravou nožkou začíná starat o mého lucifera. Prozatím jen přes kalhoty ale i tak mám pocit, že jsem na pokraji náhlé zástavy oběhu, potažmo cévní mozkové příhody. Co mě ale v tu chvíli nejvíce ničí je to, že se sama začíná rukou dráždit na mušličce přes šaty. Tohle je už na mě prostě moc. Pouštím její nožku, chytám ji za ruku a přitahuji k sobě. Jazykem hledám její rty. Ona okamžitě zakousla do těch mých. Hladím ty její nádherná, veliká prsa. To už švagrová hbitýma ručkama rozepíná poklopec a dobývá se přes moje boxerky. Dech se jí začíná prudce zrychlovat a začíná opravdu tvrdě masírovat mého kámoše.

Na tohle už prostě nemám. Převracím ji na záda a strháváme ze sebe oblečení, které by nám bránilo a vnikám do ní. Rudá mlha před očima, v rukách její stehna a ty božské tlapky před mým obličejem. Dole až nesnesitelné vlhké teplo. Všechno ostatní přestalo existovat. Byl jsem tam na podlaze opuštěné šatny jen já, ona a její nádherné nožky. Nic dalšího neexistovalo. A i kdyby, nemělo by to v tu chvíli smysl.
Po téměř hodinovém, něžně - tvrdém sexu jsem se z ní vyprostil a udělal se na její prstíky. Měl jsem pocit, že mě po všech těch slastech z lucifera vyletí i mozek. Pak jsme ještě chvilku vedle sebe leželi, oddechovali a utírali pot. "Myslíš, že nás někdo slyšel?," řekla Lenka s tichým, spikleneckým smíchem. I kdyby, bylo mi to v té chvíli úplně jedno.
"Pojď, půjdem zpátky. Zvu tě na skleničku." Pomáhal jsem Lence s rozházeným oblečením a všiml jsem si, že přijala mé pozvání s povděkem. Po nezbytných kosmetických úpravách jsme vylezli na chodbu a než jsme se vrátili na bar a na parket mi ještě dala pusu a zašeptala: "Je to naše malé tajemství." Byl to nejlepší sex mého života". Noc byla ještě mladá a tak jsme pařili nakonec až do rána, kdy nás vyzvedli naše drahé polovičky. Tímto aktem se odstartovala neuvěřitelná vlna nových zážitků s mojí krásnou švagrovou. Později se zapojila i moje žena. O tom třeba zase příště.
Celá událost se skutečně stala. Jen jméno mojí švagrové bylo pozměněno.
Foto je ilustrační.

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Silonková princezna II:...
Obrázek uživatele Terminator Terminator
31.10.2012 | 49
Když musíš, tak musíš
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
28.02.2020 | 3
Synovec
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
30.12.2016 | 14
Popelka - odplata
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
04.09.2020 | 1
Dívka z nákupního centra
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
20.11.2012 | 22
Výberové konanie
Obrázek uživatele qwerty7 qwerty7
06.11.2014 | 19
Brigáda
Obrázek uživatele footman footman
12.05.2012 | 12
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14