Vracal som sa z dlhej služobnej cesty. V batožine som mal dva páry pančuchových nohavíc. Jedny boli priehľadné, veľmi jemné hodvábne pančuchové nohavice v tóne pokožky. Druhý pár boli čierne tvarujúce (tight) pančuchové nohavice so zosilneným sedom. Tie boli trochu silnejšie, ale stále veľmi priehľadné.
Ich skvelou vlastnosťou bolo, že boli veľmi tesné. Veľmi dobre som to vedel, pretože som ich často nosil. V skutočnosti sa mi najviac páčilo, keď som mal pod nimi ešte jeden pár. A tie hodvábne mi pod nich perfektne sedeli.
Bol to nádherný pocit mať na sebe dve vrstvy pančúch. Kúpil som si ich v miestnom obchode so zmiešaným tovarom. Keď som ich kupoval, zdali sa mi dosť lacné, ale veľmi ma prekvapilo, aké odolné sa ukázali byť. Neustále som si ich obliekal, dokonca som v nich aj spal.
Tak sa stalo, že na letisku bola moja batožina vybraná na kontrolu. Cítil som sa trochu nesvoj. A nie preto, že by som potenciálne mohol zmeškať svoj let, ale preto, že tá colníčka bola sexi tridsiatnička.
Bola oblečená v uniforme, ktorá jej zakrývala väčšinu tela. Cítil som, že objaví môj náklad a opýta sa ma naň. Alebo sa možno nebude pýtať na nič a bude si len myslieť, aký som zvrhlý.

Keď ma odprevádzala do súkromnej miestnosti, v hlave sa mi preháňali myšlienky na možné poníženie, ktoré zažijem. Ale napodiv som sa stále pýtal sám seba, či ona sama nosí pančucháče. Bolo by to pekelne sexi, keby mala na sebe silonky.
Po krátkej prechádzke sme sa konečne dostali do miestnosti.
Ako prvá sa ozvala: "Môžem vidieť váš pas, prosím?"
"Áno," odpovedal som "Samozrejme, že môžete. Tu je."
Chvíľu doň pozrela. Zaujímalo ma, či sa jej moja fotografia páči, pretože na môj pas hľadela viac než bežne. A samozrejme ma zaujímalo, či má na sebe silonky.
Po nejakej chvíli mi však doklady vrátila a začala otvárať moju batožinu. Predtým si však nasadila latexové rukavice.
Pomyslel som si: "Načo jej sú tie rukavice? Chystá sa mi strčiť prst do zadku alebo čo?"
Na druhej strane, prst v zadku nemusí byť nevyhnutne zlý. Ale jediné, čo som naozaj chcel, bolo vyhnúť sa hanbe a dostať sa do lietadla.
Informovala ma, že si len potrebuje prezrieť moje veci a že to nebude trvať dlho. Bola to len bežná kontrola.
Pomyslel som si: "Super, teraz nájde pančucháče v mojom kufri."

A aj našla. A čo bolo najnepríjemnejšie, zaujali ju. Natiahla ruku, v ktorej držala čierny pár, a spýtala sa.
"Na čo ich potrebujete?"
Možno som mal povedať, že vám do toho nič nie je, ale cítil som nutkanie vymyslieť si nejaký príbeh. Nechcel som, aby si to zle vysvetlila.
Povedal som, že sú mojej manželky. Máme spoločný kufor, takže keď ho naposledy použila, zabudla si v pančuchy vziať.
"Je to tak?" spýtala sa.
A zdvihla ruku, v ktorej držala pančušky, a priblížila si ich k nosu. Jemne ich ovoňala, potom ich rozmotala a hlbšie sa nadýchla.
"Nebola to žena, čo ich mala na sebe. Som žena a veľmi dobre viem, ako pančuchy voňajú, pretože ich nosím každý deň," povedala.
Nevedel som, čo mám povedať. Červenal som sa.
