Vyhrála jsem konkurz v jedné firmě a pracovala jako asistentka šéfky. Zpracovávala jsem jí smlouvy a doklady pro schválení a dojednávala schůzky. Fajn práce a navíc mě velmi přitahovala šéfka. Já měla tenkrát krásných dvacet pět let, jí táhlo na čtyřicet a přestože jsem byla vdaná, od mládí mne přitahovaly určité typy žen a ona k nim patřila. Atraktivní, štíhlá, s nádhernýma nohama. Mohla si stále dovolit sukně nad kolena, vlasy střihu mikáda ráda střídala od černé po mahagon, stejně tak jako luxusní lodičky, kterých musela mít spoustu.

Na schůzky preferovala "DressCode", tedy punčochy, lodičky a kostým. V kanclu si dělala pohodlí a chodila naboso v korkáčích. Tehdy přijela nádherně opálená z dovolené. Předávala jsem jí doklady a informace a pochválila jsem její skvěle opálené tělo. Byla polichocena a já nemohla odtrhnout oči od jejich nohou, které měla přes sebe a pohazovala si korkáčem na nožce. Stříbrný lak jí na nehtech svítil a zvýrazňoval barvu opálené kůže. Už jsem kdysi zažila nevinné dovádění s kámoškou na intru, kde jsme se líbaly, v šatně si drandily micinky a hrály si se svými prsy. Tato ženská mne však přitahovala jako magnet. Nemohla jsem se soustředit na její otázky, cítila jsem vzrušení a tuhnoucí bradavky. Civěla jsem na její nohu, až mě napomenula: „Copak?“ a zapleskala korkáčem o patu. Vytrhla jsem mě tím ze snění a tak jí zalichotila, že ten lak na nehtech je nádherný. Usmála se a poznamenala jen, že snad za ty peníze vydrží. Pak vzala telefon a mluvila s někým obchodně. Pak vstala a šla do rkouta k šatníku, kde skopla korkáče a vplula do lodiček. Pokývla na mě, že si zajede na oběd a bude za hodinu zpět.
Chystala jsem se pustit do papírování. Letmo jsem koukla přes žaluzie a viděla šéfku odjíždět. Pak můj pohled sklouznul do rohu, kde se válely její korkáče. Tomu jsem nemohla odolat. Šla jsem tam a vzala jeden do ruky. Ještě byl teplý. Mé vzrušení zcela vítězilo nad zahanbením. Dala jsem si korkáč k puse a nasála neskonale dráždivou vůni té atraktivní samice. Hned jsem ho začala líbat a ochutnávat. Měla je asi hodně dlouho, protože nádherně voněly a mě vzrušoval jejich pach.
[block:ad=89]

Rozepnula jsem si halenku, vytáhla ven svá prsa a s rozkoší si je mazlila korkáčem. Jezdila jsem přezkou přes nalité bradavky a pleskala je. Sehnula jsem se pro druhý korkáč, vykasala sukni a zajela s ním do kalhotek. Začala jsem si mučit poštíka korkáčem v místě, kde stávala její pata. Opřená v rohu místnosti jsem se ukájela a nádherně jsem se udělala. Pak jsem se kapku styděla za svou úchylku, ale rozkoš z prožitého a ukojeného chtíče mi byla v tu chvíli nadevše.

