Má nejlepší kamarádka, se kterou se už asi deset let vídám, se konečně stala i objektem mého fetiše. Nebudu zde popisovat, co vše jsme spolu už zažili. Důležité jsou její silonky. Výměnou za to, že jí vyhovím v tom co je její úchylka, ona zase podstoupí to, co si přeju já. Takto zněla naše dohoda. Sešli jsme se odpoledne po práci u ní doma. Já jsem jí řekl, že bych si přál, aby si vzala svý nejlepší lodičky. K nim moje nejlepší silonky, jelikož mám prvotřídní kus z USA a u nás se nikde nedají sehnat. Vše bylo připravené. Kamarádka si oblékla silonky a měla připravený svoje lodičky. Můj plán byl takový, že bych se jí udělal na chodidla a ona si pak ty boty nazuje. Jenže v bytě to nebude úplně dokonalé, takže se to muselo ještě nějak domyslet.

Ona se tomu jenom chichotala, ale nebyla proti. Vymyslel jsem, že až bude po parádě, tak si lodičky obuje a půjdeme někam ven, aspoň na hodinovou procházku. Odpověděla mi, že asi dlouho v těch lodičkách nevydrží, ať si vymyslím něco jiného. Já to chtěl ale takto. Navíc prý ani neví, co si k těm lodičkám vzít na sebe. Tak jsem jí požádal, aby si to promyslela. Asi po třičtvrtě hodině jsme se přesunuli k posteli a šli na věc. Prý ať je po mém když to mám tak rád.
[block:ad=89]

Takže si klekla na postel a svoje nožky měla směrem ke mě, protože byla otočená zády. Vzala do své dlaně můj klacík a masírovala mi ho. Stačil by snad i jen ten pohled na její nohy a bylo by brzy po všem. Já se u toho ale navíc dotýkal jejich chodidel v těch přenádherných punčochcách se zesíleným chodidlem. Držely ještě na takovém tom pásku místo kalhotek. (autor má na mysli patrně podvazek; pozn. administrace)Byl jsem z toho všeho tak nadrženej, že mě až bolelo nádobíčko a trvalo jen chviličku, než se všechna má energie uvolnila. Slastně jsem pocákal její krásná chodidla. Řekla mi, že takovou nálož ještě nezažila.
[block:ad=90]

Nicméně toto byla jen první etapa. Kladl jsem důraz na to, aby si rychle nazula lodičky a oblékla se. Prošli jsme se asi 300 metrů do Kauflandu, že si tam uděláme nákup. Celou cestu mi stál jako sloup. Ten pohled na její klapající podpatky a na ty punčochy jak z poronofilmu byl úžasnej. K tomu všemu vědomí, že jsem se přičinil a celé jsem to ještě vylepšil. Zkrátka že si pochoduje s mou šťávou ve svých lodičkách. Říkala mi, že to cítí a že má mokrá chodidla, ale že se to dá zvládnout. Víc jí vadilo, že ji bolí nohy z lodiček. Ten pohled na celou tu blonďatou nádheru byl sám o sobě vzrušující. Je to moc pěkná žena. Každopádně jsem byl zase nadrženej a tak jsme po nákupu hned ve výtahu začali zase skotačit. Zvedla jednu nožku. Tu jsem jí zul a začal ji prohmátávat. Ten pocit doteků ženskýho chodidla v silonce úplně miluju. Ale výtah už dojel nahoru a tak jsme šli raději k ní do bytu. Hned jak za námi zaklaply dveře jsem jí jednu botu zul a trval jsem na tom, aby si tu druhou ještě nezouvala. Začal jsem to její hebký chodidlo vášnivě lízat, až jsem se z toho udělal podruhé. I teď, když na to zpětně pomyslím, jak dobrovolně chodila s mou náloží v lodičkách s úsměvem si nechala vše líbit, mě ta myšlenka nehorázně vzrušuje. A myslím, že zítra je řada zase na mě.....

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Na setkání s učitelkou...
Obrázek uživatele šato šato
26.09.2022 | 3
Ekonomka z práce a můj...
Obrázek uživatele šato šato
30.09.2018 | 2
Bomba v divadle
Obrázek uživatele šato šato
17.11.2017 | 2
Zázrak v obchodě
Obrázek uživatele šato šato
14.02.2017 | 12
Sexy kozačky
Obrázek uživatele šato šato
08.01.2017 | 10
Lákavá tchýně
Obrázek uživatele šato šato
07.11.2016 | 8
Všudypřítomné choutky
Obrázek uživatele šato šato
20.09.2016 | 4
Venkovské choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.09.2016 | 9
Pracovní choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.08.2016 | 10
Domácí choutky
Obrázek uživatele šato šato
24.07.2016 | 3
Výlet
Obrázek uživatele Ruten Ruten
04.02.2012 | 2
Tvrdý trest
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2012 | 11
nožíčky
Obrázek uživatele andy.liberec andy.liberec
09.03.2017 | 4
Lucka
Obrázek uživatele Milujunožičky Milujunožičky
27.01.2015 | 16
Modelka silonka
Obrázek uživatele zedan zedan
01.05.2012 | 11
Zdravotný brat
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.06.2024 | zatím žádný komentář
V kině
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
13.10.2012 | 21
Hra na stopovačku
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2019 | 4