Nakoniec zo mňa vypadlo: "Nieeeee... Jaaaa... Dobre, nosil som ich, ale mám kŕčové žily a nosím ich kvôli tomu."
"Aj tie?" Vybrala tie hodvábne silonky.
"No dobre, občas si ich rad oblečiem. Hlavne sa mi páči ten pocit kompresie na nohách," odpovedal som neochotne.
"Masturbuješ v nich? A radšej mi neklam," pokračovala.
"No... Nie... Teda, kedysi som to robieval, ale teraz už nie. Zdalo sa mi to trochu zvláštne. A hoci bolo možno trochu vzrušujúce si ich obliecť, potom ich mať na sebe a hladiť si pindíka, zároveň som si uvedomil, že je to trochu hlúpe. Takže teraz chcem cítiť len to, ako mi silonky obopínajú pokožku."
"Verím Ti. Aj mne sa páči pocit nylonu na mojom tele. V skutočnosti mám dnes na sebe celotelový bodystocking. Tu sa pozri..."
Pomaly si začala vyzliekať blúzku. Keď si začala rozopínať gombíky a odkrývať hruď, všimol som si čiernu látku zarovnanú na jej pokožke. Nežartovala.
Začalo sa zdať, že naozaj má na sebe bodystocking. Nakoniec si blúzku vyzliekla a to nemalo chybu. To, čo som videl, bola horná časť jej tela pokrytá hodvábnym čiernym nylonom, natiahnutým na prsiach, bruchu a aj chrbte. Hodvábny materiál prechádzal cez dlhé rukávy a až po vyhrnutý krk.
"Páči sa Ti, čo vidíš?" spýtala sa.
Široko som otvoril oči a rozhodne som prikývol.
"Veľmi." dodal som a usmial som sa.
"Chceš vidieť aj zvyšok?" spýtala sa.
"Na to sa nedá odpovedať, že nechcem."
"Dobre, tak sa dívaj."
Najprv si vyzula topánky a odhalila, že má na nohách aj ponožky.
"To preto, aby sa tie silonky nepoškodili. Vieš, je to predsa len veľmi jemný materiál," usmiala sa na mňa.
"Ach áno, ja viem. Musíš s nimi zaobchádzať veľmi opatrne. Ľahko ich môžeš zničiť. Ale tieto tu v mojej batožine sú mimoriadne odolné. Príjemne ma prekvapili."
"Aj ja som Ťa prekvapila?" zachichotala sa.
Nemohol som povedať nič iné ako “Ano.“, pretože predo mnou stálo toto extrémne sexi stvorenie. Bola dosť vysoká, asi 174 cm, mala dlhé tmavé vlasy zviazané do dlhého copu, bez strapcov. Mala veľmi peknú tvár. Bola to jedna z tých milých, priateľských tvárí. Cez bodystocking mala oblečené čierne nohavičky.
"To mi splošťuje bruško a dvíha zadoček."
"To nepotrebuješ, vyzeráš skvele."
"To preto, že mám na sebe tieto nohavičky. Necvičím toľko, ako by som chcela, takže nevyzerám tak, ako som vyzerala v dvadsiatke. Som priemerná žena."
"O čom to hovoríš? Si sakra sexy."
"Naozaj si to myslíš? Myslím, že chcem mať trochu viac sebavedomia, keď mám na sebe túto spodnú bielizeň."
"To len zvýrazňuje Tvoju prirodzenú krásu."
A bola krásna. Mala pekné, pekne tvarované nohy. Ani príliš chudé, ani príliš tučné. Veľmi pevné, okrúhle prsia. Veľkosť B, alebo ako som to rád nazýval - športová veľkosť. Usmievala sa. Mala na sebe aj okuliare, vďaka ktorým, musím uznať, vyzerala veľmi profesionálne.