Uklidněná jsem dodělala papíry. Šéfka dorazila až za dvě hodiny a ptala se mě, jestli se dnes mohu zdržet a přijít k ní ve čtyři. Byla jsem přesná. Ona opět nohu přes nohu a pleskala si korkáčem o patu. „Než ti něco ukážu, zajímá mě, jestli se ti líbí mé dřeváky?“ Zamrazilo mě a dělala nechápavou. Ani mi hned nedošlo, že mi tyká. Ona ukázala ukazováčkem k noze: „Ano, myslím tyto!“ Blekotala jsem něco v tom smyslu, že jí sluší. Pobaveně kývla, že mi něco ukáže. A taky ukázala. Přistoupila jsem k jejímu stolu a na monitoru jsem viděla sebe v rohu místnosti, jak se svíjím slastí a mazlím se s jejíma korkáčema. To bylo jako rána palicí do hlavy. Podlomily se mi nohy, padla jsem na kolena a s hlavou v dlaních jsem se rozbrečela. Jako by zdáli jsem vnímala šéfku, jak se směje a říká mi, že má kamery v kanclu z důvodu nenechavých uklízeček. Sama prý netušila, co tam dnes uvidí. „A neřvi mi tady. Chci vysvětlení!“ Třásla jsem se hanbou a vzlykla jsem, že se mi moc líbí. Prosila jsem jí, aby to zůstalo mezi námi, že odejdu v tichosti. „Některé holky v účtárně nosí taky dřeváky, to jim to děláš s nima taky?" Byla jsem se silami u konce. Vzlykala jsem, že mě vzrušuje jen ona a chtěla jsem se jen pomazlit s něčím, co je její. Začala se usmívat a já stále klečela vedle jejího křesla. „Kdybych to dnes neviděla, nikdy ti neuvěřím,“nahnula se ke mně a pohladila mě po vlasech. Pak mi podala kapesník. „No táááák, už se uklidni. Nevadí mi co jsi provedla, ale nesnáším jen plané lichotky. U tebe to bude asi opravdové a nemám zájem o tom komukoli říkat.“ Utírala jsem si slzy a vzlykala neustále nějaké omluvy. Špičkou nohy mi začala kroužit po halence a nadzvedávat prsa. „Chci je vidět!“ Ukázala na ně ukazováčkem, vstala a šla zamknout. Já si váhavě rozepla halenku. Když přišla ke mě, postavila mě na nohy a ukázala prstem na mou podprsenku: „Dolů!“ Podívala jsem se do rohu na kameru. Usmála se a řekla, že je ted vypnutá. Pak mě odvedla do místnosti pro hosty. Samý luxus - kožená sedačka a stolek. Sedla si do sedačky přitáhla si mě, zbavila mě podprsenky a dlouhými nehty mi začala laskat prsa a bradavky. Začaly se nalívat a tuhnout. Kroutila mi je mezi svými prsty. Ptala se mě, jak se mi to líbí. "Je to nádherné," pípla jsem a ona se k nim přisála a divoce je cucala a olizovala. Pak je chytila oběma rukama a tiskla je k sobě a palcem brnkala po nalitých bradavkách. „Faajn. Pevné a pyšné, zkrotím je,“ syčela a já se svíjela blahem ochotná k čemukoli. Poté natáhla svou nohu, sešlápla mi jedno prso a vrtěla na něm korkáčem.
[block:ad=90]

Druhou nohou mi jela po stehně a já cítila špičku i její prsty jak mi tlačí na kalhotky. Zalapala jsem jen po dechu a začala líbat její prsty, které čněly z jejího korkáče na mém ňadru. „Líbí? Budeš moje číča přítulná?,“ usmívala se pobaveně a dál na mě rejdila nohama. Byla jsem jako v transu a jen jsem hekala že ano a cumlala jsem její prsty. Povolila stisk na mém prsu a zapleskala mi korkáčem před pusou. „Vezmi si ho a ukaž co jsi s ním dělala.“ Nemohlůa jsem odolat, zula jsem ji a začala ten střevíc líbat a vdechovat tu mučivou, horkou vůni. „Chutná? Budeš paničce pečovat o nohy?,“ smála se divoce a bosým chodidlem mi třela bradavky. Druhou nohou mi rejdila v rozkroku. Vyhekávala jsem jen ano ano a klekla jsem si před ní. Palcem bosé nohy mi jezdila po tváři a po rtech. Začala jsem ho cucat a líbat jí nárt i patu. „Máš šikovnou pusinku a jazýček,“ vrněla spokojeně. Pak si ji opřela o mé rameno a já cítila, jak mi její druhá noha shrnuje kalhotky. Zajela mi špičkou dovnitř. Trčící palec zavadil o mého poštíka a já se celá roztřásla. „Copak?" Už jsi ho tam dnes měla, nelíbí se i s nožkou? Co?“ Syčela jak kobra a hrála si palcem s mým nateklým poštíkem.

