Jsem učitelkou německého jazyka na jedné soukromé střední škole. Učení tohoto předmětu probíhá pokaždé ve stejné učebně, hned vedle mého kabinetu. V popředí je tabule a před ní učitelský stůl, kolem kterého jsou do tvaru U sestaveny lavice; Takže na sebe všichni krásně vidíme. Dospívající kluci mívají sem-tam nějakou tu narážku, jsou drzí, vymýšlí erotické vtípky apod. Na to všechno jsem po letech zvyklá. Dlouho mi ale trvalo než jsem si všimla, že jeden prima kluk, který seděl přímo přede mnou, mi tak často koukal na nohy. Vyloženě zíral pod můj otevřený stůl.

Nikdy mne nenapadlo, že by to mohlo něco znamenat. Nosívám standardně silonky a delší sukně. Občas si dopřeju samodržící punčochy (nejradši mám tzv. fully fashioned) a mám ráda, ostatně jako hodně žen lodičky a různé střevíce na menším podpatku. Samozřějmě se chci cítit krásně a bylo by proti přírodě, kdyby ženu nepotěšilo, že se líbí. Jako soukromá střední škola jsme neměli zase tolik studentů jak bývá zvykem. Naopak, měli jsme jich poměrně málo. Jednoho odpoledne jsem strávila více času nad nějakými materiály, ale nebylo to poprvé. Často jsem zůstavala v učebně i po vyučování. Toho dne za mnou přišel zmíněný student a dali jsme se přátelsky do řeči. Po půl hodině mi sám od sebe zvedl nohy a položil si je do svého klína. Ani po pár vteřinách jsem nebyla schopna jakkkoli zareagovat. On prohlásil, že umí hrozně dobrý masáže a že je na mě vidět, jak jsem unavená. A tak mí nabídnul jistou formu relaxu. Měl vlastně pravdu a proto mi to ani nepřišlo jako špatný nápad.
[block:ad=89]

Jednu lodičku jsem si stačila zout. Druhou botou jsem cítila, že je neskutečně vzrušen. Jeho klín byl tvrdý chtíčem. Tehdy jsem cítila přes svou lodičku jeho vzrušení a na své šíji vzrušující mrazení. Mou lodičku si rukou tlačil do klína, zutou nožku si pak přitáhnul ke svému obličeji a nasával. Toto byl pro mě sice nečekaný šok, ale zároveň něco nepopsatelného, co jsem sama nechtěla hned utnout. Tím bych vlastně i sebe dostala do převelice trapné situace. Po chvíli už jsem měla obě lodičky zuté a svoje hebká chodidla na jeho obličeji. Pusinkoval je a začal je nakonec i olizovat. Šeptal mi, že mé nožky ho každou nocí trápí ve snech a představách a že se do nich zamiloval. Nemůže si prý pomoct, ale musí mi něco říct. Přestože jsem nereagovala, on to na mě hned vyklopil; Že se mi do mého kabinetu chodí ukájet a používá k tomu mé lodičky a ostatní boty. Byla jsem v šoku. On se ale začal mým nožkám věnovat ještě intenzivněji, skoro až posedle. Jednou přejízděl přes své mužství, druhou dále olizoval a pak vyvrcholil.
[block:ad=90]

Nastaly prázdniny a já o tom několik týdnů přemýšlela. Počátkem dalšího školního roku jsem si ale už všimla, že se mi lodičky samy "stěhují" a začala jsem pokaždé svůj kabinet zamykat. Ale vzpomínka na toto malé dobrodružství byla stále nějakým způsobem aktuální. Sešli jsme se pak ještě jednou a já si nechala svá chodidla pomazlit takovým způsobem, že jsem z toho ve finále byla také velmi uspokojená. Prozradil mi, že se do mých Aldo lodiček udělal celkem 86 krát. To číslo jsem si zapsala do mobilu a boty dále nosila.

Slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Posedlost footfetishem
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
22.10.2016 | 16
Událost ze seminářů..
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
31.08.2016 | 7
Vesnická oslava
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.07.2016 | 9
Kamarátova nevlastná...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
27.01.2020 | 6
Švagrová
Obrázek uživatele jkr_007 jkr_007
20.06.2012 | 49
Paní Jana
Obrázek uživatele Milahaj Milahaj
05.02.2013 | 29
Kolegyně Katka
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
06.01.2016 | 8
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Tajná návšteva sesterny...
Obrázek uživatele rarach rarach
31.07.2012 | 16
Situace kolem Jany
Obrázek uživatele Petra_K Petra_K
20.06.2016 | 15