Stála predo mnou zmyselná žena v čiernych jednodielnych pančuškách. Tento kostým vyzeral neuveriteľne. Jediné, čo zostávalo na mojej predstavivosti, bolo, či nemá rozkrok. Nedokázal som to povedať, pretože mala na sebe tvarujúce nohavičky. Musím povedať, že napriek tomu, čo si ľudia môžu myslieť, je to sexi. Ten spandexový materiál tlači na rozkrok.
"Určite premýšľaš, či sú bez rozkroku, že?" spýtala sa.
"Musíš mi čítať myšlienky, lebo presne nad tým rozmýšľam," odpovedal som.
"Je to celkom zrejmé. Vidím, ako sa na mňa pozeráš, a priznávam, že ma to vzrušuje," povedala. "Poď bližšie, chcem, aby si si siahol na moje pančušky."
Pomaly som sa k nej priblížil. Vystrel som ruku a položil som jej dlaň na chrbát. Posúval som ju hore a dole, doľava a doprava. Potom som jej začal masírovať zadok. Ten pocit bol neuveriteľný. Moja ruka sa kĺzala po tej priesvitnej druhej koži.
Občas som sa pokúšal chytiť medzi prsty nejaký kúsok tej latky, ale bolo to dosť ťažké, pretože táto nylonová vrstva tak tesne obopínala jej telo. Chvíľami sa zdalo, že je napnutá až po okraj a že sa dokonca chystá prasknúť.
Môj penis naozaj nemohol prehliadnuť, čo sa deje. Moje oči a ruky ho kŕmili obrazmi a pocitmi nylonového, priehľadného bodystockingu. Všetky tieto impulzy sa miešali v mojom mozgu, ktorý bol tiež zamestnaný snahou zistiť, či je v rozkroku jej bodystockingu skutočne otvor.
Moje ruky sa teraz pohybovali po jej prsiach a masírovali ich cez tenkú vrstvu nylonu. Potreboval som zistiť, aká je situácia pod jej nohavičkami.
Musela moje zámery vycítiť. Chytila ma za ruku a začala ju viesť k svojmu rozkroku. Mal som tušenie, čo by som tam mohol nájsť.
Keď sa moja ruka konečne dostala pod nohavičky, povedal som: "Vedel som to. Si nezbedné dievča. Tam dole v tvojich silonkách je otvor."
"A mal by tam byť. Ako si myslíš, že chodím na záchod? Musela by som sa celá vyzliecť, aby som sa vymočila. Takto si môžem nohavičky len zosunúť dolu.
"Okrem toho to umožňuje aj rýchly prístup k mojej mušličke. A teraz ju môžeš cítiť. Cítiš moju mušličku? Je vlhká?"
Jej malá jaskyňka bola skutočne mokrá. Vkĺzol som prstom k jej mušličke. Bol to zvláštny pocit sondovať jej mušličku. Nemohlo dôjsť k omylu???
Mala tam ďalšie pančušky.
Naše pery sa priblížili a spojili sme naše jazyky, vymieňajúc si vzácne telesné tekutiny.
Veľmi dobre sa bozkávala. Jej jazyk robil tie správne pohyby, pričom ma zubami jemne hrýzla.
Jazykom som potom zišiel nižšie a postupne nim kĺzal po hrudi až k bruchu. Začal som ju zbavovať nohavičiek.
Pod bodystockingom sa skutočne nachádzala ďalšia vrstva pančušiek. Boli to ultratenké bezošvé silonky telovej farby.
Boli tak priehľadné, že sotva ich bolo vidieť. Bolo to takmer akoby tam bola len hmla. Museli byť aj veľmi elastické, pretože môj prst sa do jej mušličky cez tie silonky dostal úplne bez odporu. Táto situácia ma veľmi vzrušovala.
"A ako je to s tou schopnosťou ísť na záchod a tak?" Spýtal som sa.
