Nemohu zapomenout na některé své sexuální zážitky a navíc tak příhodné pro tyto stránky, také spojené s punčoškami…
V mém druhém zaměstnání jsem působila v oblasti nákupu. Sdílela jsem kancelář ještě s jednou kolegyn. Celkem jsme si rozuměly a práce mne bavila.

O počítače a další tyto věci se nám staral hezký mladý blonďáček Roman. Měl 24 let před svatbou. Často jsme si ho s kolegyní dobíraly, že už se moc těšíme na svatební koláčky a marně jsme z něj mámily termín svatby. Byl velmi ochotný a přiběhl kdykoli nám něco vypadlo, nebo jsme něco zkazily. Kolegyně se často smála, že ho sem ženou hlavně ty moje kozy. Po dvou dětech mi zůstaly šestky prsa. Táhlo mi už na čtyřicet a podprsenka byla tudíž už nutností. Nicméně, byla jsem sama se sebou vcelku spokojená. Manžela moje prsa stále doma rajcovaly, a pohledy ostatních mužů do mého výstřihu mi také lichotily. Takže jsem si i já všimla když mi Roman něco spravoval, nebo ukazoval na počítači, jak mu jeho pohled ujíždí mimo obrazovku monitoru do mého výstřihu. Ráda jsem mu tento pohled dopřávala a pobaveně sledovala, jak mu to dělá bouličku na poklopci.
[block:ad=89]

Na jednom s firemních večírků jsme se fajn bavili. S přibývajícími decinkami vína a panáčků byla k večeru již uvolněná atmosféra a o tanečníky jsem neměla nouzi. Ani o lichotky, občasné sáhnutí na zadek a prsa jak už to na podobných akcích bývá. Tančila jsem také s Romanem a cítila na svém stehně, jak mu pruží brčko když se tisknul na má prsa.
Zašli jsme si ven zakouřit. Měl roztomile upito a proto jsem mu dovolila pár francouzáků a taky jeho ruku na mých prsou. Sama jsem mu zajela rukou na bouličku mezi nohama. Roztomile a vzrušeně vyhekával lichotky, jak ho vzrušuji od prvního momentu co mě viděl v kanclu i jak se mu líbí mé plné rty. Líbla jsem ho a šeptla „ Ááále anoo? A co ještě?“ Bavilo mě to jak se ke mně tisknul a vybouleným rozkrokem mi dorážel na stehno jak ratlík. Rukou mi hladil přes halenku jedno prso, líbal mne na rty a krásně se rozpaloval. Tehdy jsem se dozvěděla jak ho vzrušuje, když v práci chodím v těch korkových dřeváčkách, jak mi krásně pleskají o paty když chodím naboso, nebo když mám punčochy. I jak mi prosvítají přes silonky nalakované nehty. Moc se mu prý líbil temně rudý lak, ale stříbrný byl prý nejvíc sexy. No žasla jsem nad jeho přehledem i nad tím, co vše může takového zajíčka na zralé ženské zaujmout. Pobaveně jsem poslouchala jeho vyznání. Přiznávám, že se mi to moc líbilo a jen nerada jsem ho pak jemně odstrčila. Nechtěla jsem se dostat do řečí kdyby nás někdo v zákoutí terasy uviděl. Jsem ho políbila, šeptla mu do ucha že je moooc milý a že mi někdy může ty nehty nalakovat. Dychtivě přitakával. Chtěl se ještě mazlit ale napomenula jsem ho, odpoutala se do něj a šla si dát k baru sklenku vínka. Ten večer jsem se již slušně bavila a opila se kolegyněmi a kolegy ve vší počestnosti.

Po víkendu se jako obvykle drbalo ve firmě kdo se jak znemožnil, opil, kdo s kým, a podobně. Já byla bez poskvrnky, protože mé krátké nepřítomnosti s mladým klukem si nikdo nevšimnul. Jinak by to patrně přítomné drbny i z řad mužů daly určitě na přilepšenou do placu.
Roman mě celý rudý ráno pozdravil, když něco upravoval na počítači kolegyni sedící oproti mně. Dobírala si ho, že z večírku vypadl nějak brzy a že si chtěla s ním ještě dát jeden taneček. Vyhýbavě jí odpovídal. Bylo mi ho líto a tak jsem upozornila kolegyni, že má teď jiné starosti a doma hezkou nastávající. Roman brzy odešel. Kolegyně ho ještě povískala po vlasech s povzdechem, že je škoda, že není mladší. Hned by prý chystal veselku s ní.