Pak jela nohou dál. Uchopila jsem jí rukou za lýtko, ale okřikla mě: „Ruce za hlavu a drž!“ Cítila jsem jak mi jede přezkou po poštíku a její prsty jak se začínají vrtět na pyscích mé mokré miciny. Rozvzdychala jsem se touhou, začala se vrtět a přirážet jí naproti. Opět jsem jí chytla lýtko a za patu a tlačila jí nohu na sebe. Šílená rozkoš mnou třásla. „Tááák, to se líbí kočičce má nožka?,“ smála se šéfka a já jen souhlasně vrněla. Po chvilce, když s ní začala divoce vrtět, jsem vyvrcholila. Udýchaná jsem se svalila na zem. S potěšením pleskala pantoflíčkem o patu, korkáč celý mokrý od mé šťávy. „A to jsem je chtěla vyhodit." Sedla jsem si a hladila jsem a líbala její lýtko. Zvedla mi ukazováčkem bradu, nahnula se ke mně a její rty šeptaly: „Ještě si pohrajeme, aby byla i panička spokojená, chceš?,“ a olízla mi rty. Přikývla jsem a přijímala vzrušeně její polibky. Svým jazykem mi vymetla pusu a já jí to ráda oplatila. „Když budeš chtít, můžeš to u mě opět zažít.“ Vydechla jsem s radostí že chci. Šéfka si sedla do křesla a dala jednu nohu přes opěradlo.

Ukázala na ní a já hned pochopila. Líbala jsem jí prsty, nárty i patu. Pokračovala jsem po lýtku směrem ke stehnu a ona si mezi tím vykasala sukni. Byla bez kalhotek. Prohnula se a blaženě vydechla, když jsem jí začala líbat vyholený rozkrok a olizovat naběhlé rtíky jejího pohlaví. „Áaaano, rozkošný jazýček,“ vrněla blahem a já jí tam laskala jazykem. Přitáhla si mě za prso a tiskla si ho na studánku. Dráždila se mou naběhlou bradavkou. Líbilo se mi to. Chvatně mě pak odstrčila a šla ke stolu. Z něj vytáhla černé, samodržící punčochy a přejela mi s nimi přes obličej. „Budou ti slušet, nosila jsem je včera.“ Shodila sukni a s očima lesklýma vzrušením mi dala mé ruce nad hlavu a podvázala mi silonkama prsa. Ta mi zrudla a bradavky se ještě více nalily. Hrála si s nimi a já sténala nepoznanou, mučivě krásnou slastí. Poté si zula korkáč a začala mi s ním jezdit po bradavkách. Lehce mi prsa poleskávala, až jsem vykřikla. Přitiskla mi korkáč na pusu: „No tak, pšššššt, malá.

Znásilnila jsi mi boty, tak musíš něco vydržet. Nebo už ti nevoní?“ Byla jsem bez sebe slastí a šíleně vzrušená z té ženy. Ona se sesunula do křesla a satáhla mě sebou do svého klína. Nechala se ode mě lízat, dala si jedno mé prso na svou madonu, nohy široce roztažené a oběma rukama si mé prso k sobě tiskla a rejdila si v rozkroku. Byla taky silně vzrušená. Chvílemi mě uvolnila a nechala se lízat, aby se vzápětí ukájela mými svázanými prsy. Bradavky jsem měla nalité jako nikdy a trčely skutečně jak špunty. Bolely mě a ta samice divoká se zmítala s nohou na mých zádech. Rty jejího pohlaví mi svíraly prso, jak si ho tlačila dychtivě do sebe. Pak divoce zaťala nehty do mé prsiny mučené a divoce se udělala. „Nááádhera,“ libovala si spokojeně. Sklonila se ke mně: „Hodně jsem tě trápila?“ Hladila mi - teď už docela fialové prsa, celá lesklá jejím výronem. Jemně mi stélkou patoflíčku jezdila po bradavkách které mě sice bolely, ale zároveň mě to šíleně vzrušovalo. Uvolnila punčochu a já si ani neuvědomila, že si držím její korkáč na tváři a mazlím tu stélku rty a jazykem. „Táááák ááááno, můžeš si hrát. Ale jen přede mnou, jasné?“ Vydrážděná jsem byla maximálně a jen jsem hekala, že vše co bude chtít, bude i mít. Vstala a přišla s mohutným, černým robíkem. S úsměvem mi ho dala k puse. Jestli to s tím taky umím. Olízla jsem ho a naznačila kouření. „Jjooo, uvidíme.“ Vtiskla mi ho do ruky, s nohama od sebe si klekla na sedačku a vyšpulila zadek. "Dělej," sykla žádostivě. Přiklekla jsem k sedačce, olízla jí rozkrok a pomalu začala do její chlípnice zavrtávat toho macka. Dělala jsem jí to přesně tak, jak jsem byla zvyklá sama sebe ukájet, když randím se svým gumovým pomocníkem. „Joooo, anoóó, táááák, kmiteej.“ Divoce kroutila zadkem a já do ní rychlými tahy vrážela gumáka. „Táááák, to je ono, tak to chci! Dělej!“ A já dělala. Ta dračice byla k neutahání. Tvrdě jsem v ní rejdila umělákem, jazykem jí atakovala knoflík a s úlevou jsem sledovala jak se zmítá v křeči orgasmu. Dusila své výkřiky hlavou, zabořenou do sedačky. Celá zadýchaná si mě přitáhla na své břicho a hladila mi vlasy. „Výborně kočičko. Máš rozkošnou a šikovnou pusinku."

