Od té doby co se přestěhovali z Prahy se stávalo mnohem častěji, že spolu jezdili z práce a do práce. To byla jedna z mnoha kladných stránek této velké změny. Protože už byl podzim přijížděli domů za tmy. Ve svém krásném nové době bydleli teprve od léta, takže všechno kolem domu ještě nebylo úplně hotové. Kvůli podzimním plískanicím bylo všude bláto a tak cesta domů z auta byla trošku strastiplná. Auto nechávali na cestě, protože by jen těžko vyjížděli ze zablácené zahrady. Zaparkovali tedy těsně u plotu a dál už museli pěšky. Byl voňavý podzimní večer a všude byla tma a klid. Jen vzdálená pouliční lampa ukazovala lehce siluety před jejich domem. Protože se s nepřízní počasí a blátem potýkali již měsíc, byli dokonale vybaveni. V autě měli uložené holínky, aby jejich boty přestály bez úhony příchody domů.

Jeho žena byla dnes oblečena ve slušivém kostýmku s krátkou sukní a na nohou nové lodičky. Nebyla zkrátka oblečena do nepohody. Ale i on byl kvůli obchodnímu jednání oblečen v obleku a polobotkách. Podal jí holínky a začal si svlékat boty. Přitom pozoroval jak si sundává lodičky. Rád se díval na její nohy. Dělala to tak jemně a naučeně, že ani nevěděla jak je to pro něj erotické. Její nádherné nohy vypadaly v záblesku lampy ještě přitažlivěji díky jemným punčochám. Viděl jak její ladné chodidlo zmizelo v gumové holínce. Vzrušilo ho to. Lodičky vzala do ruky a byla připravena. On ještě balancoval na jedné noze a nazouval si druhou holínku. Zase na něj čekala, čemuž se nemohla nesmát. On na ni šibalsky mrknul. Přistoupil k ní a pevně ji objal až vyjekla.
[block:ad=89]

Začal jí vášnivě líbat a přitom jí jeho ruka začala rejdit po zadku a velmi rychle zabrousil pod sukni. Trošku se bránila, ale za chvíli se jí to začalo líbit. Bylo vidět, že už je taky vzrušená a vzala ho proto za ruku, aby spěchali domů, kde by se mohli v klidu pomilovat. Ale on už nechtěl čekat. Strhnul jí k sobě a posadil jí na kapotu auta. Její přirozená stydlivost jí bránila, ale nedal jí šanci. Vesnice potmě byla už v tuto dobu klidná a jejich dům na okraji ani příliš nelákal náhodné návštěvníky v tuto pokročilou hodinu. Jeho ruka už zabloudila do jejích kalhotek, které byly už trochu vlhké. Ona mu rukou šmejdila po poklopci, který už se pěkně vzdouval rozkoší. Schylovalo se k vášnivé rychlovce. Jejich dech se už zrychloval a srdce měli skoro v krku. Vyhrnul jí sukni, aby se dostal ke kalhotkám, které jí začal rychle sundávat. Měla samodržící punčochy, takže to nebyl problém.

Ta kombinace jemných punčoch s krajkovým lemem a gumových holínek byla zvláštní. Ale nakonec ho to ještě více rozdráždilo. Kalhotky skončily kdesi na zemi, ve tmě. Dychtivě mu rozepnula poklopec. Na nic nečekal a vyndal svoje naběhlé přirození. Jednou rukou jí pevně přidržel za zadeček a proniknul do ní. Bylo to velmi tvrdé a rychlé, což se ji dnes zalíbilo. Začala okamžitě vzdychat a přirážet. To nepohodlí, tma částečně rozjasněná pouliční lampou a nebezpečí, že by je někdo mohl přistihnout je pohánělo k silnému a rychlému orgasmu. Už ani nevnímal, jestli si zničí a zašpiní oblečení. Vzal její nohy pevně do rukou a ještě více zrychlil pohyby, které ona opětovala. I když byla skoro bezmocná v pololeže na kapotě auta, vyhrnutou sukni a své nohy pevně v jeho rukou. V okamžiku byli plně ovládnuti extází mohutných orgasmů. Až se mu podlomily nohy. Jedna noha se mu v holínce smekla a protože se nedržel pevně auta ztratil balanc. Snažil se jej vyrovnat, ale nepovedlo se mu to.
[block:ad=90]