"Len som Ťa dráždila. Vďaka tomu je používanie toalety trochu problematickejšie. Ale musíš uznať, že je to pekelne vzrušujúce. Okrem toho je naozaj veľmi príjemné dotýkať sa pančušiek, takže si svoje záchodové pauzy veľmi užívam.
"Mám príležitosť upraviť si pančušky. Nakoniec si ich vlhkými rukami natiahnem po celých nohách a zadku. Je to taký príjemný pocit, keď mi tak tesne obopínajú telo."
"Je to veľmi vzrušujúce. Myslím, že je to tá najvzrušujúcejšia vec, akú som kedy zažil." Odpovedal som.
"Chcem, aby si mi cez silonky lízal mušličku," žiadala.
Bez dlhého zaváhania som jazykom začal láskať jej nádhernú mušličku cez tu sexy latku čo ju pokrývala. Bola čisto oholená. Nezaregistroval som na nej ani jeden chĺpok. Vlastne som si pomyslel, že sa musela nedávno depilovať.
Dvomi prstami som sa pokúsil ju otvoriť. Silonky boli veľmi elastické.
Podarilo sa mi odhaliť jej klitoris. Hoci bol stále pokrytý hodvábnym materiálom. Lízať ho bolo ako ochutnávať nebeský elixír.
Zastonala a silnejšie pritlačila moju hlavu k svojmu rozkroku. Môj jazyk sa z nej šiel zblázniť. Cítil som chuť jej šťavy, ktorá sa filtrovala cez jej hodvábne silonky.
Cítil som aj jej vôňu. Bola to veľmi ženská vôňa. Bolo cítiť aj štipku pižmového zápachu. Ale to len umocňovalo celkové vnímanie.
Pokračoval som jazykom do vnútra jej mušličky. Silonky boli úplne mokré. Moje sliny v spojení s jej šťavou spôsobili, že celá látka bola úplne mokrá a lepkavá.
Po odlepení jazyka od jej pyskov sa tvorili pramienky jej pudingu, ktoré vytvárali mostíky. Môj penis bol super tvrdý. Bolo to také vzrušujúce.
Bez jediného slova si sadla na stôl, chytila môj penis a začala ho tlačiť dovnútra.
"Whoa," povedal som, "použime kondóm."
Musím sa priznať, že nie som veľkým fanúšikom kondómov, ale v celej tej šialenej situácii som si ešte dokázal zachovať posledné kúsky rozumu.
"Kondóm nepotrebuješ. Moje pančušky budú kondómom. Sú čarovné. Sám vieš, ako do mňa vchádzajú, keď si do mňa strčil prst. Nebolo to príjemné? Ovinú tvoj penis a vniknú s nim do mňa. Okrem toho teraz neotehotniem a som zdravá. A ty mi tiež pripadáš zdravý."
"To je veľmi presvedčivé." Rozhodol som sa to nechať tak.
Vypustil som penis z nohavíc. Bol pripravený na akciu. Pritisol som ho k jej silonkám a začal sa pomaly vnárať do jej vnútra.
Ten pocit bol úžasný. Elastická látka jej pančušiek vo vnútri mušličky obopínala môj penis. Bolo to také vzrušujúce.
Pokračoval som v prirážaní a mierne som zrýchľoval. Ticho stonala.
"Chyť ma za prsia." povedala.
Jej guľaté prsia mi dokonale padli do rúk. Hladenie jej pŕs cez nylon a šukanie s ňou cez silonky bolo ohromujúce.
Pomyslel som si, že ak budem takto pokračovať, čoskoro sa spravím. Urobím v jej mušličke poriadny bordel. Moje semeno sa zmieša s jej šťavou a zašpiní už aj tak úplne mokré pančušky. Pri pomyslení na to som bol ešte viac nadržaný a vzrušený.
Musela vycítiť, že sa chystám explodovať, pretože ma zrazu odstrčila.
"Ešte nie," protestovala, "chcem si vyskúšať tvoje pančušky. Môžem?"