Vytáhla pak láhev vína co zbyla z oslavy, přiťukly jsme si a zdrbly pár kolegů a kolegyň z práce. V ten den bylo méně práce, šéfka na cestách a tak to fajn ubíhalo. Navíc ohlásili od 14 hodin hodinový výpadek proudu. Dopily jsme. Kolegyně šla domů a já zůstala déle. Chodím každé pondělí do fitka se protáhnout a tak by nemělo cenu jet domů. Než zapnuli opět proud četla jsem si pohodlně usazená s nohama na stole. Když se otevřely dveře, nevrle jsem spustila nohy na zem a chtěla napomenout návštěvníka, že u nás se klepe.

Ve dveřích stál Roman a koktal omluvy, že nevěděl že jsem ještě v práci a že má za úkol zkontrolovat celou síť. Usmála jsem se na něj a kývla, že to je v pořádku. Rozechvěně vysvětloval, jak musí zkontrolovat zásuvky ze kterých jsme měli všichni odpojit spotřebiče, jak nám nařídilo vedení firmy. My se samozřejmě na to s kolegyní vykašlaly a tak Roman lezl pod stůl asi zbytečně. Měly jsme stoly s kolegyní proti sobě s šuplaty po bocích a uprostřed tunel pro křeslo a nohy. A samosebou změť kabelů. Roman vlezl ze strany kolegyně po čtyřech pod stůl a kontroloval zásuvky. Ano přiznávám - jsem potvora a napadlo mě to hned jak se objevil. Zkusím ho trošku podráždit. Takže jak zalezl pod stůl, zula jsem jeden korkáček a odsunula se trochu i s židlí. S nohou přes nohu jsem se zeptala, jestli už mohu zapnout počítač. Roman odpověděl, že musím počkat ještě chvilku. Začala jsem si pohupovat nohou a nevinně ho požádala, zdali by mi hodil ten korkáč. Chvíli bylo ticho a pak jsem ucítila, jak mi ho obouvá. Zkusmo jsem s ním zapleskala o patu. „Hodný, děkuji“, zavolala jsem pod stůl a s napětím čekala zda se zajíček chytí do oka.
[block:ad=90]

A chytil se. Ucítila jsem horký dech na palci a pak dotyk jeho rtů a jazyka. Vnímala jsem jeho pusu, jak mi nesměle líbá prsty trčící z korkáče. „Už jsem myslela, že jsi na ně zanevřel“, smála jsem se, a s uspokojením cítila, jak mi začíná hladit lýtko. Líbal mi prsty, nárt, i patu. Chtěla jsem to vidět. Popojela jsem ještě dále od stolu i s křeslem a okamžitě jsem ho měla klečícího u nohou. Hladil mi lýtka, díval se na mě a roztouženě vzdychal. „Aáách paní Věro, o tom se mi dlouho zdálo“. Měla jsem stále nohu přes nohu. Zapleskala jsem korkáčem před jeho obličejem a nevinně se zeptala, o čem se mu zdálo. Přisál se mi rty na palec a cucal ho přes i punčochu. Pak líbal nárt i kotník. Bavilo mě se dívat, jak je vzrušený, líbá přezku korkáče, mazlí se s mou nohou a vyhekává své touhy. „Śílím z toho jak chodíte a pleskáte patama o korkáče, jak se vám houpou ty nádherné prsa a ty Vaše nádherné rty, když jste pila víno“.

