Jeden letný piatok som u seba doma organizoval párty. Partia známych, nič extra, len dosť alkoholu a dobrá nálada. Večer sa rozbiehal a všetci sa bavili, no ja som stále pozeral viac na mobil ako na dno pohára...Ona ešte neprišla. "Ona" bola frajerka môjho kamaráta, ktorý už bol natoľko spracovaný alkoholom, že mu ani nechýbala. Zavolal som jej, chcel som vedieť, či vôbec príde, ale zrušila ma. Celý deň sa teším, že uvidím jej nádherné nohy a ona nakoniec nepríde? Bol som jej nohami úplne posadnutý. Často nosila vysoké opätky a šaty. Jej nohy boli vždy ohromne upravené a lákali ma aspoň sa dívať na francúzsku pedikúru, prekrásnu klenbu a síce silnejšie, ale pevné nohy. Okolo polnoci sa zrazu objavila na terase s s vetou: "tak ste sa ma dočkali zlatíčka". Ani netušila akú má pravdu, už som ani nedúfal a zrazu stála predomnou krásna ryšavka v čiernych minišatách s trojkami prelievajúcimi sa z podprsenky a v nádherných vysokých čiernych sandálkach s dvoma prúžkami tenkej kože, ktoré obopínali jej skvosty.
[block:ad=89]

Pusa a objatie boli normálne, no ja som bol tak vzrušený, že mi po objatí zahlásila, že som sa na ňu zrejme poriadne tešil. Celú noc som neopustil oči z jej nôh, ktoré sa prekladali a pohupovali priamo predomnou. Vždy vedela ako si sadnúť aby upútala pozornosť. Bola zábava, pilo sa a kecalo pri stole a pomaly začali všetci odpadávať a pobrali sa domov, alebo spať dnu. Jej frajer to zalomil už dávno u mňa v obývačke a nakoniec sme ostali sami na terase. Rozprávali sme sa a ona si vyložila nohy vedľa mňa na lavicu. Nevedel som, kam sa skôr dívať... Jej krásna tvárička sa na mňa usmievala, tie plné prsia sa opierali o hranu stola oproti a zpod stola trčali vedľa mňa vyložené nohy v štekloch.
[block:ad=90]

Keď druhý raz zopakovala, že ju v tom hrozne bolia nohy, neváhal som a ponúkol jej masáž. Na moje počudovanie súhlasila a vyložila si nohy do môjho lona. Začal som jej hladiť klenbu a jemne mačkať nohy od lýtok až k tým krásnym upraveným prštekom. Postupne som jej vyzul obe topánky a masíroval chodidlá. Penis mi v trenkách pulzoval ako o život a ja som občas akoby nechtiac oň jej chodidlom zavadil. Bol to úžasný pocit. Vôňa jej chodidiel stúpala k mojej tvári rovnako ako stúpalo moje vzrušenie. Zosunul som sa z lavice na kolená pod stôl, aby som mohol nasať tú vôňu z blízka. Priložil som si jej nôžky k tvári a ovoniaval a olizoval jej chodidlá. Všimol som si, že sa pod stolom hrá so svojou lastúrkou a tak som aj ja vytiahol svoj nástroj a začal si ho honiť a obtierať o jej hebké nožičky.

Na to ma pleskla chodidlom po tvári a s úsmevom povedala: "stačilo ty prasa" a bez slova odišla za svojim priateľom. Chvíľu som sedel pod stolom ako zamrznutý. Neviem, či viac zo vzrušenia, alebo z toho, ako ma bezcitne zrušila. Nato sa vyklonila z okna a povedala: "keď skončíš, dones mi topánky" a mrkla. Bože naozaj mi ich tam nechala, aby som sa na ne urobil? Naozaj! Neváhal som, vzal ich do rúk, ovoniaval, olizoval, robil si to a nevedel sa nabažiť tej krásnej vône nožičiek, ktoré som mal len pred chvíľou v ústach. Nakoniec som ho dal "dnu" a urobil sa až do výstreku. Opäť sa otvorilo okno a zaznelo: "chcem ich ešte teplé"...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Mail bývalej pani...
Obrázek uživatele luckylicker luckylicker
11.01.2022 | 2
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Poprvé (PP potřetí)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.11.2015 | 14
Vášnivý stážista
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
31.07.2019 | 2
Na zastávce
Obrázek uživatele footsniffer86 footsniffer86
22.02.2015 | 16
Příjemné setkání
Obrázek uživatele TVIF007 TVIF007
16.04.2012 | 7
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
29.07.2016 | 3
Vesnická oslava
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.07.2016 | 9