Áno. Píšem svoj malý príspevok po opakovanom otravovaní môjho priateľa aby mi umožnil sem napísať aj svoje aspoň čosi málo za seba. Malá odpoveď a čiastkové priblíženie toho, čo spoločne prežívame a podeliť sa o to nádherné čo nám dal už rok saločného života. Mojej veľkej lásky ktorú s ním prežívam a zdieľam.

Volám sa Adela a môj priateľ Martin. Zoznámili sme sa počas jeho rehabky a môjho skill kurzu v jednom kúpeľnom mestečku na juhu stredného slovenska. Martin pred časom už náš prvý týždeň opísal dosť dopodrobna. Bola som väčšinu času prítomná a aj jeho poviedku prečítala.
Prežívame spolu nádherný tohtoročný máj. Hádam ešte krajší, ako ten prvý minuloročný.

Martin je dosť vyťažený človek no snaží sa ma čo najviac do svojich aktivít podľa možnosti zapájať a to umožňuje, aby sme mohli predsa len byť spolu.
Hoci som sa už minulý rok zúčastňovala niekoľkých jeho pracovných akcií, no deň otvorených dverí u nich na letisku som zažila poprvý raz. Bola som sa tam už niekoľko krát pozrieť a pomáhala aj pri príprave inej verejnej akcie. So svojim plánom ako využiť jedno odstavené menšie dopravné lietadlo čo u nich stojí čo by fragment, mi Martin porozprával až v zime. Že sním má isté plány... Aké a prečo v jeho hlave plnej fantázijných nápadov vznikli Vám chcem práve povedať.

Bola som rozhodnutá tam ísť na celý deň. Martin s kolegami chystal techniku a priestory celý týždeň. Ja som mala preto pripravených niekoľko variant toho, čo na seba dám. Starostlivo sledovala počasie a počítala dni...

V sobotu som ráno definitívne rozhodla o outfite. Nakoľko môj najdrahší túto jar prepadol v zaľúbenie do krátkych riflových šortiek, tak hneď mi samozrejme jedny obstaral, k tomu niekoľko krabičiek bedrových siloniek bez sedu. Takže najpravdepodobnejšia voľba bola jasná, hoci boli aj zo dva záložné plány.
Martim ni nechal jedno zo svojich áut nech nemusím ísť vlakom.

Rozpustila som si vlasy, biela volánová blúzka s krátkymi rukávmi, už spomínané bedrové riflové kraťasy, bedrové lesklé silónky, pod to tangá a biele úplne nové tenisky ktoré mi nedávno martin doniesol zo služobky v krabici obalenej mašľou. V kabelke samozrejme rezervný balíček.
Vidieť jeho šťastnú tvár keď ma takto uvidel vám prajem zažiť. Bola som šťastná s ním. Toto je jedna z vecí ktorú on potrebuje aby mohol normálne fungovať. Preto si ma vybral, pretože ma k svojmu životu nutne potebuje. Z predošlého vzťahu vyšiel s úplne zdevastovaným sebavedomím a to je horšie ako bolavá noha. Tá sa zahojí, no vieru v seba samému navrátiť ťažko. Martin by ma najradšej nosil na rukách a najradšej by za mňa aj dýchal. Toto je to minimum čo mu môžem dať. A každá jedna milostná chvíľa s ním je neopakovateľná. Pretože stále z jeho strany príde nápad ako to spraviť zaujimavé a iné...
Večer keď sa už zotmelo a ľudia sa pomaly začali vytrácať, vzal ma za ruku a odviedol k odstavenému lietadlu. Otvoril vstupné schody a dvere. Vzal ma do náručia a opatrne so mnou vyšiel na palubu. Zaistil zvnútra dvere...
Posadil sa so mnou na širokú sedačku a ja som mu sedela v lone. Začal ma bozkávať a medzi bozkami mi rozprával ako je šťastný že ma má a aká som nádherná, ako mu je pri mne vesmír malý...

