Jistě jste četli první část této povídky. Víte, že jsme se s tchýní trochu více sblížili. Rovnou navážu, nebudu dělat rekapitulaci.
Ten den jsme se už nakonec k milování nedostali. Dlouho jsme si povídali. Pro oba nás to bylo zvláštní, sedět proti sobě nazí, jen v silonkách a oba rudé rtěnky. Dohodli jsme se, že o tom nikdy nikomu neřekneme. Jakmile by se to dozvěděla žena, byl by to průšvih. A Vanda zase nechtěla, aby kdokoli věděl o její zálibě v nožičkách. U žen to není už vůbec na denním pořádku. V noci jsme spali vedle sebe. Akorát ne zrovna standardně, byli jsme k sobě navzájem otočeni tak, že jsme měli u obličeje nožky. Hezky se spinkalo. Ráno jsme se dohodli, že za čas to zopakujeme. Ale kdy, to jsme nevěděli. Až jednou...
[block:ad=89]

Uplynuly asi dva měsíce. Manželka odjela na třídenní služební cestu na Slovensko. Chtěl jsem jet taky, jenomže jsem musel do práce a volno jsem měl jen jeden den. A to nemělo smysl. Chtěl jsem něco dělat doma. Jenže se náhle ozvala Vanda. Věděla, že žena jela na Slovensko. Stavila se totiž u známých a tamtamy tuto informaci rychle předaly. SMS od Vandy byla stručná: Jsi doma sám a jiste nevis co delat. Vzpominas, co se nedavno stalo? Nechces opakovani? Ve stredu jsem cely den doma. Pokud chces, prijed.. Odepsal jsem stručně: V 9:00 jsem u tebe. Plán byl jasný. Ale chtěl jsem Vandu překvapit. Když už mě viděla v silonkách, tak by to tomu chtělo dodat grády& Protože věděla, že nosím silonky, nebylo by to pro ni překvapení. Měl jsem zrovna na sobě samodržky.Chtěl jsem je už vyměnit a vyprat, ale kvůli Vandě jsem to neudělal, ať voní. Večer jsem z práce ještě oběhl pár obchůdků. Dalo mi to práci, ale sehnal jsem sandálky na 6cm podpatku, velikost 43. Byla to fakt náhoda. Padly mi. Napadlo mě, že Vandu překvapím. Sehnat černý lak na nehty už nebyl problém.
Ráno jsem si nalakoval nehtíky, natáhl samodržky, přes to džíny, dooblékl se a vyrazil. V podpatcích se neřídí nejlíp, ale protože mám něco najeto, nevadilo mi to. Akorát jsem se modlil, ať mě nechytne silniční kontrola&Nechytla. Za půldruhou hodinku už jsem zvonil u Vandy. Stih jsem to skoro přesně.
Otevřela. Nevypadala moc sexy&tepláky, tlusté ponožky, svetr, nenamalovaná. Pozvala mě dál. Naprosto suše, bez vášně. Prohlédla si mě pohledem, ale nic neříkala. Ale jakmile se zavřely dveře, skočila mi kolem krku a začali jsme se vášnivě líbat. To nám vydrželo tak pět minut. Vždy po chvilce jsme se odtrhli, podívali se na sebe a začali nanovo. Koukala jsem ti na nožky. Ty máš teda odvahu! Jak jsem tě viděla, úplně mě zamrazilo. Proto jsem nic neříkala. A jak se ti líbím já? No, v pohodě, klasický oblečení na ráno, pokud nejde topení. Jen mi na tobě nesedí ty ponožky& Zavři oči. Zavřel jsem je. Po chvíli mi naznačila, ať je otevřu.
[block:ad=90]

Vanda přede mnou stála v modrém korzetu s podvazky. Ty vykukovaly ze spodního lemu minisukně. Držely tělové punčochy. Na nožkách měla ještě silonkové ponožky a sandálky na vysokém podpatku. Žluté nehtíky tomu všemu hodně přidaly na kráse. Líbí? Chtěla jsem tě překvapit&ale sám si mi vyrazil dech první. Co masáž nožiček? Souhlasil jsem. Sedli jsme si na gauč a ona mi dala nožičky. Začal jsem jí hladit prstíky. Pak jsem lehce přičichnul&Nádherně voněly! V kalhotách mi to vřelo. Jazýčkem jsem přejížděl po prstících. Trochu je zvedla, abych se dostal mezi ně a botičku. Byly tak sladké! Všiml jsem si, jak se hladí pod sukní&kalhotky neměla. Takže jsem na chvíli opustil nožičky a vystřídal jazykem její ruku. Dlouho to nevydržela a svíjela se slastí. Odstrčila mě od sebe. Doslova ze mě strhla kalhoty a vzala si ho do pusy. Věděl jsem, že to bude rychlý. Podala mi nožku. Stačil jsem jí zout botičku a olíznout prstíky a už měla plnou pusinku. Chvíli jsme leželi a oddechovali.