Bol som omráčený. Nedokázal som sformulovať vetu, pretože som bol očarený jej mokrou pančuškovou mušličkou.
"Páči sa ti, čo vidíš? Hmmm? Stavím sa, že sa ti to bude páčiť tiež." povedala.
Začala si vyzliekať bodystocking. Najprv si vyzliekla jeden rukáv. Potom druhý. Pomaly ho sťahovala dolu a odhaľovala si prsia. Potom si ho vyzliekla pod pásom a napokon si vyzliekla obe nohy naraz.
Teraz som si mohol naplno prezrieť jej druhý pár pančušiek.
Boli úplne bezošvé. Nebol tam ani jediný náznak nejakého švu. Boli dokonale zladené s odtieňom jej pleti. Aj keby ste sa na ňu pozerali len v pančuškách a nič viac, stále by ste sa pýtali, či ich má na sebe, alebo nie.
Doslova jedine čo ich prezradilo, bola gumička omotaná pod jej prsiami. Bola však úzka. Chvíľami vyzerala iba ako opálená čiara, z ktorej sa jej na nohách rozprestierali závesy z priesvitného materiálu, pekne zaoblené na prstoch.
Teraz som si mohol bližšie pozrieť aj jej nohy. Nechty mala nalakované na červeno a pekne ostrihané. Jej chodidlá boli stredne veľké. Možno o niečo menšie. Mali ideálne zakrivenie. Boli veľmi sexi.
Jemne som jej zahryzol do palca a začal som rukami pohybovať hore a dole po jej nádhernej nožičke a po celej dĺžke som cítil pavučinkovo jemné silonky.
"Dobre," povedala, "chcem vyskúšať Tvoje tvarujúce pančušky." Usmiala sa.
"Chcem, aby mi tesne obopli telo. Chcem cítiť, ako mi tlačia na kožu. Určite sa Ti to bude páčiť, však?" pokračovala.
"Toto musí byť zadná časť," povedala pri pohľade na pásy tmavšej vystuženej látky, ktoré sa ťahali po stranách.
Jednou rukou opatrne vkĺzla do lemu pančušiek a rozrolovala ho, aby sa uistila, že bude rovný.
"Veľa žien nenosí pančušky poriadne a potom sa sťažujú, že im sú tieto nepohodlné. Musíš sa uistiť, že lem je rovný. Ale to už vieš, však?" venovala mi zmyselný pohľad.
"Áno," odpovedal som.
"Viem že áno, si taký zvrhlý. Chcel by si si obliecť ten druhý pár?" spýtala sa.
"Ani nie. Myslím, že by mi to pokazilo náladu. Je to skôr o nevyhnutnosti. Teraz, keď tu stojím vedľa Teba, keď si obliekaš druhú vrstvu pančušiek, myslím, že už nič viac nepotrebujem," odpovedal som.
Jej druhé pančušky úplne zakrývali prvý pár až po vrch. Latexovými rukavicami si posúvala ruky po nohách a naťahovala látku až na doraz.
Latex kĺzajúci po nylone bol dokonalým riešením, ako sa uistiť, že pančušky sú správne nasadené. Zabránilo to miestam, kde sa pančušky nazberkali alebo mali nerovnomerný odtieň.
"Musím sa uistiť, že perfektne sedia." povedala.
Bola v tom taká efektívna, že pančušky jej prešli až cez prsia a obopli jej hrudník. Bol to pekelne sexi pohľad. Začala si hladiť prsia. Rukami prechádzala hore a dole po tele a dotýkala sa aj rozkroku. Otočila sa a zohla sa, čím odhalila svoj sexi zadok obtiahnutý pančuškami.
Pančušky držali pevne. Ale ona mala aj od začiatku pevný zadok. Celkový efekt bol hypnotizujúci.
"Teraz ich už nepotrebujeme." Zložila si latexové rukavice.