Vášnivo ma k sebe tisol, bozkával a hladil. Nič podivné keď máte priateľa ortodoxného romantika.
Bolo jasné, že sa tu a na tomto nesmierne zvláštnom mieste budeme po týždňovej odluke milovať. Obávala som sa iba jednej veci, že mi roztrhá moju volánovú bielu blúzku a tak som si ešte cestou v tescu kúpila čosi na rýchlo. No martin napred zakryl dlaňou gombíky a potom začal pomalyčky rozopínať. Blúzku odložil nepoškvrnenú vedľa a pokračoval v láskaní môjho tela už bez nej. Hladkal mi moje osilonkované nohy a rozopínal moje šortky. Ešte ma niekoľko minút dráždil cez silónky a potom mi ich začal na rôznych miestach postupne roztrhávať. Cítila som ako mi v rozkroku stúpa teplota a ako mi oká otekajú po stehnách a lýtkach. Martin mi začal šepkať... milujem ťa... chcem ti ju bozkávať, chcem ti ich trhať...
Trhaj láska... vybehlo zo mňa. Viem, ako strašne to má rád. Keď ich mám pri ňom na sebe a je pre neho stavom beztiaže keď mi môže roztrhať všetko čo na mne je. Nielen moje pančušky a tangá.

Položil ma na sedadlo, kľakol si k môjmu lonu, rozrhol ešte viac už beztak značne deštruované bellindy a jedným trhom rozdrapil moje biele tangá. Začal ma tak ako to vie oba on, vášnivo bozkávať v rozkroku. Polohoval si moje nohy okolo hlavy a pliec. Striedavo mi bozkával aj vnútornú stranu stehien. Raz cez tenučkú látku siloniek a následne po roztrhnutí priamo na pokožku. Potom mi povedal, že ma pomiluje až budú úplne roztrhané. Tak to už dlho asi láska nepotrvá mu odpoviem. Postupne mi vytrhal silónky z tenisiek, lýtok a zbytky zo stehien. Nakoniec sa mu podarilo roztrhnúť pásový lem. Bola som bez nich akurát po červenom koberci bývalého prezidentského špeciálu sa válali spústy zbytkov a posledné celistvé kúsky sa nachádzali v mojich nevyzutých teniskách. Vzal si ma znovu do lona a pomaly do mňa vnikol. Pritlačil si ma k sebe a začal vo mne svojím krásavcom pohybovať. Zaliala ma bezprostredne horúca vášeň ktorú doplnil po čase nôj prvý orgazmus v lietadle. Pritom ma hladkal a bozkával. Jeho ruky boli všade... potom mi začal potichu do ucha spievať text jednej jeho obľúbenej skladby...

Potom naledoval jeho asi 5 minútový orgazmus...
Keď sa toto všetko skončilo, tak ma požiadal či mu nedám moje veci, že si ma chce obliecť. Natiahol mi tangá, zapol podprsenku a zapol blúzku. Vyzul ma, odstránil znovu však roztrhmutím zbytky častí chodidiel z mojich pančušiek a opatrne mi obliekol nové. Zapol šortky a obul ma. Horel pri tom vášňou a vtedy mi povedal že na základe čoho dostal tento nápad. Že keď raz už dávnejšie našiel pri upratovaní tohto lietadla za závesom odhodené roztrhané silónky. Ostali tam po niektorej dávnejšej verejnej akcií a jeho sa zmocnil malý sen. Sen, ktorý som mu z veľkou radosťou splnila. A rada mu splním aj iný. Bol to krásny zážitok a aj zaujímavý pohľad na dlážku v lietadle ktoré sa nazýva JAK 40.

Martinova Adel.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Iba ty smieš...
Obrázek uživatele leroy leroy
19.01.2024 | zatím žádný komentář
Cesta do Tatier a spandex
Obrázek uživatele leroy leroy
28.10.2023 | zatím žádný komentář
Zvláštna esemeska
Obrázek uživatele leroy leroy
20.11.2022 | zatím žádný komentář
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
Nedeľnè kúpanie
Obrázek uživatele leroy leroy
01.09.2021 | zatím žádný komentář
Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
Nočná víla
Obrázek uživatele leroy leroy
27.03.2021 | zatím žádný komentář
Návrat z Teambuildingu
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2020 | 5
Hra na stopovačku
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2019 | 4
Kolegove okrúhliny a...
Obrázek uživatele leroy leroy
13.05.2019 | zatím žádný komentář
Jak sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
01.07.2018 | 1
Môj prvý rehabilitačný...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.04.2018 | 2
Angličtinářka
Obrázek uživatele bambam11 bambam11
12.04.2012 | 29
Změna domácí
Obrázek uživatele kalanak kalanak
21.05.2013 | 25
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14
Na setkání s učitelkou...
Obrázek uživatele šato šato
26.09.2022 | 3
Doučování
Obrázek uživatele Gfdyg Gfdyg
26.07.2022 | 1
Příběh ze školy, Škola-...
Obrázek uživatele Martin332 Martin332
11.01.2021 | 2
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Hrátky na chalupě 3/3
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 8