Jeden nádherný zážitok mám z kolegyňou z práce. Pracoval som v jednej firme vo výrobe, kde o pekné ženy nebola núdza. Tam mi strašne padla do oka jedna slečna, hovorme jej Lenka. Lenka bola nádherná a nielen to, mala neskutočne vábivé nôžky. Často sa pri práci vyzúvala a a nechávala svoje nôžky len tak prehodené cez seba, alebo dokonca i chodievala po vytýčenom areáli, pokiaľ to bolo možné naboso.

Isteže to upriamovalo moju pozornosť, zrejme raz až natoľko, že si to všimla. V jeden deň, keď nás bolo vo firme pomenej a robili sme spolu za jedným stolom, sa odvážila ma podráždiť svojou nohou. Cítil som ako sa mi chodidlom trie o lýtko.

Zrazu jej z ničoho nič spadlo pero, padlo tak akurát do stredu, tak som sa ponúkol, že jej ho zdvihnem. Keď už som bol dole, pod stolom, strčila mi svoje chodidlo zahalené v priesvitnej pančuške popod nos. Už som nedokázal rozmýšľať racionálne. Začal som jej chodidlo spracovávať ústami a jazykom.. bolo to neskutočne vzrušivé a v momente som mal svoj nástroj v pozore. Lenke sa to zrejme páčilo, keďže mi ponúkla i svoju druhú nohu, s ktorou som sa takisto pomaznal.

Našťastie sme boli v danom sektore, ktorý bol oddelený sami. Potrebovali sme ale viacej súkromia. Jej sestra robila u nás ako skladníčka a mala kľúče od malého skladu, takého kumbálu. Netrvalo dlho a skončili sme tam spolu dvaja zamknutí.

Tam som sa maznal s jej nožičkami, cmúľal som jej prstíčky, vychutnával si jej hebké päty.. Mala chodidlá úplne mokré. Keďže videla, že môj nástroj je napnutý na prasknutie, vyzvala ma, aby som ho vytiahol von. Po splnení tejto výzvy si ho vzala do parády so svojimi nôžkami. Mal som čo robiť aby som to zo seba hneď všetko nevypustil.
[block:ad=89]

Prešli sme však o čosi ďalej a ja som tak mal možnosť ochutnať i jej voňavú broskyňku a rovnako tak ju okúsiť i so svojím nástrojom. V momente, keď som už cítil, že ide na mňa vyvrcholenie, som si po jej prosení, navliekol na svoj nástroj jej pančušku. Rýchlo ma tam dole skúšala jazykom, a keď už mi ním cukalo, rýchlo ho oblapila chodidlami a doviedla ma do extázy. Po naplnení pančušky bielou tekutinou, si ju natiahla na nohu . Pýtal som sa jej či jej to nebude nepríjemné ale dostal som uspokojenie, že j uto strašne vzrušuje.

Pracovný deň, nemohol skončiť inak ako návštevou u nej doma, kde sem sa oddávali dlhé hodiny našim novým aktivitám.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Dějepis
Obrázek uživatele pirin pirin
10.10.2013 | 51
Skrytá touha na seznamce
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
07.02.2017 | 3
Událost ze seminářů..
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
31.08.2016 | 7
Sekretářka mého šéfa
Obrázek uživatele Sigaran Sigaran
13.07.2019 | 3
Situace kolem Jany
Obrázek uživatele Petra_K Petra_K
20.06.2016 | 16
Moje přiznání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.01.2015 | 20
Študent
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.09.2012 | 31
Výlet
Obrázek uživatele Ruten Ruten
04.02.2012 | 2
Silonka
Obrázek uživatele Tester Tester
27.06.2012 | 17