Siahla si medzi nohy, ešte stále zohnutá si zdola masírovala mušličku. Chytila moje ruky a začala ich posúvať po svojom nylonom obtiahnutom tele.
"Páči sa ti to? Rád to robíš, keď si obliekaš pančušky?" spýtala sa.
"Mám oveľa radšej, keď si ich obliekaš Ty." odpovedal som.
"Chápem. Toto je však niečo, čomu si myslím, že neodoláš." pokračovala vo svojom sexi rozprávaní.
Vzala druhý pár, ktorý som mal v kufri a navliekla ho na môjho teraz už polo ochabnutého pindíka.
"Musíme niečo urobiť s tvojím penisom. Mám radšej, keď je tvrdý a stojí!" vyslovila.
Začala mi penis hladiť cez hodvábny nylon. Ten pocit bol úžasný a veľmi rýchlo priniesol očakávaný výsledok.
Môj penis začal opäť pulzovať a ona prešla do druhej fázy.
Ovinula svoje pery okolo môjho nylonového penisu a začala ich posúvať hore a dole ako po hriadeli. Jej teplé pery prinášali energiu a môj malý kamarát sa ňou živil.
Nakoniec dosiahol svoj maximálny potenciál. Pracovala jazykom okolo môjho vtáka ako blázon a usilovne ho sála. Zložila mi z penisu pančušky a teraz mi ho sala úplne na ostro.
Musela neprehĺtať sliny, pretože na mojom vtákovi bolo toľko vlhkosti. Keď na chvíľu pustila môj penis, stekali po ňom pramienky slín. Nie však na dlho. Po pár sekundách pokračovala.
Bolo to, akoby bola hladná a chcela zjesť celý môj penis. Jej ruky štekliace moje gule len umocňovali už aj tak veľmi vzrušujúci pocit. Cucala mi penis. Oblečená len v pančuškách. Nadržaná ako čert.
"Chcem, aby si ma šukal oblečenú v oboch pančuškách," žiadala rozhodne.
Zastavila sa, siahla do zásuvky stola a vytiahla nožnice. Urobila čistý rovný rez cez bavlnený klin. Dve strany látky sa okamžite rozostúpili nabok. Vnútorná vrstva bola teraz cez tento vstup pripomínajúci ľudské oko úplne odhalená.
"Dvere sú otvorené. Strč do mňa svojho vtáka," povedala.
S radosťou som jej vyhovel. Môj penis bol pripravený na prieskum jej jaskynky. Neustály prísun jej milostnej šťavy mi vydláždil cestu dovnútra. Mohol som len s úžasom hľadieť, keď môj penis mizol s jej pančuškami, v jej vnútri.
"Tie čierne pančušky sú také tesné," zastonala, "vezmi si ma zozadu."
Otočila sa a vystrčila svoj vyzývavý zadok. Rýchlo som našiel vstup a zasunul som do nej svoj nabobtnalý penis. Bol to taký úžasný pocit. Bol som v siedmom nebi. Bolo to šialene príjemné.
Potom ma požiadala, aby som si sadol na stoličku. Nasadla na mňa ako na koňa. A ja som bol žrebec. Držiac si ruky na prsiach mi skákala po tvrdom vtákovi.
Rozpustila si vlasy, pričom si sňala gumičku držiacu jej cop. Zložila si aj okuliare. Musela byť pripravená na poriadnu akciu.
Schmatol som ostatné silonky a prekvapivo som jej ich prevliekol cez hlavu a ťahal ich dole.
"Zvrhlé." poznamenala.
Zjavne ju to tiež vzrušovalo. Tvár mala zdeformovanú sexi spôsobom. Vyplazila jazyk a cez nylonovú tvár ma ešte viac dráždila. Potom ma pevne zovrela nohami a ešte viac sa pritlačila do môjho lona.
Bol som v nej veľmi hlboko. Začala ma bozkávať s pančuškou stále na hlave. Potom ju trochu nadvihla, čím odhalila svoje pery, a pokračovala v práci jazykom v mojich ústach.