Vypadlo z něj jeho vyznání a já neodolala, sehnula se a zdvihla mu bradu ukazováčkem. „To tě tak moc straším ve spaní?“, usmívala jsem se na něj a olízla si rty. Očividně loudil polibek. Nebyla jsem proti. Sehnula jsem se ještě víc a lehce ho líbla. Hned se mi přisál na rty. Rozepnula jsem si pár knoflíků na halence a nechala ho pod ní zajet rukou. Snažil se mi obnažit prsa. Lehce jsem ho klepla přes ruku, že tady a teď nemůžeme zlobit. Kdyby někdo přišel. Ale jinak mě tyto zatím celkem nevinné hrátky, už docela vzrušovaly. Zahekal jen, že už je ve firmě jen pár lidí a vrátný. Tisknul se mi napruženým poklopcem na holeň. Toužebně mi začal líbat bochánky prsů napínajících podprsenku. „Nikdo se to nesmí dovědět. Chceš mi sundat punčošky"? A celkem jistá si jeho odpovědí, jsem ho lehce zatlačila rukama zpět dolů pod stůl. Přisunula jsem křeslo blíže ke stolu a vykasala si sukni. S oblibou nosím samodržící punčochy, takže měl usnadněnou práci. Stahoval mi levou punčochu a toužebně líbal obnažované stehno, koleno i lýtko. Rozpalovalo mě to nádherně. Odhrnula jsem si kalhotky už mokré vzrušením a mnula si poštíka mezi prsty. Má studánka toužila po mazlení. Rychle jsem přemítala, jak ho k ní dostat. Zjistila jsem ale, jak jsem Romana podcenila. Horký dech mi dýchnul na micinu a pak tam začal kmitat i jeho jazýček. Tentokrát jsem já zahekala rozkoší: „aaaah ano, ano zlatíčko, táák je hodný, dělej“. A zlatíčko se snažil. Nádherně mi rejdil jazýčkem po poštíku a nalité micině. Slibovala jsem mu krásné pomazlení. Držel se mě za stehna, krásně mě lízal a přitom hekal že jsem jeho bohyně sexu. Nesmála jsem se už. Užívala jsem si tu rozkoš a nastavovala mu svoji lasturku. Až to na mě přišlo. Začala jsem se divoce zmítat v orgasmu. Nádherně mě udělal zajíček, musela jsem uznat. Nemám ráda dluhy a proto jsem nechala chvíli tu rozkoš odeznít a hodlala se mu to oplatit.

Roman mi prudce oddychoval mezi nohama. Pohladila jsem ho po hlavě: „Táááak je hodný. Bylo to krásné. Udělal jsi dobře paničce. Copak bys teď rád"? Beze slova se položil na záda a s hlavou pod mým křeslem si přitáhl mé nohy na břicho. Ucítila jsem, že má svůj ztopořený kolík ven z rozepnutého poklopce. Vzala jsem mu ho mezi chodidla, jednou nohou holou, druhou v punčoše. Cítila jsem, jak mu tepe nádherně naběhlé brko. Zavrtěla jsem na něm nohama, jak indiáni při rozdělávání ohně dřívkem. „Anoo, tak bys to chtěl“? Tak se ti líbí moje nožičky“? Vydechla jsem a hrála si s jeho krásně nalitým ocáskem. „Joooo, ááách, tááák ano. Paní Věro, prosííím“, rozhekal se. Pokračovala jsem a začala mu ho třít chodidly. Palcema jsem mu jemně mnula hlavičku: „tohle se ti líbí? Ano? A co ještě“? Zrychlila honění a stisk jeho ocásku. „Uuuuh paní moje, buďte sprostá prooosííím“, vypadlo z něj. Najednou měl jeden můj korkáč v ruce u pusy a divoce ho líbal. Často hrajeme s manželem doma různé hry v rámci zpestření našeho sexu, takže mne ani nepřekvapily touhy tohoto mladého kluka. Bylo to krásné vzrůšo, takže jsem ráda vyhověla.

„Copak, chtěl bys š****, nebo m****? Líbí se ti moje nohy, jo? “ Vzrušovala jsem jeho, ale i sebe. Hekal blahem lichotky, které mi působily další rozkoš. Mazlil se pusou s korkáčem. Drandila jsem mu kolík nohama stále silněji, až se vypnul a já cítila jak cáká. A cákal tak mohutně, že to z něj stříkalo i na mé nohy. Pohrávala jsem si ještě chvíli s jeho ocáskem. Pořád ho měl v pozoru. Otírala jsem oslintanou hlavičku chodidlem a s rozkoší si roztírala po lýtku jeho semenění.
„Ty cákálku“, koukej co jsi udělal, pokárala jsem ho naoko, když se vyhrabal udýchaný z pod stolu.