Blaženě jsem přijímala její laskání. Potom vstala a šla k baru namíchat nějaké koktejly. Já seděla na sedačce polonahá, pořádně vzrušená, zadumaná, ale spokojená. „Copak?,“ přistoupila ke mně a podala mi drink. Vděčně jsem uapila grepový džus s vodkou. Řekla jsem šéfce, jak moc se před ní stydím. Ona jako by se změnila a řekla chladně že mohu klidně jít a bez následků. Korkáče prý si mám vzít na památku, ale musím tady uklidit. Jako by mě polila ledovou vodou. „Stydíš se, že ses mohla se mnou milovat?“ Vyhrkla jsem že ne, že se mi moc líbí, ale pořád se stydím za to video a jestli to někdo uvidí.... Vstala jsem. Byla nádherná jak tam stála rozkročená, jen v korkáčích a rozepnuté halence. Přistoupila jsem k ní a políbila jí. Zašeptala jsem, že jsem zmatená z toho, co bude dál. „Nikdo nic neuvidí a smažu to až budu vědět, že mi takovou podívanou předvedeš i na živo. Moc se mi to líbilo.“ Usmála se a začaly jsme se líbat. Rukou mi hladila prso a šeptala, že má ještě spoustu botiček, které mohu mít i s jejíma nožkama. Pak si sedla na stůl, odhodila jeden korkáč a kývla na mě, abych jí ukázala znova, jak jsem si to dělala „Nesnáším váhavky co nevědí co chtějí a neumí si dopřát radost.“ Nebylo vyhnutí. Sebrala jsem pantoflík olíbala jej a pak si s ním zajela do kalhotek.

Udělala jsem si to a nohy se mi podlamovaly. Naprosto mě ovládala a vzrušovala. S rozkoší jsem si lehla před ní s nohama od sebe a korkáčem v rozkroku. Povzbuzovala mě stojíc opřená o stůl. Umělákem si mazlila svoje prsa. „Chceš to s ním, nebo s nožkou?“ Sledovala lačně mé hraní, pak odsunula nohou korkáč z mého klína a zavrtěla na něm svým chodidlem. Zacloumalo to se mnou. Vyhekla jsem, že chci jí. Začala mi patou i prsty dráždit pohlaví a zduřelý poštík. Projížděla mnou a pomalu zasouvala palec a další prsty. Vrtěla s nimi ve mně a já se začala divoce zmítat a přijímala jsem dychtivě tu rozkoš. Všechno to ve mně vyvolalo velkou rozkoš a pak nadešel orgasmus, ještě krásnější než poprvé. Jakoby z dálky jsem slyšala její smích a ujištění, že si mě nechá.

Celá povídka, včetně větných skladeb, slovosledu, gramatiky a pravopisu musela být upravena administrací. Ke zveřejnění ilustrační fotografie dala svůj laskavý souhlas jedna z našich členek.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

zájezd po letech
Obrázek uživatele verka verka
01.05.2022 | 3
zájezd
Obrázek uživatele verka verka
11.08.2016 | 16
Romík a Tina začátek
Obrázek uživatele verka verka
19.07.2016 | 13
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20
já a Roman 2
Obrázek uživatele verka verka
28.09.2013 | 34
Punčošky a Roman
Obrázek uživatele verka verka
19.06.2013 | 43
Služebka s šéfkou
Obrázek uživatele verka verka
06.04.2012 | 34
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20
Dovolená v Itálii
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
22.06.2012 | 15
Šťastné zistenie
Obrázek uživatele ejakulatoris ejakulatoris
10.07.2018 | 4
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Událost ze seminářů..
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
31.08.2016 | 7
Silonka
Obrázek uživatele Tester Tester
27.06.2012 | 17
čokoláda 2/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
24.01.2017 | 6
Školní kabinet a půda -...
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
27.10.2015 | 16