Natiahla nám pančušky cez obe naše hlavy , čím nás držala v spojení.
Potom ich dala dole a použila ich na zviazanie mojich rúk za stoličkou.
"Si zatknutý!" usmiala sa.
"Za čo?" Spýtal som sa.
"Za to, že si taký zvrhlý pančuškár. Ale nemôžem Ti to mať za zlé. Aj ja keď mám na sebe pančušky, nesmierne ma to vzrušuje."
Následne zintenzívnila pohyby bokov, cítil som, že sa v jej mušličke niečo zmenilo. Pozrel som sa dolu a všimol som si, že vrstva pančušiek už v jej mušličke nie je. Namiesto toho bola vonku a dokonale držala môj penis.
"Urobil si mi do siloniek dierku, Ty nezbedník. Ukáž mi to," povedala zvedavo.
Troška som sa odtiahol a ona si prezrela svoj rozkrok.
"Ach... Ta dierka je maličká. Som rada, že tie silonky sú elastické. Môžeš cez ňu znova do mňa vkĺznuť svojím penisom a bude utesnený mojimi silonkami, ale najskôr mi dovoľ, aby som si tie druhé pančušky vyzliekla," povedala.
Rozviazala mi ruky a vyzliekla si tie čierne tvarujúce pančušky. Predklonila sa s jednou nohou opretou o stôl.
"Vezmi ma teraz natvrdo," žiadala.
Namieril som svoj pulzujúci penis cez ten malý otvor v pavučinkových silonkách a zasunul ho priamo dovnútra mušličky. Presne tak, ako chcela. Napätie bolo neznesiteľné.
Šukanie tejto sexice v jej bezošvých silonkách bolo šialene vzrušujúce. Cítil som vnútro jej mušličky vystavené môjmu tvrdému penisu. Pohľad na jej nádherné, v nylone odeté nohy vo mne rozdúchaval oheň.
"Rýchlejšie," žiadala, "tvrdšie. Chcem ťa cítiť vo svojej pančuškovej mušličke. Presne tak. Nie je to dobrý pocit?"
Bol to úžasný pocit. V skutočnosti tak úžasný, že som cítil, že vyvrcholenie je na dohľad. Trochu som spomalil.
"Čo sa deje? Chystáš sa vyvrcholiť?"
"Keď na to príde, chcem, aby si striekal do mňa! Ako sa ti to páči? Chceš vidieť, ako tvoje semeno vyteká z mojej mušličky a zmáča mi pančušky?" stále ma dráždila svojimi nemravnými slovami.
Ja som však naďalej iba pomaličky prirážal do nylonovej dierky. Chcel som si tú chvíľu vychutnať. Ak by to bolo možné, chcel by som možno tento okamih zmraziť v čase a vychutnávať si ho donekonečna.
"Dobre, otoč sa a ľahni si na stôl. Chcem sa ti pozerať pri tom do očí," povedal som jej.
Usmiala sa a sadla si na okraj stola. Roztiahla nohy a jemne si spustila chrbát. Dierka v jej pančuškách sa od všetkej tej akcie trochu zväčšila.
To je ono, pomyslel som si. Chystal som sa do tej sexice zase vniknúť. Jej pančušková mušlička bola taká lákavá. Už som nechcel dlhšie čakať. Vlastne som toho ani nebol schopný.
Jej mušlička bola ako magnet, priťahovala ma dovnútra. Vytiahol som jej pančušky na bruško, aby som zarovnal dierku so vstupom do mušličky, namieril som penis a zasunul ho, až kým to nešlo hlbšie. Zastonala a oči sa jej obrátili.
"Práve teraz si vo mne tak hlboko že ... To je tak sexi. Vrážaj ho do mňa poriadne. Šukaj ma!" kričala.
