Když jsem se probral, myslel jsem, že to celé byl jen sen. Jenže pohled na Claudii, která si zrovna sundavala postříkané silonky mě ujistil, že jsem v realitě. Nemohl jsem uvěřit, že se mi to, o čem jsem do teď jen snil ve svých představách, před malou chvílí skutečně stalo. Z mého přemýšlení mě vyrušila Claudie tím, že po mně hodila silonky, které si zrovna sundala. "Haló, prober se mi už! Tady máš dáreček." Ze své malinké kabelky si vyndala jiné silonky a začala si je pomalinku nandavat.

Tak krásně se na to soustředila. Všimla si, jak se na ní koukám. "Nech toho, nehltej mě tak, tyhle už musí zůstat na mých nožkách." "Máš nádherné nohy," odpověděl jsem jí trochu mimo. Přestože mě před chvílí vystříkala, cítil jsem, že mi kláda opět začíná tvrdnout. "Obleč se a jdeme," řekla Claudie a urovnávala si ještě své silonky. Tyhle byly černé, opět trochu lesklé, bylo vidět, že si na jejich výběru potrpí. Oblékl jsem se tedy, Claudie mi mezitím podala krabičku od nových silonek a řekla, ať si do ní schovám dáreček. Udělal jsem tak a hodil ho do tašky. Ani jsem nevěděl, kam jdu, byl jsem stále docela mimo, vím jen, že jsme s Claudií mluvili o všem možném, jakobychom se znali již léta. Vzpomněl jsem si na klapnutí dveří v tělocvičně, ani Claudie ale po mém dotazu nevěděla, kdo za těmi dveřmi byl. Poslouchal jsem klapot jejích podpatků při chůzi a také občas sledoval její nožičky oblečené do černých silonek. Claudie se mi ale začínala líbit celkově jako holka, nechtěl jsem na ní tedy příliš okatě civět, jakoby mě zajímalo jen jedno.
[block:ad=89]

Měla v sobě neskutečné kouzlo a navíc byla strašně moc krásná. Povídali jsme si a já sotva zaregistroval, že spolu jedeme už docela dlouho tramvají. Claudie seděla naproti mně, jednu nožku měla elegantně hozenou přes druhou, krásně kroužila svoji nožičkou a já byl v sedmém nebi. Stále jsme se měli o čem bavit, o události v tělocvičně jsme již ale vůbec nemluvili. Claudie mi oznámila, že za chvíli bude vystupovat a mně bylo líto, že dnešní den s ní končí. Přesto jsem s ní vystoupil, při vystupování jsem se nemohl nabažit jejích nožiček, silonky se při pohledu zezadu při sestupování z tramvaje krčily při každém kroku. Doprovodil jsem ji až domů. Před jejím domem jsme si ještě chvíli povídali, ona mi dala své číslo a pak mi dala krásnou sladkou pusu, roztomile se usmála a řekla, že takto to dnes zakončíme, že na pokračování máme dost času.

Při příchodu ke mně domů jsem se nemohl udržet a musel jít hned do svého pokoje. Zamkl jsem dveře, lehl si na postel, vyndal jsem dáreček z tašky a vybalil ho z krabičky. Začal jsem čichat ke spodní části silonek, kde měla Claudie chodidla a ihned jsem cítil vůni jejích nožiček a lodiček. Nádhera. Péro už mi v kalhotech praskalo, vyndal jsem ho tedy a začal si ho honit. Při honění jsem čichal vůni silonek a představoval si Claudii. Bylo to strašně silné. Nikdy jsem podobný zážitek nezažil, tohle byl jeden z nejhhezčích dní v mém životě, takže jsem byl strašlivě vzrušený. Napadlo mě, že si silonky očichám celé, jel jsem tedy od chodidel přes kolena až k horní části. Voněly krásně. Nahoře byly silonky mokré, ale nemohlo to být ode mě. Navíc to nebyla vůně semene. Ta mrška! Ona byla naostro a vzrušením z té události tekla. Cítil jsem její kundí šťávičku a zběsile si honil ptáka. To už ale bylo moc. Začal jsem neskutečně moc stříkat, semeno létalo i mimo postel. Cítil jsem se krásně, před očima jsem měl Claudii a byl jsem absolutně uvolněný. Vzal jsem do ruky telefon a napsal Claudii SMSku: "Dekuji Ti za vsechno." Po malé chvíli mi přišla odpověď: "Nemas vubec zac broucku, take jsem si to zrovna udelala.:-)"

