Pracuji jako manažer v jedné větší obchodní firmě, zabývající se oblastí IT. Dny obchodníka jsou si povětšinou velice podobné – buď jste na cestách, řídíte, telefonujete a snažíte se nevybourat , nebo sedíte v kanceláři a pokoušíte se někam „vecpat“ , aby od Vás obchodní partner něco koupil a Vás v práci pochválili :-). Někdy jsou dny příjemné, slunce svítí, obchody se hýbou, vše je prima a naopak jsou dny nesnesitelně dlouhé, zákazníci nepříjemní a nic se nedaří tak jak by mělo.

Tenhle den jednoznačně patřil do té druhé skupiny. Zákazníci ohavně nekomunikativní až hanba, prostě otrava.. a do toho bylo teprve 11.00, takže vidina následujícího dne nebyla opravdu nic moc. Jen tak jsem napsal manželce přes skype, jak mi nic nejde od ruky, jaká je to všechno otrava.. a že už chci domů. Manželka mě v odpovědi také zrovna nepotěšila, když mi napsala, že nám nějak začal divně škvrčet kotel a že se bojí, aby se něco nepřihodilo, že mám zajet domů na to kouknout.
[block:ad=89]

Pomyslel jsem si něco o dni jako malovaném, nasedl do auta a vyrazil směrem k domovu. Po půlhodině jízdy jsem zastavil před domem, zazvonil a dveře se pomalu, opatrně otevřely. Od téhle chvíle už ten den rozhodně ošklivý nebyl. Za dveřmi stála Martina v nádherném černém krajkovém prádle, na sobě samodržící punčochy a na nohou pantoflíčky na vysokém podpatku. bylo mi jasné, že kotli není nic Smile

Jakoby nic mi řekla „Ahoj“,.. chytila mě za kravatu a opatrně mě táhla do ložnice. Na podlaze bylo krásně slyšet klapání podpatků a pohled na její „polorozbalené“ tělo byl více nežli slibný. Došli jsme k posteli, kde mi vlepila pěknou, dlouhou pusu a k tomu mi pomalu začala sundavat jednotlivé kusy oblečení.. Také jsem se jí pokoušel svlékat, ale vždy se mi vykroutila a říkala, že ne.. Mám rád, když na sobě při milování má prádlo, takže jsem ani nějak neprotestoval. Netrvalo dlouho a seděl jsem na posteli nahý a nemohl jsem z ní spustit oči. Najednou se ke mě přiblížila, zvedla nožku na kraj postele a jen tak tam s ní kroutila. Hned na začátku jsem zapomněl zmínit, že nožky jsou opravdu moje slabost a Martina je má nádherné. K tomu ty pantoflíčky.. bezděčně jsem se sklonil a začal jsem jí líbat – na nártech, jazykem jsem pokračoval dolů k jednotlivým prstům, potom přes paty ke klenbě.. to, že byly na nožkách ještě silonky naší hru jen příjemně ozvláštňovalo. Pomalu se zula..a svým klínem se mi blížila k obličeji. S radostí jsem jí poodhrnul kalhotky a začal se jí věnovat pěkně pusou – pomalu jsem kroužil špičkou jazyka po jejích slabinách..

Martina si naslinila špičky prstů.. a začala mi v dlani něžně žmoulat můj už z předešlé hry dost naběhlý penis. Mezitím jsem jí už do její buchtičky se stupňujícím vzrušením pomalu přirážel jazykem a střídavě prsty. přisál jsem se pořádně – otřesy z podbřišku, doplněné o jemné vzdychání a malou záplavu šťávičky na mé puse mě upozornily na to, že se moje láska dnes poprvé udělala.. Když už to vypadalo, že i já budu stříkat, tak se najednou zvedla, posadila se mi zepředu na stehna a strčila mi jednu nožku před pusu, se slovy – svlékni mi tu silonku , ale smíš jen tak pusou, pomůžu ti s tím.. a po chvíli jsem skutečně už měl v puse její obnažené , červeně nalakované prstíky.
[block:ad=90]

Najednou se ukázalo, že tahle moc prima hra bude mít pokračování – Martina mi tou uvolněnou silonkou svázala ruce za hlavou, druhou punčošku si přede mnou provokativně srolovala a přivázala mi s ní spoutané ruce k pelesti postele.. Pomyslel jsem si, že tohle skutečně vypadá zajímavě. A taky že ano. Sklonila se ke mě.. a začala mě pomalými pohyby kouřit. Bylo to fantastické. Najednou jsem ucítil dva vjemy – jemné drnění u zadku.. a něco chladivého na penisu. Zvedl jsem oči a viděl jsem, jak mě Martina honí botkou, sem tam mě olízne na špičce žaludu jazykem a do toho mi do zadku opatrně tlačí vibrátor, se kterým jemně pohybuje sem a tam.. Byl to stav naprosto k zešílení – netvralo dlouho a kombinace tohohle všeho, doplněná o jí perfektně vymyšlenou rafinovanou předehru mě přivedla k nádhernému orgasmu.. cítil jsem, jak se mi stahují všechny svaly na břiše i pod ním.

Úplně jsem se celý třásl, byl jsem jakoby mimo sebe a soustředil jsem se jen na to, že je prima, že jsme spolu. Koukl jsem na hodiny na nočním stolku, zjistil jsem, že jsme si spolu hráli asi hodinu a půl – přesto se mi to zdálo jako chvilinka. Chvilku jsem nechal orgasmus odeznít a skočil jsem se rychle umýt. Bylo to úžasné naplnění mých snů, při kterém jsem si uvědomil, jak moc svou ženu miluju a jak si vážím, že jsme spolu. Teď ale honem zpátky do kanceláře, den se jakoby obrátil – najednou mi všechno pěkně vycházelo, šlo od ruky – prostě paráda.

Vyměnili jsme si s Martinou ještě pár vzkazů o tom, jak se nám to dneska líbilo a jak se těšíme na večer, v nichž mi napsala, že když četla ty moje zprávy z dopoledne, tak jí přišlo, že to chce drobné rozptýlení, že práce pak bude hned mít lepší průběh. Po cestě domů už jsem myslel na to, co vymyslím a jak se jí za tohle prima vystoupení odvděčím, což jsem zanedlouho také udělal, to je ale už na jiný příběh…

Děj,místo,jména je smyšlené

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Nečakaný s*x so svokrou
Obrázek uživatele Tester Tester
15.08.2013 | 36
Když mi asistentka...
Obrázek uživatele radostizivota radostizivota
11.01.2021 | 2
Návrat kluka k...
Obrázek uživatele Puncochacnik Puncochacnik
05.06.2012 | 1
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Korkáče paní doktorky
Obrázek uživatele piss-footfetish piss-footfetish
03.06.2012 | 9
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
29.01.2013 | 23
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Návštěva restaurace II...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
18.08.2016 | 5