Bola v extáze a ja tiež, opierajúc sa o jej nohy na mojich pleciach. V tejto polohe som mohol ísť naozaj veľmi hlboko. Bozkával som jej pri tom prsty na nohách, ovoniaval jej nohy a šukal jej mušličku.
Pri pohľade do jej očí som videl, že je niekde tam vonku v pančuškovej extáze. Zvyšoval som rytmus s pocitom blížiaceho sa finále. Už som to nemohol viac zadržiavať. Musel som vypustiť svoj náklad.
Od všetkého toho dráždenia sa ten obrovský tlak potreboval konečne uvoľniť. Šukanie s touto sexi colníčkou, ktorá mala na sebe hodvábne, priehľadné, bezšvové pančušky do malej dierky v rozkroku, mohlo mať len jedno logické vyústenie.
Som si istý, že pán Spock by so mnou v tomto súhlasil. Určite, keď bol v blízkosti tých skromne oblečených žien na vesmírnej lodi, musel uvažovať o tom, že im cez tie pančušky vyšuká aj mozog.
Sex so ženami v pančuškách je jednoducho tak sakramentsky sexi. Tento sexi odev robí dámy takými príťažlivými. Samozrejme, aj na začiatku musia vyzerať dobre, ale to len zvýrazňuje ten výsledný efekt. Ten sexi odev je taký tenký, že sotva zistíte, že tam je.
Žena je nahá, no napriek tomu je tu takmer neviditeľná vrstva oblečenia, ktorá sa drží na jej nohách, zadku a prilieha na jej rozkrok. Najmä keď nenosí žiadne nohavičky, hodvábna látka sa spája s jej mušličkovými pyskami a splýva s nimi.
Nohy vyzerajú hladké a akékoľvek nedokonalosti miznú.
Táto žena o tom vedela všetko.
Preto som jej musel vyhovieť a zintenzívnil som svoje úsilie. Bola na pokraji vyvrcholenia. Chystala sa uvoľniť do svojho tela milióny elektrických impulzov. Jej orgazmus sa blížil a môj tiež. Bol som pripravený explodovať a naplniť ju svojím semenom...

Potom som zacítil, ako mi niekto poklepal po ramene.
"Prepáčte, pane. Práve pristávame." Počul som nejaký ženský hlas.
Bola to letuška, ktorá informovala cestujúcich, aby si odložili podnosy a dali si sedadlá do vzpriamenej polohy.
Preboha. To bolo tesné. Chystal som sa vystreknúť si do nohavíc na palube lietadla.
Lietadlo pristálo a keď som sa chystal vystúpiť, milá letuška mi niečo strčila do vrecka.
Vyzerala presne ako tá žena z môjho sna. A mala na sebe aj pančušky. Tie boli priesvitné a čierne. Keď som vychádzal z kabíny, usmievala sa na mňa.
Vonku som siahol do vrecka a vytiahol som malý lístok.
Objavil som telefónne číslo a krátku správu.
"Keď snívaš, si veľmi zhovorčivý. Našťastie sme v biznis triede boli len ja a Ty. Zavolaj mi, aby som Ti splnila tvoje sny. XXX."
Usmial som sa a pokračoval k východu.

W.R.B.

=======================================================================

Exkluzívne pre www.puncoska.com ako poďakovanie a vianočný darček preložil prostej.
Pozitívne hodnotenie a komenty potešia Wink

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Červené lodičky
Obrázek uživatele sandalslover sandalslover
10.12.2015 | 8
Modelka silonka
Obrázek uživatele zedan zedan
01.05.2012 | 11
Synovec
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
30.12.2016 | 14
Korkáče
Obrázek uživatele Milujem Silonky Milujem Silonky
15.07.2012 | 18
Neobvyklá snídaně
Obrázek uživatele lenul lenul
06.12.2016 | 5
Poprvé
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.02.2021 | zatím žádný komentář
Sousedka
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
12.05.2013 | 61
Módní přehlídka
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 7