Hezké přivítání. Chvilku jsme si povídali. Líbilo se mi, že si sem přišel napůl jako holka. Fakt mě to dorazilo, což si vzápětí zjistil. Ale napadlo mě, nechceš ze sebe udělat ženu se vším všudy? No, nevím. Zkusit to můžeme. Přemístili jsme se do koupelny. Zbyly na mě jen silonky a botičky. Vanda mě začala malovat oči i pusinku. Bylo vidět, že je vzrušená. Protože neměla sukni, nebyl problém ji nožkou hladit& Bylo vidět, že se jí to líbí. Nikdy jsem se nemilovala jako lesbička. Chtěla bych to teď zkusit, proto si z tebe dělám slečnu&A to, co budeš mít pod kalhotkami je příjemné zpestření& Postupně mi namalovala obličej, dokonce i nalakovala nehty na rukou na modro. Pak odkudsi přinesla podprsenku, halenku a dlouhou sukni. Ani na kalhotky nezapomněla. Když jsem se pak viděl v zrcadle, málem jsem se nepoznal. Šli jsme do obýváku a chvíli koukali na televizi.
Nepřelakuješ mi nehty na nohou? Ta žlutá barva se mi nelíbí& To víš že jo. Koukám, že odlakovač i fialovej lak tady máš. Dej mi nožky. A už jsem je měl na sobě. Odepnul jsem podvazky a pomalu jsem shrnoval punčochy. Hezky jednu po druhé. Došel jsem až k botičkám. Ty jsem zul, ale vtom jsem zase ucítil její vůni. Začal jsem líbat chodidlo a prstíky zespodu. Pod sukní už jsem měl zase klacek. Zřejmě si toho všimla a druhou nožkou, už také bez botičky tam zajela a začala si s ním hrát. Mezitím jsem sundal punčošku a mazlil se s nahou nožkou. S druhou nožkou byla hodně šikovná. Jen jsem sáhl a sundal jí punčošku. Její horká nožka se mnou dělala divy. Postříkej mi nožky, chceš? Ani se nemusela ptát. Vyhrnul jsem sukni a začal honit přímo nad její nožkou. Druhou se mi zaryla do pusy Ani nevím proč, ale zul jsem si jednu botku a strčil svou nožku mezi její. Okamžitě ji vzala do ruky a začala se s ní hladit. Byla neskutečně mokrá. To už jsem nevydržel a smáčel její nožku. Najednou mi jí sebrala a začala ji olizovat. Sténala a chvěla se. Zvedl jsem svou druhou nohu a dal ji před ní. Rychle zula botku a přisála se na moje prstíky. Během chvilky se zmítala ve velmi silném orgasmu.
No tak jsme to trochu zdrželi...No tak co, zvládneme to lakování? A Vanda mi dala nožky. Odlakování a nalakování zabralo chvilku. Docela se mi to i povedlo, zíral jsem. Vanda byla taky spokojená. Jsem rád, že se ti to líbí. Ale já přelakovat nechci, takhle se mi to líbí. Tak jsme zase seděli a povídali si. Nechtěla by sis vzít lodičky? Aby ti nožky voněly& Ráda si je vezmu. A ty zkus tyhle balerínky. Snad je obuješ. Ať mi taky voní& A tak jsem za chvilku stál v černých kožených balerínách a Vanda v modrých lodičkách. Ale už bylo skoro poledne, tak jsem se chopil vaření. Baví mě to. Ale vařit převlečen jako holka bylo zvláštní. Lasagne nám chutnaly. A pak jsem se dočkal dalšího překvapení.
Vanda odkudsi vytáhla tmavé ponožky. Zkus, jestli ti voní& Přivoněl jsem, zajímavé. Nevoněly špatně, ale nevypadalo to, jako že jsou Vandy. U tebe by mě ponožky zarazily, ale proč ne. Ale tyhle nevoní, jako tvoje& Co na mě chystáš? Nech se překvapit a počkej do půl druhé. Znervózněl jsem. Do daného termínu zbývala slabá půlhodina...
..pokračování příště.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Moje tchýně - část první
Obrázek uživatele Tlama01 Tlama01
21.05.2012 | 21
Kouzelná šatna
Obrázek uživatele Pantyh0seMan Pantyh0seMan
10.07.2015 | 14
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
V kanceláři II
Obrázek uživatele Pauli Pauli
30.03.2013 | 18
V kanceláři I
Obrázek uživatele Pauli Pauli
28.03.2013 | 12
S kolegou, poprvé
Obrázek uživatele fytb03 fytb03
26.10.2017 | 7
Jak jsem přišel o...
Obrázek uživatele charlie47 charlie47
25.03.2016 | 2
Ve fitku
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
30.01.2014 | 35
Nočná víla
Obrázek uživatele leroy leroy
27.03.2021 | zatím žádný komentář