V tomto příběhu popíšu několik událostí ze známosti s jedním klukem, které se udály před nějakou dobou a určitě budou pro tématiku tohoto webu velmi přínosné.

Jednoho času jsem se seznámila s pohledným klukem, měli jsme za sebou teprve pár setkání a schůzek, takže to všechno bylo v počátcích a na bázi randění. Byl docela pohledný, milý a se zajímavou aurou. Velmi mi lichotil a často psal, takže to vypadalo dobře. Dali jsme si několikáté rande, místa navrhoval on a vlastně celkově vybral on. Bylo to v jedné restauraci v centru velkoměsta, která působila moc hezky. V restauraci nebylo moc lidí a my jsme měli rezervovaná místa asi v nějakém speciálním salonku. Objednali jsme si víno, několik dobrých jídel a dezertů. Neustále jsme o něčem hovořili, témata pro mne byla příjemná, takže se pořád diskutovalo. Jsem dost upovídáná a i když se mi to nezdá, možná jsem ho po první hodině zachvátila svým vyprávěním o mých zálibách a událostech, které mě zajímají. Vlastně do teď si nevzpomínám, co všechno mohl vypít on, já jsem určitě měla pár skleniček a drink. Poslední hodinu spíš už jenom tak poslouchal, ale usmíval se a dával najevo zájem. Bylo vidět, že se soustředí a to já mám ráda, když je věnována pozornost a zájem.

Byla to nóbl restaurace, ale já do každé společnosti chodím hezky oblékaná. Zajímá mě móda a jako každá žena si dávám záležet na kráse. Zčista jasna mému protějšku lehce jakoby zčervenaly tváře, pousmála jsem se a mluvila dál. Po chvilce jsem se radši zeptala, zda už ho moc nezahlcuji nebo čím jsem ho dostala do rozpaků. On odvětil, že o nic nejde, ale jestli nemám v kabelce nějaké kapesníčky. Ihned jsem se nahla ke kabelce a hledala kapesníčky. Po chvíli štrachání jsem se otočila zpátky a všimla si, že se vyhrnul z pod stolu. Nepřišlo mi to nijak zvláštní, ani jsem se neptala. Jeho výraz byl ale zvláštní. Takovej uvolněnější. Po chvilce jsem začala cítit nějaké vlhko na mých nohách. Je k neuvěření, co se stalo. On se mi totiž vyejakuloval na nohy, takže to vlhko bylo promáčející se sperma. Okřikla jsem ho, protože to bylo na mých oblíbených lodičkách a nártech. Takže jsem těma kapesníčkama otřela největší pohromu, ale byly to černé silonky, takže to bylo viditělné a v šoku na něj vyjela, co to má znamenat. Hrozně se omlouval a tvrdil, že jsem tak krásná, že to nevydržel a pod stolem to měl nekontrolovatelný a neřízený. Bylo to hodně divný, každopádně jsem chtěl jít domů a trochu se uklidnit.

O pár týdnů a korespondenci jsme se sešli znovu, tentokrát u něj doma. Tvrdil, že jako omluvu si zasloužím novou večeři a masáž. Po skutečně dobrém jídle a šampaňškém řekl, že si jako královna zasloužím masáž a extra péči o mé tělo. Cítila jsem, že to bude směřovat asi k sexu, ale nebránila jsem se tomu. Posadil mě na své křeslo a trval na tom, ať si neodkládám. Sedl si naproti mě a chytl mou nohu. Odepnul mi podpatek a začal masírovat nožku. To bylo opravdu příjemné. Dělal to moc dobře a pečlivě, byla jsem uvoněná a cítila se příjemně. Netrvalo dlouho a začal k mé nožce i přičuchávat a reagoval na to euforickými výrazy. To už mi začalo připadat trochu podivné. Následovalo olizování a přitiskování mého chodidla na jeho obličej. Bylo to úchylné, ale nemohu lhát, že to nebylo příjemné, dokonce jsem začala být sama dost vzrušená. Jednu nohu si tiskl na obličej a vzdychal u toho, sténal a zuřivě líbal. V tom chytl i mou druhou nožku a pevně a silně ji tlačil na svém rozkroku. V tom už jsem se také začala uspokojovat. Navíc když už jsem viděla, jak ho vytáhl a jak byl napnutý a velký, to už jsem byla hrozně mokrá. Mou druhou lodičku sundal a masíroval svůj penis mým chodidlem, to druhé neustále čuchal a lízal, potom nožky prohodil a tiskl o penis tu vlhkou, olízanou. Jeho chlouba byla pevná a tvrdá. Už mi to vůbec nevadilo. Mým nožkám se věnoval dobrou chvíli a konečně vyvrcholil. Samozřejmě nikam jinam než na má chodidla. Naprosto mi je celé zalil a nekompromisně nasadil zpátky mé botičky. Po pár minutách jsem cítila na durch promočená chodidla a hlavně jsem nechtěla poškodit mé lodičky. Na konec toho všeho mi jednu zase vyzul a do čista jazykem vyčistil. Byla jsem rudá a nevěděla, co říct. Sám ji zasunul zpátky do lodičky a pokračoval tou druhou. Vzrušení už mě také přecházelo a najednou jsem si začala uvědomovat, že je to dobrej úchyl. Ale zážitek to byl zajímavý.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Historka od botniku z...
Obrázek uživatele Aniv Aniv
10.12.2017 | 4
Moje první zkušenost -...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
09.11.2015 | 5
Silonky v práci - I. díl
Obrázek uživatele carodejka carodejka
28.05.2012 | 18
Každý má nějaké tajemství
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
14.06.2016 | 16
Moje tchýně - část první
Obrázek uživatele Tlama01 Tlama01
21.05.2012 | 21
Růžové punčocháče 2
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 10
Kamarádka
Obrázek uživatele bloody bloody
18.02.2013 | 28
Zázrak v obchodě
Obrázek uživatele šato šato
14.02.2017 | 12
Hotelové tajomstvo
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
16.11.2018 | 10