Konečně prázdniny. Radost z nich nám kalila skutečnost, že Iva hned na jejich začátku odjela na soustředění oddílu umělecké gymnastiky, kde pilovali sestavu do Francie, kam měli v jet v srpnu na závody, ale domluvili jsme se, že za ji přijedu na kole navštívit.
První dva dny jsem si užíval naprosté svobody, ale Ivina přítomnost mi chyběla stále více a tak jsem se rozhodl, že za ní vyrazím. Celý výlet jsem plánoval na tři čtyři dny, ale nakonec to dopadlo jinak. Do batůžku, protože předpověď počasí byla příznivá, a chtěl jsem skutečně jet jen na tři čtyři dny jsem si dal jen to nejnutnější troje kalhotky, dvoje punčocháče jedny slabší, druhé silnější pro každý případ, trička, plavky a žďárák, abych měl v čem přespat a jeho vrchní díl mi sloužil i jako pláštěnka.

Na Vysočinu jsem jel po vedlejších cestách, abych si vychutnal její atmosféru a přes největší polední pařák jsem zaparkoval u rybníka a teprve pozdě odpoledne jsem se vydal na další cestu a přemýšlel jsem, kde přenocuji. Dojel jsem do jedné vesničky a na jejím konci jsem zastavil pod velikou lípou, která rostla u silnice vedle chalupy, jenž nepochybně sloužila jen k rekreačním účelům. Zatím co jsem chytal lelky a přemýšlel o nesmrtelnosti chrousta, vyrušila mě z mých úvah jakási hádka. Otočil jsem se a spatřil jak z domu vyšel jakýsi muž a dohaduje se ženou, jež se mi zdála nějak povědomá. Radka, ale to snad není možné, řekl jsem si, ale muž vykřikl: Vlez mi na záda, a sedl do jednoho auta, jež tam bylo zaparkováno, práskl dveřmi a zakřičel: Jestli chceš, tak za mnou přijeď! a odjel. Sáhl jsem po flašce s vodou, ale ouha, byla prázdná. Napadlo mne, abych se zeptal té ženy, zda-li bych si jí mohl u ní doplnit, než pojedu dál vyhledat nocleh.
[block:ad=89]

S láhví v ruce jsem přišel ke dveřím, že požádám paní domů o vodu, když se dveře otevřely a v nich skutečně stála Radka, naše třídní profesorka. Zůstal jsem jak opařený a stejně i ona, oba neschopni v ten okamžik slov. Péťo, co ty tu děláš? zeptala se udiveně. Tebe bych tu určitě čekala ze všech nejméně. Já se ptám stejně, co tu děláš ty? Iva je na soustředění se svým oddílem a přijede až za 14 dní a jedu za ní, ale nijak jsme se nedomlouvali. Jedu spíše na výlet a mámě jsem řekl, že nevím, kdy se vrátím, že ji ještě zavolám. Prosím tě, kdo to byl, myslím toho muže co odjel před chvilkou autem?

Tak to byl můj exmanžel, který si myslel, že nad něj není. Dala jsem mu košem, a on se urazil. Dál jsem to nekomentoval a jen jsem řekl, že jsem si přišel vyptat vodu do láhve, protože mně došla a že jsem přemýšlel, kde přenocuji.

Péťo, proč bys hledal někde nocleh, když je tu místa dost. Nechceš tu se mnou zůstat přes noc? Je to chalupy mé přítelky a místa je tu, jak jsem řekla, habaděj, zvláště, když jsem tu sama. A můžu?zeptal jsem se. Místo odpovědi mi dala pusu a odhrnula lem šortek. Máš, řekla a já se optal co tím míní, přestože jsem to dobře věděl. Přece kalhotky, ale musím se ještě podívat, co máš v nich. Nejprve ale dej své kolo támhle do kůlny, otočila se a z věšáku mi podala klíč.