Ocásek mu překvapivě stále stál - no mládí. Celé triko měl potřísněné. Natáhla jsem si punčochu, upravila se trochu, vstala a šla se kouknout na chodbu. V našem patře už nikdo nebyl. Vrátila jsem se ke stolu. Roman stál a snažil se nacpat ocas do kalhot. Stále mu stál no a já neodolala, dala jsem si prst na pusu. Chytila ho za to brko a tiše jsem ho odtáhla na dámský záchod, abychom se upravili. Když jsem za námi zamkla dveře, začal mě divoce líbat a děkovat mi. Beze slova jsem ho dotlačila na první mísu, posadila ho na ni, a s vyhrnutou sukní a odhrnutýma kalhotkami jsem se rozkročila, vzala mu ho do ruky a třela ho rukou. Panáčkoval mu krásně. Cítila jsem jak mi jeho ruce mačkají prsa a dobývají se do halenky. Ráda jsem ho nechala. Pomalu na něj dosedla svou rozpálenou studánkou. Jeho "áááááh" bylo stejné jako moje. Pomohla jsem jeho roztřeseným rukám stáhnout podprsenku pod halenkou. Bradavky mi stály jako špunty. Okamžitě jednu začal cucat a já byla rozrajcovaná čím dál víc. „Jestli mě kousneš utrhnu ti je“, sykla jsem jen a nahmátla jeho kouličky. Obávala jsem se ale zbytečně. Cucal mi prsa dychtivě, ale jemně a držel je oběma rukama. Až dojemně, jako svátost. Zahekal jak jsou nádherné, já se na něj napíchla a divoce se vrtěla. Cítila jsem v sobě to krásné mladé brčko. Užívala jsem si to. Nastavovala jsem mu prsa na hraní a divoce na něm rejdila. Brzy to mělo následky. Já se udělala. Přitiskla si jeho hlavu na prsa a vrtěla divoce zadkem až k plnému uspokojení. Chvíli jsem se s ním líbala, než jsem zněj sesedla. Stále nemohl odtrhnout pusu a ruce od mých prsou. Už jsem byla trochu klidná. Utřela mu ocásek jeho tričkem, pochválila ho a kývla na něj: „Zasloužíš si odměnu pojď“. Přinutila jsem ho vstát a přitíhla si jeho brko k puse. Olízla jsem nalitou hlavičku žaludu. Zavyl rozkoší a já mu ho začala mazlit rty a pomalu zasouvat do pusy. „Uuuuuh, paní Věro,to je nádhernéééé“. Hekal a vypínal se jako luk. S rozkoší jsem si hrála s tím mladým ocáskem. Hluboce ho pouštěla do pusy, nehty mazlila nadupané kouličky, až se začaly třást jako jeho nohy. Ten okamžik miluji. Chytila jsem ho za zadek a pusou mu ho laskala až jsem cítila jak začíná vrcholit. Nebylo toho už tolik jako pod stolem, ale stačilo to. Cucala jsem tu cákající hlavičku s rozkoší a slyšela jak heká, že Tina by mu to tak nikdy neudělala. Pomazlila jsem si jeho ocásek pusinou až jsem z něho vysála poslední kapku. Začal mu konečně uvadat. Třásl se jak ratlík a já ho pohladila po kulkách i po tváři: „Neboj i tvá Tinka se to naučí, nebo jí to naučím já“, řekla jsem mu tenkrát na záchodě a sama ani netušila, že se to splní.
No byla jsem jim na svatbě a i nyní po téměř deseti letech jsem jejich vítaná teta.
Chcete pokračování?

(pravopisně a textově upraveno administrací)

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

zájezd po letech
Obrázek uživatele verka verka
01.05.2022 | 3
zájezd
Obrázek uživatele verka verka
11.08.2016 | 16
Romík a Tina začátek
Obrázek uživatele verka verka
19.07.2016 | 13
Moje první korki
Obrázek uživatele verka verka
03.06.2015 | 20
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20
já a Roman 2
Obrázek uživatele verka verka
28.09.2013 | 34
Služebka s šéfkou
Obrázek uživatele verka verka
06.04.2012 | 34
Šéfka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.07.2012 | 28
Paní profesorka
Obrázek uživatele kos kos
04.02.2012 | 21
Nová fanynka
Obrázek uživatele hoselover hoselover
25.05.2015 | 9
Jak jsem se stal holkou
Obrázek uživatele Ruten Ruten
21.03.2012 | 15
V poslednej chvíli...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
17.02.2018 | 3
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Kongres - povídka
Obrázek uživatele cudl cudl
04.04.2012 | 9
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2