Bydleli jsem u rodičů manželky, v omezeném prostoru malého domku. Já nadrženec, který má potřebu sebeukájení i v práci. Každou noční jsem si zpříjemnil onanií, ukájel jsem ve vaně při koupání i v ložnici tchýně, když nikdo nebyl doma. To jsem si brával její punčochy a třel jsem si je o žalud nebo pod žaludem přímo o uzdičku. Představoval jsem si ji u toho; ona, macatá zralá šedesátka, nezvadlá, kůže většinou napjatá, protože měla plné tvary. Já mladý samec, který si představoval, jak jí vniká do její studny, kam se v poklidu může i udělat, protože u ní už těhotenství nehrozí. Když se například při oslavě narozenin gratulovalo, vždy mě objala a já se nadšeně přitiskl a to i tak těsně, že jedno své stehno jsem cpal mezi její nohy, aby mě cítila.

Ale nic víc se nedařilo, byli kolem ostatní gratulanti.
Jednou jsem tak masturboval s jejími punčochami a seděl v hlubokém křesle, které měla v ložnici. Byla v práci, měl jsem klid a tak jsem si jednu punčochu omotal kolem šourku a druhou punčochou si jezdil pod žaludem. Pak jsem ještě z druhého páru punčoch omotal jednu kolem krku a druhou punčochu jsem si vložil do pusy.
[block:ad=89]

Pokračoval jsem v sebeukájení a zpomalil zrovna ježdění po penisu, když vtom se ze dveří ozvalo: "..co to tu děláš..???!!!" Rozbušila se mi krev v hlavě a vyschlo mi v puse - ve dveřích stála tchýně, která skončila v práci o hodinu dříve. Hlavou mi bleskurychle proběhla myšlenka, jak vše sdělí mé manželce, a pak se mi budou vysmívat. Než jsem ze sebe dostal první slovo, bylo to snad deset vteřin.Ale překvapivě se neposmívala ani nekřičela, jen o krok postoupila ke mě a řekla: "..nemusíme nikomu nic říkat, já Tě chápu a třeba Ty pochopíš na oplátku mě". To už mě pusa a krk povolily, tak jsem se zeptal, v čem mám pochopit já jí, když před ní stojím jako úchyl?

Odpověděla, že si nemusím pomáhat sám, když ona neměla 12 let muže. Že si můžeme pomoci navzájem, ale v životě se to nikdo nesmí dozvědět!! Nadšeně jsem souhlasil. To byla první skutečná rozkoš mého života, kdy mě dokončila ona sama. Jednou rukou, zrychleně jezdící po mých bradavkách a střídavě po varlatech a druhou, kterou mě udělala. Asi za týden se nám poštěstilo něco dalšího, ale o tom až jindy.
Máte někdo podobné zážitky s tchýní? Je někdo, koho tchýně vzrušila? Můžete napsat:
uchylky@centrum.cz

Korekce - upraveno administrací

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Panička z banky
Obrázek uživatele pantyhoser pantyhoser
28.06.2013 | 26
Poprvé
Obrázek uživatele ali ali
10.04.2012 | 17
Dievča od vedľa
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.06.2012 | 19
Nočná služba
Obrázek uživatele ejakulatoris ejakulatoris
24.11.2017 | 5
A co když je to pravda...
Obrázek uživatele Tester Tester
20.03.2013 | 49
Moje přiznání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.01.2015 | 20
Nečakané prekvapenie
Obrázek uživatele luky009 luky009
20.12.2012 | 21
Butik IV.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
23.05.2012 | 4