Bydlím na vesnici v bytovce a mám to štěstí,že mám za sousedku starší,opravdu pěknou a udržovanou paničku. Má neuvěřitelně nádherné nohy a umí toho také patřičně využít a dát je na odiv. Mně se ženské nohy vždycky líbily. V létě mě odhalené prsty, kotníky a lýtka přitahují jako magnet a nevím kam dřív koukat. Měl jsem pár přitelkyň, které mi někdy více, někdy méně v mé zálibě vyhověly a nechaly mně pohrát si s jejich nožkami. Ale stejně se mni vždy nejvíce líbily nohy mojí sousedky a fantaziemi o nich jsem strávil nejednu chvilku o samotě. Postupem času jsem u sebe zjistil, že mně nepřitahují jen její nohy, ale i její boty a začal jsem pozorně sledovat, jaké nosí a s potěšením zjistil že má zálibu v lodičkách a podobných střevíčcích.

Začala mně nesmírně vzrušovat a lákat možnost, že si s nějakýma jejíma botičkama pohraji a udělam si s nimi dobře. Při procházení internetu sem zjistil,že nejsem jediný, kdo má podobné chutě a při pročítaní zážitků jiných lidí s těmito zkušenostmi, jsem vždy musel myslet na svojí sousedku a její nožky. Bohužel si boty nenechávala nikdy venku a já pokaždé zklamaně procházel kolem jejích dveří v marné touze po jejích botách. Až jednou se stalo něco, čeho jsem musel využít. Sousedka má totiž syna a ten se měl ženit. Párkrát se ukázal i se svou nástávající.
[block:ad=89]

Je to celkem milá a pěkná dívka, která má stejně jako její budoucí tchýně nádherné nohy. V den svatby jsem se vypravil také ven před dům a spolu se sousedy jsme čekali na nevěstu a ženicha. Hned jsem skoukl jaké má sousedka šaty. Měla kostýmek s krátkou sukní a nádherné černé, vysoké lodičky s otevřenou špičkou. Celé odpoledne jsem byl doma a myšlenky mi co chvíli zalétaly k těm jejím sexy botkám. Představoval jsem si, jak bych si s nimi pohrál. Vyrušil mně až příjezd auta před domem. Pohlédl jsem z okna a viděl sousedku s nevěstou, jak zrovna vystupují z auta a jdou do domu. Pootevřel jsem dveře, abych slyšel o čem se baví. Bydlí v patře pode mnou. Sousedka měla zřejmě dost upito. Mluvila celkem hlasitě a rozverně o tom že se musí převléct a přezout, že má nohy úplně zpocený. Snacha jí něco odpověděla, ale špatně jsem rozuměl.
[block:ad=90]

Pak se dveře zavřely a hlasy utichly. Koukl jsem přes zábradlí k jejím dveřím a zjistil, že venku zůstaly nejen sousedčiny lodičky, ale i bílé střevíčky nevěsty. Neodolal jsem a seběhl po schodech. Už zpovzdálí byla cítit vzrušující vůně bot. Vzal sem rychle jednu lodičku a přitiskl si jí k nosu. Ta vlhká vůně mně úplně omámila a strašně mě vzrušila. Mužství mi stálo v mžiku jako sloup. Chvíli jsem si jen tak vychutnával ten pocit. Vylekal mně až hluk za dveřmi. Rychle jsem vrátil botu a vyběhl zpět do patra. Sousedka se snachou vyšly z bytu a z jejich řeči sem pochopil, že se vrací zpátky na hostinu. Čekal jsem až zaklapnou vchodové dveře a nakoukl o patro níž, jestli tam náhodou botky nezůstaly. K mojí radosti tam byly sousedčiny černé lodičky i nevěstiny bílé střevíčky s vysokým podpatkem. Jakmile jsem uslyšel zvuk odjíždějícího auta, hned jsem seběhl pro oboje boty a odnesl si je k sobě domů. Hned za dveřmi jsem je začal očichávat, střídavě jednu černou a jednu bílou. Vzrušený jsem byl jak blázen a užíval si ty nádherné vůně ženských nožek. Sundal jsem si kalhoty i trenýrky a stačilo pár pohybů lodičkou po P**** a už to ze mně teklo. Měl jsem tak silný orgasmus, až jsem se bál, že omdlím. Celou dávku jsem nastříkal do sousedčiny lodičky. Byla celá pěkně mokrá. Moje vzrušení však nepolevilo. Hrál jsem si s ostatníma botama, čichal k nim, strkal jsem penis střídavě do obou botiček a nakonec jsem je postříkal všechny druhou dávkou. Potom sem je otřel - mimo té lodičky do které jsem se udělal jako první. Tu jsem nechal tak, jak byla a vrátil botky zpět před sousedčiny dveře. Bohužel nevím, jak se na to tvářila. Vrátila se až někdy uprostřed noci a ráno už byly boty uklizené. Od té doby jsem už takové stěstí neměl a její střevíce už jsou zase uklizené. Nicméně má ještě jednoho syna a ten nedávno přivedl představit svoji přitelkyni....

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Jak jsem se stal holkou
Obrázek uživatele Ruten Ruten
21.03.2012 | 15
Když mi asistentka...
Obrázek uživatele radostizivota radostizivota
11.01.2021 | 2
Lákavá tchýně
Obrázek uživatele šato šato
07.11.2016 | 8
Můj první zážitek
Obrázek uživatele Tester Tester
20.10.2013 | 38
Vyjížďka na motorce (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
12.10.2015 | 12
Oslava maturity
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.01.2013 | 17
Moje první zkušenost - I...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
16.11.2014 | 13
Lucka
Obrázek uživatele Milujunožičky Milujunožičky
27.01.2015 | 16