Když jsem uklidil svůj silostroj, vešel zvědavě dovnitř. Prošel jsem předsíní do velké obývací kuchyně, kde na mne ji čekala Radka. Vzala mne do náruče a dostal jsem další pusu a zeptala se: Péťo, nemůžeš tu zůstat alespoň ještě aspoň jeden den? A měl bych? Místo odpovědi jsem dostal další pusu a pocítil jsem její ruku, jak se snaží dostat pod cyklistické kraťasy a já se oplátkou dobýval pod její šaty. Měl by ses ale napřed vykoupat, jsi celý zpocený, a já mezitím nachystám pro nás něco k večeři, protože nepochybuji o tom, že ti za celý den vyhládlo, zavedla mne do koupelny, napustila vanu, počkala až nateče voda a stáhla mi kraťase i s kalhotkami a pak i tričko. Uložila mne do vody a já si rochnil, protože jsem s takovým noclehem naprosto nepočítal. Pak jsem si uvědomil, že kalhotky na převlečení mám v batůžku, ale to již mne předběhla Radka a vešla do koupelny jen v kalhotkách, které si hned stáhla a vhupla za mnou do vany. Vešla se tam bez problémů, protože ta vana měla spíše charakter malého bazénu a v koupelně byla instalována právě z tohoto důvodu. Zase jsem po dlouhé době ucítil sametovou hebkost její lasturky a prsty si jako samovolně našly cestu mezi její rtíky k poštěváčku, jež se okamžitě zvětšil a já jej laskal& Voda pomalu chladla, až se Radka rozhodla, že koupele již bylo dost. Vytřela mne do sucha jako děcko a odvedla do pokoje v poschodí, kde měla ložnici. Ze skříně vzala dvoje kalhotky a jedny mi podala spolu s oním růžovým tričkem se srdíčky a sama si vzala druhé bez potisku. Ale napřed ti udělám manikúru a pedikúru a nalakuji ti nehty, aby ti ladily s růžovou barvou, co máš na sobě. Lak ti pak smyji, až pojedeš za Ivou. Jak řekla, udělala.
[block:ad=90]

Víš že někdy zapomínám, že nejsi holka? Že jsem se kolikrát přistihla, že jsem tě málem v tělocviku zahnala mezi děvčata? Mě by to nevadilo, protože se v holčičím a s holkami cítím dobře a také vím, že by mě Iva nejraději jako holku oblékala, řekl jsem. Tak to jsme dvě, zasmála se Radka a dala mi pusu, kterou jsem opětoval a bylo dobře, že jsem seděli na pohovce, protože jsme se překuli do matematické polohy, jak říkává Iva. Rukou jsem hned zabloudil pod její kalhotky, kde poodhrnul jejich lem abych se dostal k lasturce.

Petře, tak to nemá cenu, stáhni si kalhotky úplně, a sama šla příkladem a stočili se tak, abychom se dostali kam jsme chtěli. Radka byla vlhká stejně jako já a jazyk sám si našel cestu k jejímu poštěváčku a snažil jsem se abych se dostal co nejhlouběji a oplátkou jsem cítil, jak svými rty obemknula žalud. Rozkoš obou se stupňovala do té míry, že jsme oba explodovali jako tsunami na pobřeží a já se přestěhoval k ní abych se ještě polaskal s ňadry a bradavkami zatímco prsty hladily a miliskovaly se s jejím podbřiškem. Čas uběhl velice rychle a byla již hluboká noc, když jsme usnuli. Ráno nás probudilo slunce, které nakukovalo do oken. Otevřel jsem oči a prohlížel si Radku, která ležela vedle mě a ještě spala a já jsem se vydržel na ni dívat dlouhé minuty. Proč si mne tak prohlížíš? zeptala se mne. Proč? Protože se mi moc líbíš a jsi hezká a& Péťo, já vím, že tě nebudu mít napořád, ale jsem ráda, alespoň pro dnešek, že tě mám. Vstala, povalující se kalhotky ležící od večera na zemi hodila do koše s prádlem a poznamenala, že hned bude muset jak odjedu prát. Vstal jsem z postele také a postavil se nahý naproti ní a cítil jsem, jak mi okamžitě znovu ztopořil penis. Beze slova jsme znovu padli lůžko a zapomněli na celý světa o to větší a bouřlivější bylo vyvrcholení. I když se nám moc nechtělo stávat, Radka znovu vstala a podala mi kalhotky, když jsem si je oblékl, a chtěl si vzít tričko, zadržela mne a řekla, že to tak nechce. Znovu sáhla do skříně a vytáhla podprsenku, do košíčků dala další kalhotky a poručila: Natáhni ruce, a otoč se, poslechl jsem ji a na zádech mi ji zapjala. Pak mi ze skříně podala letní žluté šaty s potiskem a krátkým rukávem a natáhla mi je přes hlavu. Sama si vzala podobné a odvedla mne do kuchyně a posadila na židli. Protože jsem vlasy ala páže, jak si Iva přála, sepjala mi je do ohonu, rtěnkou ni namalovala rty, podala zelené brýle a klobouček. Když si mne takto upravila, zavedla mne k zrcadlu. Kdybych nevěděla, že jsi kluk, tak bych přísahala, že jsi holka. Teď ti musím najít něco na nohy. Chvíli stála před botníkem a něco hledala. Pak mi podala bílé opánky, které mi byly tak tak. Sama si pak vzala svoje a že pojedeme do města nakupovat. Moc se mi nechtělo. Petro, co je s tebou, jak dlouho mám na tebe čekat, hartusila a již seděla za volantem. Šel jsem jako na popravu, ale k mému údivu jsem po chvíli rezignoval a bylo mi všechno jedno. Radka ale se napřed zastavila u jednoho obchodu s prádlem a když jsme vešli dovnitř, zamířila k pultu a pravila prodavačce, že by potřebovala výplně do košíčků. Prodavačka se po mně podívala a podala Radce sáčky a povídala: Však určitě slečně nějaké vyberete. V to doufám, a pokynula mně, abych k ní přistoupil. Ještě jednou si mě očima přeměřila a jedny vybrala a šla se mnou do kabinky je vyzkoušet. Trefila se hned na poprvé a tak zaplatila a my jsme vyšli před obchod.

