Som zdravotný brat v jednej nemenovanej nemocnici a pri jednej z mojich nočných služieb sa mi stal zážitok s ktorým sa chcem s vami podeliť. Bola teplá letná noc a na jednej z mojich bežných nočných služieb som sedel v ambulacii s kolegyňou Luckou. Vyššia tridsiatnička s postavou ako modelka a krásne hnedými očami vypisovala bežnú papierovačku pri čom sa hrala s dlhými čiernymi vlasmi. Už odjakživa som sa známym ticho sťažoval aká je to veľká škoda, že sestričky už skoro vôbec nenosia tie sexi rovnošaty. Užíval som si voľnu chvíľu v jednom z kresiel keď som si okrajom oka všimol biele ponožky so zelenou pätou a prstíkmi ako sa pohrávajú s korkovou výstelkou sandál. Lucka mi bola otočená chrbtom, tak som mohol v plnej kráse a ničím nerušený sledovať tu pre mňa sexi vzrušujúcu hru prstíkov.

Nebudem klamať, už dávno som sledoval nohy mojich ženských kolegýň, no v tej chvíli som mal pocit, že mi vybuchne. Stál mi ako tyč v plote a bojoval som s nepredstaviteľnou túžbou trocha sa s ním pohrať. Veď čo ona to neuvidí. Nenašiel som však odvahu a tak som len v tichosti sledoval to krásne divadlo. Z ničoho nič sa však otočila a stoličke a zavolala ma k sebe. Všetko by bolo v poriadku no ako prvé na čo jej padli oči bol hrb medzi mojimi nohami. Penis sa mi postavil tak nešťastne, že to vyzeralo ako z nejakej klišé komédie. Bolo mi jasné než facka, že to videla no ona s chladnou tvárou len zopakovala prosbu a vrátila sa k papierom. Ako náhle obrátila chrbát napravil som svoju hanbu a vyštartoval som k nej. Vysvetľovala mi nejaké nejasnosti a ja som venoval len pozornosť jej nohám. Bol som ako hypnotizovaný. Spamätal som sa až keď zmĺkla do ticha v ktorom počuť aj pád špendlíka. "Vnímaš ma." Spýtala sa prísnym hlasom, čo ma vzrušilo ešte viac. Ja som len prikývol. "Mám pocit že sleduješ len moje nohy." Vtedy som očervenel a krvi by ste sa vo mne nedorezali. "Je na nich niečo zaujímavé?" Spýtala sa a roztiahla prstíky na nohách.

V ten okamih som pochopil, že sa so mnou hrá a ja som jej na to skočil. Prikývol som s vetou že ich ma nádherné a nemôžem sa sústrediť. Smiech ktorý nasledoval po mojej odpovedi ma skôr zarazil ako potešil. No ona vyzerala, že si tu situáciu do ktorej ma dostala nesmierne užíva. Jemným pritlačením na môjho stoporeného zradcu ma posunula a zamkla dvere. Otočila sa na mňa s úsmevom šelmy. "Sadni si." Ja som poslúchol ako dobre vycvičený pes. Posadil som sa do pohodlného kresla a ona si ku mne prisunula stoličku na ktorej pred tým sedela. Takmer okamžite mi do lona strčila tie dokonalé chodidlá a pritlačila na môj penis. Rukami som jej začal masírovať potom nasiaknuté ponožky a užíval si každý dotyk. "No tak ho už vyber, nemáme na to celý večer. za chvíľu nám treba robiť." Nebudem klamať, bol som tak vzrušený, že som neváhal ani sekundu.

Ako náhle som ho vytiahol z rozopnutých nohavíc, pevne mi ho uchopila medzi spodky chodidiel. Okamžite som vedel, že to nerobí prvý krát. "Takto sa ti to páči?" Spýtala sa a začala mi ho robiť pohybom hore dole. Prikývol som plný extázy. Jemná látka spolu s vlhkosťou jej nôh ma vzrušovala do nepríčetnosti. Uprene mi pozerala do očí čo mi robilo dobre ešte viacej. Nevydržal som dlho a rukami som jej spojil chodidlá aby som sa s celou svojou dávkou na ne spravil. Ona sa však rýchlo a obratne otočila na stoličke a nastavila mi spodky chodidiel, ktoré som jej doslova premočil do nitky. Moje semeno si potom prstíkmi vtrela do ponožiek aby ostali len mokré škvrny a obula si späť svoje korkové sandále. Nechala ma tam sedieť celého vybuchnutého a začala sa znova venovať svojej práci. Po krátkej chvíľke ma znova zavolala so slovami. "Teraz mi už budeš venovať pozornosť?" Takéto nočné som s ňou absolvoval ešte dve, až sme sa dohodli že podobné chúťky si v práci ukájať nemôžme, no aj tak sa vždy teším na nočnej s ňou pretože tie pravidlá vždy po krátkom naliehaní poruší. Ilustračná fotka je fotka ktorú mi poslala po prvej nočnej s popisom aby som si uži deň.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Šťastné zistenie
Obrázek uživatele ejakulatoris ejakulatoris
10.07.2018 | 4
Kamarádka
Obrázek uživatele bloody bloody
18.02.2013 | 28
Silonka
Obrázek uživatele Tester Tester
27.06.2012 | 17
Vánoční překvapení
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.01.2022 | 1
Zase nová zkušenost III
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.04.2019 | 6
Moje první zkušenost - I...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
16.11.2014 | 13
Vyjížďka na motorce (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
12.10.2015 | 12
Dievča od vedľa
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.06.2012 | 19
Výlet
Obrázek uživatele Ruten Ruten
04.02.2012 | 2