A tak jsem strašně rád chodil do školy, těšil se každý den na Claudii a ve škole hltal její krásu. Oblékala se naprosto fantasticky každý den - nosila kostýmky, šatičky, minisukně, zkrátka vše k čemu si mohla vzít podpatky a silonky. Byla nesmírně vzrušující, ale zároveň elegantní. Schválně mě provokovala. Celé dny přehazovala nožku přes nožku, kroužila nožičkou a občas si i vyzula lodičky a dráždila mě svým silonkovým chodidýlkem. Náš vztah by se dal popsat jako velmi dobré kamarádství. Ve třídě jsme se bavili zcela normálně, pokukovali po sobě, šibalsky se na sebe usmívali, laškování jsme si ale nechávali až na dobu po škole. Scházeli jsme se čím dál tím častěji. Jednoho dne přišla oblečená tak, jak jsem jí ještě neviděl. Na sobě měla černé kožené kraťásky, obtažené bílé triko a černé lodičky se stříbrným podpatkem. Dnes byla spíše vzrušující a vyzývavá než elegantní. Na nohou měla tělové silonky, které byly o trochu více lesklé než obvykle. Petr mi řekl, že dnes je teda Claudie fakt kundička. Řekl jsem, že jo. Petr zamumlal něco, že jsem nějaký divný, že mě už ani holky nezajímaji. Vtom mi přišla SMSka: "Broucku, dnes pujdu nakupovat nejake hadriky, sel bys se mnou?" Podíval jsem se na Claudii, když mě uviděla, shýbla se ke svým chodidlům a přejela si rukama po silonkách od spoda až ke kraťáskům. Silonky při tom zašustily a já se nezmohl na nic víc, než odepsat: "Jo, jdu. Urcite." Odepsala temer hned: "Tak to se mas na co tesit."

S Claudií jsme se sešli před školu a ihned jsme vyrazili. Povídala mi o tom, jak má oblíbený butik, kde mají moc fajn věcičky, jak je ráda, že s ní jdu atd. Já její povídání ale dnes nebyl schopen plně vnímat, byla neskutečně sexy. V obtaženém triku jsem viděl její krásné trojky, jak se pohupují při každém kroku. Jelikož byla na její outfit trochu zima, tak měla docela nateklé bradavky, její kozičky jsem si mohl parádně prohlédnout. Ona totiž neměla podprsenku! Její zadeček byl v černých kožených kraťáskách také něco, při chůzi s ním kroutila jako nějaká celebrita na kolonádě. A její nohy? Naprostá lahůdka. Sice byla zima, ale svítilo sluníčko, a tak se její již tak lesklé silonky, leskly ještě více. Sledoval jsem její božské nohy a poslouchal klapot podpatků. Říkal jsem si, že bych její nohy chtěl vidět ze všech stran, být zemí, po které chodí. Byl jsem mimo, jí se to ale líbilo. Došli jsme až k butiku. Byl to poměrně malý krámek. Paní prodavačka, možná majitelka, Claudii evidentně znala, neboť se k ní chovala velmi přátelsky a sama jí nabízela nové věci, které jim přišly. Vybírali jsme, co by si Claudie mohla vyzkoušet. Strašně jsem si to užíval. Nikdy bych nevěřil, že mě tohle bude moci bavit. V každém oblečení jsem si představoval Claudii, hledal jsem, co by jí mohlo slušet. Když jsme měli dostatečné množství věcí, odebrali jsme se ke kabinkám. Claudie řekla, že toho máme více, že nám to bude asi chvíli trvat. Paní odpověděla, že jí to samozřejmě vůbec nevadí, navíc jí zrovna přišla další zákaznice. Kabinky byly docela luxusní, ostatně jako celý krámek. Nejdříve byla uzavřená chodbička se zrcadlem a poté samotné kabinky. Ty byly dvě. Claudie do jedné vešla a já čekal v chodbičce. Za chvíli přišla v červených šatičkách se stříbrnými doplňky, jelikož bylo v chodbičce docela dost silné osvětlení, Claudie celá zářila. Prošla se až k zrcadlu a šibalsky se do něj usmála. "Docela pěkné, viď?" "Krásné," odpověděl jsem. "Tak si je asi vezmu." "Jojo." Sledoval jsem její překrásné nohy a ve svých kalhotech cítil známé pnutí. Poté zašla do kabinky a po chvíli se vrátila ve zlatých šatech, které jsem jí vybral já. "Bohyně," pronesl jsem. "Cože?" "Jsou úchvatné." "Ještě by to k nim chtělo zlaté botky, paní tam měla moc hezké, můžeš se jít podívat, jestli má 36ky?" Odebral jsem se do krámu a po chvíli přinesl krásné zlaté lodičky. Claudie se posadila na lavičku a chtěla si vyměnit lodičky. "Já sám," řekl jsem. Sundal jsem jí první lodičku a rukama promasíroval její chodidlo. Krásná vůně. Políbil jsem jí nožičku a nazul lodičku. Stejně tak jsem učinil u druhé nožky.
[block:ad=90]

