Tento príbeh je stopercentne reálny, možno trošku menej erotický, ale pre mňa krásny a príjemne šteklivý aj po rokoch. Nylonky ma na ženách vzrušovali už od malička.Povedal by som, že to bolo už v čase, keď som ani poriadne nevedel čo je to sex. Myslím, že je to jednoducho krásna a šteklivá vrodená túžba. Tak ako máme všetci v sebe zakódovaný náš "základný inštinkt", tak niektorí sme obohatení navyše o tento krásny fetiš.

Neviem ani presne kedy sa to prvýkrát prejavilo. No dodnes si pamätám , že keď som ešte chodil na prvý stupeň základnej školy, mama ma občas zobrala do susedov na návštevu. Mali dcéru, ktorá mohla mať tak 17 rokov. Kým sa maminy rozprávali, mňa samozrejme nechali u nej v izbe, aby sme sa hrali. Raz sa potrebovala prezliecť a keďže som bol ešte taký malý, tak jej vôbec nevadilo, že som tam. Napokon potrebovala si zmenil len pár vecí, nešla úplne donaha.
[block:ad=89]

Určite netušila aké to bude pre mňa zaujímavé. Po chvíľke si totiž začala naťahovať nylonky. Mňa si vôbec nevšímala a ja som sa nemohol na ňu prestať dívať a nevedel som pochopiť prečo sa mi to tak páči. Mala pekné dlhé nohy a ja som bol skrátka veľmi vzrušený, keď som videl ako si nylonky naťahuje na chodidlá, lýtka, stehná a následne nimi prekryla svoje nohavičky, ktoré však cez ne stále presvitali. To som vtedy videl prvýkrát v živote! Veľmi sa mi to páčilo a rovnako aj to ako si ich potom ešte chvíľu naprávala na zadočku a po celej dĺžke nôh jemne vyťahovala hore. Bol to krásny zážitok a uvedomil som si, že prišlo niečo čo som predtým po fyzickej ani psychickej stránke ešte nezažil.

Po tomto zážitku som na ňu myslel skoro stále a dokonca som mával svoje prvé fantázie.
V tomto veku som ešte veľa vecí nepoznal a nemal som ani napozeraných veľa neslušných filmov. Preto som bol sám zo seba trochu prekvapený. Bol som prekvapený svojou fantáziou. Nevedel som či je normálne, že jej tak veľmi chcem lízať a hladkať nôžky. Či je poriadku, že myslím na jej sexy riťku a že mám veľkú túžbu sa jej dotknúť, pohladkať ju alebo capnúť po nej. Chcel som vedieť aký je ten jemný krásny materiál príjemný na dotyk a aké bude jej telo v ňom dráždivé pre moje ruky alebo dokonca penis. Škoda, že sme k nim nechodili až tak často a navyše nylonky mávala len občas. Musím sa priznať, že túžba bola niekedy taká silná, že keby som vedel kde si nylonky odkladá, tak by hrozilo, že jej ich ukradnem. Mama totiž nylonky vôbec nenosila a sestru nemám.
[block:ad=90]

Veľmi som chcel mať jedny nylonky doma pre seba. Chcel som cítiť ako voňajú, mať možnosť pohrať sa s tým materiálom a vyskúšať si ich natiahnuť na nahé telo. Samozrejme pritom myslieť na ňu, aká v nich bola krásna. Žiaľ nikdy nebola vhodná príležitosť, navyše som sa skrátka veľmi bál, že by ma videla ako sa jej hrabem v šuflíkoch. Nemal som šajnu kde ich má a ona skoro nikdy nešla von z izby. Tak som to radšej pustil z hlavy, ale bolo to také príjemné nutkanie.

Tento zážitok spôsobil aj to, že som si začal nylonky čoraz viac všímať aj na iných ženách.
Neskôr, keď som už končil základnú školu to začínalo byť ešte intenzívnejšie. Uvedomil som si, že nylonky začínajú byť jednou z mojich záľub a akýmsi spestrením života. Stali sa mojim zvláštnym "sexuálnym" dobrodružstvom. Začal som si stále viac všímať pekné študentky, moderátorky v televízii, sestričky v nemocnici a samozrejme učiteľky v škole. Vždy sa totiž nájde nejaká, ktorá má krásne nohy a rada si oblečie nylonky Smile

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Divadlo
Obrázek uživatele Kapo Kapo
04.02.2012 | 11
Moje první zkušenost -...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
09.11.2015 | 5
Opustené dreváky
Obrázek uživatele sandalslover sandalslover
24.09.2015 | 7
Největší vrchol s...
Obrázek uživatele šato šato
07.10.2016 | 7
Spolužaččine nohy
Obrázek uživatele borat borat
02.12.2013 | 33
Svázané ruce punčoškou (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
08.03.2016 | 15
Romík a Tina začátek
Obrázek uživatele verka verka
19.07.2016 | 13
Manželské silonky
Obrázek uživatele anka123 anka123
16.02.2014 | 18