Krásná dovolená v Turecku skončila a nyní úmorná cesta autobusem zpátky domů. Těšila jsem se už na plnou vanu vody a studený šampík, a snažila se ubít nudu zpáteční cesty jak se dá. S jednou paní jsme se zhostily úlohy servírek a čas od času obcházely v uličce o panáka alkoholu, na který se kupodivu složilo téměř celé osazenstvo vyjma abstinentů, a tak cesta rychleji ubíhala.
Na cestě tam mne i ostatní zaujala trojice mladých holek, očividně si to jet užít, zejména dvě z nich byly rozežraní hluční fracci, a po dni cesty už lezly všem na nervy. Třetí z nich, dlouhovlasá blondýnka, baculka s andělskou tvářičkou a bohatě obdařeným hrudníkem je často marně usměrňovala, ale marně. Nicméně byly během pobytu v hotelu i na pláži nerozlučnou trojicí a objektem žádostivých pohledů mužů.

Ke změně došlo na zpáteční cestě, kdy mě Lenka požádala, zda si může sednout u mne, v busu byly volné tři místa a já měla volno díky kolegyni co musela zrušit zájezd, po chvílí váhání nad ztrátou pohodlí jsem kývla. Lenka byla hodná nekonfliktní holka, svěřila se mi, že se s kámoškama rozhádaly, už to nešlo vydržet, no nedivila jsem se jí. Večer když pustili řidiči film na videu si Lenka dala na zem karimatku , že si lehne na zem abych se mohla taky natáhnout trochu a jestli mi to nevadí, no jasně že nevadilo, šla jsem se projít uličkou a přitom nalívala zájemcům a přáli jsme si šťastný návrat, protlačila se kolem mne jedna z kámošek Lenky , byla pro kafe u řidičů, a slyšela jsem jak se pak vzadu řehtají že Lena leží jak rohožka na zemi a moc ji to sluší. Řádily vzadu s několika mladými kluky, kteří je jistě obdivovali, a nebraly ohled, že už spousta lidí chce koukat na film, nebo spát. Nadzvihlo mě to, a šla jsem dozadu a tvrdě jsem je seřvala. Potlesk osazenstva autobusu mi byl odměnou , a další, když jsem rozčilená usedla a hodila nohu přes nohu , ucítila jsem jak mi Lenka pohladila nohu „děkuji“ šeptla jen a já jí řekla že je krásná holka a rohožky jsou její bývalé kamarádky.
[block:ad=89]

Začala pak hrabat v batůžku co měla jako polštář a vytáhla láhev mrazené Becherovky „to těm čůzám nenechám, šetřila jsem to na cestu zpět,“ zašla jsem pro kelímky, a připily jsme si,
Řidič v předu začal nadávat a prudce brzdit, polila jsem si nohu, a vyrazila pár neslušných slov, a pak ucítila její jazýček jak mi olizuje mokré lýtko. „ byla by to škoda…“ hlesla jen
Koukla jsem přes uličku, tam spaly hluboce dvě děti, většina osazenstva taky a ostatní koukali na film, klid, příšeří a houpání autobusu, a to známé mrazení v rozkroku a bradavkách. Naklonila jsem se,vzala ji za bradičku a šeptla jí na rty že má šikovný jazýček a zkusmo jí lehce líbla její plné rtíky. Reagovala okamžitě „ ááááh paní Věro….“ Přisála se a líbala a jazýčkovala mi pusu.

Měla jsem mé oblíbené korkáče, kteé jsem nosila na hotelu, na pláž i ted v buse, a jak se mi teď v opojení přiznala, vzrušovala jsem ji už první dny, a jak mé prý krásné nohy pleskaly. Líbaly jsme se a já ji špičkou nohy v korkáči rejdila po prsech, pak jí zajela pod tričko, našla jsem její mohutně naduřelou bradavku, sešlapávala jsem jí a pak ji chytala mezi palec a korkáč a mačkala ji. Tiše zasténala, a tiskla si sama rukou mou nohu k sobě.Naklonila jsem se k ní a zašeptala: „Máš nádherné vemínka, takové jsem ještě neměla, můžu si ještě chvilku hrát?“ a hladila jí vlasy. „Joooooo,“ vydechla roztouženě, ucítila jsem na lýtku její horký dech a jazýček. Opřela se zády o stěnu busu s pokrčenýma roztaženýma nohama, a vypínala prsa proti mé noze pod tričkem. A já si hrála, podebírala jí prsa špičkou, brnkala o ty nalité bradavky, sešlapávala je a chytala mezi patu a korkáč. Chvěla se rozkoší, rukou si zajela do krátkých elasťáků. Přestala jsem si hrát s jejími prsy, usedla k oknu s jednou nohou pokrčenou na sedadle a druhou nohou jsem pomalu jela po její ruce v rozkroku. „ Paní Věro…..“ vydechla a chytila mi nohu. „Copak už si nechceš hrát?“ šeptla jsem jí a hrála si rukou s jejími vlasy. „Chci, ale stydím….“
[block:ad=90]