Prošla se k zrcadlu a řekla, že tohle také bere včetně lodiček, pokud se to i mně líbí. Souhlasil jsem, i když už jsem si nedokázal předtavit, co by se mi na ní mohlo nelíbit. "Tak a teď si zkusím ty růžové, trochu Barbie šaty." "Jo, kouknu se po růžových lodičkách," jako bych jí četl myšlenky. Po chvíli jsem přinesl překrásné lodičky s mašličkou v její velikosti a podal jí je. To, jak přišla, bylo něco neskutečného. Růžové šaty jí strašně slušely. Byly načechrané, jen prsa měla hezky obepnuté. Navíc neměla podprsenku, čímž její krásná prsa jen vynikla. Klapala lodičkama, procházela se a pak si sedla na lavičku a hodila nožku přes nožku a začala se na mě strašně sladce dívat. Klekl jsem k ní a políbil jí na nožce pod kolenem. Usmála se a obepsala chodidlem srdíčko. Vstala a dívala se do zrcadla. V obchodě hrála zrovna docela romanická hudba a já se již nedokázal udžet. Vypadala jako princezna. Přišel jsem k ní zezadu a políbil jí na krček. Trochu jí to zalechtalo, ale neucukla. Otočil jsem si jí k sobě a začal jí vášnivě líbat. Naše jazyky se propletly a já jí opřel o zrcadlo a zajel jí rukama pod šatičky. Hladil jsem jí po silonkách, byl hotový z pocitu, že po nich mohu takhle přejíždět, že si mohu užívat krásu tohoto materiálu. Silonky při projíždění po zadečku moc hezky šustily. Zajel jsem jí k její kundičce. Silonky tam byly úplně vlhké, musela být šíleně moc vzrušená.

To mě rozpálilo ještě více. Líbali jsme se jako zběsilí, já jí vyndal její kozičky ze šatů a hnětl je dlaněmi. Po chvílu jsem na ně přesunul svůj jazyk. Cucal jsem jí bradavky a rukou vždy hnětl druhou kozičku, kterou jsem zrovna necucal. "Chci tě do sebe, broučku! Pojď do kabiny!" Zalezlli jsme do kabiny a já jí ihned zajel pod šaty a roztrhl promočené silonky. Pak jsem jí opřel o zrcadlo v kabince a pomalu zajel do její kundičky. Stěny její kundičky objaly mého ptáka a já začal přirážet. Začala ze mě strhávat moji košili a když jsem byl bez ní, objala mě svýma silonkovýma nohama. V zrcadle jsem viděl, jak me objímá, jak v zajetí rozkoše tlačí své nožičky na mé tělo. Nedalo se to vydržet. Musel jsem vyndat svého ptáka a posadit jí na lavičku. Roztáhla nohy, já ještě rozšířil díru na jejích silonkách a začal jí vylizovat kundičku. Chutnala tak slaďounce! Hekala, že to muselo být slyšet i v obchodě, bylo nám to ale jedno. Dala mi facku a řekla, ať jí pořádně vymrdám kudičku, že tam chce ptáka! Facka mě hodně vyrajcovala, dal jsem si její božské nožky na ramena a začal jí mrdat na lavičce. Šukal jsem jí jako zběsilý, ona sténala jako smyslů zbavená. Po chvíli se jí kundička začala stahovat a ona se zmítala v orgasmu. Musel jsem jí zacpat pusu. O to více ale začala kopat nožičkama, silonky se jí u chodidel krčily, já jí sundal jednu lodičku a začal jí trhat silonky i dole. Sundal jsem i druhou lodičku a přičichl si k jejímu silonkovému chodidlu. Při tom jsem přirážel, jak nejhloubějí jsem jen mohl. Vůně její nožičky byla fascinující. Líbal jsem jí nožičku a rukama při tom trhal silonky, jak jen jsem mohl. To už jsem ale nevydržel a začal do ní stříkat. Ona se udělal podruhé, takže jsme teď byli naráz. Stahy její kundičky mé vyvrcholení ještě umocnily, bylo to to nejkrásnější udělání v životě. Líbal jsem jí, abychom umocnili své orgasmy a zároveň neřvali na celý obchod. Dlouho jsme tam leželi neschopní jakéhokoliv pohybu.

Poté jsem jí zulíbal celé tělo, z kabelky vyndal silonky, už jsem tušil, že budou černé, a také jí je sám navékl. Ona se jen krásně usmívala. Byla nádherná. Byla to princezna. Silonková princezna. Růžové šatičky si nechala na sobě, lodičky také. Paní měla pochopení, když jí Claudie řekla, že si tohle oblečení nechá rovnou na sobě a že bere všechny věci. Něco jsme ani nestihli vyzkoušet, ale co není, může být, že?

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Silonková princezna
Obrázek uživatele Terminator Terminator
02.10.2012 | 38
Angličtinářka
Obrázek uživatele bambam11 bambam11
12.04.2012 | 29
čokoláda 2/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
24.01.2017 | 6
Zase nová zkušenost...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
26.10.2018 | 4
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
V kině
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
13.10.2012 | 21
Vášnivý stážista
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
31.07.2019 | 2
čokoláda 3/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
08.10.2017 | zatím žádný komentář
Na koleji
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
15.06.2015 | 20