Je to už dávno, co jsem zažil tento příběh, ale pořád na něj vzpomínám. Jel jsem vlakem a na jedné stanici přistoupila pohledná žena, asi padesátnice a sedla si o jednu řadu sedaček dopředu ale tak, že jsme na sebe viděli. Poté co si uložila zavazadla a pohodlně se uvelebila, se naše pohledy střetly a ona se pousmála. Za chvíli si zula boty a položila si nohy na protější sedačku. Byla naboso a já mohl pozorovat její krásně tvarovaná chodidla a prstíky, kterými mírně pohybovala. Cítil jsem jak mi stoupá krev do hlavy a začal jsem být vzrušený. Dáma naproti se opět lehce pousmála. Jelikož jsme byli v této části vagonu sami, dodal jsem si odvahy, zvedl se a popošel k ní. Zeptal se, jestli si mohu přisednout. Ona souhlasila a já si přisedl. Začala taková ta banální debata o počasí a podobně . Ona před tím, než jsem si přisedl, sundala své nožky ze sedačky a obula se. Po formálním prohození několika vět jsem jí řekl, ať si ty nohy klidně dá zase nahoru, že mi to nevadí. Jen ať si udělá pohodlí. Paní se zasmála a řekla, že si ráno myla nohy. Na to se zula a nožky položila vedle mne na sedačku. Opět mi vařila krev v žilách a byl jsem jako v tranzu. Něco jsem koktal, ale paní se bavila zcela klidně. To mě uklidnilo a proto jsem přisunul ruku blíž k jejímu chodidlu a lehce se jej začal dotýkat. Moje nová známá se dál bavila jako by se nechumelilo a já začal hladit její chodidlo.
[block:ad=89]

Zpočátku jen to, které bylo blíže ke mně. Ona nic nenamítala. Během této vzrušující činnosti mi ale vyrostl v klíně hříbek a ona se na něj se zájmem dívala. Pak uvolnila svou nožku z mých rukou a položila mi ji do klína. Začala pohybovat svým chodidlem nahoru a dolů a tak mně začala stimulovat k orgasmu. Přitom mi vyprávěla o dětech a práci jako by se nic nedělo. Ale dělo. Napětí v mém rozkroku začalo narůstat a začal jsem být hodně vzrušený. Moje spolucestující se jen bavila a pokračovala ve stimulaci mého penisu v kraťasích. V tom se otevřely dveře a do vagónu vstoupila průvodčí. Mladá holka, tak okolo pětadvaceti a namířila si to přímo k nám. Ta žena naproti mě nepřestávala a já jsem pomalu kameněl hrůzou. Pak průvodčí došla až k nám. Bez mrknutí oka si řekla o jízdenky. Paní pořád masírovala a já cítil že vyvrcholím. Vytáhl jsem lístek z kapsy kalhot a podal jej průvočí. Stejně tak moje nová známá. Průvodčí vykonala svou práci, označila lístky a šla dál. Ohlédl jsem se za ní a viděl jsem, jak se směje a odchází na chodbičku vagonu. Moje sousedka opět začala mluvit o všem možném a já cítil, že se už brzy udělám. V tom přestala a řekla, že je jí horko a pokrčila nohy v kolenou. Vykasala si sukni až k pasu a já uviděl její rozkrok - byla naostro. Začala se pak tou sukní oběma rukama ovívat a stále si stěžovala na horko. Já jen civěl na její zarostlý klín a mé vzrušení bylo neuvěřitelné. Bylo to takové krásné oddálení orgasmu, to, které bolí. Cítil jsem své genitálie jak v ohni.
[block:ad=90]

Jak tak se ovívala, já se koukal na její intimní partie a nevěděl co mám dělat. Paní se najednou otázala, zda mi to nevadí a že si ji ráno myla. Ale pokud si chci sáhnout, tak mohu. Ihned jsem se naklonil a sáhl jsem si. Zajel jsem jí prostředníčkem pravé ruky dovnitř a ona se zase tak šibalsky usmála. Naklonila se ke mně a začala mi jej masírovat rukou, mačkala mi varlata a vzdychala. Pak mi řekla ať si stáhnu konečně ty kraťasy, že se chce taky podívat. Když jsem tak učinil, tak si jej prohlédla a řekla, že je pěknej a velikej. Požádala mě, ať si jej začnu stimulovat sám. Tak jsem to začal dělat a ona ať zrychlím a přitom dost vzdychala a zajela si prstem do mušličky. U toho se sladce usmívala. Druhou rukou sevřela má varlata a začala mi je mačkat. V tu chvíli se znovu otevřely dveře do vagonu a vracela se naše paní průvodčí. Když uviděla tu scénu, začala se smát a proběhla kolem nás dále. Moje nová známá jen mrkla očkem a řekla, že je to v pohodě. Pak odstrčila moji ruku a začala mi jednou rukou dělat dobře a druhou mi masírovala varlata. Nakonec už jsem to nevydržel a začal ejakulovat. Proud bílého moku padal na zem a na její lodičky. Ona se usmála a řekla: "To sis ulevil co?"

Já se jen souhlasně pousmál. Styděl jsem se a najednou jsem měl strach, aby průvodčí nezavolala policii. Paní vytáhla z kabelky papírové ubrousky, podala mi je a řekla, ať to tady uklidím. Poslechl jsem ji, vše utřel a ona spustila sukni zase nad kolena, dala si nožky opět na sedačku a požádala mně, ať jí je pořádně promasíruji. Prý to má moc ráda. A tak jsem jí po zbytek cesty masíroval nožky a nakonec jsme se rozloučili. Já s úlevou vypadl z vlaku a doufal jsem, že nepotkám tu průvodčí. Nakonec jsem ji potkal při jiné cestě ale to už je jiný příběh.....

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Sekretářka mého šéfa
Obrázek uživatele Sigaran Sigaran
13.07.2019 | 3
Silonková princezna II:...
Obrázek uživatele Terminator Terminator
31.10.2012 | 49
Vlak
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
26.03.2012 | 25
Sekretářka mého šéfa II.
Obrázek uživatele Sigaran Sigaran
21.10.2019 | 4
Lest (PP počtvrté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
04.12.2015 | 22
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3
Co je v domě, není pro...
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 4