Byla jsem už pořádně nažhavená a jen jí šeptem řekla, že si můžeme fajn užít nudu cestování a že mi je jasné vzhledem k věkovému rozdílu se asi nestane mou milenkou Využila jsem, že mi drží lýtko oběma rukama a pomalu jí sjela špičkou nohy a nártem na micinu. Ucítila jsem na palci chumáček ochlupení, ale pak už nádherně nalitý klitoris a holé mokré pysky. Začala jsem si palcem pohrávat s poštíkem, zacloumalo to s ní , hladila mi nohu co jsem měla na sedadle pak začala líbat a cucat prsty, což mi dělá moc dobře. A ještě její tlumené vzdechy že chce být má milenka mne příjemně vzrušovaly.

Sama vím co dělá noha v korkáči a dotyk přezky na nejcitlivějším místě ženy, využila jsem tuto zkušenost a projížděla její micinu, nádherně mokrou, tiskla jí její parůžek poštíkový, máčela si palec a prsty v její horké lasturce, cítila její touhu a horké vlhko. Začala se divoce vrtět, kousla mě do nohy, a já zula korkáč a přitiskla jí nohu na pusu ať utlumím její vzdechy., dychtivě mi olizovala patu a chodidlo, rejdila jsem jí divoce druhou nohou v rozkroku, vypínala svou micinu naproti, nepochybně to na ni šlo..zrychlila jsem vrtění , nahnula se k ní a dala jí korkáč k puse, chutnal jí , vyrvala mi ho a dychtivě ho olízla a pusinkovala a že mne miluje. Nahmátla jsem jí palcem poštika a stiskla ho pod ním na korkáči, a vrtěla špičkou. Přišlo to na ní, zakousla se do přezky korkáče a zadeček zdvihla vstříc té rozkoši. Drandila jsem jí už silně patou mezi nateklými pysky a cítila, jak jí micinka cuká a nádherně mi máčí nohu i korkáč, roztřásla se celá a svíjela se mi pod nohou, rukou jí tiskla k sobě i po prožitém orgasmu, kdy mi už schoulená do klubíčka hladila lýtko a udýchaná mi tiše děkovala že to ještě nezažila.

Náherný to byl pocit i pro mne mít u nohou tu roztouženou mladou kočičku.
Pusinkovala mi nohy , vzala jsem ji za bradu a šeptla jí na její rozkošné rtíky, že jí ráda uvítám u mne doma, přisála se mi na pusu a že mne miluje vyhrkla že mne miluje..
Takže mám často na víkend i přes týden sladkou kočičku u mne doma a koupila jsem jí korkáčky…
Hezký den a pohodu všem přeji, a jedné mé příznivkyni zejména ….

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

zájezd po letech
Obrázek uživatele verka verka
01.05.2022 | 3
Romík a Tina začátek
Obrázek uživatele verka verka
19.07.2016 | 13
Moje první korki
Obrázek uživatele verka verka
03.06.2015 | 20
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20
já a Roman 2
Obrázek uživatele verka verka
28.09.2013 | 34
Punčošky a Roman
Obrázek uživatele verka verka
19.06.2013 | 43
Služebka s šéfkou
Obrázek uživatele verka verka
06.04.2012 | 34
Nedeľnè kúpanie
Obrázek uživatele leroy leroy
01.09.2021 | zatím žádný komentář
Nočná služba
Obrázek uživatele ejakulatoris ejakulatoris
24.11.2017 | 5
Příjemné setkání
Obrázek uživatele TVIF007 TVIF007
16.04.2012 | 7
Návštěva restaurace II...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
18.08.2016 | 5
V šatně na základce
Obrázek uživatele WiiLee WiiLee
14.08.2015 | 9
Sekretářka mého šéfa
Obrázek uživatele Sigaran Sigaran
13.07.2019 | 3
Všudypřítomné choutky
Obrázek uživatele šato šato
20.09.2016 | 4
Zvláštna esemeska
Obrázek uživatele leroy leroy
20.11.2022 | zatím žádný komentář