Bylo mně, jako před mnoha lety, kdy jsem si ty vložky kupovala pro sebe,a přeměřila si mne pohledem. Ještě musíme jet do hypermarketu ať máme nákupy za sebou, a ještě něco koupit k obědu a po něm půjdeme k vodě. Nic se neboj. Když jsme se vrátili domů a pomohl jsem Radce s obědem. Po jídle mne Radka dala své dvojdílné plavky a do podprsenky dala koupené vložky. Do tašky dala deku a další propriety a sedli jsme do auta a jeli k vodě. Byl jsem udivený, jak rychle jsem si zvykl na dívčí roli. U rybníka, kam jsme přijeli, měla Radka již své místečko, kde jsme zaparkovali. Bylo pro mne velmi příjemné poznání, že stačilo si přes hlavu přetáhnout šaty a mohli jsme s Radkou hned do vody. Když jsme si lehli na deku, požádala mne Radka, abych jí namazal krémem záda. Když jsem to udělal, posloužila mne stejně, ale navíc rozepnula podprsenku se slovy, abych neměl opálený pruh na zádech. Jen se nesmíš, Petro, moc otáčet a hnízdit se. Odpoledne uteklo jako voda a skoro jsem litoval, že již musíme jít. Když jsme se vraceli k autu, potkali jsme Radčiny známé, kteří se samozřejmě zajímali, kdo jsem. To je má neteř Petra, byla na operaci s hlasivkami a tak jen s obtížemi mluví a dostala jsem ji na starost, řekla na vysvětlenou.

Teprve nyní jsem ocenil, že mi Radka udělala manikúru a nalakovala nehty na rukou a na nohou, že lak jakoby maskoval ne mou dost štíhlou ruku. Sám jsem se snažil aby stisk byl co nejjemnější, a tak setkání proběhlo v pořádku. Když jsem seděli v autě a vraceli se na chalupu, povídala Radka, že jsem zkoušku na holku udělal k její spokojenosti na výbornou. Asi se ti dostalo, Petro, dobrého vychování od Ivy, viď. Asi ano, souhlasil jsem s ní.

Poslední noc jsme s Radkou takřka nespali, celou ji promilovali a ráno jsme vstávali unaveni víc, než jsme byli večer. Po ranním sprchování mi Radka odlakovala nehty na rukou i nohou, a když jsem ji při tom usínal, zahnala mne do postele dospat noc a sama se ujala přichystat oběd. Po obědě jsem se rozloučili a já jsem sedl na kolo a pokračoval v cestě za Ivou. Ale ještě předtím mě Radka požádala, abych přijel v neděli a že mne odveze autem domů. Petro, doma ti dám zase růžové punčocháče a udělám si z tebe zase mou růžovou panenku jako na jaře. Chceš? Jen jsem pokýval hlavou na souhlas a Radka mi dala poslední pusu na rozloučenou a dodala: Hleď, ať se mi vrátíš celá&

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Růžové punčocháče 1
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 8
Zahradní párty
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 10
Advent
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 6
Co je v domě, není pro...
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 4
Co je v domě, není pro...
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 1
Brigáda
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 13
Módní přehlídka
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 7
Hrátky na chalupě 3/3
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 8
Hrátky na chalupě 2/3
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 10
Hrátky na chalupě 1/3
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 19
V robote
Obrázek uživatele pirin pirin
10.11.2013 | 33
Svázané ruce punčoškou (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
08.03.2016 | 15
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Advent
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 6
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
První líznutí 4
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
10.11.2017 | zatím žádný komentář
Zajímavý večer
Obrázek uživatele Thor Thor
12.05.2020 | 5
Sousedka
Obrázek uživatele fidosek fidosek
20.03.2012 | 20