Začiatky zoznamovania s pančuškami boli nesmelé. Vyskúšal som ich už ako malý chlapec. Bral som ich mame, alebo sestre. Keď som sa oženil, prišli deti a na milovanie zostávalo stále menej času. Raz v práci som zostal sám a v piatok prestávajú vykurovať. Zostala mi hrozná zima na nohy. Vtedy ma napadlo, že kolegyňa má v práci silonky. Našiel som jej len samodržky, ktoré som si obliekol. Ten pocit bol úžasný. Od tej doby som v zime nosil silonky pod nohavicami. Najprv som bral manželke, ale tá samodržky nenosí tak som ich začal kupovať sám. Využil som každú voľnú chvílu, keď som mohol chodiť doma v silonkách. Prerábali sme dom a keď som majstroval na dome, tak som mal silonky na sebe. Niekedy som si dal kraťasi a silonky a robil v záhrade. Všimla si to len suseda. To vzrušenie vždy stálo zato. Niekedy som si oholil nohy. Raz v noci som mal takú chuť obliecť si silonky. Tak som vstal obliekol si samodržky a išiel spať. Manželka v noci vstala a šla sa vycikať. Keď prišla začala sa ku mne túliť. Keď zacítila že mám silonky, odhrnula paplón a zostala celá bez seba.
[block:ad=89]

Nevedel som čo povedať, tak som povedal, že preto lebo ma bolelo koleno. Začal som ju objímať a poviem vám, že to bolo krásne milovanie. Ja som jej na začiatok povedal, že počkaj dám si ich dolu. Na moje prekvapenie mi povedala nemusíš. Milovali sme sa hodiny a iba ja v silonkách. Od tej chcvíle som vedel, že to chcem zopakovať, ale ako? Raz večer som si potajomky oholil nohy a mal som plán. Keď sme večer ležali a rozprávali sa, tak som sa posťažoval ako mi bolí koleno. Chcel som že si idem dať silonky, ale v tom mi Katka povedala, že čo keby som ti dala silonky. Ja som taktne povedal, že nemusíš, ale už ich vyberala zo šuplíka. Odhrnula paplón, zobrala moju nohu a v tom ako ma pohladila: ty si si oholil nohy?“ Ja, ano trocha mi šiblo. Začala ma hľadiť. Dala svoju nohu ku mojej a hovorí. Veď ty máš krajšie nohy ako ja. Vôbec to nie je také hrozné, je to celkom vzrušujúce. Keď mi začala navliekať silonky, bol som celý bez seba. Ten pocit jemných rúk a siloniek bol úžasný. Za chvíľu mi stál, čoho si všimla aj Katka. Spýtala sa ma, vzrušuje ťa to? Ja som povedal, že ani nie, to tie tvoje rúčky. Možno som mohol povedať že ano, ale neviem ako by to potom dopadlo. Milovanie bolo krásne. Menili sme rôzne polohy. Musel som sa ovládať aby som nebol predčasne. Vždy sa snažím najprv urobiť Katku a až potom seba. Na záver ešte jeden zážitok. Raz som dostal sms, že mám doma návštevu , že musím rýchlo prísť. Keď som prišiel domov, v dverách stála moja Katka. Oblečená v krásnych samodžkách, hore našpulené bradavky, ale schované v sieťkovanom tope. Samodržky pridŕžal podväzkový pás a nožky boli obuté v krásnych topánkach na vysokých podpätkoch. Keď som ju zbadal bol som celý bez seba. Chcel som to všetko znej strhnúť, či už očami, alebo rukami, ale samozrejme bola by to škoda. Vtiahla ma dnu, ja som ju zobral na ruky a vyniesol do spálne.
[block:ad=90]

Tam mi začala rozopínať košeľu, keď to nešlo strhla ju zomňa. Potom prišli na rad nohavice, keď ich rozopla zbadala že mám silonky. Vraví: "ták niekomu bola v práci zima.“ Nevedel som čo bude nasledovať, ale prišlo to, o čom som sníval. Ostal som len v silonkách stáť nehybne. Katka ma hladila, jazykom dráždila. Cez silonky som cítil jej vlhké pery a dych, ktorý rozpaľoval každú časť môjho tela. Natiahla ruku zobrala nožnice a ja som stuhol. Zvalila ma na posteľ a vystrihla v silonkách otvor. Nasledovalo dlhé milovanie, obaja v silonkách. Nevedeli sme sa nabažiť vzájomných dotykov. Hladili sme sa, túlili k sebe, akoby sme sa nemilovali hrozne dlhý čas. Keď sme ležali spotený vedľa seba, hovorím úžasné, milujem ťa. Pre niektoré ženy možno nepredstaviteľné, vidieť svojho muža v silonkách, alebo s oholenými nohami, ale verte za pokus to stojí. Nikdy som nešiel na to priamo a možno preto to bolo skvelé.

Pravopisná korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Angličtinářka
Obrázek uživatele bambam11 bambam11
12.04.2012 | 29
Všudypřítomné choutky
Obrázek uživatele šato šato
20.09.2016 | 4
V obchode
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.11.2012 | 23
Má bezvládná švargrová
Obrázek uživatele rarach rarach
24.07.2012 | 33
Sousedka
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
12.05.2013 | 61
Pod vodou
Obrázek uživatele Renata Renata
09.11.2012 | 20
Známá
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
07.08.2012 | 44