Spadnul na záda. Byl ještě omámen orgasmem, takže chvíli trvalo, než si uvědomil, že leží na příjezdové cestě k domu v bahně ve svém novém obleku a z poklopce trčí jeho stále ještě ztopořené péro. Jeho manželka se pomalu sesunula z kapoty, a když viděla, že se mu nic nestalo, se zalíbením se podívala ne jeho připravený poklopec trčící z bahenní lázně. Nezačala se smát, jen se šibalsky pousmála a rozhodla se, že mu to „znásilnění“ oplatí. Postavila se nad něj obkročmo. On jí podával ruku v domnění, že mu chce pomoc vstát. Uchopila jej za ruku, ale najednou obratně nasedla na jeho přirození a začala přirážet. Poležení v blátě a pevné objetí jeho žaludu v její jeskyňce ho zase vzrušilo tak, že přestal situaci řešit a začal si užívat. Dávala si pozor, aby se příliš nezašpinila a tak ho brala jen tak v podřepu. To se mu líbilo, ale chtěl vše dotáhnout k dokonalosti. Chytil ji nečekaně za holínky a trhnul s nimi tak, že skončila v bahně na kolenou a tak byla v klasické poloze na koníčka. „Syčáku“, prohodila, ale byla už příliš blízko orgasmu na to, aby měla sílu se zvednout. Klečela tam tedy v punčochách zabořená v blátě a zběsile přirážela. Vzdychala snad ještě víc než při první souloži. Teď měla čas si to konečně užít a on byl tak bezbranný, že měla vše ve svojí režii.

I on měl znovu naběhlý penis, jako by to bylo dnes poprvé co se dostal do její sladké kundičky. Už vzdychala a sténala skoro nepřerušovaně, což věstilo, že přichází její vyvrcholení. Velká křeč oznámila její orgasmus. Krátce se vzepjala a pak udeřila rukama do země až se bahno rozstříklo do všech stran. Držel ji pevně za zadek a stehna v punčochách, které byly ještě částečně čisté, aby mu nevyklouzla. Cítil, že potřebuje ještě chvilku jejích pohybů, aby vyvrcholil také. Když přicházela jeho chvíle vzepjala se mu, vytáhla jeho penis a rukou dokončila jeho cestu k vrcholu. Přitom mu jednu svojí nohu v holince vrazila pevně mezi nohy, tak jak to měl rád. Vykřikl a postříkal jí úplně celou což jí už teď nevadilo. Lehla si na něj a pevně se objali. Políbili se a chvíli ještě leželi. Vychutnávali si klid a slastné pocity jejich divokého milování. To by nemohli ve městě nikdy zažít. Když se zvedli viděli jen částečně následky svého řádění. Šaty byly celé od bláta i od jeho semene. Holínky si sundali, protože dnes už je asi neochrání a šli ruku v ruce domů. Brodili se příjemným jemným blátem – ona jen v punčochách a on bos.

Nazítří měli pěknou zakázku pro čistírnu. Jen museli jít do práce v poněkud sportovnějším oblečení. Ráno našli na plotě pověšené její kalhotky, které byly celé od bláta. Asi měli štěstí na poctivého nálezce.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Splneny pancuskovy sen
Obrázek uživatele Silonkar Silonkar
20.03.2012 | 7
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
14.01.2013 | 18
Na vodě ve třeťáku
Obrázek uživatele Adzynko Adzynko
16.03.2014 | 16
Pod stolem
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
24.02.2016 | 25
Po párty
Obrázek uživatele Footfetishlover84 Footfetishlover84
31.10.2016 | 5
Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
autostop (PP poprvé)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.09.2015 | 24